Semende topak ve jelimsi parcalar oluşumu.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Semende topak ve jelimsi parcalar oluşumu.

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pro2020 yazdı:Kırmızı turuncu parçalar ayrı birşey bu başlıkda bende çıkan kızıl parçalardan bahsediyor resmini attım bu başlıkda. jölemsi katılaşmış sarımsı sperm farklı birşey bu başlık ve linkde jölemsi spermde bahsetmiyor ayrımını yapalım arkadaşlar resmide attim bende çıkan kristallerin konu başlarında
Bende spermde kristal rengınde kucuk parçalar geliyor sperm mikroskopla incelendıgınde normal deniyor
efsane2036

Pro2020 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Pro2020 yazdı:Kırmızı turuncu parçalar ayrı birşey bu başlıkda bende çıkan kızıl parçalardan bahsediyor resmini attım bu başlıkda. jölemsi katılaşmış sarımsı sperm farklı birşey bu başlık ve linkde jölemsi spermde bahsetmiyor ayrımını yapalım arkadaşlar resmide attim bende çıkan kristallerin konu başlarında
Bende spermde kristal rengınde kucuk parçalar geliyor sperm mikroskopla incelendıgınde normal deniyor
Benim bahsettiğim ve kadir abinin açtıgı başlıkdaki kızıl kristaller bunlar karıştırmayalım
https://i.hizliresim.com/GjR1s8.jpg
Gördüm benim ki bu sekılde degıl taş degıl sıvısın topaklaşması
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

efsane2036 yazdı:
Pro2020 yazdı:
efsane2036 yazdı: Bende spermde kristal rengınde kucuk parçalar geliyor sperm mikroskopla incelendıgınde normal deniyor
Benim bahsettiğim ve kadir abinin açtıgı başlıkdaki kızıl kristaller bunlar karıştırmayalım
Gördüm benim ki bu sekılde degıl taş degıl sıvısın topaklaşması
Hocam seninki de benim dedigim olay iste... bu farkli o farkli diger baslikta da acikladim
freddy310
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen freddy310 »

hepten yazdı:
freddy310 yazdı:Bu hastalığın etkilemediği şey var mı, merak ediyorum.
Paylaşım için teşekkürler kadir abi.
senin son durum nedir kral
Fena değil gibiyim ancak tabii sıfırlanmadı. Bu hafta gitmeye çalışacağım İlker Hoca'ya bakalım.
Sende durum nedir?
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen paramedik »

Pro2020 yazdı:Kadir abinin dediği kızıl maddeler bakınız jölemsi ayrı birşey bunlar.bende bine yakın çıktı tedavi zorlaştı

Bende hiç böyle parçalar yok sadece çok açık sarı oluyor meni pıhtı şeklinde 3-4defa boşalınca bembeyaz geliyor meni o kadar..2-3, gün içinde tekrar boşalınca çok açık sarı geliyor yine
hepten

Mesaj gönderen hepten »

freddy310 yazdı:
hepten yazdı:
freddy310 yazdı:Bu hastalığın etkilemediği şey var mı, merak ediyorum.
Paylaşım için teşekkürler kadir abi.
Fena değil gibiyim ancak tabii sıfırlanmadı. Bu hafta gitmeye çalışacağım İlker Hoca'ya bakalım.
Sende durum nedir?
fena degil.....
çarşamba günü hüseyin hocaya randevum var
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

paramedik yazdı:
Pro2020 yazdı:Kadir abinin dediği kızıl maddeler bakınız jölemsi ayrı birşey bunlar.bende bine yakın çıktı tedavi zorlaştı

Bende hiç böyle parçalar yok sadece çok açık sarı oluyor meni pıhtı şeklinde 3-4defa boşalınca bembeyaz geliyor meni o kadar..2-3, gün içinde tekrar boşalınca çok açık sarı geliyor yine
Seninki iste benim dedigim olay hocam. Var mi bakteri bulundu mu sende
efsane2036

paramedik yazdı:

Sorunumuz aynı hocam bu işi nasım halledıcez biz yıldım artık kafamı duvarlara vurasım var
efsane2036

Pro2020 yazdı:
efsane2036 yazdı:
paramedik yazdı:

