Intra Prostat Enjeksiyon Yapan DR'lar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: Intra Prostat Enjeksiyon Yapan DR'lar

Mesaj gönderen tatar35 »

kenanankara yazdı:Necmettin cakili hocada gerekli gordugunde yapiyomus diye okumustum eski forumda...yaptiran olmusmu Abitter? Biliyomusun

necmettin hoca kesinlikle yapmıyor giden birisi olarak söylüyorum gene antıbiyotik vercekti ama ben gitmeyi bıraktım o doktoa
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

bu forumdan birçok kişi enj yaptırdı fakat coğu dahada kötü oldu fakat memet ardıç a yaptıran 2 kişi var ve 2 side iyileşti ve maliyeti çok daha düşük
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Caresiz yazdı:Lutfen forumda faydali bilgiler paylasalim isin dalgasini espiri yapanlari anlamiyorum birde doktorlarin soyledigi ilaclara yorum yapanlar var masallah uzman doktordan daha cok doktorlar. Ornek Mehmet Ardic hoca bana tansiyon hastasisiniz Cardura Gece yatarken Gunduz ise Vesicara dedi tansiyon hastasi olmadaydim Xatral onermisti bu iki ilac idrar yapmayi duzenleyen ilaclar devamli idrar yaptiran ilaclar degil yani Vesicare ile verilmesi farkli yanlis bir durum degil
Birader ters ters konusma. Iyi oku bak, bu ilaclarin recete edilmesi yanlis demedim. Garipsedim dedim anladin mi? Doktorun yazdigi ilaca yorum yapmamin nedeni de uzman dr olmamdan dolayi degil her iki ilaci da farkli zamanlarda kullanmamdan dolayi. Ikisinin de ac oku prospektuslerini bak. Biri mesane kaslarini gevsetir, idrara rahat cikmani saglar. Digeri de abarti idrara cikan insanlarin bu rahatsizliklarinda recete edilir, ozellikle idrar kaciran cocuklarda. Bu sebepten zit karakterde ilaclar oldugunu dusunuyorum. Kimseye kullanmayin ikisini birden demedim, recete yazmadim. Bildigin bisey varsa duzguncr ifade et, yanlis dusunuyosun de. Bu tip yorumlara luzum yok.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
seriftitus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen seriftitus »

Arkadaşlar merhaba.ben de 4 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum.hepimizin tecrübeleri var kendine has.bunları çok değerli buluyorum.birebir örtüşmesini bekliyor bazı arkadaşlar.ama durum hepimizde farklı semptomlar gösterebiliyor.herkesi sabırla olmaya ve yorulmadan savaşmaya davet ediyorum.ben bütün yöntemleri denedim neredeyse,hastanede yatıp antibiyotik tedavisi görme hariç(malum böyle bir efsanemiz var :) ) son olarak Mehmet ardıç hocaya gittim.ve geçen hafta salı günü 4'üncü enjeksiyonu yaptırdım.hamd olsun çok daha iyiyim.bakın yüzde yüz demiyorum bu Zaman'la olacak inanıyorum.ama şimdiye kadar denediğim en iyi sonuç aldığım yöntem bu.bu forumdaki ve kapatılan eski formumuz da ki tüm yazıları satır satır karakter karakter okudum.çaresizlik çok zor birşey.birbirimzi çok iyi anlamalıyız.ben tavsiye ediyorum enjeksiyon tedavisini.bunu nerede hangi hoca yaptıracağınız sizin kararınız.ama deneyin! bakın bir link paylaşacağım. http://www.turkiyeklinikleri.com/articl ... 51795.html Bunu da bir inceleyin.dileyen arkadaşlar özelden mesaj atsın numarasını,arayıp uygun olunca konuşabilirim.şifalar diliyorum hepimize..
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

