böyle şikayetleri olanlar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
emrecakil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

böyle şikayetleri olanlar

Mesaj gönderen emrecakil »

karnın alt kısmında uyandıktan on dakika sonra baslayan ağrı testislerde ağrı gün boyu ara sıra penisin saga sola gitmesi idrar gelince ani sıkışma hissi antibiyotiklerin etki etmemesi eswt nin de etkisiz olması idrar kesesinin komple dolmasına yakın testislerdeki sızının biraz hafiflemesi yaptıktan sonra tekrar geri gelmesi, doplerde testislerde birsey çıkmaması kronik fissür için botoks oldum makatta boyle benzer seyleri olanlar düzelenler yazarsa sevinirim
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: böyle şikayetleri olanlar

Mesaj gönderen bb54 »

emrecakil yazdı:karnın alt kısmında uyandıktan on dakika sonra baslayan ağrı testislerde ağrı gün boyu ara sıra penisin saga sola gitmesi idrar gelince ani sıkışma hissi antibiyotiklerin etki etmemesi eswt nin de etkisiz olması idrar kesesinin komple dolmasına yakın testislerdeki sızının biraz hafiflemesi yaptıktan sonra tekrar geri gelmesi, doplerde testislerde birsey çıkmaması kronik fissür için botoks oldum makatta boyle benzer seyleri olanlar düzelenler yazarsa sevinirim
Prostat sıvısı ne durumda baktırdın mı ?
emrecakil

bb54 yazdı:
emrecakil yazdı:karnın alt kısmında uyandıktan on dakika sonra baslayan ağrı testislerde ağrı gün boyu ara sıra penisin saga sola gitmesi idrar gelince ani sıkışma hissi antibiyotiklerin etki etmemesi eswt nin de etkisiz olması idrar kesesinin komple dolmasına yakın testislerdeki sızının biraz hafiflemesi yaptıktan sonra tekrar geri gelmesi, doplerde testislerde birsey çıkmaması kronik fissür için botoks oldum makatta boyle benzer seyleri olanlar düzelenler yazarsa sevinirim
Prostat sıvısı ne durumda baktırdın mı ?
çıkmadı
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

penisin sağa sola gitmesi ve anal fissür harici hepsi aynı bende.
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Bende de lökosit 1 aydır 1-2 1 aydır antieflumuarda kullanıyorum fakat idrar yaptıktan bi kaç dk sonrası peniste testislerde yanma sızlama kalçalara vuran ağrı sızlama bacaklarda güçsüzlük geçmedi arkadaş her zaman aynı şiddette olmuyor her zaman aynı süre ağrı kalmıyor bazen yarım saat bazen 3 saat bir sonraki işemede yine başlıyor sabah uyandığımda ilk işemede ağrı sızı hissetmiyorum 2.3.işemeden sonra ağrı sızı ufak ufak şitdetleniyor bu tarz şikayetleri olan varmı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

huysuzdahi yazdı:Bende de lökosit 1 aydır 1-2 1 aydır antieflumuarda kullanıyorum fakat idrar yaptıktan bi kaç dk sonrası peniste testislerde yanma sızlama kalçalara vuran ağrı sızlama bacaklarda güçsüzlük geçmedi arkadaş her zaman aynı şiddette olmuyor her zaman aynı süre ağrı kalmıyor bazen yarım saat bazen 3 saat bir sonraki işemede yine başlıyor sabah uyandığımda ilk işemede ağrı sızı hissetmiyorum 2.3.işemeden sonra ağrı sızı ufak ufak şitdetleniyor bu tarz şikayetleri olan varmı?
Lokositin 1.2 ay stabilse enaz 6 ay daha stabilde tutarsan sikayetlerin azalmaya baslar.
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Evet Kadir abi özellikle cumartesi pazar çok iyi geçirdim çok şükür sabırlı olmak lazım
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

sabah uyandıktan sonra dediğin idrardan sonra herhalde. bende de idrardan bes dakka sonra başlıyor.
emrecakil

doktor laroxyl verdi onun kontrolunde başlıyorum hayırlısı
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Hastalığın başlangıcından itibaren oturarak idrar yaparken penis sönük haldeyken sağa doğru yan yatiyor yani normalden fazla bi durum için sağ bölgedeki sinirlerin ödeme bağlı aktif çalışmaması olabilirmi .