Sorunumuz aynı hocam bu işi nasım halledıcez biz yıldım artık kafamı duvarlara vurasım var
Kardeşim bence sen iyileştin ben 10 yıldır ağrı yanma çektim hala arada olur ağrım sıfiŕlansın isterse spermim yeşil gelsin umrumda olmaz bence kafana takma yanlış bir antibiyotiğe denk gelirsin agrilarin tekrar başlar millet agridan sizidan uyuyamiyor o sendeki meni tarzı arada bendede çıkar
Sıfır degılım işte abi bazen dolgunluk oluyor peniste sogukluk ve libido düşük eskisi gibi degılım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Pro2020 kardesim, sen bu parçalar ciktigi dönemde alfabloker kullandinmi hic?
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

hepten yazdı:
freddy310 yazdı:
hepten yazdı:
Sende durum nedir?
fena degil.....
çarşamba günü hüseyin hocaya randevum var
Yalnız benim bir haftadır dalağımda hafif bir ağrı var. Bazen hafif ağrı, bazen kalp gibi içeriden attığını hissediyorum. İlaçlar geçen hafta bitti. Acaba ilaçlarla mı ilgili ya da başka bir şey mi, merak ediyorum. Dalak büyümesinden korkuyorum ancak sanmıyorum olacağını. İşin ilginci haftasonu hiç olmadı, işyerinde oluyor genelde.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
kadir yazdı:
Pro2020 yazdı: Benim bahsettiğim ve kadir abinin açtıgı başlıkdaki kızıl kristaller bunlar karıştırmayalım
Pro2020 kardesim, sen bu parçalar ciktigi dönemde alfabloker kullandinmi hic?
Hayır abi lustral çıkardı inanmayacaksın ama zor boşalma yapmıştı sanki bosalma anında prostat cikacak gibi oluyordu yuzlerce çıktı ve o dönem fena değildi prostati baya gevsetti ishal yapması bagirsaklari yumusatmasi yan etkisi sebebiyle oldu hatta 5 yıl önce lustral ile fayda gordum yuzde80 iyiyim diye baslik acmistim suan cok agri sizi yok lakin asiri anksiyete basladı erken bosalmada var benim doktor kronik prostati erken bosalma vs yapar dedi ama bende heyecan asiri stresde etkiliyor epey ishal yapmisti ic hemeroid o yuzden birakmistim
Demekki lustral prostati gevsetti kristaller yerinden oynadi ve cikti.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Bu arada dostlar, bu son iki gundur iki tane bu konuyla ilgili baslikta urik asit seviyeleri ile ilgili konusulmustu, bunun uzerine bende de bir donem eklem agrisi yasadigim icin urik asit seviyemi olcturmem gerektigini dusundum. Bugun kan verdim ve sonuca gore 7.38 cikti, yani yuksek... bu noktada Kadir abi'ye buyuk tesekkur borcluyum, O olmasa belki hic kontrol ettirmeyecektim ve zamanla gut'a donusecekti... bu olay tabii beni yine oto immun bir prostatit durumum oldugunu dusundurttu... zira bu kadar abakteriyel olup, sadece bu jole, pelvik kasilmasi ve hafif idrarda artis semptomlari vardi... ki jole disinda digerleri de zaman icinde azaldi, jole de oldukca duZeldi aslinda. Burada bana iki sey yardim etti, 1) siki bir candida diyeti ve anti-candida supplementleri, 2) agir metal detoxu ve tabii iki sene once sigarayi komple birakmak... simdi de bu urik asit seviyelerini de dusurecegim insallah... aklinda bu candida ve agir metal detoxuyla ilgili sorusu olan varsa yardimci olabilirim, yalniz whatsapp vs gibi yerler yzerinden maalesef yardimci olamiyorum, gizlilik adina, kusuruma bakmayin, ozel mesajdan yazabilirsinjz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