seriftitus yazdı:Arkadaşlar merhaba.ben de 4 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum.hepimizin tecrübeleri var kendine has.bunları çok değerli buluyorum.birebir örtüşmesini bekliyor bazı arkadaşlar.ama durum hepimizde farklı semptomlar gösterebiliyor.herkesi sabırla olmaya ve yorulmadan savaşmaya davet ediyorum.ben bütün yöntemleri denedim neredeyse,hastanede yatıp antibiyotik tedavisi görme hariç(malum böyle bir efsanemiz var :) ) son olarak Mehmet ardıç hocaya gittim.ve geçen hafta salı günü 4'üncü enjeksiyonu yaptırdım.hamd olsun çok daha iyiyim.bakın yüzde yüz demiyorum bu Zaman'la olacak inanıyorum.ama şimdiye kadar denediğim en iyi sonuç aldığım yöntem bu.bu forumdaki ve kapatılan eski formumuz da ki tüm yazıları satır satır karakter karakter okudum.çaresizlik çok zor birşey.birbirimzi çok iyi anlamalıyız.ben tavsiye ediyorum enjeksiyon tedavisini.bunu nerede hangi hoca yaptıracağınız sizin kararınız.ama deneyin! bakın bir link paylaşacağım. http://www.turkiyeklinikleri.com/articl ... 51795.html Bunu da bir inceleyin.dileyen arkadaşlar özelden mesaj atsın numarasını,arayıp uygun olunca konuşabilirim.şifalar diliyorum hepimize..
Peki mehmet ardıç ne diyor böyle hafif belirti şeklinde devam mı eder geçer gider zamanla diyormu benim gördüğüm enj işinin kompedanı bu adam paragöz değil maliyet düşük yaptıran herkes memnun
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

dr Mehmet ardınç kendisine muayane olan arkadaşların anlattıklarına göre ilgili bir doktor.bu işi ticarete dökmemiş.gerekirse enjeksiyonda yapıyor.işin iyi tarafı ise yaptığı enjeksiyonlar işe de yarıyor.eğer enjeksiyon yaptırmayı düşünen var ise bu doktordan başkasına kesinlikle yaptırmasın.maliyet olarakta iyi.bizleride düşünen bir doktor çıktı sonunda.
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Cengiz yazdı:
seriftitus yazdı:Arkadaşlar merhaba.ben de 4 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum.hepimizin tecrübeleri var kendine has.bunları çok değerli buluyorum.birebir örtüşmesini bekliyor bazı arkadaşlar.ama durum hepimizde farklı semptomlar gösterebiliyor.herkesi sabırla olmaya ve yorulmadan savaşmaya davet ediyorum.ben bütün yöntemleri denedim neredeyse,hastanede yatıp antibiyotik tedavisi görme hariç(malum böyle bir efsanemiz var :) ) son olarak Mehmet ardıç hocaya gittim.ve geçen hafta salı günü 4'üncü enjeksiyonu yaptırdım.hamd olsun çok daha iyiyim.bakın yüzde yüz demiyorum bu Zaman'la olacak inanıyorum.ama şimdiye kadar denediğim en iyi sonuç aldığım yöntem bu.bu forumdaki ve kapatılan eski formumuz da ki tüm yazıları satır satır karakter karakter okudum.çaresizlik çok zor birşey.birbirimzi çok iyi anlamalıyız.ben tavsiye ediyorum enjeksiyon tedavisini.bunu nerede hangi hoca yaptıracağınız sizin kararınız.ama deneyin! bakın bir link paylaşacağım. http://www.turkiyeklinikleri.com/articl ... 51795.html Bunu da bir inceleyin.dileyen arkadaşlar özelden mesaj atsın numarasını,arayıp uygun olunca konuşabilirim.şifalar diliyorum hepimize..
Kardeş öncelikle geçmiş olsun.Önceki ve şu an kullandıgımîz forumu satır satır karakter karakter okuduğunu söylüyorun da bir şey atlamışsın.Yakın zaman önce yeni bir üye verdiğin linki BİRAZ BİLİMSEL DÜŞÜNÜN diyerk foruma sundu ve ortadan kayboldu.Ben bu linki bayagi arastirdim.Anladığım Çok uzun yıllar önce yurtdışında gönüllü hastalar kullanılarak deney araştirması yapılmış,bu araştırma yıllar yıllar sonra Ankarada bizim doktorlar tez çalışması yapmışlar ve 1992 yılının bir dergisine konu olmuş.Bu linkte bu derginin bu haberi.Sadece bu dergiyi baz alırsak :
1)22 yıl öncesindeki bu olay neden bu güne kadar yaygınlaşmadi?
2)Bu tezi yapan doktorların hicbiri neden enjeksiyon yapmıyor?
3)Bu deney 1992 den cok önce yurtdışında yapılmıs,neden bu olay yurtdışında uygulanmıyor yada tek tük uygulanıyor?(bildigimiz bir Yunan doktor var)Bence tüm arkadaslar yurtdisindaki tanıdıklarına sordursunlar bu olayi.Bakalim Almanyada,Hollandada,İngilterede,Fransada,Amerikada,Rusyada,isvicrede,İsvecte,Belcikada,İspanyada..... varmi böyle bir şey???
Konyadaki doktor hakkinda hep olumlu referans alıyoruz.Zaten fiyatı ve yaklasimlari düdükleme niyetinde olmadıgını gösteriyor.Ancak cogunlugumuz İstanbuldadir.İstanbulda Enjejsiyon yspan doktorlarida tanidik artik.Bu foruma atılan mesajlarında bunu degistirebilecegini zannetmiyorum!!!!
Adama şifa görmüş gelmiş paylaşmış sanki ticari bir amacı varmış gibi neden yaygınlaşmadı neden şöyle neden böyle ister yaptırırsın ister usptırmazsın kardeşim bu adamlar olmasa iyi geldiğini söylüyor refereans oluyor saçma sapan hareket yapmayın
Konyamehmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Konyamehmet »

