İzmir enjeksiyon

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
izmirli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İzmir enjeksiyon

Mesaj gönderen izmirli »

Ben varım Mehmet hocada enjeksiyon oldum iyiyim
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

izmirli yazdı:Ben varım Mehmet hocada enjeksiyon oldum iyiyim
Sikayetlerin nelerdi hangileri gecti tamamen eskisi gibi oldunmu &100 mu iyilestin
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

Sık idrar penis içi acı sizi sizi ve sol bacağa vuran ağrılar bazen birde boşalirken bazen batma acı oluyordu idrarda yanma falan filan iste Allah'a şükür suanda hiç biri Yok 100 de kaç iyileştiğimi sen hesap et
menemen

Mesaj gönderen menemen »

izmirli yazdı:Sık idrar penis içi acı sizi sizi ve sol bacağa vuran ağrılar bazen birde boşalirken bazen batma acı oluyordu idrarda yanma falan filan iste Allah'a şükür suanda hiç biri Yok 100 de kaç iyileştiğimi sen hesap et
Eee o zaman sen tamamen iyilesmissin. Hala nasil foruma giriyon sasirdim valla bn iyilessem cok zor girerim ya.
Sadece nasil iyilesyigimi yazmak icin girerim bi dahada girmem acikcasi.
Sen nasil oldun kac seans oldun maliyeti ne kadardi.
Bide nasil yapiliyor narkoz falan verdimi
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

Bir kişiye iyi olmasi amacila amacila buradayım insanların burda aci çekip sıkıntılı günler geçirmesi kötü bir durum tahmin edebiliyorum omlarında iyi olmasını istediğim icin burdayim gitsinler Mehmet hocaya enjeksiyon olsunlar iyileşsinler banada bi Allah razı olsun senden Levent desinler die buradayım tekrar söylüyorum beni Mehmet hocanın adamı filan zannetmeyin Bn İzmir'de yasayan sıradan bir vatandaşım isteten instgram ve faceden ekleyebilir .. maliyet 3 bini buldu yol paralarıyla 4 seans 400 tl enjeksiyon muyanae ücreti 40 tl filandı sanırım hatırlamıyorum
legend

Mesaj gönderen legend »

Izmirli arkadaş inşallah iyileşmissindır ben enjeksiyon olalı 5 ay oldu ilk iki ay çok iyiydim ama son iki aydır çok kötüyüm benle beraber murat06 ve esmer genç adlı arkadaşlarda mehmet hocada enjeksiyon olduk suan hiçbirimiz iyi değiliz. Menemen en az 3 oluyorsun gerisini şikayetlere göre belirliyor hoca. 3 seans maliyeti gel git 2000 bulur .narkoz verilmiyor
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

legend yazdı:Izmirli arkadaş inşallah iyileşmissindır ben enjeksiyon olalı 5 ay oldu ilk iki ay çok iyiydim ama son iki aydır çok kötüyüm benle beraber murat06 ve esmer genç adlı arkadaşlarda mehmet hocada enjeksiyon olduk suan hiçbirimiz iyi değiliz. Menemen en az 3 oluyorsun gerisini şikayetlere göre belirliyor hoca. 3 seans maliyeti gel git 2000 bulur .narkoz verilmiyor
Sizin ne problemleriniz var tam olarak ve ne Zaman oldunuz ne ilaçlar vurdu size
legend

Mesaj gönderen legend »

Hocam benim alt karın agrim var çok kötü özellikle sabah ve akşam oluyor. Makatta agrı şişkinlik kaşıntı ve batmalarım var ayrıca prostatim şiş hissedebiliyorum. En son iğneyi haziran 4ün de oldum
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

İlk iki ay iyiyim dediniz demekki mikrop lar tam olmemis hoca şimdi daha güçlü antibiyotik ler vuruyor ayrıca bn 4 oldum param olsa 4 tane daha vururdum ki orda mikrop namına bisi kalmasın ama şimdide mikrop kaldığına inanmıyorum ama param olsa vurdurum bir kaç tane daha açıkcası ama sizin biraz ağırmış 3 4 enjeksiyon yeterli gelmemiş olabilirdi
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

legend yazdı:Izmirli arkadaş inşallah iyileşmissindır ben enjeksiyon olalı 5 ay oldu ilk iki ay çok iyiydim ama son iki aydır çok kötüyüm benle beraber murat06 ve esmer genç adlı arkadaşlarda mehmet hocada enjeksiyon olduk suan hiçbirimiz iyi değiliz. Menemen en az 3 oluyorsun gerisini şikayetlere göre belirliyor hoca. 3 seans maliyeti gel git 2000 bulur .narkoz verilmiyor
Legend bütün problemler geçti sonrada hepsi tekrardan mı başladı??
legend

Mesaj gönderen legend »

Olabilir ızmirli bende tam bilmiyorum artık ne yapacağımı ama artık gözüm enjeksiyonu kesmiyor. Tırsiyorum yani. Evet nedensiz hatta hastalığı unuttum bile diyebilirim
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

