PROSTATİT PSİKOLOJİK OLABİLİR Mİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

PROSTATİT PSİKOLOJİK OLABİLİR Mİ

Mesaj gönderen Diren12 »

Arkadaslar öncelikle selamünaleyküm ben 1 ay icerisinde birsüru semptom yaşadım peniste üşüme hissi peniste geri çekilme sık idrar kesik kesik işeme geçmeyen idrar hissi eriksiyon olamama bunlarin hepsi 1 ay icerisinde belli zamanlarda oldu şuan hiçbiri kalmadi neredeyse çatallı işeme ince işeme ve bazen sabah eriksiyonu olamama gibi semptomlar kaldı işin özü ben psikolojim bozuk olduğunda prostatit mi oluyorum yoksa prostatit olduğum için psikolojimi düzelttiğim için mi semptomlar azalıyor bunun bir sendrom olduğundan bahseden de oldu ondan dolayı soruyorum? Bu dusunceler beni doktora gitmekten alıkoyuyor doktora gitmek icin biraz daha mı beklemeliyim zafer oymana gitmeyi düşünüyorum yarın
gezermert

Re: PROSTATİT PSİKOLOJİK OLABİLİR Mİ

Mesaj gönderen gezermert »

geçmiş olsun hocam, hazım sorunları yaşıyor musun gaz, kabız, ishal vb?
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Prostatit oldugumuz icin ,pisikolojimiz bozuluyor, net.
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

gezermert yazdı:geçmiş olsun hocam, hazım sorunları yaşıyor musun gaz, kabız, ishal vb?
Reis bazen ishalim bazen normal kabız olmadım hala zaten 1 aydır böyleyim iyileşiyor gibiyim
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

Kanka bunu dinledim ama bu penisteki içe çekilme mevzusuda mı psikolojik o kafami karıştırıyor bazen içe çekiliyor. Cinsel ilişkim yok ama meni veya idrar prostata kaçıncada prostit oluyormuşsun. Beni korkutan ilerde daha büyük sıkıntılarin başıma gelebilme ihtimali sık idrar falan da geçti bende çatallı işeme ve idrar debisinde düşüşten başka çok şükür semptomum kalmadi birde penisin ara ara geri cekilmesi
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

eylber yazdı:Prostatit oldugumuz icin ,pisikolojimiz bozuluyor, net.
Reis o zaman bendeki bu semptomlar neden gitti mesela sık idrar sürekli idrar hissi peniste üşüme hissi bircoğu nerdeyse ortadan kalktı psikolojim yerine gelince prostatit teshisi icin doktora gitmedim ama burdakilere cok benzer semptomlar gecirdim yani psikolojikte olabilir.