prostatit gözlemleri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Galip

Re: prostatit gözlemleri

Mesaj gönderen Galip »

Tsunami1151 yazdı:Kimsenin ümidini kırmak istemem ama prostata tam olarak vakıf da değilim ama kalp krizi 50 yaşından önce olursa ölüm oranı çok daha yüksektir. Nedeni damarlarla ilgili belki kadir abinin prostatının iyileşmesinin nedeni damarlarla ilgili olabilir. Sonuçta erkeklerde prostat organı zaman içerisinde değişim gösteren bir organ 26-27 yaşından sonra büyümeye başlıyor. Benim temennim tabi ki herkesin iyileşmesi ki bende herşeyi deniyorum. Ama şunu da kabul etmek gerek net tamam iyileştim diyen yok denecek kadar az hatta benim şahit olduğum kimse yok.
Bıldıgım kadar ile erken yasta kanser hastalarıda 50 yas ve uzerı hastalra gore daha dezavantajlı
Prostatıt te ıyılesmede yas bır faktor olabılırmı burdan bakıldıgında olabılırlıgı var
Eger yas bır etken ıse tedavıler buna gore degerlendırılmelıdr
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Galip yazdı:
Tsunami1151 yazdı:Kimsenin ümidini kırmak istemem ama prostata tam olarak vakıf da değilim ama kalp krizi 50 yaşından önce olursa ölüm oranı çok daha yüksektir. Nedeni damarlarla ilgili belki kadir abinin prostatının iyileşmesinin nedeni damarlarla ilgili olabilir. Sonuçta erkeklerde prostat organı zaman içerisinde değişim gösteren bir organ 26-27 yaşından sonra büyümeye başlıyor. Benim temennim tabi ki herkesin iyileşmesi ki bende herşeyi deniyorum. Ama şunu da kabul etmek gerek net tamam iyileştim diyen yok denecek kadar az hatta benim şahit olduğum kimse yok.
Bıldıgım kadar ile erken yasta kanser hastalarıda 50 yas ve uzerı hastalra gore daha dezavantajlı
Prostatıt te ıyılesmede yas bır faktor olabılırmı burdan bakıldıgında olabılırlıgı var
Yanlis bir tez bu,
Hemen çurutuyorum bu tezi;
Benim iyilesmesine sebep oldugum hastalarin hepsi 28- 40 yaslari arasindadir.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

kadir yazdı:
Galip yazdı:
Yanlis bir tez bu,
Hemen çurutuyorum bu tezi;
Benim iyilesmesine sebep oldugum hastalarin hepsi 28- 40 yaslari arasindadir.
Evet tıp bu konuda çok zayıf burdan prof ve doktorlara sesımızı duyurabılıyorsak ne ala
Agbı ben senın tezının yanlıs oldugu dusunmuyorum bugun bır cok prof,uzman,urolog prostatıt te ıgne tedavısıne sıcak bakmıyor bugun cıkın 10 urologa gıdın prostatıt teshısını koysun 9'u hatta tamamı ıgne recete etmez kaldıkı bugun paylastıgın bır cumle dıkkatımı cektı "salt oral tabletler yetersız gelıyor,bakterıler dırenc kazanıyor,emılım yavas oluyor"
Benım vurgulamak ıstedıgım eger yas bır faktor ıse daha genc hastalarda ıgne ve tabletler daha uzun surede fayda saglayabılır.