Liv hastanesi Cüneyd sevinç

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Liv hastanesi Cüneyd sevinç

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun.Bugün yaptığım araştırmada cüneyd hocanın you tubede videolarını izledim.çok güven verici ve mantıklı prostat mesajına yer veriyor kullandığımız antibiyotikler mesaj yapmadığımız için oraya ulaşamıyor birde mesaj yapıldığında iltihap sökülürken devam eden mesaj birdaha iltihaplanmanın önüne geçiyor.Şayet benim tahminimce ilk ay haftada 2 defa sonraki ay haftada 1defa mantıklı olabilirmi.Kadir abi nedersiniz arkadaşlar mantıklımı ne dersiniz .Ben 10 yıldır denemediğim tedaviyi sizinle paylaşmak istedim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Liv hastanesi Cüneyd sevinç

Mesaj gönderen kadir »

gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun.Bugün yaptığım araştırmada cüneyd hocanın you tubede videolarını izledim.çok güven verici ve mantıklı prostat mesajına yer veriyor kullandığımız antibiyotikler mesaj yapmadığımız için oraya ulaşamıyor birde mesaj yapıldığında iltihap sökülürken devam eden mesaj birdaha iltihaplanmanın önüne geçiyor.Şayet benim tahminimce ilk ay haftada 2 defa sonraki ay haftada 1defa mantıklı olabilirmi.Kadir abi nedersiniz arkadaşlar mantıklımı ne dersiniz .Ben 10 yıldır denemediğim tedaviyi sizinle paylaşmak istedim
Kardeşim masajın önemini zaten bu forumda yıllarca işledik. Özellike anribiyotik kullanimi esnasinda ve sonrasinda masajin onemi buyuk..iltihabı drene ediyorsunuz kanallar aciliyor. Yeni bir sey degil. Tabiki tavsiye ederiz masajli tedaviyi herzamanki gibi. Ama surekli drda masaj yaptirmak biraz maliyetli olabilir kendiniz yapmaya bakin masaji. ( Self massage)Nette arastirin nasil yapildigi hakkinda bilgiler mevcut.
gedikpasa34

Abi daha önce mesaj yaptırdım.Lakin düzenli yapmadım cüneyd hoca videolarda düzenli olarak bahsediyor ben yılda 2 defa yapmıştım.Demekki 2 ay düzenli olursa ilk ay haftada 2 diğer ay haftada 1 .Kadir abi 10 yıldan sonra fayda verirmi .? Umudum kalmadı ancak böyle düzenli olursa bir nebze olabilirmi?
gedikpasa34

Pro2020 yazdı:Arastirmadin sanirim nerdeyse hergün prostat masajiyla ilgili gönderi var cuneyd hocanin videolarida konusuldu gecen hafta ben 10 yiillik hasta olup masajin faydasini gordum baska arkadaslarda var forumda sağ üst köşeye masaj yaz yüzlerce gönderi var prostat sivisinini cikarmadan bir ise yaramiyor
Aynen faydası vardır.Ben düzenl yapmadığım için fayda alamadım .Demekki eksik oldu.Siz kaç günde yaptırdınız ne kadar devam ettiniz
eko123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen eko123 »

kardeş nasıl yapyorsun ben beceremiyorum
eko123

Mesaj gönderen eko123 »

malesef anadoluda Sivas'ta yaşıyorum dr bulmakta zor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

gedikpasa34 yazdı:Abi daha önce mesaj yaptırdım.Lakin düzenli yapmadım cüneyd hoca videolarda düzenli olarak bahsediyor ben yılda 2 defa yapmıştım.Demekki 2 ay düzenli olursa ilk ay haftada 2 diğer ay haftada 1 .Kadir abi 10 yıldan sonra fayda verirmi .? Umudum kalmadı ancak böyle düzenli olursa bir nebze olabilirmi?
15 yildan sonra bile olsa fayda verir.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Cuneyt hocanin masaji uzunmu ne kadar suruyor? Mesela muhsin hoca 30-40 saniyede birakiyor tam iyi gelmeye baslayacak gibiyken,cuneyt hocanin masaji uzunsa 2-3 dk vs gibi gitmek mantikli cunku o kadar para veriliyor biseye degsin istiyor insan
gedikpasa34

canadianguy1 yazdı:Cuneyt hocanin masaji uzunmu ne kadar suruyor? Mesela muhsin hoca 30-40 saniyede birakiyor tam iyi gelmeye baslayacak gibiyken,cuneyt hocanin masaji uzunsa 2-3 dk vs gibi gitmek mantikli cunku o kadar para veriliyor biseye degsin istiyor insan
Ben videolarını izledim o prostatit mesaj bitiriyor gibi bir atmosfer içerisinde bencede başka çare yok ben ters ilişkiden kaptım bu illeti.10 yıldır burda yazsam inanın yer kalmaz prostat enjeksiyonu ,zafer hocaya ,polen çay,şifalı bitkişer 5 sene önce yaşlı bir urologa gitmiştim 8-10 seansta mesajda bitirebilirim demişti o zamanlar mesajdan iğreniyordum galiba artık mecbur bu tedaviyi uygulayacağım şuan il dışındayım cüneyd hoca ile önce görüşüp sonra tedaviye başlayacağım.tahminimce fiat olarakta uygun olacak çünki videolarında yüzde 80 iyi oldu diyor.genelde mesaj yapıyorum iyi gelmezse diğer doktorlara yönlendirip tahlil yaptırıyorum diyor
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Pro2020 yazdı:
eko123 yazdı:kardeş nasıl yapyorsun ben beceremiyorum
Zamanla ilk prostatin yerini bul sag orta parmak parmagini bir gezdir sag sola soldan saga asagidan yukari deneye deneye oluyor dogri masaj yapma 3 4 sene mi aldi doktora yaptirdim imkan varsa doktora yaptir bütun urologlar masaj yapmayi biliyor islerine gelmiyor yada 3 5 kere cuneyd hocada yaptir sonra hocaya sor nasil yapiyoruz makette gostersin rica et
Yardimci aparat olmazsa elle zor yapar insan,illa bi aparat bulun masajin cok faydasi var,ben haftada bir yada iki sefer bazan onbes gune bir,duruma gore degisyor,antibuyitik kulaniyorsaniz haftada iki gun yapin..ben once dusta sicak suda oturma yapiyorum,sonra mast ile bosalma yapiyorum sonra yinr on dakka sicak suda oturyorum ondan sonra prostat masaji yapiyorum bes dakka,sivida geliyor ve sivudan sonra devam edincr masaja tatli bir idrar yapma hissi olusyor ve idrarimida yapiyorum...bu baya rahatlatiyor,yani kuru kuruya masaj yapmayin sicak suya oturun,ya masajdan once yada masajdan sonra da bosalin..
gedikpasa34

