Benzeyen hastalıklar veritabanı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Benzeyen hastalıklar veritabanı

Mesaj gönderen jeanvaljean »

Arkadaşlar buraya prostatit ile karistirilabilen hastalıkları yazalım, o hastalıklardan şüphelenen arkadaşlar en azından onun için de görünsün doktora. Ampirik tedaviden başka çözümü yok buradaki bir çok vakanın.
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Re: Benzeyen hastalıklar veritabanı

Mesaj gönderen muharremmer »

jeanvaljean yazdı:Arkadaşlar buraya prostatit ile karistirilabilen hastalıkları yazalım, o hastalıklardan şüphelenen arkadaşlar en azından onun için de görünsün doktora. Ampirik tedaviden başka çözümü yok buradaki bir çok vakanın.

Aşırı Aktif Mesane-Nöröjen mesane-Ağrılı Mesane sendromu---) Bunlar aynı şikayetleri farklı isimlerle belirtmek. Az bir
idrara bile mesanenin tepki vermesi. Bana sistoskobi sonucu konulan teşhis bu.

Ama geçen açtığım konuda orgazm olmakta zorlanma kalitesiz orgazm durumlarından ötürü bir arkadaş bunlar direk prostatla alakalı yani meninin dışarı iyi bir tazikle ve kaliteli bir orgazm ile atılması mesane sadece sık wcye neden olur sen prostatitten şüphelen dedi.
Benimki NON-BAKTERİYEL Prostatit olabilir çünkü lökosit 1-2 normal.

Bende hiç yapmadığımı yaptım doktora gittim anlattım İESEF iğne yazdırdım 6 tane 3 ünü vuruldum. Büyük bir değişim yok. Antibiyotik verdi Bactrim forte diye 3 kutu 3 gündür kullanıyorum. Herhangi bir yan etki olmadı bağırsaklar mide yönüyle en azından o anlamda sorun yok şükür ama zannedersem dedikleri gibi mikrobik bişey yok bende.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Benzeyen hastalıklar veritabanı

Mesaj gönderen asosyal »

muharremmer yazdı:
jeanvaljean yazdı:Arkadaşlar buraya prostatit ile karistirilabilen hastalıkları yazalım, o hastalıklardan şüphelenen arkadaşlar en azından onun için de görünsün doktora. Ampirik tedaviden başka çözümü yok buradaki bir çok vakanın.

Aşırı Aktif Mesane-Nöröjen mesane-Ağrılı Mesane sendromu---) Bunlar aynı şikayetleri farklı isimlerle belirtmek. Az bir
idrara bile mesanenin tepki vermesi. Bana sistoskobi sonucu konulan teşhis bu.

Ama geçen açtığım konuda orgazm olmakta zorlanma kalitesiz orgazm durumlarından ötürü bir arkadaş bunlar direk prostatla alakalı yani meninin dışarı iyi bir tazikle ve kaliteli bir orgazm ile atılması mesane sadece sık wcye neden olur sen prostatitten şüphelen dedi.
Benimki NON-BAKTERİYEL Prostatit olabilir çünkü lökosit 1-2 normal.

Bende hiç yapmadığımı yaptım doktora gittim anlattım İESEF iğne yazdırdım 6 tane 3 ünü vuruldum. Büyük bir değişim yok. Antibiyotik verdi Bactrim forte diye 3 kutu 3 gündür kullanıyorum. Herhangi bir yan etki olmadı bağırsaklar mide yönüyle en azından o anlamda sorun yok şükür ama zannedersem dedikleri gibi mikrobik bişey yok bende.
Non bakteriyel olsanda uzun süre ilaç tedavisi ile ancak düzelebiliyorsun kardeşim kendimden biliyorum