İdrar yanması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

İdrar yanması

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Tuvalet sonrası acayıp bır yanma oluyor penis sürekli ereksiyon halinde bu aralar işlevi düştümü ağrılardan düşüyor bunun sebebi nedir benim bildiğim ereksiyon da kanlanma olur ama bende tam tersi rahatsızlık veriyor kalktımı bosaşdımmı felan
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: İdrar yanması

Mesaj gönderen Knybr »

Prostatx33 yazdı:Tuvalet sonrası acayıp bır yanma oluyor penis sürekli ereksiyon halinde bu aralar işlevi düştümü ağrılardan düşüyor bunun sebebi nedir benim bildiğim ereksiyon da kanlanma olur ama bende tam tersi rahatsızlık veriyor kalktımı bosaşdımmı felan
Prostattaki doku hasarindan olduğunu düşünüyorum ereksiyon halinde rahatsızlık vermesinin sebebi prostatın o haldeyken zorlanması
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Knybr yazdı:
Prostatx33 yazdı:Tuvalet sonrası acayıp bır yanma oluyor penis sürekli ereksiyon halinde bu aralar işlevi düştümü ağrılardan düşüyor bunun sebebi nedir benim bildiğim ereksiyon da kanlanma olur ama bende tam tersi rahatsızlık veriyor kalktımı bosaşdımmı felan
Prostattaki doku hasarindan olduğunu düşünüyorum ereksiyon halinde rahatsızlık vermesinin sebebi prostatın o haldeyken zorlanması
Bir şey sorabilir miyim bende idrar yanması 5 6 idrarda bir oluyor sadece o da sabah kalktığımda sebebi nedir
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

sianure yazdı:
jakeupp yazdı:
Knybr yazdı: Prostattaki doku hasarindan olduğunu düşünüyorum ereksiyon halinde rahatsızlık vermesinin sebebi prostatın o haldeyken zorlanması
Bir şey sorabilir miyim bende idrar yanması 5 6 idrarda bir oluyor sadece o da sabah kalktığımda sebebi nedir
gece az su iciyosundur genc idrar asidiklesirse de yanma yapar, bir de aksam bol su ic oyle uyu bakalim degisme olacak mi sabah idrarinda
Aynen sudan dolayı galiba çünkü sadece su içmeyince yanma yaşıyorum hafif bir yanma çok değil. Şuan tek prostatit semptomum bu
Prostatx33

Knybr yazdı:
Zamanla gecermı yoksa ayriyeten yapmam gereken bir tavsiyeniz varmı cunku antibiyotik cozum olmadı simdıye kadar antıbıyogram uzerınden prostat sıvısı uzerınden gittim ama duElme olmadı
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı:
Zamanla gecermı yoksa ayriyeten yapmam gereken bir tavsiyeniz varmı cunku antibiyotik cozum olmadı simdıye kadar antıbıyogram uzerınden prostat sıvısı uzerınden gittim ama duElme olmadı
Zamanla nasıl geçecek kardeş tedavi almadan kendi kendine geçmez uygun tedaviyi arayıp bulmaya çalışacaksın zamanla geçen bişey olsa millet ne diye kıvransın burda
Prostatx33

Knybr yazdı:
Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı: Prostattaki doku hasarindan olduğunu düşünüyorum ereksiyon halinde rahatsızlık vermesinin sebebi prostatın o haldeyken zorlanması
Zamanla nasıl geçecek kardeş tedavi almadan kendi kendine geçmez uygun tedaviyi arayıp bulmaya çalışacaksın zamanla geçen bişey olsa millet ne diye kıvransın burda
Kardesım denemedik tedavi kaldımıki neyi deneyelim varsa bir fıkrın yardımcı olacak sen ol bari dedim ama sanırım yok
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı:
Prostatx33 yazdı: Zamanla gecermı yoksa ayriyeten yapmam gereken bir tavsiyeniz varmı cunku antibiyotik cozum olmadı simdıye kadar antıbıyogram uzerınden prostat sıvısı uzerınden gittim ama duElme olmadı
Kardesım denemedik tedavi kaldımıki neyi deneyelim varsa bir fıkrın yardımcı olacak sen ol bari dedim ama sanırım yok
Ah benim güzel kardeşim kelin merhemi olsa kendi başına sürer bi çare bulsam burdaki herkesle anında paylaşırım nerde hasta varsa ulaşırım ama napayım bende bulamadım bi çare
Prostatx33

