İdrara çıkma eşiğiniz nedir?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Highhopes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İdrara çıkma eşiğiniz nedir?

Mesaj gönderen Highhopes »

kadir yazdı:Arkadaslar idrara kaç saatte bir çıkıyorsunuz? Gece ve gunduz ayrı ayri bu baslik altina yazalim .
Ayrica farkli semptomlariniz varsa onlarida yazalim. Semptom durumuna gore idrara cikma sayisı paralellik arz ediyormu bir kiyaslama yapalim.
Abi selamlar bol su içiyorum gün içinde 6-8 defa çıkıyorum gece uyanma yok ama sabah kalkınca direk WC ye gidiyorum yanma da var cardura da bitti ama yine halsizlik devam bu baş dönmesi sebebi kan akışına engel bir durumdan mı acaba? Abi sana ne sorcam bu tam karın bölgesinde inanılmaz bir kasılma var pelvikten oraya geçti resmen farkedince serbest bırakıyorum kendimi ama istemsizce oluyor. Tam gitti derken penis başı gıdıklanması ve aşırı boşalma isteği geliyor zor tutuyorum kendimi ereksiyona ulaşınca hemen boşalma hissi geliyor ve tabi sertlik kaybı da oluşuyor kasılınca resmen taş kesiliyorum masturbasyonda,sonrasında idrar yapınca 10 dk sonra klozet önüne seri damlama şeklinde başlayıp normale dönüp sonuna doğru yine damlamaya dönüyor nasıl geçecek abi bu durum idrardan kaynaklı sürekli enfekte mi oluyor nasıl çözülecek denemediğim yöntem kalmadı moral aşırı bozuluyor doğru dürüst işeme ve cinsellik düzelme süresi nedir bi yardım edersen çok sevinirim abi saygılar sevgiler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Highhopes yazdı:
kadir yazdı:Arkadaslar idrara kaç saatte bir çıkıyorsunuz? Gece ve gunduz ayrı ayri bu baslik altina yazalim .
Ayrica farkli semptomlariniz varsa onlarida yazalim. Semptom durumuna gore idrara cikma sayisı paralellik arz ediyormu bir kiyaslama yapalim.
Abi selamlar bol su içiyorum gün içinde 6-8 defa çıkıyorum gece uyanma yok ama sabah kalkınca direk WC ye gidiyorum yanma da var cardura da bitti ama yine halsizlik devam bu baş dönmesi sebebi kan akışına engel bir durumdan mı acaba? Abi sana ne sorcam bu tam karın bölgesinde inanılmaz bir kasılma var pelvikten oraya geçti resmen farkedince serbest bırakıyorum kendimi ama istemsizce oluyor. Tam gitti derken penis başı gıdıklanması ve aşırı boşalma isteği geliyor zor tutuyorum kendimi ereksiyona ulaşınca hemen boşalma hissi geliyor ve tabi sertlik kaybı da oluşuyor kasılınca resmen taş kesiliyorum masturbasyonda,sonrasında idrar yapınca 10 dk sonra klozet önüne seri damlama şeklinde başlayıp normale dönüp sonuna doğru yine damlamaya dönüyor nasıl geçecek abi bu durum idrardan kaynaklı sürekli enfekte mi oluyor nasıl çözülecek denemediğim yöntem kalmadı moral aşırı bozuluyor doğru dürüst işeme ve cinsellik düzelme süresi nedir bi yardım edersen çok sevinirim abi saygılar sevgiler
A.s kardesim.Uretral akinti orneklerinizin, (prostat sivisi, idrar ve meni) lokosit ve mikrobiyal üreme durumu nedir?
Zagor
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Zagor »

2-3 saatte bir kesin çıkıyorum, gece artık tuvalete çıkmıyorum fakat sabah tuvalete uyanıyorum diyebilirim. Uykum önceden çok ağırdı uyanmazdım, artık idrar kendini hissettirince horlamaya falan uyanıyorum. İdrarım da erekteyken şiddetli ve kesik geliyor, normaldeyse serbest akışa daha yakın, maalesef prostatın idrarı fışkırtmasını sadece ereksiyon olduktan sonra yakalayabiliyorum, o da tulumbadan su çeker gibi sanki idrar limiti aşıyo su tabancası gibi pıt pıt pıt işiyorum sonra, 3-4 ay önce iltihab varken yanma oluyordu ama şiddetli işiyordum. Şuan prostat küçüldü yanma yok ama musluk bozuk.
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Hola yazdı:Arkadaşlar bu sık idrara çıkan arkadaşlarda ayakta ve peniste üşüme ve idrar yaparken zorlanma ve çatallı işemede varmı acaba Kadir abi hiç sorma gelince başlayacağım tedavilere
Ayakta ve peniste üşüme yaklasik bi bucuk senedir yaz kış var geçmedi hic gecmiyor
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

09 sen Kuşadası'nda mı yaşıyorsun
nightangel666
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen nightangel666 »

günde 14 15 defa çıkıyorum kadir abi sürekli his devam ediyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

nightangel666 yazdı:günde 14 15 defa çıkıyorum kadir abi sürekli his devam ediyor.
Tüm üretral akıntılarin mikrobiyal ve lokosit durumun nedir ve nezaman öçtürdün kardesim?..
nightangel666

kadir yazdı:
nightangel666 yazdı:günde 14 15 defa çıkıyorum kadir abi sürekli his devam ediyor.
Tüm üretral akıntılarin mikrobiyal ve lokosit durumun nedir ve nezaman öçtürdün kardesim?..
Abi 4 ay oldu en son prostat sıvısı baktıralı corona vs durumlar derken gidemedim lokosaiy 14 tü o da doktora bir ton ilaç kullandıktan sonra gittiğim haldeydim maks 2 saat tutabiliyorum idrarım 3 saat idrarımı tutabilir 5 yıl Felan oldu mesane hacmim ürodinamide 260 cc idi
Highhopes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Highhopes »

kadir yazdı:
Highhopes yazdı:
A.s kardesim.Uretral akinti orneklerinizin, (prostat sivisi, idrar ve meni) lokosit ve mikrobiyal üreme durumu nedir?
Abi test yapmadılar sadece işeme hızı miktarı ölçüldü şikayetler dinlenip ilaç yazdı 2 farklı dr ki biri üniversite hastanesi Prof ölçümlerde 263 ml de mak akış 9,5 ortalama 4,5 çıktı idrarda bi şey yok dedi işeme hep böylemiydi diye sordu bende bayadır bu şekilde dedim diğer şikayetlerim de zaten başından beri bi gidiyor bi geliyor özellikle cinsel fonksiyon dengesizliği ve sürekli vücut eklemlerde ağrı bacak dizlerimde karın kasılmaları yani burda lökosit sayımı vs hayal gibi İstanbul’a da gidemedim işten dolayı böyle yatım yamalak yaşıyorum abi
Hola

Mesaj gönderen Hola »

260 cc çok küçük ameliyat la büyüt mesaneyi
nightangel666

Hola yazdı:260 cc çok küçük ameliyat la büyüt mesaneyi
ameliyat şart mı ağabey ? bu yaşta bıçak altına girmek istemiyorum.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

260 cc çok küçük kardeş yoksa hayatın boyunca çekersin