gunluk geyik

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
NeverGiveUp

Re: gunluk geyik

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

İnsallah hep birlikte iyileseceğiz. Konyalı Mehmet de iyileşirsem etli ekmek ısmarlicam demisti herkese.. Senden de bu teklif geldi, ben de görüyor ve artiriyorum bi iyileseyim insallah hepinizi Kapadokya'ya götürüp testi kebabı ısmarlicam : ))
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

ozan,bize ulaşın bölümünden de mesaj attım geri dönüş olmadı rica etsem selçuk abiye özel mesaj atar mısın? Akınx özel mesaj atamıyor diye hani o değil gelen mesajlara cevap da veremiyorum ayıp oluyor.
NeverGiveUp

Akın, Selçuk abi okuyodur zaten buraya yazılanları.. Neden sadece sende böyle bir sorun var anlayamadim.. Bir kaç gün içerisinde düzelmezse webmaster'e haber veririz.

prostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen prostatit »

yeni bir üyelik açtım prostatit diye onda sorun yok mesaj atabiliyorum.İlginç gerçekten.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

aklıma bir şey geldi prostat masajıyla ilgili. Biraz saçma ve uçuk. Arkadaşlar kusura bakmasın şimdiden.

prostat masajı yaparak düzenli aralıklarla prostatın rahatlatılması gerektiği ve bunun hücre yenilenmesi için gerekli olduğunu birçok doktor ifade etmekte fakat çoğu doktor da ve hasta da bunu yaptırmak ve yapmak istememekte.
kendi kendimize yapılması belki daha kolay masrafsız ve yararlı olabilir bunun da yöntemini bilmiyoruz
düşündüğüm şu. bir vibratör kullanılsa ve bu titreşimlerle prostat masajı yapılmış olunur mu? sonuçta lağman ve rektal tuşe de aynı yöntem makattan temas var. vibratörde temasla birlikte titreşim de olursa bu masajın etkisi de artar mı acaba?
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

Akınx yazdı:
murat06 yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Murat kalsigike var diyen kimdi nasil anladi
abı adanan arıcana gıtmıstım ıstanbulda rekktal ultrasonla baktırdı medıvıada makattan gırıyolar bı propla acısız rahat bır ıslem prostatın resmını cekıyor beyaz pırınc tanesı gıbı bu kalsıfıkasyon dedı
murat, adnan hoca enjeksiyon tedavisinden bahsetti mi?
yok ben gıttıkten sonra basladı o enjeksyona bana eswlt dıye bıseyden bahsetmıstı ısmını tam yazamamıs olabılırım elektromanyetık dalgalar ıle ılgılı bana pek kesın konusmadı zaten ben unıversıte bıtırme tezım elektromanyetık dalgalar ıdı bana sacma gelmıstı dedıklerı
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

yok ben gıttıkten sonra basladı o enjeksyona bana eswlt dıye bıseyden bahsetmıstı ısmını tam yazamamıs olabılırım elektromanyetık dalgalar ıle ılgılı bana pek kesın konusmadı zaten ben unıversıte bıtırme tezım elektromanyetık dalgalar ıdı bana sacma gelmıstı dedıklerı[/quote]
bu arada ben bugun bı doktora gıttım golcukte bana soyledıgı sey ben enjeksyonu sordum bız daha once onu uyguladık cok onceen bı fayda alamadık dedı bana ıdrar tahlılı yaptı bol lokosıt gordu normalde bende lokosıt yoktu bu sefer cıktı zaten doktor da demıstı ıdrar testınde bı sonuc cıkkmaz dedı neyse bana cravıt yazdı pyoloseftık bıde 6 gun ıgne yazdı ıeff dıye bısey ıdrar yolunu bı halledelım prostata oyle gecerız dedı prostat ıltıhabı mesakketlı bı hastalık dedı sankı bılmıyoz aq mesakketlı oldugunu ama bana rahat ol omur boyu cekmezsın duzelır sen rahat ol dedı gonderdı sımdı fazlada atarlı gıderlı konusmAYIM DEDIM bu yıne dıgerlerıne nazaran ıyı prostatıda dıgerlerınden ıyı bılıyo gıbı bakalım bıde bunu denerız bı sonuc alırsam forumdakı arkadaslarımında hepsını goturcem arastırmaya devam Allah cc yardımcımız olsun ısımız zor
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

NeverGiveUp yazdı:İnsallah hep birlikte iyileseceğiz. Konyalı Mehmet de iyileşirsem etli ekmek ısmarlicam demisti herkese.. Senden de bu teklif geldi, ben de görüyor ve artiriyorum bi iyileseyim insallah hepinizi Kapadokya'ya götürüp testi kebabı ısmarlicam : ))
bende ıyelısırsem hepımızı ya ankarada ya konyada agırlayacam bı hafta :)
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

arkadaşlar forumda kocaelıden olan var mı birde ben facebook adresimi vereyim beni isteyen arkadaş oradan ekleyebilir en azından senin halinden anlıaycak birisi bulursak yakınımızda bızler acısından moral olur maalesef kımse bızı anlamıor buna tedavı oldugumuz doktorlar da dahıl https://www.facebook.com/murat.kocak.710
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

prostatiniseveyim yazdı:Murat peki tespiti guzel yapmis tedavi ne onerdi niye devam etmedin baska doktorlara gittim
Eswlt dedi arastirdim prostat iltihabinda kullanilan bisey degil diye bir sonuca ulastim bide ilac falan vermefi ben geberiyom adam bana bu nezle dedi sinir oldum
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Murat senin meslek ne hangi dehirdedin izmit mi nerdedin ankara memleketin heralde ne okudun
NeverGiveUp