Sevgili dostlar konyadan mehmet ler karıştı sanırım,daha önce forumda yazan cerrahi müdahale olan Mehmet ben degilim, ama Mehmet'e Dr tavsiye yapan benim, benim soyadım özkan, daha önce Eroğlu'nun kürünü kullandım, onuda tavsiye ediyorum, fakat kronikleşmişse kür etkisiz kalır mutlaka enjeksiyon yaptırmanız lazım,birer hafta arayla üç enjeksiyon yaptırdım ben iyileştim ,şunuda garanti ederim Dr mehmet ardıç bence bu işin uzmanı ve amacına para degil zira diğer doktorun üçte bir fiyatına yapıyor bu işi, dostlar gelecekte şuna emin olun bu hastalığın tedavisi bu ve bütün doktorlar bunu yapacak,ben şimdiden söylüyorum, başka çaresi yok, lüzumsuz yere antibiyotik tüketmeyin karecigerinize zarar veriyorsunuz.enjeksiyon tedavisinde, karaciğeri pas geçip direk prostata verilen antibiyotik çok etkili ve zararsız..
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

[quote="Cengiz"][quote="ahmet"][quote="Cengiz"][quote="seriftitus"]Arkadaşlar merhaba.ben de 4 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum.hepimizin tecrübeleri var kendine has.bunları çok değerli buluyorum.birebir örtüşmesini bekliyor bazı arkadaşlar.ama durum hepimizde farklı semptomlar gösterebiliyor.herkesi sabırla olmaya ve yorulmadan savaşmaya davet ediyorum.ben bütün yöntemleri denedim neredeyse,hastanede yatıp antibiyotik tedavisi görme hariç(malum böyle bir efsanemiz var :) ) son olarak Mehmet ardıç hocaya gittim.ve geçen hafta salı günü 4'üncü enjeksiyonu yaptırdım.hamd olsun çok daha iyiyim.bakın yüzde yüz demiyorum bu Zaman'la olacak inanıyorum.ama şimdiye kadar denediğim en iyi sonuç aldığım yöntem bu.bu forumdaki ve kapatılan eski formumuz da ki tüm yazıları satır satır karakter karakter okudum.çaresizlik çok zor birşey.birbirimzi çok iyi anlamalıyız.ben tavsiye ediyorum enjeksiyon tedavisini.bunu nerede hangi hoca yaptıracağınız sizin kararınız.ama deneyin! bakın bir link paylaşacağım. http://www.turkiyeklinikleri.com/articl ... 51795.html Bunu da bir inceleyin.dileyen arkadaşlar özelden mesaj atsın numarasını,arayıp uygun olunca konuşabilirim.
Ne avukatlığı kardeşim benim anlamadığım adam bişey denemiş fayda görmüş gelmiş paylaşmış belki bizimde iyileşmemize vesile olacak senin dediğine bak yok öyle bir baslık varmış cart curt olayı farklı türbülansa sokmaya gerek yok teşekkür edip o yöntem hakkında merak ettiğin birşey varsa sor adam belki yanlışlıkla baslığı görmedi yanlışlıkla insan ölüyor ben arkadaşı tanımam avukatlığını yapacak değilim senin yaklaşım tarzın yanlış onu anlatmaya çalıştım.
ABittersweetLi

Konyamehmet yazdı:Sevgili dostlar konyadan mehmet ler karıştı sanırım,daha önce forumda yazan cerrahi müdahale olan Mehmet ben degilim, ama Mehmet'e Dr tavsiye yapan benim, benim soyadım özkan, daha önce Eroğlu'nun kürünü kullandım, onuda tavsiye ediyorum, fakat kronikleşmişse kür etkisiz kalır mutlaka enjeksiyon yaptırmanız lazım,birer hafta arayla üç enjeksiyon yaptırdım ben iyileştim ,şunuda garanti ederim Dr mehmet ardıç bence bu işin uzmanı ve amacına para degil zira diğer doktorun üçte bir fiyatına yapıyor bu işi, dostlar gelecekte şuna emin olun bu hastalığın tedavisi bu ve bütün doktorlar bunu yapacak,ben şimdiden söylüyorum, başka çaresi yok, lüzumsuz yere antibiyotik tüketmeyin karecigerinize zarar veriyorsunuz.enjeksiyon tedavisinde, karaciğeri pas geçip direk prostata verilen antibiyotik çok etkili ve zararsız..
geçmiş olsun kardeşim.tamamen mi iyileştin.yoksa ufakta olsa sıkıntıların var mı hala.bir daha yaptırmayı düşünüyormusun?
ABittersweetLi

