İmmun sistem bağışıklık baskınlığı, DHT hakkında.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: İmmun sistem bağışıklık baskınlığı, DHT hakkında.

Mesaj gönderen Knybr »

curvey12 yazdı:İmmun hastalıkların ardı kesilmiyor bu arada, zamanla baskın bağışıklık saldıracak başka antikorlar ve bölgeler buluyor, Sürecini takip ettiğim başka bi arkadaş'da ülseratif kolit oldu aradan geçen 2 yıldan sonra. İmmünoloji sağlam bi doktor bunun önüne geçebilir ömür boyu prednol gibi bağışıklık baskılayıcı ilaçlar verdikleri oluyor, Şu noktada kafama göre kullanmak istemedim . Pandemi sürecinden sonra immunoloji ile bu konuyu görüşücem doktor arayışındayım. Herhangi bi prostatit hastasına gidin bağırsak hastalığı , alerji hastalığı çıkmama şansı yok çok düşük bi yüzde. Aradan geçen 4 yıl sonra banada'da sedef hastalığı geldi mesala.

Şu makaleye göz atın , hikayemi anlattığım konuda'da paylaştım ama görmeyen arkadaşlar olabilir.

Th1 ve TH2 bağışıklık baskınlığı durumunda ne gibi hastalıklar ne gibi durumlar yaşadığınızı görebilirsiniz.
https://saglikliolalim.com/th1-veya-th2 ... niz-varmi/ Bağırsak florası ve immun sistem sapıttığında oluşan bağışıklık baskınlığı dengesizliği oluşuyor sonra ver elini ; ibs - alerji hastalıkları , deri hastalıkları , ürtiker , egzama say say bitmez.
Ben dün başladım prednola durumu bildirecem bakalım kortizon ne kadar işe yariyacak
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

curvey12 yazdı:İmmun hastalıkların ardı kesilmiyor bu arada, zamanla baskın bağışıklık saldıracak başka antikorlar ve bölgeler buluyor, Sürecini takip ettiğim başka bi arkadaş'da ülseratif kolit oldu aradan geçen 2 yıldan sonra. İmmünoloji sağlam bi doktor bunun önüne geçebilir ömür boyu prednol gibi bağışıklık baskılayıcı ilaçlar verdikleri oluyor, Şu noktada kafama göre kullanmak istemedim . Pandemi sürecinden sonra immunoloji ile bu konuyu görüşücem doktor arayışındayım. Herhangi bi prostatit hastasına gidin bağırsak hastalığı , alerji hastalığı çıkmama şansı yok çok düşük bi yüzde. Aradan geçen 4 yıl sonra banada'da sedef hastalığı geldi mesala.

Şu makaleye göz atın , hikayemi anlattığım konuda'da paylaştım ama görmeyen arkadaşlar olabilir.

Th1 ve TH2 bağışıklık baskınlığı durumunda ne gibi hastalıklar ne gibi durumlar yaşadığınızı görebilirsiniz.
https://saglikliolalim.com/th1-veya-th2 ... niz-varmi/ Bağırsak florası ve immun sistem sapıttığında oluşan bağışıklık baskınlığı dengesizliği oluşuyor sonra ver elini ; ibs - alerji hastalıkları , deri hastalıkları , ürtiker , egzama say say bitmez.
Merhaba durumunuz nedir?
tanyı sebebleri netleştirebildiniz mi?
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

Curvey kardeşim her şeyi öyle güzel anlatmışsın ki bir şey var diyordum bu prostatit değil genel bir durum var diyip duruyordum hep söylediklerinin hepsi olmaya başladı yüzümü akne bile sarmaya başladı tipim kaydı her şeyi etkiledi benim şöyle bir geçmişim var

Varikosel oldum varikosele bağlı bir hormon düşüşü oldu ameliyat oldum tam hormonlar zirveyi buldu derken ameliyatın etkilerini hissederken 1. Hafta sonunda bu başladı ve hayatımı bitirdi genel bir vucut durumu var

Dişlerimi bile etkiledi
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

Peki biz DHT yi nasıl arttıracağız
Antalyalı07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Antalyalı07 »

Merhaba konuyla ilgili olarak immünolojiye gidip fayda gören olduysa bilgi verebilir mi acaba