Korona ve ereksiyon

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Korona ve ereksiyon

Mesaj gönderen ogz89 »

Arkadaşlar covid19 testi oldum pozitif çıktı on gün karantina bugün bitti herşey yolunda idi ama ereksiyon da bozulma oldu neden olabilir ilaç olarak Sadace favimol kullandım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Korona ve ereksiyon

Mesaj gönderen kadir »

ogz89 yazdı:Arkadaşlar covid19 testi oldum pozitif çıktı on gün karantina bugün bitti herşey yolunda idi ama ereksiyon da bozulma oldu neden olabilir ilaç olarak Sadace favimol kullandım
Sevgili kardesim, bende kovid atlattim. Hafif gecirmeme ragmen cok pis bir hastalik. Allah kimseye vermesin. Ereksiyona etkisi var evet. Bendede oldu. İmmun sistemin anasıni aglatiyor. Tüketmedigim gida ve takviye kalmadi..2 ay oldu ancak toparladım. Zamanla düzelir merak etme.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

kadir yazdı:
ogz89 yazdı:Arkadaşlar covid19 testi oldum pozitif çıktı on gün karantina bugün bitti herşey yolunda idi ama ereksiyon da bozulma oldu neden olabilir ilaç olarak Sadace favimol kullandım
Sevgili kardesim, bende kovid atlattim. Hafif gecirmeme ragmen cok pis bir hastalik. Allah kimseye vermesin. Ereksiyona etkisi var evet. Bendede oldu. İmmun sistemin anasıni aglatiyor. Tüketmedigim gida ve takviye kalmadi..2 ay oldu ancak toparladım. Zamanla düzelir merak etme.
Abilerin bitanesisin ellerin den öpüyor saygılar sunuyorum evet abi çok hafif semptomlar ile atlattım ama sadece ve sadece ereksiyon yumuşadı anlam veremedim ağrı sızı hiç yok suda eriyen gazlı C vitamini türlerinden fazla kullandım biraz ondan mı ki diyordum bende abi teşekkürler abim çok sağol Allah sağlıklı uzun ömürler versin sana
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Amin kardesim..bende gözlerinden öperim.. ereksiyon durumu iyileşir merak etme. Bende düzeldi.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

kadir yazdı:Amin kardesim..bende gözlerinden öperim.. ereksiyon durumu iyileşir merak etme. Bende düzeldi.
Kadir abi iyi aksamlar. Ereksiyonun %100 saglanabilmesi ama el cekildigi anda yavasca gitmesi ne ile aciklanabilir? Şöyle ki bir saniye farklı bir sey dusunsem ya da elimle uyarmayı biraksam ereksiyon kayboluyor. Elimle devam edersem masturbasyon anında surekli %100 kalıyor. Ama surekli bir kontrol halindeyim. Mesela iliski denesem kondom takmaya yeltendigim anda 1 saniyede iniyor. Prostatit semptomlarimdan suan pek bir sey yok bunun disinda.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

insirah13 yazdı:
kadir yazdı:Amin kardesim..bende gözlerinden öperim.. ereksiyon durumu iyileşir merak etme. Bende düzeldi.
Kadir abi iyi aksamlar. Ereksiyonun %100 saglanabilmesi ama el cekildigi anda yavasca gitmesi ne ile aciklanabilir? Şöyle ki bir saniye farklı bir sey dusunsem ya da elimle uyarmayı biraksam ereksiyon kayboluyor. Elimle devam edersem masturbasyon anında surekli %100 kalıyor. Ama surekli bir kontrol halindeyim. Mesela iliski denesem kondom takmaya yeltendigim anda 1 saniyede iniyor. Prostatit semptomlarimdan suan pek bir sey yok bunun disinda.
Tam beni özetledin aynı durum bir haftadır bende de oldu tez geçer inşallah
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Korona kanda pihtilasma yapiyor. Benimde bi tanidigin penise pihti atmış prostatit fln degil ereksiyon oylamıyormuş. Hala kan sulandirici igne vuruluordu .

Kan sulandiriciligini olcen d-dimer testi yaptirin kandan belki bir isik tutar sorununa
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Pardon kan pıhtılaşmasini olcmek icin yapilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

insirah13 yazdı:
Evet bu durum şartlanma ile alakalı. Ereksiyon olamama korkusu, performans anksiyetesi denilen bir semptom bu. Bu anksiyete tam ereksiyonu engelledigi icin fiziksel mudahale ile ereksiyonu surdürme ihtiyaci doguyor. Bu korkuyu atmak icin ereksiyon ilaclarini bir muddet kullanmanin faydalı olacagi kanısindayim.