Cengiz yazdı:Arkadasim ben direk kinseyi suclamadim.Sen diger arkadason dusuncesine nasil saygi gösteriyorsan benim dûsuncemde saygi gosterip SACMASAPAN kelimesini kullanmaman gerekiyordu.Nasil ki sen enjeksiyonun iyi bir sey oldugun soyleyerek insanlara yok göstermek niyetindetsen bende bunun tam tersini dusundugum icin insanlari uyarmaya calisiuorum.Karari herkes kendi verecek.Ben sahsen en populer enjeksiyoncuya gittim 1400 tlye mal oldu ( 6 ay sonra ayni testin daha gelismisini daha kaliteli yerde 460 tly yaptim)Dr bana enjeksiyon ônerdi seansi 750 den en az 4 seans.Garantide vermiyor,sen yeter diyene kadar kac enj ysparsan tanesi 750 den ödeyeceksin.Garanti vermiyorsan nasil yapabiliyorsunki bu isi.Bu saglik baska bir sey deilki.Yazik deilmi bu paralara yazik deilmi bize.Belki bu isin sonucunda durumuzun daha kötüye gitme riskide var.Sen enjeksiyon öneriyorsun ama hic düsündünmü bu dünyada neden yapilmiyor diye??Bırak iyilesmeyi yapacak adamin daha da kötü olmayacagini garanti edebilirmi deil sen hic bir kimse?
Kısaca ben dogru bildigimi söylüorum sizde.Kötü niyet olmadikca kızmaya gücenmeye hic gerek yok.
hiç bir şeyin garantisi yok ama bir insan kaç kez 750 tl verebilir ki.o kadar para verip daha kötü olmakta var.
seriftitus

Mesaj gönderen seriftitus »

Arkadaşım sana özelden mesaj da attım numaranı gönder dilersen ben arayayim diye.ben orda bir benzetme yaptım.tabi ki her satırı okumadım.ama bir ara o kadar çaresizdim ki bütün her şeyi okuyordum,dönüp dönüp tekrar okuyordum.bunu kastettim.sen parmağıma bakiosun gösterdiğim yere değil :) kaderimiz bir oldu bu hastalıkta.mutlak şifa mutlak doğru diye birşey yok.belki evinin bahçesinde habersiz biten bir otu kaynatıp içsen iyi gelecek bilemiyoruz bunu.deniyoruz.ben tekrar söylüyorum.mükemmelim demiyorum.,eskisine göre çok daha iyiyim diyorum.testlerde ki bulgular veriler de bunu söylüyor.kullandığımız dil ve yaklaşımımıza daha dikkat etmeliyiz.ben sorgulamanı doğru buluyorum elbette.ama malum herkes hassas bu konuda burda.ben bunu paylaşmak zorunda değilim.sırf bunu paylaşmak için üyelik açtım.inşallah başka kardeşlerimiz abilerimiz de şifa bulsun diye.herkese şifalar diliyorum..
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Degerli Forum uyeleri Konyadaki Mehmet Ardic Hoca Intra
Enjeksiyon reklam yapan israr eden bir doktor degil yakin illerde oturan hasta arkadaslarin gitmesini tavsiye ederim
Ben Izmirden aradim Hocam geleyim dedim simdi gelme ne sikintin var dedi bana ona gore ilac onerdi biliyorsunuz.
Isin ozeti ne Istanbul ne Izmir benim izlenim Doktor bu isin reklamini yapmiyor kendi reklaminida yapmiyor Maliyet dusuk paragoz degil
Ayrica Tatar 35 Izmirde Guven Aslan hocaya gitti yeni tedavi yontemleri var olumlu olursa paylasir o o hocada intra enjeksiyonun reklamani yapmamis fakat maliyeti butcesi yuksek hoca insallah Tatar 35 guzel seyler paylasir Biz Izmirliler gideriz Hepinize acil sifalar soguktan korunun Guzellikler sizin olsun.
dumanadam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen dumanadam »

arkadaşlar ben bu gün muayene oldum ve tahlil verdim.Bir hafta sonra da enjeksiyonlara başlayacam.Burda bu doktor hakkında kötü yorumlar yapılmış.Kafam karıştı.Üstelik bu tedavinin toplam maliyeti ciddi anlamda bütçemi zorluyor .Borç para alıp yaptırmayı düşünüyorum.Ama burdaki yorumlar kafamı karıştırdı.Ne yapsam?
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Konyadaki dr a yaptır maliyeti hem çok daha düşük hemde ona yaptıranlar iyileşti bahsettiğin dr a yaptıranlar oldu burda hepsi daha kötü olduklarını söylüyorlar
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen JohnWick »

