Enterecoccoc bakterileri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
serkan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Enterecoccoc bakterileri

Mesaj gönderen serkan34 »

Teşekkür ler abi bakalım yaptıra bilirsem paylasırım
serkan34

Peki abi şuda kafama takılıyor prostatta taş olmaşansı varmı çünkü 7 kere tahlillerde hibişi cıkmadı ve ovaladıgım da aynı agrının soldan sağa geçmesi normalmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

serkan34 yazdı:Kadir abi sana bir sorum olacak bende hiç bir bakteri olmadigini söylemişti doktor en sadece lökosit var dedi biteral yazmişti enson 7gün boyunca hastaliktan kurtuldum dedim 8inci gün gene aynı oldu saglik ocagindan iki kutu yazdirdim aldim hiç vaydasi olmadi nasil olur bu abi bende penisin sol tarafında dolgunluk hissi var ama ben agriyan bölgeyi biraz masaj yapınca bu sever sağ tarafa geçiyor birde pelvik bölgede bazen dolgunluk oluyor yada önereceğin bir ilaç varmı açıkçası manyetik korse takarken rahatlıyorum hiç bişey yokmuş gibi daha 2gün oldu ama kokmuyorda deyilim yanlış yapmaktan senin fikrinide almak isterim prostatı baya araştırdım cok hassas bi organ
Dr prostat sivisindanmi bakti lokosite. Lokosit varsa enfeksiyon vardir.Enfeksiyon varsada mutlaka bakteri vardir ama tespiti icin birkac laba prostat sivisi ornegi verip kultur +antibiogram yaptirmani oneririm.Mikrobun cinsine gore antibiyotik tedavisi yapilmasi gerekir.
serkan34

Gittigim de söyleyecem bana sperm tahlili yapmışti ondacikmistı