KRONİK PROSTATİT TEDAVİSI YÖNTEM OLARAK KİŞİYE ÖZELDİR.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: KRONİK PROSTATİT TEDAVİSI YÖNTEM OLARAK KİŞİYE ÖZELDİR.

Mesaj gönderen red »

"kimse sirkeyle, soğanla iyileşemez. bunlar iyileşmeye yardımcı olan takviye edici gıdalardır..
öyle olsaydı doktorlar ilaç değil soğan sarımsak yazardı.."
yazdığım yazı budur. bunun arkasındayım.
şahsıma ithamda bulunmadan, edebinle yaz. saygısızlık etme.
senin ne demek istediğin gayet anlaşıldı. şikayet edeceksen git et..
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

ben üye olalı 2 yıl 3 ay olmuş zaten seninle nasıl 4-5 yıldır uğraşabilirim rica ederim..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
red yazdı:burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
kimsenin bir menfaati yok.
bu yüzden o tedavi yanlış, sen niye bunu yazdın, doktorun reklamını yaptın, o aletin fiyatı o kadar etmez, seni şikayet edeceğim tarzında yapılan yorumların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum kadir abi..
Leen yalaka pislik kac kere uyardim seni ben hee..
Sen yazan degilmiydin otla çople iyilesemezsiniz diye 5 dkda ne degisti kadir abinin dedigini onayliyorsun aynisini demis benimle kadir abidebende yazdim kadir abide y azdı sımdi isteyen istedigi sekilde iyilesir diye 1 saat önce sana ben birsey demedim isteyen istedigi sekilde iyilesir bitkiylede sunlada bunlada iyilesen var dedim umudu kirilmasin dedim kadir abide başlik açmis ayni şeyi söylüyoruz 2 mizde zaten seni 2 ay önce eski üyeler s.etti yine geldin bak katil edeceksin beni uyardim bak seni benim altima yazma diye kadir abiye dedim daha once yazmasin diye red
Bak pro2020 kardeşim, seninle biraz önce bir mevzu konustuk. Dedinki ben sana demedim agbi yanlis anladin. Tamam oyleyse dedim sorun yok. Şimdi red adli uyeye verdigim cevabi editleyerek bana yine saygisizca ithamlarda bulunarak bir baska uyeye " beni katil edeceksin" pislik, yalaka diye demeni burada asla kabul etmem izin vermem. Bu soylediklerin icin ya özur dilersin yada seni uyelikten sileriz. Forum kurallarini ihlal ettin.Bu sana son uyarimdir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sen hala mevzuyu anlamiyorsun galiba..forum kurallari gereği bir kimseye aşagilama, hakaret, küfür, tehdit gibi unsurlar paylasmak forumdan uzaklastirma sebebidir.
Daha önceki yazindada demissinki avukat tutup forumu kapattiricam. Bu yazininda farkina simdi vardim. Eski uye olman hasebiyle seni şu an banlamiyorum. Ya ozur dilersin yada silinirsin pro2020. Forum kurallari geregi buna mecburum.Beni mecbur birakma.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim konuya takmissin sen. Hakli yada haksiz olmanla alakali bir sey degil. Hakaret, küfur, tehdit, forum kapattirma tehdidi var. Ya özür dile bu konu kapansin, yada silineceksin sikayet var çünkü beni mecbur etme.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Red kendi dusuncesini hakaret etmeden burada paylasabilir. Ona bir sey diyemem. Hic kimseye diyemem. Ancak forum kurallarini ihlal etmesi lazim. Tamam özurun kabul edilmistir. Lutfen artik tartismayın. Forum sakinlerinin huzuru kaciyor.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Arkadaşlar burda tartışmanız hepimizi derinden üzmüştür.Hepimiz Türkiyenin başka şehirlerinde siteye giriyoruz.Hepimizin amacı iyi olmak bu illetten kurturmak.Lütfen birbirimizle saygılı ve samimi olalım.Ben hepinizin samimiyetine güveniyiyorum.Şimdi size söylüyorum Cüneyd hocanın mesaj tedavisi kafanıza giriyormu ilk ay Haftada2 ikinci ay Haftada 1 yani çok u olur azmı olur.nasıl yapmak gerekir mesaj ile birlikte antibiyotik alınmalımı kadir ve pro abiler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar burda tartışmanız hepimizi derinden üzmüştür.Hepimiz Türkiyenin başka şehirlerinde siteye giriyoruz.Hepimizin amacı iyi olmak bu illetten kurturmak.Lütfen birbirimizle saygılı ve samimi olalım.Ben hepinizin samimiyetine güveniyiyorum.Şimdi size söylüyorum Cüneyd hocanın mesaj tedavisi kafanıza giriyormu ilk ay Haftada2 ikinci ay Haftada 1 yani çok u olur azmı olur.nasıl yapmak gerekir mesaj ile birlikte antibiyotik alınmalımı kadir ve pro abiler
Enfeksiyon bulgusu varsa antibiyotik alman gerekir..lokosit yuksekligi yada kültür ve pcrde patojen varligi.
gedikpasa34

