Gaz şişkinlik kabizlik. Genel durum yorumlarınızı bekliyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mustafabasaran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Gaz şişkinlik kabizlik. Genel durum yorumlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen Mustafabasaran »

Arkadaşlar genelde akşam.uzerleri karnımda.siskinlik oluyor ama böyle taş gibi sisiyorum. Genelde kabizim ama mesela 2-3 gün kabız oluyorum ertesi gün yumusuyor.sonra yine kabızlık. Bu hastalıkla bir alakası varmıdır? Pyloseptyl kullanıyorum yaklaşın 1.5 aydır ama ondan önce de şişlik vardı. Hastalığım genel durumu da şöyle. Ağrı sızı yok gibi pinpon topuna oturma sürekli zonklama acıları gitti. Penis ucu batma gitti. Cinsel perdormans öncekine göre eh işte iyi. Ama iç çamaşırında sapsarı idrar damlaları. Yani normal akıntı rengi değil bildiğin sarı pastel kalamle boyamış gibi oluyor. Birde bugün masaj yaptım yapmadan önce idrarın bembayazdi masajdan 1 saat sonra idrara çıktım sapsarı ama bildiğin köyü yoğun gibi. Tecrübeli arkadaşların yorumunu bekliyorum
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Gaz şişkinlik kabizlik. Genel durum yorumlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen ramzes »

İlaçtan olabilir kardeşim genelde idarar için verilen ilaçlar idrarı sarı renk yapar
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

Prostatit, yada bph icin dergipark makalesine muhtemelen bakmissinizdir.

Yinede paylasmak istedim

Cogumuzda ortak payda eklentisi mevcut.

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... mCtMtsLltj
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

Mustafabasaran yazdı:Arkadaşlar genelde akşam.uzerleri karnımda.siskinlik oluyor ama böyle taş gibi sisiyorum. Genelde kabizim ama mesela 2-3 gün kabız oluyorum ertesi gün yumusuyor.sonra yine kabızlık. Bu hastalıkla bir alakası varmıdır? Pyloseptyl kullanıyorum yaklaşın 1.5 aydır ama ondan önce de şişlik vardı. Hastalığım genel durumu da şöyle. Ağrı sızı yok gibi pinpon topuna oturma sürekli zonklama acıları gitti. Penis ucu batma gitti. Cinsel perdormans öncekine göre eh işte iyi. Ama iç çamaşırında sapsarı idrar damlaları. Yani normal akıntı rengi değil bildiğin sarı pastel kalamle boyamış gibi oluyor. Birde bugün masaj yaptım yapmadan önce idrarın bembayazdi masajdan 1 saat sonra idrara çıktım sapsarı ama bildiğin köyü yoğun gibi. Tecrübeli arkadaşların yorumunu bekliyorum
Bu konu ile ilgili İBS konusunu arastiriniz.

Stres anksiyete ibs de etkendir.
Barsak spazm cozucu kullanmak gedekir