PENİSTE SÜREKLİ YANMA İDRAR HİSSİ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
yigitozalp

PENİSTE SÜREKLİ YANMA İDRAR HİSSİ

Mesaj gönderen yigitozalp »

arkadaşlar son zamanlarda iyice arttı bu sürekli yanma var boşalmak istiyorum hissi oluyor o yüzden idrar hissi var ama idrara çıkıncada geçmiyor napmak lazım ne içelim
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: PENİSTE SÜREKLİ YANMA İDRAR HİSSİ

Mesaj gönderen Followme »

Melisa karabaş çayı ve cinsel ilişkiden önce zevk suyunun fazlaca salgılanması

Melisa bitkisi sakinleştirici bir etkisi var karabaş ile birlikte kullanılınca baya faydasını gördüm ALLAHIN izni ile sanada şifa olur inşallah.
tarik1616

Mesaj gönderen tarik1616 »

Melisa ve karabaşdan bende fayda gördüm gece kalkması 5 den 1 e indi gercekten bı şekilde faydası var
yigitozalp

Mesaj gönderen yigitozalp »

Followme yazdı:Melisa karabaş çayı ve cinsel ilişkiden önce zevk suyunun fazlaca salgılanması

Melisa bitkisi sakinleştirici bir etkisi var karabaş ile birlikte kullanılınca baya faydasını gördüm ALLAHIN izni ile sanada şifa olur inşallah.
yanmamı geçti hocam bu çay ile ? oranları nasıl olacak karıştırcazmı detaylı bilgi verirsen sevinirim neyin vardı birde
Followme

Mesaj gönderen Followme »

yigitozalp yazdı:
Followme yazdı:Melisa karabaş çayı ve cinsel ilişkiden önce zevk suyunun fazlaca salgılanması

yanmamı geçti hocam bu çay ile ? oranları nasıl olacak karıştırcazmı detaylı bilgi verirsen sevinirim neyin vardı birde
Göz kararı ayarlıyordum 5 6 yaprak melisa 3 5 adet karabaş otu çay demler gibi demleyip 5 10 dakika bekleyip süzüp içiyordum rabbime hamd olsun yanmalarım azaldı inşallah sizde düzenli kullanın sabah akşam aç karnına şifa olur inşallah.