Herkes bakteri arıyor peki ya virüsler?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
antibiyotikdusmani
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Herkes bakteri arıyor peki ya virüsler?

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Arkadaşlar ve özellikle kadir abi, viral enfeksiyon ihtimalini degerlendirdiniz mi? Kimi antibiyotikten fayda goruyor kimi haftalarca almasına rağmen tık yok. Ben PCR kültür her haltı yaptırdım, yok. O kadar antibiyotik kullandım bana mısın demedi. Şifayı kırmızı reishi ile buldum. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra anti viral özeliği varmış bu mantarın acaba bana o iyi gelmiş olabilir mi? YouTube da bir aralar hastalığı araştırırken adamın biri kan ICG testi gibi birşeyden bahsetmişti virüsleri kastederek acaba virüsler de prostatı enfekte ediyor olabilir mi? İyileşmeyen arkadaşların bu ihtimali değerlendirmesini öneririm...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Herkes bakteri arıyor peki ya virüsler?

Mesaj gönderen kadir »

antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar ve özellikle kadir abi, viral enfeksiyon ihtimalini degerlendirdiniz mi? Kimi antibiyotikten fayda goruyor kimi haftalarca almasına rağmen tık yok. Ben PCR kültür her haltı yaptırdım, yok. O kadar antibiyotik kullandım bana mısın demedi. Şifayı kırmızı reishi ile buldum. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra anti viral özeliği varmış bu mantarın acaba bana o iyi gelmiş olabilir mi? YouTube da bir aralar hastalığı araştırırken adamın biri kan ICG testi gibi birşeyden bahsetmişti virüsleri kastederek acaba virüsler de prostatı enfekte ediyor olabilir mi? İyileşmeyen arkadaşların bu ihtimali değerlendirmesini öneririm...
Sevgili kardesim, pcr de zaten virüste taraniyor.Ayrica virüs kültürüde yapilabiliyor. Kronik prostatitte viral ve fungal enfeksiyona pek rastlanilmamaktadir.
antibiyotikdusmani
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Düzende sadece 7 tane baktılar PCR da hiçbiri virüs değildi kadir abi. Gelisimde mi yaptırmak gerek? Benim ağrılarım geçti ama peniste katılık ve hissizlik devam ediyor şimdilik...
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

antibiyotikdusmani yazdı:Düzende sadece 7 tane baktılar PCR da hiçbiri virüs değildi kadir abi. Gelisimde mi yaptırmak gerek? Benim ağrılarım geçti ama peniste katılık ve hissizlik devam ediyor şimdilik...
Penıstekı hissizlık bendede var bızın psikoloji Allah bullak psıkyatrı destegı almanız gerek ereksıyon problemı yasayanlar bu sekılde kurtuldular kafayı rahatlatmamaız gerek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

antibiyotikdusmani yazdı:Düzende sadece 7 tane baktılar PCR da hiçbiri virüs değildi kadir abi. Gelisimde mi yaptırmak gerek? Benim ağrılarım geçti ama peniste katılık ve hissizlik devam ediyor şimdilik...
Bakildiysa zaten virüs olmadigi belli olmus. Virus olsaydi cikardi.
ekrem123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen ekrem123 »

Selam kadir bey zafer hocaya gittim muane oldum biraz ilaçlar verdi kadir bey mümkünse sizle görüşmek istyorum yardımcı olursanız sevinirim telefonum 05327776479
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bu ara çin'e gidecekler dikkatli olsun.tehlikeli bir virüs bir çok ölüme neden olmuş.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

bence kimse gitmesin çin e bu saatten sonra.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

kadir yazdı:
antibiyotikdusmani yazdı:Arkadaşlar ve özellikle kadir abi, viral enfeksiyon ihtimalini degerlendirdiniz mi? Kimi antibiyotikten fayda goruyor kimi haftalarca almasına rağmen tık yok. Ben PCR kültür her haltı yaptırdım, yok. O kadar antibiyotik kullandım bana mısın demedi. Şifayı kırmızı reishi ile buldum. Anti bakteriyel özelliğinin yanı sıra anti viral özeliği varmış bu mantarın acaba bana o iyi gelmiş olabilir mi? YouTube da bir aralar hastalığı araştırırken adamın biri kan ICG testi gibi birşeyden bahsetmişti virüsleri kastederek acaba virüsler de prostatı enfekte ediyor olabilir mi? İyileşmeyen arkadaşların bu ihtimali değerlendirmesini öneririm...
Sevgili kardesim, pcr de zaten virüste taraniyor.Ayrica virüs kültürüde yapilabiliyor. Kronik prostatitte viral ve fungal enfeksiyona pek rastlanilmamaktadir.
Ya birde arkadaşında dediği gibi bakteri değilde virüsten kaynaklanıyorsa.İçerisinde Virüslerinde olduğu PCR yapan bir labavatuar varmı?Gelişimdeki Androflor PCR testi sadece bakteriler ve Candidaya yönelik.Diger labavatuarlarda öyle bildiğim kadarıyla?
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Ben laboratuvarların CYBH patojenleri dışındakilere baktıklarından şüpheliyim baktıklarını iddia edenlerin bile ama yapacak bir şey yok!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Zika virüsünün prostatite sebep oldugu bazi yayimlarda var. Tedavisi olmus negatife dönmüs. Sivrisineklerden yayilan bir virüs zika.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Peki abi Cybh virüsleri(hpv hsv cmv) yaparmı?Bu virüslerin teşhis ve tedavisi nasıl olacak?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yapabilir...pcr yontemiyle belli olur.