Belirtilerim hakkında yardımınız lazım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Belirtilerim hakkında yardımınız lazım

Mesaj gönderen kennan »

Arkadaşlar merhabalar foruma yeni katıldım, şikayetlerim ile ilgili bakınırken denk geldim. Yaklaşık 1 haftadır testislerimde ve penisimde gariplikler var, büyük tuvalet ihtiyacım geldiğinde testisler aniden kasıklara doğru çekiliyor testis torbası neredeyse boş kalıyor, aynı şekilde idrarım geldiğinde testis torbası şişiyor ve hafif yukarı çekilerek yanlarını şişiriyor, ihtiyacımı giderdiğimde normale dönüyor. Aynı zamanda sık idrar ihtiyacı, peniste çekilme, ereksiyon sorunu(ereksiyon olduğumda da testisler yukarı çekiliyor), otururken testislerde karıncalanma ve çekilme, uzanırken kasıklarda ağrı ve ayaklarda karıncalanma(özellikle topuk kısmında) gibi şikayetlerim var. 2 kere idrar verdim temiz çıktı. Sağ testisin sağ yanında damarımsı bir kitle var epididim sanırım ultrasona gideceğim. Benzer şikayetler yaşayan var mı merak ettim, şu an en büyük sorunum büyük tuvalet geldiğinde testislerde çekilme. Cevaplarınızı bekliyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Belirtilerim hakkında yardımınız lazım

Mesaj gönderen Followme »

Testislerde şişme bendede oluyor gün inde şişiyor, iniyor daha çok büyük abdest ve idrar oldhğunda sertleşiyor testis.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Belirtilerim hakkında yardımınız lazım

Mesaj gönderen kennan »

Followme yazdı:Testislerde şişme bendede oluyor gün inde şişiyor, iniyor daha çok büyük abdest ve idrar oldhğunda sertleşiyor testis.
Durum aynı mı hocam