yasar12 yazdı:Bu arada dostlar, bu son iki gundur iki tane bu konuyla ilgili baslikta urik asit seviyeleri ile ilgili konusulmustu, bunun uzerine bende de bir donem eklem agrisi yasadigim icin urik asit seviyemi olcturmem gerektigini dusundum. Bugun kan verdim ve sonuca gore 7.38 cikti, yani yuksek... bu noktada Kadir abi'ye buyuk tesekkur borcluyum, O olmasa belki hic kontrol ettirmeyecektim ve zamanla gut'a donusecekti... bu olay tabii beni yine oto immun bir prostatit durumum oldugunu dusundurttu... zira bu kadar abakteriyel olup, sadece bu jole, pelvik kasilmasi ve hafif idrarda artis semptomlari vardi... ki jole disinda digerleri de zaman icinde azaldi, jole de oldukca duZeldi aslinda. Burada bana iki sey yardim etti, 1) siki bir candida diyeti ve anti-candida supplementleri, 2) agir metal detoxu ve tabii iki sene once sigarayi komple birakmak... simdi de bu urik asit seviyelerini de dusurecegim insallah... aklinda bu candida ve agir metal detoxuyla ilgili sorusu olan varsa yardimci olabilirim, yalniz whatsapp vs gibi yerler yzerinden maalesef yardimci olamiyorum, gizlilik adina, kusuruma bakmayin, ozel mesajdan yazabilirsinjz
Rica ederim kardesim, bir sorun çözmek bizim düsturumuzdur. Yeterki yardımımiz dokunsun. Bu ürik asit yuksekligi eklemlerde bile birikim yaparak artrite sebep oluyor, prostatatta yanmayi arttirip prostat icinde bile birikim yapiyor diye düşünüyorum. Bunun diyeti ve ilaçları var biliyorsunuz...diyeti uygulayip ilacları kullanirsiniz artık.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

kadir yazdı:
yasar12 yazdı:Bu arada dostlar, bu son iki gundur iki tane bu konuyla ilgili baslikta urik asit seviyeleri ile ilgili konusulmustu, bunun uzerine bende de bir donem eklem agrisi yasadigim icin urik asit seviyemi olcturmem gerektigini dusundum. Bugun kan verdim ve sonuca gore 7.38 cikti, yani yuksek... bu noktada Kadir abi'ye buyuk tesekkur borcluyum, O olmasa belki hic kontrol ettirmeyecektim ve zamanla gut'a donusecekti... bu olay tabii beni yine oto immun bir prostatit durumum oldugunu dusundurttu... zira bu kadar abakteriyel olup, sadece bu jole, pelvik kasilmasi ve hafif idrarda artis semptomlari vardi... ki jole disinda digerleri de zaman icinde azaldi, jole de oldukca duZeldi aslinda. Burada bana iki sey yardim etti, 1) siki bir candida diyeti ve anti-candida supplementleri, 2) agir metal detoxu ve tabii iki sene once sigarayi komple birakmak... simdi de bu urik asit seviyelerini de dusurecegim insallah... aklinda bu candida ve agir metal detoxuyla ilgili sorusu olan varsa yardimci olabilirim, yalniz whatsapp vs gibi yerler yzerinden maalesef yardimci olamiyorum, gizlilik adina, kusuruma bakmayin, ozel mesajdan yazabilirsinjz
Rica ederim kardesim, bir sorun çözmek bizim düsturumuzdur. Yeterki yardımımiz dokunsun. Bu ürik asit yuksekligi eklemlerde bile birikim yaparak artrite sebep oluyor, prostatatta yanmayi arttirip prostat icinde bile birikim yapiyor diye düşünüyorum. Bunun diyeti ve ilaçları var biliyorsunuz...diyeti uygulayip ilacları kullanirsiniz artık.

kadir abi bu ürik asit nerden çıktı......sağlığın yerindedir umarım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hepten kardesim, yukarda yazdigim gibi yapilan bir klinik calismada kronik prostatitli bir hastanın menisinde bulunan ürik asit kristalleri konusundan cikti.
"Kronik prostatit semptomları olan bir hastada menide ürik asit kristalleri ile uyumlu morfoloji ve kimyaya sahip kırmızı ve kahverengimsi çökeltilerin bulgusu;"
Ayrica benim bir ara ayak basparmagim agri yapıp şismisti. 3 yıl once. O anda ürik asit yüksekti. Şimdi çok şükür iyiyim.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

kadir yazdı:Hepten kardesim, yukarda yazdigim gibi yapilan bir klinik calismada kronik prostatitli bir hastanın menisinde bulunan ürik asit kristalleri konusundan cikti.
"Kronik prostatit semptomları olan bir hastada menide ürik asit kristalleri ile uyumlu morfoloji ve kimyaya sahip kırmızı ve kahverengimsi çökeltilerin bulgusu;"
Ayrica benim bir ara ayak basparmagim agri yapıp şismisti. 3 yıl once. O anda ürik asit yüksekti. Şimdi çok şükür iyiyim.
Direk gut semptomu abi iste bu ayak basparmagi sismesi... urik asit seviyesiyle zaten alakali imis... ozellikle eklem agrisi yasayan arkadaslar olctursun kandan...
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Hayatta Uruk asidim yüksek çıkmadı ta ki hastalanan kadar ürik asitdim yükseldi ayak basmarpak dahil ayak yanmalarim basladi nasıl bir illet de bu hastalik
hepten

