Prostatit Olma İhtimali

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
UzakDiyardanYemekler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit Olma İhtimali

Mesaj gönderen UzakDiyardanYemekler »

Yaşım 18. Psikolojik anlamda çok canımı sıkan bir olayın olduğu akşam belirtiler başladı. Sürekli idrar hissiydi ilk belirti. Akşamları devamlı gidesim geliyordu. Rahatlayamıyordum. Kafamda yer etmeye başladı internette takılmaya başladım. Sonra belirtilerime penis ucunda yanma eklendi. Sürekli idrar hissi beni yoruyor. Bende su falan içiyorum. Ama çok susuyorum. Bu yüzden idrar beyaza yakın sarı çıkıyor. Makat ağrım olmuyor. Boşalma sırasında ağrı yok. İdrar yaparken ağrı yok. Ufak damlamalar var penis ucunda. Belirtiler başlayalı 4 gün oldu. Bir de benim pis bir alışkanlığım var. Yatağa sürterek mast yapıyorum. Tabi tüm bedenim üzerinde aletin. Bu da ağrı yapmiş olabilir mi? Çünkü şu an yumurtalıklarda çok hafif bir ağrı var. Ama gün içinde yoktu sadece sürekli idrar hissi vardı. Hatta psikolijik olduğunu dusünüyordum. Sizce ne yapmalıyım? Hastane diyeceksiniz ama ailem hiçbir hastalığıma inanmıyor.
UzakDiyardanYemekler

Re: Prostatit Olma İhtimali

Arkadaşlar edit yapamadım ama ekliyeyim. 2 gecedir bu durumla birlikteyim. Gece uyandırmıyor beni. Ayrıca lavabo hissim de sıkmıyor beni tutabiliyorum yani.
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

UzakDiyardanYemekler yazdı:Yaşım 18. Psikolojik anlamda çok canımı sıkan bir olayın olduğu akşam belirtiler başladı. Sürekli idrar hissiydi ilk belirti. Akşamları devamlı gidesim geliyordu. Rahatlayamıyordum. Kafamda yer etmeye başladı internette takılmaya başladım. Sonra belirtilerime penis ucunda yanma eklendi. Sürekli idrar hissi beni yoruyor. Bende su falan içiyorum. Ama çok susuyorum. Bu yüzden idrar beyaza yakın sarı çıkıyor. Makat ağrım olmuyor. Boşalma sırasında ağrı yok. İdrar yaparken ağrı yok. Ufak damlamalar var penis ucunda. Belirtiler başlayalı 4 gün oldu. Bir de benim pis bir alışkanlığım var. Yatağa sürterek mast yapıyorum. Tabi tüm bedenim üzerinde aletin. Bu da ağrı yapmiş olabilir mi? Çünkü şu an yumurtalıklarda çok hafif bir ağrı var. Ama gün içinde yoktu sadece sürekli idrar hissi vardı. Hatta psikolijik olduğunu dusünüyordum. Sizce ne yapmalıyım? Hastane diyeceksiniz ama ailem hiçbir hastalığıma inanmıyor.
Testisindeki ağrı için Skrotal ultrason çekindinmi Varikoselde olabilir bende oldum varikosel ameliyatı yatarken testisde ağrı oluyordu sende yoksa iyi
UzakDiyardanYemekler

Chamber04 yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı:Yaşım 18. Psikolojik anlamda çok canımı sıkan bir olayın olduğu akşam belirtiler başladı. Sürekli idrar hissiydi ilk belirti. Akşamları devamlı gidesim geliyordu. Rahatlayamıyordum. Kafamda yer etmeye başladı internette takılmaya başladım. Sonra belirtilerime penis ucunda yanma eklendi. Sürekli idrar hissi beni yoruyor. Bende su falan içiyorum. Ama çok susuyorum. Bu yüzden idrar beyaza yakın sarı çıkıyor. Makat ağrım olmuyor. Boşalma sırasında ağrı yok. İdrar yaparken ağrı yok. Ufak damlamalar var penis ucunda. Belirtiler başlayalı 4 gün oldu. Bir de benim pis bir alışkanlığım var. Yatağa sürterek mast yapıyorum. Tabi tüm bedenim üzerinde aletin. Bu da ağrı yapmiş olabilir mi? Çünkü şu an yumurtalıklarda çok hafif bir ağrı var. Ama gün içinde yoktu sadece sürekli idrar hissi vardı. Hatta psikolijik olduğunu dusünüyordum. Sizce ne yapmalıyım? Hastane diyeceksiniz ama ailem hiçbir hastalığıma inanmıyor.
Testisindeki ağrı için Skrotal ultrason çekindinmi Varikoselde olabilir bende oldum varikosel ameliyatı yatarken testisde ağrı oluyordu sende yoksa iyi
Çekmedik maalesef. Ama sırtüstü sıkıntım yok daha çok penis ucu aslında yanmalı kısım. Testiste de sağ bölüm. Sol normal.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Travmatik masturbasyon yapıyorsun hemen bırak bu alışkanlığı ilerde çok sıkıntı yaşayabilirsin..
UzakDiyardanYemekler

