prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatit57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: kadir

Mesaj gönderen prostatit57 »

şu medibafra hastahanesindeki bir önceki doktor yapmıştı ve xatral xl 10mg yazdı ve haftada 2 defa boşalt dedi ama senin hastalıgın şu demedi acıklama yapmadı düzelme olmayınca doktorumu tavsiye üzerine degiştirdim biraz umut için ne gerekiyorsa yapıyorum tek istedigim eskisi gibi olup aile olabilmek inşallah cektigim acılara deger bu pandemi surecinde işimdende olucam ondan korkuyorum
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:şu medibafra hastahanesindeki bir önceki doktor yapmıştı ve xatral xl 10mg yazdı ve haftada 2 defa boşalt dedi ama senin hastalıgın şu demedi acıklama yapmadı düzelme olmayınca doktorumu tavsiye üzerine degiştirdim biraz umut için ne gerekiyorsa yapıyorum tek istedigim eskisi gibi olup aile olabilmek inşallah cektigim acılara deger bu pandemi surecinde işimdende olucam ondan korkuyorum
Şuan ne dediler sana mr ve sistoskopi yapılacaktı ne cıktı sonuçlar? Prostatit değil mısın dediler yani?
prostatit57

sistoskopi de idrar yollarında daralma oldugunu söyledi doktor prostat intihabından şüpeleniyorum dedi doktor bagırsak intiyabı
sertlik oluşmuş olabilir MR yapalım dedi
MR sonuçları yarın cıkacak yetişmedi görüş alacagı DR erken cıkmış yarın görüşelim dedi bakalım hiç bir şey düşünmek istemiyorum
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:sistoskopi de idrar yollarında daralma oldugunu söyledi doktor prostat intihabından şüpeleniyorum dedi doktor bagırsak intiyabı
sertlik oluşmuş olabilir MR yapalım dedi
MR sonuçları yarın cıkacak yetişmedi görüş alacagı DR erken cıkmış yarın görüşelim dedi bakalım hiç bir şey düşünmek istemiyorum
Sonuclarin çıkınca gene yaz bu hastaligi ancak çeken biliyor kardeşim
prostatit57

abi mr sonucları cıktı dedigin gibi oldu enfeksiyon yada apse yok dedi makat agrısı icin genel cerraha görün sonucları onada göster verdigim ilacları kullanmaya devam et dedi
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:abi mr sonucları cıktı dedigin gibi oldu enfeksiyon yada apse yok dedi makat agrısı icin genel cerraha görün sonucları onada göster verdigim ilacları kullanmaya devam et dedi
Prostatit için ilaç nasıl vermedi gerçi bugün bende adnan hocaya gittim 4 kutu vitamin verdi bakalım ne olacak?
prostatit57

valla bilmiyorum abi neden kim ne anlıyor caresizlikten delircem dogal yollarla kendi başımın caresinemi baksam acaba ısırgan otu cayı iyi gelir diyorlar
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:valla bilmiyorum abi neden kim ne anlıyor caresizlikten delircem dogal yollarla kendi başımın caresinemi baksam acaba ısırgan otu cayı iyi gelir diyorlar
Doğal yol ile çözüm zor kardeşim
prostatit57

abi sana bi link atıyorum bunu bi izleyebilirmisin https://youtu.be/rccQAcogbm8 abi eski saglıgımıza nasıl dönücez biz evli olsam bu kadar kafama takmam belki ama bu yaşım bu hastalık beni perişan ediyor calışamıyorum kafamı boşaltamıyorum nasıl olacak diye köyde bi amca ısırkan kaynatarak iyileşmiş öylemi yapsam bilmiyorum
prostatit57

Re: prostatit

bu videoyu izleyince umudum tümden kesildi https://youtu.be/obL1-qDSkvo
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

prostatit57 yazdı:bu videoyu izleyince umudum tümden kesildi https://youtu.be/obL1-qDSkvo
Neden hocam iyileşmez mi diyor özet geçsene
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Hergele yazdı:
prostatit57 yazdı:bu videoyu izleyince umudum tümden kesildi https://youtu.be/obL1-qDSkvo
Neden hocam iyileşmez mi diyor özet geçsene
Hastalıkla arkadaş olmaları lazım diyo iyileşse bile 2 3 ay sonra nükseder falan diyo boş yapıyo ya izlemeyin abi araştırmayın
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

prostatit57 yazdı:abi sana bi link atıyorum bunu bi izleyebilirmisin https://youtu.be/rccQAcogbm8 abi eski saglıgımıza nasıl dönücez biz evli olsam bu kadar kafama takmam belki ama bu yaşım bu hastalık beni perişan ediyor calışamıyorum kafamı boşaltamıyorum nasıl olacak diye köyde bi amca ısırkan kaynatarak iyileşmiş öylemi yapsam bilmiyorum
Abi tüm gününü prostatit videoları izleyerek forumlarda gezerek geçirirsen kendini daha kötü edersin İnternette ve doktorlarda bu hastalık hakkında çok fazla bilgi kirliliği var bu forum da dahil. Tedavi yöntemini belirle ve araştırmayı kes bence
prostatit57