Knybr yazdı:
Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı: Zamanla nasıl geçecek kardeş tedavi almadan kendi kendine geçmez uygun tedaviyi arayıp bulmaya çalışacaksın zamanla geçen bişey olsa millet ne diye kıvransın burda
Ah benim güzel kardeşim kelin merhemi olsa kendi başına sürer bi çare bulsam burdaki herkesle anında paylaşırım nerde hasta varsa ulaşırım ama napayım bende bulamadım bi çare
Cok haklısın
Prostatx33

Knybr yazdı:
Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı: Zamanla nasıl geçecek kardeş tedavi almadan kendi kendine geçmez uygun tedaviyi arayıp bulmaya çalışacaksın zamanla geçen bişey olsa millet ne diye kıvransın burda
Ben en azından iltihabık bır durumum olmadığını dusunuyorum hasar olabılır ondan sureklı tekrarlıyor dıye dusunuyorum artık kanaatim o yonde
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı:
Prostatx33 yazdı: Kardesım denemedik tedavi kaldımıki neyi deneyelim varsa bir fıkrın yardımcı olacak sen ol bari dedim ama sanırım yok
Ben en azından iltihabık bır durumum olmadığını dusunuyorum hasar olabılır ondan sureklı tekrarlıyor dıye dusunuyorum artık kanaatim o yonde
Valla benim aklım ermedi kardeş hapla ilaçla tedavisi yok biri yazmış gruba ameliyatı yok ameliyat olsa garantisi yok bu ne biçim iş ya çaresiz dedemi düştük biz anlamadımki
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Bazen kendimi motive ediyorum buda geçer diyorum sabah bi uyanıyorum aynı halt artık umudum kalmadı umutluydum ama kaybettim umudumu öyle boşu boşuna hap içip duruyom işte
Prostatx33

Knybr yazdı:Bazen kendimi motive ediyorum buda geçer diyorum sabah bi uyanıyorum aynı halt artık umudum kalmadı umutluydum ama kaybettim umudumu öyle boşu boşuna hap içip duruyom işte
Valla oyle dostum gittim konustum bır mikrobiyoloji uzmanıyla erkeklerın yuzde 20 sinde var bu durum evladım kafaya takan kesım sizsiniz dıyor forumu felan anlattım hersey psıkolojık dıyor yanı hala gecmedıyae dıyor adama inanasım gelıyor acıkcası yani ben 20 tane amıkozıt ıgne yedim 14 tane lıncocın yedım sayısız oral tablet aldım bunların gepsı bır surelıgıne ıyı geldı sonra durum aynı ıste Aralık gırdı 9 ay oldu nüks edeli artık alıstım ne dıyım
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Prostatx33 yazdı:
Knybr yazdı:Bazen kendimi motive ediyorum buda geçer diyorum sabah bi uyanıyorum aynı halt artık umudum kalmadı umutluydum ama kaybettim umudumu öyle boşu boşuna hap içip duruyom işte
Valla oyle dostum gittim konustum bır mikrobiyoloji uzmanıyla erkeklerın yuzde 20 sinde var bu durum evladım kafaya takan kesım sizsiniz dıyor forumu felan anlattım hersey psıkolojık dıyor yanı hala gecmedıyae dıyor adama inanasım gelıyor acıkcası yani ben 20 tane amıkozıt ıgne yedim 14 tane lıncocın yedım sayısız oral tablet aldım bunların gepsı bır surelıgıne ıyı geldı sonra durum aynı ıste Aralık gırdı 9 ay oldu nüks edeli artık alıstım ne dıyım
Psikolojik diyen adamdan koşarak uzaklaş eğer bir hoca karşıma çıkıpta kardeşim ben bu hastalığı tedavi edemiyorum desin veya arkadaş bunun tıpta çaresi yok desin adam gibi konuşsun eyvallah der çıkarım hiçte itiraz etmem ama psikolojik kafaya takma bilmem ne cart curt yaptimi orda duracak işte kıvıran adamdan nefret ediyorum