Pro2020 yazdı:
gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar burda tartışmanız hepimizi derinden üzmüştür.Hepimiz Türkiyenin başka şehirlerinde siteye giriyoruz.Hepimizin amacı iyi olmak bu illetten kurturmak.Lütfen birbirimizle saygılı ve samimi olalım.Ben hepinizin samimiyetine güveniyiyorum.Şimdi size söylüyorum Cüneyd hocanın mesaj tedavisi kafanıza giriyormu ilk ay Haftada2 ikinci ay Haftada 1 yani çok u olur azmı olur.nasıl yapmak gerekir mesaj ile birlikte antibiyotik alınmalımı kadir ve pro abiler
K.bakma arada oluyor öyle. ben haftada 2 ile basladim 3 ay surdu 10 seans kendim devam etmeye basladim guzelce sivazlayip siviyi atiyorum bunu genelde prostat karar veriyor eger cok rahatlama varsa 2 haftada 1 prostat ister irite olur zaten anlarsin masaj istedigini bende haftada 1 2 istiyor masaj sonunda hocadan rica et sana nasil yapiliyor göstersin kendin devam edebilirsin ihtiyaç halinde
Abi ben beceremem doktora gideceğim.Senin semptomların bittimi eskiye göre nekadar iyisin mesajdan sonra antibiyotik aldınmı?
gedikpasa34

kadir yazdı:
Enfeksiyon bulgusu varsa antibiyotik alman gerekir..lokosit yuksekligi yada kültür ve pcrde patojen varligi.
Kadir abi abi cüneyd hoca galiba direk mesaja geçiyor 7-8seanstan sonra iyileşme yoksa diğer tahlilere başvururmasını öneriyor.Bence mesaj yapıldığı süreçte cravit gibi güçlü antibiyotik alınırsa iyi olur.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gedikpasa34 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi abi cüneyd hoca galiba direk mesaja geçiyor 7-8seanstan sonra iyileşme yoksa diğer tahlilere başvururmasını öneriyor.Bence mesaj yapıldığı süreçte cravit gibi güçlü antibiyotik alınırsa iyi olur.
Hemen antibiyotik ismi vermek dogru degil. Kültur ve antibiogram sonuclarina bakmali oncelikle.
gedikpasa34

Pro2020 yazdı:
gedikpasa34 yazdı:
Pro2020 yazdı: K.bakma arada oluyor öyle. ben haftada 2 ile basladim 3 ay surdu 10 seans kendim devam etmeye basladim guzelce sivazlayip siviyi atiyorum bunu genelde prostat karar veriyor eger cok rahatlama varsa 2 haftada 1 prostat ister irite olur zaten anlarsin masaj istedigini bende haftada 1 2 istiyor masaj sonunda hocadan rica et sana nasil yapiliyor göstersin kendin devam edebilirsin ihtiyaç halinde
Abi ben beceremem doktora gideceğim.Senin semptomların bittimi eskiye göre nekadar iyisin mesajdan sonra antibiyotik aldınmı?
Antibiyotik en son kürumle istedigim basariyi yakalayamadım ve surekli süper bakteri gelismeye basladı antibiyotik kullanmayı ara verdim hemen masaja basladım baktim sivi cikinca daha rahatliyorum hocam masaj yapmayalim direkt prostat sivisini cikaralim dedim biras daha sert oluyor ama faydasi çok baktim bosalma anindaki yanma azaldi bazen olmamaya basladi uzerine gittim simdi makatta sislik hissi idrarda yanma idrarda köpük kokulu idrar hepsi gitti 5. Ayimdayim antibiyotikle iyilesmek cok isterdim cok kullandim nasip degilmis[/
Abi nezaman bitireceksin mesajı kendini iyi hisediyorsan bırakma zamanı gelmedimi.Ben 10 seans yapıp artık iyi oldum demek istiyorum.Olacakmı acaba
gedikpasa34