Duman kardes konyadakine ol bence giden herkes memnun ahmetin dedigi gibi o adama yaptiran dahada kotu oluyo bide cok para istiyo
dumanadam

Bu forumda enjeksiyon olup da iyileşemeyen kaç kişi var? Bu ağrılardan kurtulsam aslında daha fazla da ödemeye razıyım.Geçen sene bu foruma bir kaç defa girmiştim.İsmini de ordan gördüm.Herkes memnundu ne oldu birden böyle anlamadım.Arkadaşlar adam facedeki sayfasında iyileşen hastalarının resimlerini koymuş oraya.Anlamadım gerçekten ne yapsam?
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

dumanadam yazdı:Bu forumda enjeksiyon olup da iyileşemeyen kaç kişi var? Bu ağrılardan kurtulsam aslında daha fazla da ödemeye razıyım.Geçen sene bu foruma bir kaç defa girmiştim.İsmini de ordan gördüm.Herkes memnundu ne oldu birden böyle anlamadım.Arkadaşlar adam facedeki sayfasında iyileşen hastalarının resimlerini koymuş oraya.Anlamadım gerçekten ne yapsam? Daha bir kaç ay önce 20.000 tl dolandırılmış biri olarak insanlara güvenim kalmadı.(dolandırılmanın hastalığımla ilgisi yok)
Face de o adamın varikosel sayfasına bir bak bakalım... Sonra da prostatit sayfasına bak... O zaman anlarsın
dumanadam

zuspat o sayfasına da baktım bir şey anlamadım.Ne demek istiyorsun.Arkadaşlar hepimiz iyileşmeye çalışıyoruz.Eğer gerçekten bu doktorla ilgili bir olumsuz bir tecrübeniz varsa beni uyarın.Ama adam sırf pahalı yapıyor diye adamı karalamaya kalkmayın.Sonuçta bir ümidim olsun istiyorum.Maddi durumum iyi değil,borçlarım var.Ama yine de bu hastalıktan kurtulmak için bu paraları vermeye razıyım ben.
ABittersweetLi

arkadaşım sana daha öncede söyledik enjeksiyon olupta iyileşen hastaların iletişim bilgilerini al ve tek tek hepsi ile görüş.eğer birinin en ufak bir sıkıntısı bile kaldı ise tamamen iyileşememiş demektir.çünkü bu hastalıkta %99 bile yoktur.belirtilerin %100 bitmesi gerekiyor.kimseyide karaladığımız yok.
dumanadam

Hastaların iletişim bilgisi yok maalesef.
ABittersweetLi

enjeksiyon yapan doktordan isteyeceksin.vermiyorsa enjeksiyon olma zaten.kimin ne derece iyileştiğini nasıl bileceksin yoksa.
dumanadam

Haklısın kardeş,öyle yapıcam.İnşaallah diğer hastaların telefonunu verir.Vermezse tahlil sonucumu alıp konyalı doktora gideceğim.Ben de tecrübelerimi buraya yazacağım İnşaallah.Allah hepimize şifa versin.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

dumanadam yazdı:zuspat o sayfasına da baktım bir şey anlamadım.Ne demek istiyorsun.Arkadaşlar hepimiz iyileşmeye çalışıyoruz.Eğer gerçekten bu doktorla ilgili bir olumsuz bir tecrübeniz varsa beni uyarın.Ama adam sırf pahalı yapıyor diye adamı karalamaya kalkmayın.Sonuçta bir ümidim olsun istiyorum.Maddi durumum iyi değil,borçlarım var.Ama yine de bu hastalıktan kurtulmak için bu paraları vermeye razıyım ben.
İki sayfaya da baktın anlamadın mı birşey ? o zaman ne deyim ben... ilk önce göz doktoruna git bence kesinlikle...
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Kimseyi de karalamıyoruz nasıl laf anlıyorsun madem bu kadar güveniyorsun koruyorsun karalama yapmadan bile git ol ne diye burda soru soruyorsun ki...