Followme yazdı:Travmatik masturbasyon yapıyorsun hemen bırak bu alışkanlığı ilerde çok sıkıntı yaşayabilirsin..
Evet maalesef. Ama ilk önce buna göre yaomaya başladıgım için 6-7 sene önce. Bırakamıyorum pek.
UzakDiyardanYemekler

Bu arada unutmuşum söylemeyi. Daha önce cinsel bir birliktelik yaşamadım yaş 18 yazdım zaten yukarıda. İnternette cinsel hayatın başlaması ile görülebilir denmiş de o kastedilen cinsellik mi yoksa mast da sayılıyor mu?
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

UzakDiyardanYemekler yazdı:Bu arada unutmuşum söylemeyi. Daha önce cinsel bir birliktelik yaşamadım yaş 18 yazdım zaten yukarıda. İnternette cinsel hayatın başlaması ile görülebilir denmiş de o kastedilen cinsellik mi yoksa mast da sayılıyor mu?
Sayılır zorladığın herşey sayılabilir. Kendine zarar verir sağlığını sıkıntıya sokarsın bu alışkanlıktan vazgeçmeni öneririm.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
UzakDiyardanYemekler

Icedive26 yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı:Bu arada unutmuşum söylemeyi. Daha önce cinsel bir birliktelik yaşamadım yaş 18 yazdım zaten yukarıda. İnternette cinsel hayatın başlaması ile görülebilir denmiş de o kastedilen cinsellik mi yoksa mast da sayılıyor mu?
Sayılır zorladığın herşey sayılabilir. Kendine zarar verir sağlığını sıkıntıya sokarsın bu alışkanlıktan vazgeçmeni öneririm.
Tamam hocam yapmam bir daha. Zorlarım kendimi. Benim sorun psikolojik galiba. Ama ne yaparım bilmiyorum.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

UzakDiyardanYemekler yazdı:
Icedive26 yazdı:
Tamam hocam yapmam bir daha. Zorlarım kendimi. Benim sorun psikolojik galiba. Ama ne yaparım bilmiyorum.
Abi senin belirtiler yeniymiş idrar yolu enfeksiyonu olabilir havalar soğudu bu aralar. Bi hastaneye gidip idrar tahlili yaptırabilirsin 1 haftada kurtulursun ben 15 yaşındayım önemsemedim idrar yolu enfeksiyonu doktora geç gittim prostatite döndü sanırım
Chamber04

jakeupp yazdı:
Icedive26 yazdı: Sayılır zorladığın herşey sayılabilir. Kendine zarar verir sağlığını sıkıntıya sokarsın bu alışkanlıktan vazgeçmeni öneririm.
Abi senin belirtiler yeniymiş idrar yolu enfeksiyonu olabilir havalar soğudu bu aralar. Bi hastaneye gidip idrar tahlili yaptırabilirsin 1 haftada kurtulursun ben 15 yaşındayım önemsemedim idrar yolu enfeksiyonu doktora geç gittim prostatite döndü sanırım
Şuan durumun nasıl sık idrar mı var
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Chamber04 yazdı:
jakeupp yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı: Tamam hocam yapmam bir daha. Zorlarım kendimi. Benim sorun psikolojik galiba. Ama ne yaparım bilmiyorum.
Şuan durumun nasıl sık idrar mı var
Abi sık idrarım geçti gibi en fazla 5 6 kere çıkıyorum o da fazla su içersem ama sürekli gazım var gibi hissediyorum makatta doluluk deniyor galiba. Bide 10 15 idrarda bir hafif yanma oluyor özellikle su içmediğim zaman belki de prostatit değilim hiçbir fikrim yok
UzakDiyardanYemekler

jakeupp yazdı:
Icedive26 yazdı: Sayılır zorladığın herşey sayılabilir. Kendine zarar verir sağlığını sıkıntıya sokarsın bu alışkanlıktan vazgeçmeni öneririm.
Soğuk havadan olur mu bilmiyorum. Dediğim gibi gece uyurken sıkıntım olmadığı için idra yolunu eledim. Idrar yolunde gece uyurken rahatsız etme oluyormuş galiba. Onun disında o ara üşütmüştüm zaten. Çıplak ayakla masa başında oturmaktan hapşurup duruyordum sürekli:D. Ama öyle hasta da sayılmazdım yani.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

jakeupp yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı: Tamam hocam yapmam bir daha. Zorlarım kendimi. Benim sorun psikolojik galiba. Ama ne yaparım bilmiyorum.
Soğuk havadan olur mu bilmiyorum. Dediğim gibi gece uyurken sıkıntım olmadığı için idra yolunu eledim. Idrar yolunde gece uyurken rahatsız etme oluyormuş galiba. Onun disında o ara üşütmüştüm zaten. Çıplak ayakla masa başında oturmaktan hapşurup duruyordum sürekli:D. Ama öyle hasta da sayılmazdım yani.
Abi bende de gece sıkıntı olmuyordu çıplak ayakla bu havada gezdiysen net üşüttün bence Bi idrar tahlili yaptır hemen basit Bi işlem zaten kısa sürede kurtulursun
UzakDiyardanYemekler

jakeupp yazdı:
jakeupp yazdı: Abi senin belirtiler yeniymiş idrar yolu enfeksiyonu olabilir havalar soğudu bu aralar. Bi hastaneye gidip idrar tahlili yaptırabilirsin 1 haftada kurtulursun ben 15 yaşındayım önemsemedim idrar yolu enfeksiyonu doktora geç gittim prostatite döndü sanırım
Abi bende de gece sıkıntı olmuyordu çıplak ayakla bu havada gezdiysen net üşüttün bence Bi idrar tahlili yaptır hemen basit Bi işlem zaten kısa sürede kurtulursun
Olmuyordu demişsin de şu an oluyor mu?