Mesaj gönderen hepten »

standart bi prostatit hastasında böyle problemler olmaz.
ağır hastalarda uzun vadede oluşabilir sadece...
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

arkadaşlar benimde topak falan yokta meni jölemsi kıvamda ve sarımsı renkte bundan kaynaklı olabilir mi kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

crazy96 yazdı:arkadaşlar benimde topak falan yokta meni jölemsi kıvamda ve sarımsı renkte bundan kaynaklı olabilir mi kadir abi
Uzun sure ejekulasyona ara vermek menide renk ve kıvam degisikligi yapiyor. Bunun onemi yok.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

yasar12 yazdı:
kadir yazdı:Hepten kardesim, yukarda yazdigim gibi yapilan bir klinik calismada kronik prostatitli bir hastanın menisinde bulunan ürik asit kristalleri konusundan cikti.
Direk gut semptomu abi iste bu ayak basparmagi sismesi... urik asit seviyesiyle zaten alakali imis... ozellikle eklem agrisi yasayan arkadaslar olctursun kandan...
Evet aynen kardeşim.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

kadir yazdı:
crazy96 yazdı:arkadaşlar benimde topak falan yokta meni jölemsi kıvamda ve sarımsı renkte bundan kaynaklı olabilir mi kadir abi
Uzun sure ejekulasyona ara vermek menide renk ve kıvam degisikligi yapiyor. Bunun onemi yok.
abi uzun süre değil 2 günde birde yapsam hep renk sarımsı ve kıvam jölemsi enfeksiyondan olabilir mi böyle çift renk meni birazı beyazımsı akışkan birazı jelimsi sarı homojen değil meni acaba veziküler sıvıda mı birşey var
Furkanal

Mesaj gönderen Furkanal »

crazy96 yazdı:
kadir yazdı:
abi uzun süre değil 2 günde birde yapsam hep renk sarımsı ve kıvam jölemsi enfeksiyondan olabilir mi böyle çift renk meni birazı beyazımsı akışkan birazı jelimsi sarı homojen değil meni acaba veziküler sıvıda mı birşey var
Kadir abi ile de konuşmuştum. Benim de çok ara vermesem de hep sarı. Hatta bugün bir daha deneyim dedim gün aşırı tekrar ejaküle oldum mahvetti beni bugun 15 i buldu şimdiden wc gidiş sayım, hissim daha hiç geçmedi bir an bile. Her neyse, aradaki süreyi uzatmak sarı rengin sadece yoğunluğunu artırıyor. Onun harici her zaman benim de sarı ve tabiki iltihapla ilgili bir şey bu, zaten her türlü dilde kaynakta da belirtilen bir şey bu. Kinolon kullandığım 1 ay hariç son 14 ayımın 13 ayı hep böyle sarıydı. Ha tabi diğer sıkıntıların yanında sorun edecek bir şey mi? Hayır ancak prostatta neler döndüğüyle ilgili fikir de veriyor.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Furkanal yazdı:
crazy96 yazdı:
kadir yazdı: Uzun sure ejekulasyona ara vermek menide renk ve kıvam degisikligi yapiyor. Bunun onemi yok.
Kadir abi ile de konuşmuştum. Benim de çok ara vermesem de hep sarı. Hatta bugün bir daha deneyim dedim gün aşırı tekrar ejaküle oldum mahvetti beni bugun 15 i buldu şimdiden wc gidiş sayım, hissim daha hiç geçmedi bir an bile. Her neyse, aradaki süreyi uzatmak sarı rengin sadece yoğunluğunu artırıyor. Onun harici her zaman benim de sarı ve tabiki iltihapla ilgili bir şey bu, zaten her türlü dilde kaynakta da belirtilen bir şey bu. Kinolon kullandığım 1 ay hariç son 14 ayımın 13 ayı hep böyle sarıydı. Ha tabi diğer sıkıntıların yanında sorun edecek bir şey mi? Hayır ancak prostatta neler döndüğüyle ilgili fikir de veriyor.
bunu nasıl aşacağız ya gerçekten kötü bir durum sarımsı jölemsi kıvam bende 1ay kinolon kullandım düzelmişti sanırım meninin böyle kıvamı bozuk olması çocuk olmasını falanda etkiler enfeksiyon var içinde