Artık prostatit olduğumu düşünmüyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sedat4229

Artık prostatit olduğumu düşünmüyorum

Mesaj gönderen Sedat4229 »

Peniste yanma ve sık idrar şikayetim var 2 kere n0ks yaşadım ve nüks yaşama sebebim asitli, şekerli ve baharatlı aşırı tüketim iki nükstede bağırsak şikayetleri sonrası gelişti bağırsaklarda sorun yaşayınca nüks etti 3 gündür diyetteyim şikayetler yüzde 90 azaldı bağırsalar düzelince bütün belirtiler gidiyor enteresan bi durum hastalık 2 sene önce başlayınca yine ondan önce uzun süre bağırsaklarda sıkıntı olmuştu
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Artık prostatit olduğumu düşünmüyorum

Mesaj gönderen Hola »

Candia var sende o zaman
Sedat4229

Mesaj gönderen Sedat4229 »

Büyük ihtimalle bende öyle düşünüyorum
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende de tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu var. antibiyotikleri 30 gün bıraktığımda asla kontrol altına alınamayan idrarda yanma yaşıyorum öyle böyle değil. 2 kutu ilaçtan aşağıda rahatlayamıyorum. 1 tane bile oh diyeceğim idrar yapamıyorum.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Pro2020 yazdı:
crunkstar yazdı:bende de tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu var. antibiyotikleri 30 gün bıraktığımda asla kontrol altına alınamayan idrarda yanma yaşıyorum öyle böyle değil. 2 kutu ilaçtan aşağıda rahatlayamıyorum. 1 tane bile oh diyeceğim idrar yapamıyorum.
Ben son 3 yıl direncli tedavi ampirikde idrarda yanma basladi 3 yıl.cok kötuydu kokulu bulanik idrar yanında eklendi 10 yildir böyle sıkınti yasamamaistim masajla yuzde 90 yanmam geçti antibiyotik iğne dahil baskılamadı bile masajla eze eze siviyi cikara cikara yoluna girdi
Masajı kendinmi yapiyorsun ?
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Pro2020 yazdı:
Farate yazdı:
Pro2020 yazdı:
Ben son 3 yıl direncli tedavi ampirikde idrarda yanma basladi 3 yıl.cok kötuydu kokulu bulanik idrar yanında eklendi 10 yildir böyle sıkınti yasamamaistim masajla yuzde 90 yanmam geçti antibiyotik iğne dahil baskılamadı bile masajla eze eze siviyi cikara cikara yoluna girdi
Masajı kendinmi yapiyorsun ?
3 aya yakin doktor yapti sonra ben devam ediyorum
Kaçıncı haftada fayda görmeye başladın haftada bir mi ?
Hangi doktora yaptırdın ? Aydınlatırsan sevinirim
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hayatzor22 »

crunkstar yazdı:bende de tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu var. antibiyotikleri 30 gün bıraktığımda asla kontrol altına alınamayan idrarda yanma yaşıyorum öyle böyle değil. 2 kutu ilaçtan aşağıda rahatlayamıyorum. 1 tane bile oh diyeceğim idrar yapamıyorum.
İdrar tahlilinde bir şey çıkıyor mu?
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Pro2020 yazdı:
Farate yazdı:
Pro2020 yazdı:
3 aya yakin doktor yapti sonra ben devam ediyorum
Kaçıncı haftada fayda görmeye başladın haftada bir mi ?
Hangi doktora yaptırdın ? Aydınlatırsan sevinirim
Doktor muğlada ahu hastanesinde ruşen ürolog ben eski hastasi oldugumdan kirmamak icin yapti rica ile israr ile baska bir hastaya idrar tahlili yaptirir gönderir şöyle tahlil icin sivi verdirdigimde baktim ertesi gun prostat yok gibi sogukda hicbir agri sivi yok ama sadece masaj ise yaramiyor prostat sivisini bosaltacaksin masajdan degil sivi cikarimdan fayda gördüm haftada 1 2 3 ay arasi suan kendi haftada 1 2 yaparim prostat ister zaten yakin bir doktor bulnaya bak ve sana nasil yapiliyor gostersin uygulamalı
Kendim yapabilir miyim kendime güvenemiyorum
Bir doktor bulup yaptircam ist içi olsun yeter mesafesini çekeceğim artık
crunkstar

hayatzor22 yazdı:
İdrar tahlilinde bir şey çıkıyor mu?
15 defa kültür 3 defada pcr verdim hiç bişey cıkmadı.
crunkstar

Pro2020 yazdı:
çok ilgincmiş. ben ilaçla 10 günde rahatlıyorum 20 günde tamamen düzeliyor idrarım bırakınca yine aynı çok kötüleşiyorum. şimdi haftanın 3 günü günde 1 bactrim içiyorm 10 günde 1 de munorol çakıyorum. ara ara azosilin yuvarlıyorum. buscopan ve dex lede destekliyorum. 3 ay olacak on numarayım 3 ay daha aynı şekilde devam edicem düzelmezse artık hergün randevu alıp. hastaneyi tuvalet olarak kullanacam çıkana kadar işeyecem. doktor bunla yaşaman lazım diyor. ulan canım yanıyor. artık canımın yanmasından roluyorum nasıl yaşayım bunla amk. ömür boyu haftada 3 gün bactrim yutsam kaç senede ölürüm acaba onu hesaplıyorum şuan.