BURSADA METE KİLCİLER

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

BURSADA METE KİLCİLER

Mesaj gönderen Diren12 »

S.a arkadaslar bende sık idrar ve sürekli idrar hissinden baska ara ara penisin içeri çekilmesi gibi semptomlar var bursada hangi doktor bana teşhis koyar mete kilcilerin bu konuda yazılarıni okudum ne kadar alır bilgisi olan yardimci olabilir mi? Cinsel ilişki yok
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: BURSADA METE KİLCİLER

Mesaj gönderen insirah13 »

Rektal tuşe yapar ama sıvı çikarmaz. Bi kutu cipro verir yollar.
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

insirah13 yazdı:Rektal tuşe yapar ama sıvı çikarmaz. Bi kutu cipro verir yollar.
Kimi önerirsiniz
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

Diren12 yazdı:
insirah13 yazdı:Rektal tuşe yapar ama sıvı çikarmaz. Bi kutu cipro verir yollar.
Kimi önerirsiniz
bursada bu işi çok yapan yok hocam hakkıyla.. gitmedim ama berk karataş'a iyi diyorlar alet ile masaj yapıyormuş sanırım. ben istanbul'a gidiyordum şahsen.
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

bursada bu işi çok yapan yok hocam hakkıyla.. gitmedim ama berk karataş'a iyi diyorlar alet ile masaj yapıyormuş sanırım. ben istanbul'a gidiyordum şahsen.[/quote]

Ona gittim prostatit olman içib cinsel birliktelik yaşaman lazim dedi 400 tl aldı birde sadece konuştu
Serkankaplan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Serkankaplan »

Diren12 yazdı:S.a arkadaslar bende sık idrar ve sürekli idrar hissinden baska ara ara penisin içeri çekilmesi gibi semptomlar var bursada hangi doktor bana teşhis koyar mete kilcilerin bu konuda yazılarıni okudum ne kadar alır bilgisi olan yardimci olabilir mi? Cinsel ilişki yok
Farklı doktor bakın hocam bende mete kilciler gittim sadece bir kutu hap yazıyor ve orda eswt tedavisi oldum hepsi boş onun için forumda ismi yazılan birine gitmen daha iyi olur senin için
Diren12

Mesaj gönderen Diren12 »

Serkankaplan yazdı:
Diren12 yazdı:S.a arkadaslar bende sık idrar ve sürekli idrar hissinden baska ara ara penisin içeri çekilmesi gibi semptomlar var bursada hangi doktor bana teşhis koyar mete kilcilerin bu konuda yazılarıni okudum ne kadar alır bilgisi olan yardimci olabilir mi? Cinsel ilişki yok
Farklı doktor bakın hocam bende mete kilciler gittim sadece bir kutu hap yazıyor ve orda eswt tedavisi oldum hepsi boş onun için forumda ismi yazılan birine gitmen daha iyi olur senin için

Peki tessekkurler
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Biraz önce videosunu izledim asla geçmez. Hep nükseder falan dedi canım sıkıldı