BU FORUM BUNUDA GÖRECEKMİŞ MALESEF

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kompakt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

BU FORUM BUNUDA GÖRECEKMİŞ MALESEF

Mesaj gönderen kompakt »

Evet arkadaşlar bugün ... hastanesi enfeksiyon uzmanı ( :lol: ).. adlı yalan tüccarının yanına gittim. Prostatit hastasıymış oda e coli kaynaklı idrarda yakalamış prostata cipro grubu hariç hiçbir anti girmez uzun süreli cipro kullanıcaksın dedi. Fosfomisinde dahil diğer antilere geçmez diyor ki arkadaşlar bu söz konusu değil gayette baba gibi geçen anti grupları mevcut.Gözlerimin içine baka baka bu hastalıktan müzdarip olmasına rağmen ben cipro kullanıyorum başka yolu yok diyen 70 yaşında bir enfeksiyon uzmanı ( :lol: ) bu adam, ülkedeki doktorların vahimiyeti içler acısı adama flora bakterileri enfeksiyon yaparmı diyorum prostatta oturup seninle bunu tartışmayacağım diyor küstah küstah.Ben aylardır bu hastalığı araştırıyorum forumlarda makalelerde hastaların tecrübelerine tedavilerine bakıyorum cipro ile iyileşen bir allahın kulu yok diyorum bana senin kafan çöple dolmuş sen zaten bu psikolojiyle okuduklarına inanarak iyileşemezsin diyor şarlatana bak hele. Hayatımda 1 hafta cipro kullandım anında korkunç omuz ağrıları ve göğüs kemiği ağrısı geçirdim diyorum yok yok o ondan değildir sen bunu uzun uzun kullan diyor bu forumda bir şaka vardı bu hastalığın çözümünü bulsa bulsa prostatitli bir enfeksiyoncu bulur diye, buyrun buldum bulmaz olaydım...
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: BU FORUM BUNUDA GÖRECEKMİŞ MALESEF

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Cipro ve kinolon gurubu antibiyotikler aort damarında yırtılma yapabilir kalp ritminde bozulmalara yol açabilir ben 6 kutu cipro kullandım 2,3 ay kalp ayarı tutturamadı ritmi bozuldu çarpıntı baş dönmesi ne ararsan vardı,zor toparladım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet drlara yine isim vererek hakaret etmeyin... dogru ben isme dikkat etmemişim, ismi sildim..anlatiş tarzina gülmüstüm.
Begenmediginiz dru elestirin fakat hukuki hak dogmaması icin isim yazmayin. Tekrar ediyorum siz yinede drlarin ismini vererek hakaret etmeyin.Googlda şikayetvar.com var oraya isim vererek sikayet edin kimi edecekseniz.
kompakt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen kompakt »

İsimde silindiğine göre umuyorum o 70 lik kel enfeksiyoncu ciprolarla iyileşemiyeceğini anlayınca bu foruma düşüp bu başlığa denk gelir diz çöküp tövbe ister aynı gün çok iyi bir profesör enfeksiyoncu buldum yakında tedavisine başlayacağım 70lik kel abim ciproların bittikten sonra bana mesaj at senide yönlendireyim gözün meslektaş görsün ama o yaşına kadar yalanlarınla zehirlediğin zavalli insanların ahı üstündeyken sen biraz zor iyileşirsin bu hastalıktan.Hani derler ya kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi hesabı adamın elinin altında dünyadaki her ilaç olmasına rağmen gitmiş kendine cipro yazmış saplantılı herif :D
Kel kendine gel bu hastalık böyle geçmiyor ama 70 lik vücudundan iş işten geçiyor o ciprolarla
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

kinolon grubu antibiyotiklerin prostata geçişi iyidir. geniş spektrumludur ve pek çok durumda da enfeksiyonlarda işe yarar. (kulak, göz, idrar yolları vb.)
çok fazla da yan etkisi vardır. pek çoğunu ben de yaşadım.
bu nedenle bu antibiyotikleri doktor kontrolü dışında kullanmayın. kendinizde sıra dışı etkiler gösterdiğini hissettiğiniz anda da bırakın.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

kompakt yazdı:İsimde silindiğine göre umuyorum o 70 lik kel enfeksiyoncu ciprolarla iyileşemiyeceğini anlayınca bu foruma düşüp bu başlığa denk gelir diz çöküp tövbe ister aynı gün çok iyi bir profesör enfeksiyoncu buldum yakında tedavisine başlayacağım 70lik kel abim ciproların bittikten sonra bana mesaj at senide yönlendireyim gözün meslektaş görsün ama o yaşına kadar yalanlarınla zehirlediğin zavalli insanların ahı üstündeyken sen biraz zor iyileşirsin bu hastalıktan.Hani derler ya kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi hesabı adamın elinin altında dünyadaki her ilaç olmasına rağmen gitmiş kendine cipro yazmış saplantılı herif :D
Kel kendine gel bu hastalık böyle geçmiyor ama 70 lik vücudundan iş işten geçiyor o ciprolarla
Aga en azından aldırır kurtulur bizde o şansta yok