Prostatit Olma İhtimali

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
nightangel666
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Prostatit Olma İhtimali

Mesaj gönderen nightangel666 »

Chamber04 yazdı:
nightangel666 yazdı:kardeşim canını sıkmak gibi olmasın 2012 yılından beri dedigin semptomları yaşıyorum bu bir rahatsızlık onu sana söyliyeyim bir an önce prostat sıvısı alan doktora gidip baktır tedavini yaptır benim gibi kronikleşme mastı azalt 2 haftada 1 e indir prostatın şiştir senin sık mast prostatı şişirir idrar hissin artar
Sık mast kötü geliyorsa evlenip iyileşenler nasıl iyileşiyor?
arkadaş cevağ vermiş mastla ilişki bir değil abi ayriyeten ilişkide her zaman iyi gelmiyor sürekli idrar hissi ve sık idrar varsa üst üste ilişkiye girilip zorlanmamalı mümkünse haftada 2 olmalı
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

nightangel666 yazdı:
Chamber04 yazdı:
nightangel666 yazdı:kardeşim canını sıkmak gibi olmasın 2012 yılından beri dedigin semptomları yaşıyorum bu bir rahatsızlık onu sana söyliyeyim bir an önce prostat sıvısı alan doktora gidip baktır tedavini yaptır benim gibi kronikleşme mastı azalt 2 haftada 1 e indir prostatın şiştir senin sık mast prostatı şişirir idrar hissin artar
Sık mast kötü geliyorsa evlenip iyileşenler nasıl iyileşiyor?
arkadaş cevağ vermiş mastla ilişki bir değil abi ayriyeten ilişkide her zaman iyi gelmiyor sürekli idrar hissi ve sık idrar varsa üst üste ilişkiye girilip zorlanmamalı mümkünse haftada 2 olmalı
Ozaman antibiyotikten başka çözümü yok hastalığın öbür yollarlada var ama zor yani net çözüm Doğru antibiyotiği bulmak
nightangel666
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen nightangel666 »

Chamber04 yazdı:
nightangel666 yazdı:
Chamber04 yazdı: Sık mast kötü geliyorsa evlenip iyileşenler nasıl iyileşiyor?
Ozaman antibiyotikten başka çözümü yok hastalığın öbür yollarlada var ama zor yani net çözüm Doğru antibiyotiği bulmak
aynen öyle doğru antibiyotik prostat zorlanmamalı ben mesala limon portakal asitli şeyler yediğimde maffoluyorum bunlara dikkat edilmeli sık masta yapılmamalı mümkünse perhiz ve doğru antibiyotik ben malasef düzenli tedavi olamıyorum coranadan kaynaklı
UzakDiyardanYemekler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen UzakDiyardanYemekler »

Bugün berbere falan gideyim dedim. O kadar süre oturdum bir sıkıntım olmadı. Galiba iyi gibiydim. Ama şu idrar hissi oluyor. Dün biraz ağrım olmuştu. Galiba sürekli evde oturmaktan ötürü de olmuş olabilir. Biraz hareket edince azaldı düne göre.
UzakDiyardanYemekler

Sürekli idrar hissi biraz geçti. Dün de saydım sabah 9 , 12 , 2:40, 5 ,21 ve 00 saatlerinde lavaboya gitmişim. Sizce normal mi? Ağrı sizı şikayetim pek yok.
UzakDiyardanYemekler

Bu sabah 9 da sonra ise öğlen 1de lavaboya gittim. Genel itibariyle bir lavabo hissi olsa da öyle aşırı sıkıştırmıyor. Ders veya telefonla uğraşırken de aklıma bile gelmiyor. Noluyor bana ya?
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

UzakDiyardanYemekler yazdı:Bu sabah 9 da sonra ise öğlen 1de lavaboya gittim. Genel itibariyle bir lavabo hissi olsa da öyle aşırı sıkıştırmıyor. Ders veya telefonla uğraşırken de aklıma bile gelmiyor. Noluyor bana ya?
Stres. Bu şekilde kafaya takarsan bir süre sonra bağırsakları da elden kaybedersin ve hastalıklar ardı ardına başlar
UzakDiyardanYemekler

Dogukan01 yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı:Bu sabah 9 da sonra ise öğlen 1de lavaboya gittim. Genel itibariyle bir lavabo hissi olsa da öyle aşırı sıkıştırmıyor. Ders veya telefonla uğraşırken de aklıma bile gelmiyor. Noluyor bana ya?
Stres. Bu şekilde kafaya takarsan bir süre sonra bağırsakları da elden kaybedersin ve hastalıklar ardı ardına başlar
:D ben bağırsakları 2018'de kaybettim zaten hocam:D. İbs olmuştum. Hastalık anksiyetesi başladı ondan sonra. İlk başlarda karın ağrım vardı. Sonra ise karın agrısı çok azaldı ama stresli zamanlarda okulda törenlerde falan tuvaletim gelecek rezil olucam kaygısı başladı. Tam 2 sene o sürdü. Deneme sınavlarında falan sıkıntı oldu. Bazen de geceleri gaz sancım oluyordu ama geçiuordu. Bu aralar rahattım. Mezuna kalmıştım üni için. Dershaneler kapandı eve tıkılı kaldık babam sağ olsun güzel hasta etti yine.:D