Halk arasında Prostatit'e "Prostat nezlesi" denilebiliyor. Mantıklı bir isim aslında cünkü nezle gibi kendini tekrarlıyor.

murat06

Mesaj gönderen murat06 »

prostatiniseveyim yazdı:Murat senin meslek ne hangi dehirdedin izmit mi nerdedin ankara memleketin heralde ne okudun
abı ben ankaralıyım kocaelıde yasıyorum elektronık ogretmenlıgı okudum ben abı kocaelıdeyım su an bu taraflara ısı dusen olursa beklerım kasım 2014 tarıhınden berı bu bela ıle ugrasmaktayım
prostatiniseveyim

Murat06 Arkadasim bu agrilarin hastaligin aq ben de eylul 2014 den beri cekiyom bu eswt mi diyolar nedir asli tas kirmada kullaniliyo kimisi kanlanma ve yenibdmar olusumu icin iktidarsizlikta kullaniyo kimide ortopedide topuk dikeni tedavisinde yani uydurma bi alet degil ama odemi sokuyomu iltihabi dagitiyomu prostata ne ise yariyo sadece damarlari genisletip kanlanmami sagliyo bilemiyorumm

Benim sana esas sorum delwa termoterapi cihazi hakkinda
prostatiniseveyim

murat06 yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Murat senin meslek ne hangi dehirdedin izmit mi nerdedin ankara memleketin heralde ne okudun
abı ben ankaralıyım kocaelıde yasıyorum elektronık ogretmenlıgı okudum ben abı kocaelıdeyım su an bu taraflara ısı dusen olursa beklerım kasım 2014 tarıhınden berı bu bela ıle ugrasmaktayım

Esas sorum bu delwa termoterapi cihazi hakkinda bunu gite sokuyon prostati isi yoluyla tedavi ediyomus mumkundur selcuk almis kullanmus soru sordum pek cvp vermedi esas yaniti bulamadim

yanliz merak ettigim cihaz konvansiyel yolla mi isi yayiyo yoksa elektromanyetlik dalga yayiptami organlari isitoyo. Bu interneette fotograflatina bakip yorum yazarmisin

Mikrodalga mantigiyla calisiyosa korkarim ben 400 liralik vihazi sokacaz ariza mariza yapar eldeki mevcut organlardanda olurum diye korkuyom az biraz sahlanoyo sarimsagi gorunce aq hadtalik ne hallere dusurdun bizi
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

abı elektromanyetık dalga sana bır ornek vereyım radar ıslerı ugrasan kısılerın genlede kız cocugu olur rf enerjı bu konuda etkılıdır burada adnan arıcanın yapmak ıstedıgı sey damarları genısletıp antıbıyotıgın emılımı artırmak bu da kesı cozum olmuyor zaten kendısı de kabul edıyor yuzde 80 85 ıyıleşme saglarım dıyor ama ıyılestırdıgı hastada yok ortada bana bı kırıkkaleden bır polısı bu sekılde tedavı ettıgını soyledı bende hocam bu polısın telofonunu ver bıde ben konusyım dedım bana telofonunu veremem zaten benı bıdaha aramadı dedı ben ınanmadım bu adama egerkı bu polıs ıyılestı ıse bu adamı nıye bıdaha aramasınkı ben benı ıyılestırcek olan doktorun heykelını dıekrım bıdaha aramadıysa ıyılesemeıtır kaldıkı 500 lira para ıstıyo seansına
prostatiniseveyim

Delwaya bi bakarmidin ona ne diyon
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar cüneyt sevinç eswt tedavisini 8 seans şeklinde 2000 tl ye yapıyor.yani teki 250 tl ye geliyor.değerlendirmek isteyen varsa.gidip tedavi olabilir.
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

prostatı kazıtmanın cok yan etkısı oldugu soylenıyor ıdrarı tutamama menıyı bosalamama menı ıcerde kalıyomus ıdrarla atıyomus onu vs vs
NeverGiveUp

boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

:)
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

sezgin yada konyalımehmet üye oldumu bilen varmı
NeverGiveUp

boyturk cakmisin gene lustral'i keyifler gıcır tabi gülersin : ))

boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ne yapayım deli etti bu hastalık, bugün kalp elektro fln efor yaptılar ciddi ciddi bu işlerden kafayı yedikAllah sonumuzu hayır etsin .salı günü checkup yaptıracam
NeverGiveUp

sıkıntı cıkmamıstır insallah? check up lazim aslinda hepimize de bastan asagi..