Pro2020 yazdı:
gedikpasa34 yazdı:
Pro2020 yazdı:
Antibiyotik en son kürumle istedigim basariyi yakalayamadım ve surekli süper bakteri gelismeye basladı antibiyotik kullanmayı ara verdim hemen masaja basladım baktim sivi cikinca daha rahatliyorum hocam masaj yapmayalim direkt prostat sivisini cikaralim dedim biras daha sert oluyor ama faydasi çok baktim bosalma anindaki yanma azaldi bazen olmamaya basladi uzerine gittim simdi makatta sislik hissi idrarda yanma idrarda köpük kokulu idrar hepsi gitti 5. Ayimdayim antibiyotikle iyilesmek cok isterdim cok kullandim nasip degilmis[/
Abi nezaman bitireceksin mesajı kendini iyi hisediyorsan bırakma zamanı gelmedimi.Ben 10 seans yapıp artık iyi oldum demek istiyorum.Olacakmı acaba
Kisiye göre degisir benim icin sorun degil 20 saniye mi aliyor ömür boyuda yapabilirim. Benim prostatit ileri seviyede idi enfeksiyona bagli taşlanmalar cıktı prostatimdan pelvik kaslarda bozulma kıramp girmeler sen bir dene iyi gelir gelmez bilemeyiz 1 2 gun agri sizi olabilir daha sonra rahatlama olur
Abi benim sadece peniste sızı oluyor ama geçmiyor sürekli his ediyorum.Başka rahatsız edecek prostatit belirtisi yok.Bu sebepten dolayı umutluyum belki8-10 düzenli seans bitirebilecek.Şayet iyi olursam Burdan iyi olduğumu yazmak çok isterim.İnanın denemediğim tedavi şekli kalmadı
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Pro2020 yazdı:
gedikpasa34 yazdı:
Pro2020 yazdı: K.bakma arada oluyor öyle. ben haftada 2 ile basladim 3 ay surdu 10 seans kendim devam etmeye basladim guzelce sivazlayip siviyi atiyorum bunu genelde prostat karar veriyor eger cok rahatlama varsa 2 haftada 1 prostat ister irite olur zaten anlarsin masaj istedigini bende haftada 1 2 istiyor masaj sonunda hocadan rica et sana nasil yapiliyor göstersin kendin devam edebilirsin ihtiyaç halinde
Antibiyotik en son kürumle istedigim basariyi yakalayamadım ve surekli süper bakteri gelismeye basladı antibiyotik kullanmayı ara verdim hemen masaja basladım baktim sivi cikinca daha rahatliyorum hocam masaj yapmayalim direkt prostat sivisini cikaralim dedim biras daha sert oluyor ama faydasi çok baktim bosalma anindaki yanma azaldi bazen olmamaya basladi uzerine gittim simdi makatta sislik hissi idrarda yanma idrarda köpük kokulu idrar hepsi gitti 5. Ayimdayim antibiyotikle iyilesmek cok isterdim cok kullandim nasip degilmis
İdrarda köpük ve koku bende de var.Ben daha çok böbreklere yönelmiştim.Sizin de böbreklerde ağrı oluyormuydu?
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Ben hiç masaj falan yapmıyorum da kokuda öyle çok kötü değil ama normal idrardan biraz farklı kokuyor.