Ankara mesut tül tedavim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Ankara mesut tül tedavim

Mesaj gönderen kennan »

Metee6 yazdı:
kennan yazdı:
Metee6 yazdı:
Valla ustad kekik cayi, hergun 1 dis sarimsak, zencefil-zerdacal-tarcin-ari poleni karisimini toz halinde soguk pres coruk otu yagiyla karstirarak ictim, bor-propolis karisimi vardi ondan ictim. 1 aylik avolex hapi kullandim onu kullandiktan sonra cinsel istek ve boşalma duzeldi, tazyik eskisi gibi oldu. Diger agrilarin coguda bilmiyorum bu kullandigim takviyelerden dolayi duzeldi anlamadim. Suan cok nadir makat yumurtalik bolgesinde agrim var.
Çok sağol hocam bilgi paylaşımında bulunduğun için
Rica ederim, gecmis olsun.
Hocam mesut tül muayenesi ne kadara geldi sana her şey dahil?
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Metee6 yazdı:
Hergele yazdı::cry:
Metee6 yazdı:
Valla ustad kekik cayi, hergun 1 dis sarimsak, zencefil-zerdacal-tarcin-ari poleni karisimini toz halinde soguk pres coruk otu yagiyla karstirarak ictim, bor-propolis karisimi vardi ondan ictim. 1 aylik avolex hapi kullandim onu kullandiktan sonra cinsel istek ve boşalma duzeldi, tazyik eskisi gibi oldu. Diger agrilarin coguda bilmiyorum bu kullandigim takviyelerden dolayi duzeldi anlamadim. Suan cok nadir makat yumurtalik bolgesinde agrim var.
Hocam avelox kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etki etti ?
Avelox kullanimiyla sadece cinsellikle alakali sikayetler duzeldi. İstek geldi, sertlesme eskisi gibi oldu, tazyikli bosalma sorunu cozuldu, sperm eski kalitesindeydi. 1 aylik kullanimin bitmesine yakin duzelmeye baslamisti. 4 aydirda bu konularda sikayetim yok.
Valla hocam bende de isteksizlik var onu bir geçirsem yeniden doğacağım psikoloji filan bırakmadı yav deniyorum hâla tedavi ama hayırlısı
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Metee6

Mesaj gönderen Metee6 »

kennan yazdı:
Metee6 yazdı:
kennan yazdı: Çok sağol hocam bilgi paylaşımında bulunduğun için
Benim ozel saglik sigortam vardi, sadece 15 tl muayene ucreti verdim. Benden prostat sivisi almadi, yenisin filan gerek yok dedi, semen testi yeter dedi onu verdim sadece onda da birsey cikmadi. Ama bu hastalikta prostat sivisindan ornek alinip tahlil edilmesi sart. Bunun icin uygun dr bulup baktiricam her ne kadar suan siddetli sikayet olmasada.
Metee6

Mesaj gönderen Metee6 »

Hergele yazdı:
Metee6 yazdı:
Hergele yazdı::cry:

Hocam avelox kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etki etti ?
Avelox kullanimiyla sadece cinsellikle alakali sikayetler duzeldi. İstek geldi, sertlesme eskisi gibi oldu, tazyikli bosalma sorunu cozuldu, sperm eski kalitesindeydi. 1 aylik kullanimin bitmesine yakin duzelmeye baslamisti. 4 aydirda bu konularda sikayetim yok.
Valla hocam bende de isteksizlik var onu bir geçirsem yeniden doğacağım psikoloji filan bırakmadı yav deniyorum hâla tedavi ama hayırlısı
Burada okudugum kadariyla ve kadir abininde soylediklerine bakinca prostatit duzeldikce cinselliginde kendiliginden duzelecegi yönünde. Cinsel anlamda olan isteksizlik filan duzeldi, sonra penis ucunda yanma oluyordu o gitti, penisin orta bolumunde ve kokunde agri oluyordu oda duzeldi. Sadece makatla yumurtalik arasi agri oluyor. Ve hemoroid var bende ve hep kabizlik hali. O bolge ister istemez hep zorlaniyor. Ama benden hep semen testi alindi , p.sivisindan tahlil yapmadi kimse. Sikayetlerim azalsada p.sivisindan da kesinlikle tahlil yaptiracagim.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

Metee6 yazdı:
kennan yazdı:
Metee6 yazdı:
Benim ozel saglik sigortam vardi, sadece 15 tl muayene ucreti verdim. Benden prostat sivisi almadi, yenisin filan gerek yok dedi, semen testi yeter dedi onu verdim sadece onda da birsey cikmadi. Ama bu hastalikta prostat sivisindan ornek alinip tahlil edilmesi sart. Bunun icin uygun dr bulup baktiricam her ne kadar suan siddetli sikayet olmasada.
Çok sağol hocam, prostat sıvısına baktırmak teşhis koyulmasında kilit noktalardan biri dediğin gibi, geçmiş olsun tekrardan.
Metee6

Mesaj gönderen Metee6 »

kennan yazdı:
Metee6 yazdı:
kennan yazdı: Hocam mesut tül muayenesi ne kadara geldi sana her şey dahil?
Çok sağol hocam, prostat sıvısına baktırmak teşhis koyulmasında kilit noktalardan biri dediğin gibi, geçmiş olsun tekrardan.
Tesekkur ederim, sizlerede.