net bir tehşis koyabilien yok hangi doktora gittimse dayadı antibiyotigi önce düzelir gibi oldum daha sonra daha beter oldum 2 gün gece sonda ile yattım ömrümde böyle ızdırap cekmedim kusura bakmayın aglamaktan kendimi alamadım şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamaktan ödüm kopuyor böyle yaşamanın anlamı yok
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Geçmiş olsun öncelikle.Çocukken böbreklerle ilgili bir sıkıntı yaşadınmı hiç hidronefroz gibi? Böbrek ultrasonunda taş veya başka anormallik tespit edildimi?
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

prostatit57 yazdı:şu medibafra hastahanesindeki bir önceki doktor yapmıştı ve xatral xl 10mg yazdı ve haftada 2 defa boşalt dedi ama senin hastalıgın şu demedi acıklama yapmadı düzelme olmayınca doktorumu tavsiye üzerine degiştirdim biraz umut için ne gerekiyorsa yapıyorum tek istedigim eskisi gibi olup aile olabilmek inşallah cektigim acılara deger bu pandemi surecinde işimdende olucam ondan korkuyorum
Gittiğin hastanedeki bizlerin şifa beklediği doktorlarda kendi aleminde...

https://www.yenigundehaber.com/medibafr ... e-rezalet/
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:net bir tehşis koyabilien yok hangi doktora gittimse dayadı antibiyotigi önce düzelir gibi oldum daha sonra daha beter oldum 2 gün gece sonda ile yattım ömrümde böyle ızdırap cekmedim kusura bakmayın aglamaktan kendimi alamadım şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamaktan ödüm kopuyor böyle yaşamanın anlamı yok
Prostatit de antibiyotik hemen etki etmiyor ne yazık ki uzun süre kullanman gerekiyor. Hastanede yattın mr çekildi nasıl teşhis koyamadılar sana anlamadim
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

asosyal yazdı:
prostatit57 yazdı:net bir tehşis koyabilien yok hangi doktora gittimse dayadı antibiyotigi önce düzelir gibi oldum daha sonra daha beter oldum 2 gün gece sonda ile yattım ömrümde böyle ızdırap cekmedim kusura bakmayın aglamaktan kendimi alamadım şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamaktan ödüm kopuyor böyle yaşamanın anlamı yok
Prostatit de antibiyotik hemen etki etmiyor ne yazık ki uzun süre kullanman gerekiyor. Hastanede yattın mr çekildi nasıl teşhis koyamadılar sana anlamadim
Hocam MR pelvik abdomen ise bende de prostat iyi çıktı ama kasıklarda lenf nodu görüldü ve her tuşe yapan kronik prostatit diyor garip hastalık
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Hergele yazdı:
asosyal yazdı:
Hocam MR pelvik abdomen ise bende de prostat iyi çıktı ama kasıklarda lenf nodu görüldü ve her tuşe yapan kronik prostatit diyor garip hastalık
Pelvik MR da prostata bakıyolarmı neye bakıyolar tam olarak
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Zagros yazdı:
Hergele yazdı:
asosyal yazdı: Prostatit de antibiyotik hemen etki etmiyor ne yazık ki uzun süre kullanman gerekiyor. Hastanede yattın mr çekildi nasıl teşhis koyamadılar sana anlamadim
Pelvik MR da prostata bakıyolarmı neye bakıyolar tam olarak
Bana alt pelvik bölgede apse fistül varsa görünür prostat hakkında da fikir verir dedi ama sonuçta lenf nodları dışında temizdi. Tam bilemiyorum.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Hergele yazdı:
asosyal yazdı:
Mr da bir şey çıkmıyor ki kolay kolay rektal usg heterojenlik cikar
prostatit57

Re: darkblues

iki defa ulturoson yapıldı MR cekildi hicbir şey cıkmadı zaten bu hastalıga tam manası ile tehşis koyabilen doktor sayılı diger kısmıda ameliyat parası icin alternatif ameliyatları öneriyor
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:iki defa ulturoson yapıldı MR cekildi hicbir şey cıkmadı zaten bu hastalıga tam manası ile tehşis koyabilen doktor sayılı diger kısmıda ameliyat parası icin alternatif ameliyatları öneriyor
A.iyati ne imis alternatif olarak bu hastalıkta biz yıllardır çekmezdik merak ettim doktorun dediğini
prostatit57

thom muydu tam yazılışını bilmiyorum tedavi yöntemi varmış yaşı genc olanlarda olumlu sonuc veriyormuş ajio yöntemi varmış ameliyat olmadan iyileşme gösteriyor diyor ama güvenmiyorum hepsi para tuzagı gibi geliyor
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostatit57 yazdı:thom muydu tam yazılışını bilmiyorum tedavi yöntemi varmış yaşı genc olanlarda olumlu sonuc veriyormuş ajio yöntemi varmış ameliyat olmadan iyileşme gösteriyor diyor ama güvenmiyorum hepsi para tuzagı gibi geliyor
Tumt ameliyatıdır o