umudunmavisi yazdı:
Pro2020 yazdı:
eko123 yazdı:kardeş nasıl yapyorsun ben beceremiyorum
Zamanla ilk prostatin yerini bul sag orta parmak parmagini bir gezdir sag sola soldan saga asagidan yukari deneye deneye oluyor dogri masaj yapma 3 4 sene mi aldi doktora yaptirdim imkan varsa doktora yaptir bütun urologlar masaj yapmayi biliyor islerine gelmiyor yada 3 5 kere cuneyd hocada yaptir sonra hocaya sor nasil yapiyoruz makette gostersin rica et
Yardimci aparat olmazsa elle zor yapar insan,illa bi aparat bulun masajin cok faydasi var,ben haftada bir yada iki sefer bazan onbes gune bir,duruma gore degisyor,antibuyitik kulaniyorsaniz haftada iki gun yapin..ben once dusta sicak suda oturma yapiyorum,sonra mast ile bosalma yapiyorum sonra yinr on dakka sicak suda oturyorum ondan sonra prostat masaji yapiyorum bes dakka,sivida geliyor ve sivudan sonra devam edincr masaja tatli bir idrar yapma hissi olusyor ve idrarimida yapiyorum...bu baya rahatlatiyor,yani kuru kuruya masaj yapmayin sicak suya oturun,ya masajdan once yada masajdan sonra da bosalin..
Abi siz nezamandan beri mesaj yapıyorsunuz .iyi olmadınızmı sizce ne kadar süre yapmak gerekir.
eko123

Mesaj gönderen eko123 »

ben ik yildir hastayım yapamadım henüz
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

gedikpasa34 yazdı:
umudunmavisi yazdı:
Pro2020 yazdı:
Abi siz nezamandan beri mesaj yapıyorsunuz .iyi olmadınızmı sizce ne kadar süre yapmak gerekir.
İyi olmak icin iyi sartlarda yasayip kendine bebek gibi bakmak lazim,ben bes yillik hastayim en son bir yildir iyiydim ama bi usuttum basa dondu,yani cogunlukla nuks edincr bir iki ay surundurur sonra rutine biner alisrsin eskisi gibi olmuyor insan ama rahatliyor benim cinsel isteksizlik disinda pek sikayetim olmuyor,nuksedincede makatya penis icinde pelvik bolgede ve ayaklarimin aktinda sicaklik yangi olusyor.
gedikpasa34

umudunmavisi yazdı:
gedikpasa34 yazdı:
umudunmavisi yazdı:
İyi olmak icin iyi sartlarda yasayip kendine bebek gibi bakmak lazim,ben bes yillik hastayim en son bir yildir iyiydim ama bi usuttum basa dondu,yani cogunlukla nuks edincr bir iki ay surundurur sonra rutine biner alisrsin eskisi gibi olmuyor insan ama rahatliyor benim cinsel isteksizlik disinda pek sikayetim olmuyor,nuksedincede makatya penis icinde pelvik bolgede ve ayaklarimin aktinda sicaklik yangi olusyor.
Size nasıl bulaştı.Ben cinsel ilişki sonrası prostatit oldum sizde aynımısınız.yoksa doğal üşütmelerdenmi prostatit oldunuz
gedikpasa34

Arkadaşlar cüneyd hocaya dün yazmıştım şimdi cevabı geldi.Duyarlığından dolayı kendisine teşekkür ederim.bizzat buaraya kopyalıyorum.Iyi geceler. Kısaca bizim tedavi tamamen mesajdan ibaret. Önce haftada 1 sonra aralıkları açarak 7-8 masaj yapıyoruz. Yüzde 80 hastası çözüyor. 2 gelişten birinde 350 tl alıyoruzİnanın şuan İstanbulda olsaydım kesinlikle giderdim.Aklınızada bir şey gelmesin ben Adıyamanda oturuyorum hersene istanbula gelip 1 ay kadar kalıyorum akraba ,eş dost daha önce istanbulda kalıyordum.Cüneyd hocayıda denerdim.Çünkü levent hoca,Zafer hocaya gittim bana tedavileri iyi gelmedi.İnşAllah hepimizde kurtuluruz
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Önce haftada bir sonra 7-8 haftada mi aydami
gedikpasa34

ramzes yazdı:Önce haftada bir sonra 7-8 haftada mi aydami
Evet öyle yazmış hastanede 175 diye bir fiat yok muayene 650 tl yanlız Cüneyd hoca muayene ücreti almıyor.her 2 mesaja 350 tl alıyor.Eğer İstanbulda yaşayan arkadışımız varsa gidebilir.Bence uygundur Birde cüneyd hoca tecrüberi birine benziyor