Merak etmeyin İnan'ın bana hoca artık süper ilaçlar vuruyor ve en az 6 enjeksiyon yaptırsanız bnm şahsi görüşüm kesinlikle iyileşirseniz ama tabikide sizin kararınız saygı duyoyorum
legend

Mesaj gönderen legend »

Hocam ben iyileşecegimi bilsem 10 defa yaptırırim ama inanmıyorum enjeksiyon ile iyileşeceğime
Nedensiz

legend yazdı:Hocam ben iyileşecegimi bilsem 10 defa yaptırırim ama inanmıyorum enjeksiyon ile iyileşeceğime

Hocam peki artı sorunlar getirdimi...benimde şu anda alt karın patlıyacak gibi oluyor ...sanki orada birşey dışarı çıkmak istio gibi
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

O zaman yaptırmak zorunda değilsiniz birşey diyemem
legend

Mesaj gönderen legend »

Herhangi bi ek sorun getirmedi
kilic

Mesaj gönderen kilic »

legend yazdı:Hocam benim alt karın agrim var çok kötü özellikle sabah ve akşam oluyor. Makatta agrı şişkinlik kaşıntı ve batmalarım var ayrıca prostatim şiş hissedebiliyorum. En son iğneyi haziran 4ün de oldum
Makatta agri tam o makat bolumu mu yoksa makatin az ilersi mi yani hayalara yakin bolgemi bendede makat agrisi var ama makatta yirtik var demislerdi ondandir diyorum ama surekli inanilmaz agri birde idrar olarak mesane boyu darligi var idrar zor yapiyorum sizce bende prostatit olabilirmi
legend

Mesaj gönderen legend »

Hayalara yakın bölgede. Olabilirde olmayabilirde forumda önerilen doktorlara gidip teşhis koydurabilirsin
esmergenc

Mesaj gönderen esmergenc »

izmirli yazdı:Merak etmeyin İnan'ın bana hoca artık süper ilaçlar vuruyor ve en az 6 enjeksiyon yaptırsanız bnm şahsi görüşüm kesinlikle iyileşirseniz ama tabikide sizin kararınız saygı duyoyorum
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun uzun aralarla siteyi takip ediyorum legendin benden bahsettigini gördüm konya da 5 adet enjeksiyon olup uzerinden yaklasık 5 6 ay gecti bende iyileşmeyi yakalayamadım 1 hafta iyiysem 2 3 gün kötuyum daha süper ilaçlar vuruyor demissiniz isimleri nedir o ilaçların ? Kaç ay sonra iyileşmeyi yakaladınız birde cevabınız için şimdiden teşekkurler.
Nedensiz

esmergenc yazdı:
izmirli yazdı:Merak etmeyin İnan'ın bana hoca artık süper ilaçlar vuruyor ve en az 6 enjeksiyon yaptırsanız bnm şahsi görüşüm kesinlikle iyileşirseniz ama tabikide sizin kararınız saygı duyoyorum
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun uzun aralarla siteyi takip ediyorum legendin benden bahsettigini gördüm konya da 5 adet enjeksiyon olup uzerinden yaklasık 5 6 ay gecti bende iyileşmeyi yakalayamadım 1 hafta iyiysem 2 3 gün kötuyum daha süper ilaçlar vuruyor demissiniz isimleri nedir o ilaçların ? Kaç ay sonra iyileşmeyi yakaladınız birde cevabınız için şimdiden teşekkurler.
Hocam sorunlarınız nelerdi??enjeksiyondan sonra sıfır oldunuzmu..sıfır olduysanız bu ne kadar sürdü?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

benim samsundaki doktoruma sordum bana ilk teşhisi koyan ve halen kendisine giderim ağrım olduğunda bana dediği prostata enjeksiyon olayının işe yaramadığı paranı boşuna harcama dedi bazı kişilerde prostatit yoktur tanısını yanlış koymuşlardır o yüzden iyileşme sağlanmıştır dedi öyle bir enjeksiyon olsa üniversite hastanelerinin hepsi bu yapar demişti
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

ona bakılırsa birçok yeni taş kırma imkanı var yeni makina ve tekniklerle o zaman her hastanede bunları kullansın tabiki maddiyat saglıkta öne çıkar herşeyi denedikten sonra enjeksiyon mantıklı geliyor bana
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

Enjeksiyon bu ısın en kesin ve net yöntemi boşuna diğer seylerle uğraşıp ağız yolundan antibiyotik alıp vücudunuza zarar vermeyin Bn Mehmet hocada enjeksiyon oldum Allah'a şükür çok iyiyim rabbim birdaha asla yasatmasın perhize ve soguk havalarada çok dikkat etmek gerek havalar soğudu koruyun kendinizi arkadaşlar sogukdan
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

esmergenc yazdı:
Evet legendlede görüştüm iyileşmemesinin sebeplerini kendine dikkat etmediği içinde konuştuk iki ay iyi olduğunu söyledi yanı denk enjeksiyon etki etmiş ama bazı dikkatsizlikler kendine dikkat etmeme gibi nuksetmis hoca şimdi süper ilaçlar vuruyor etkili ve güçlü antibiyotik ler özelden yazarım size
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

İzmirli sen iyileştinmi yani nedir olay ben hiç anlamadım ?