Hastaneue gitmek zor iş ya. Virüs ortamında ailem götürmez ve izin de vermez büyüm ihtimal.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

jakeupp yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı: Soğuk havadan olur mu bilmiyorum. Dediğim gibi gece uyurken sıkıntım olmadığı için idra yolunu eledim. Idrar yolunde gece uyurken rahatsız etme oluyormuş galiba. Onun disında o ara üşütmüştüm zaten. Çıplak ayakla masa başında oturmaktan hapşurup duruyordum sürekli:D. Ama öyle hasta da sayılmazdım yani.
Olmuyordu demişsin de şu an oluyor mu?

Hastaneue gitmek zor iş ya. Virüs ortamında ailem götürmez ve izin de vermez büyüm ihtimal.
Yok şuan da olmuyor ama 5 ay oldu hala şikayetlerim tam olarak geçmedi
UzakDiyardanYemekler

Şaka maka oram buram ağrıyor demiştim ama. Galiba her yerimsde bir ağrı oluyor ara ara. Ayaklarda bacakta göğüste karında. Anlık batma şeklinde.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

UzakDiyardanYemekler yazdı:Şaka maka oram buram ağrıyor demiştim ama. Galiba her yerimsde bir ağrı oluyor ara ara. Ayaklarda bacakta göğüste karında. Anlık batma şeklinde.
Anksiyete yapar onu kaygı bozukluğundan. Foruma ara ver sorunların büyürse doktora git .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
nightangel666
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen nightangel666 »

kardeşim canını sıkmak gibi olmasın 2012 yılından beri dedigin semptomları yaşıyorum bu bir rahatsızlık onu sana söyliyeyim bir an önce prostat sıvısı alan doktora gidip baktır tedavini yaptır benim gibi kronikleşme mastı azalt 2 haftada 1 e indir prostatın şiştir senin sık mast prostatı şişirir idrar hissin artar
UzakDiyardanYemekler

nightangel666 yazdı:kardeşim canını sıkmak gibi olmasın 2012 yılından beri dedigin semptomları yaşıyorum bu bir rahatsızlık onu sana söyliyeyim bir an önce prostat sıvısı alan doktora gidip baktır tedavini yaptır benim gibi kronikleşme mastı azalt 2 haftada 1 e indir prostatın şiştir senin sık mast prostatı şişirir idrar hissin artar
Sizdeki belirtiler neler?
nightangel666

nightangel666 yazdı:kardeşim canını sıkmak gibi olmasın 2012 yılından beri dedigin semptomları yaşıyorum bu bir rahatsızlık onu sana söyliyeyim bir an önce prostat sıvısı alan doktora gidip baktır tedavini yaptır benim gibi kronikleşme mastı azalt 2 haftada 1 e indir prostatın şiştir senin sık mast prostatı şişirir idrar hissin artar
kardeşim bende daimi idrar hissi sık idrar var her gittiğimde 1 damla bile olsa yapabiliyorum bazen agrı oluyor çok kahve felan içersem
Chamber04

Sık mast kötü geliyorsa evlenip iyileşenler nasıl iyileşiyor?
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Chamber04 yazdı:
Sık mast kötü geliyorsa evlenip iyileşenler nasıl iyileşiyor?
Masturbasyonla ilişki aynı şey değil kardeş.kaldıki bu hastaliga evlilikte çare değil.evli olupta bu hastalığı çekenler napsın ikinciyi üçüncüyü alsın o zaman
UzakDiyardanYemekler

nightangel666 yazdı:
kardeşim bende daimi idrar hissi sık idrar var her gittiğimde 1 damla bile olsa yapabiliyorum bazen agrı oluyor çok kahve felan içersem
Bence sizdeki çok gitme psikolojik oluşmuş. Tamam bende de o his var ama en ufak hissettiğime de gitmiyorum. Mümkün mermtebe günde 7-8 kere falan. Birikmesini bekliyorum. Yoksa tabii 1 damla bile olsa gelir. İllaki geliyor. Böbrekler devamlı çalışıyor çünkü. Vardiyalı çalışmıyorlar ki. Bence sizdeki o his psikolojik olmuş durumda. İdrarda enfeksiyon yoksa 1-2 damla için baskı yapması imkansız. Burdaki çoğu insanın psikolojik tedaviye de ihtiyacı var. Kaygı bozukulukları anksiyete başımızın derdi.
nightangel666

nightangel666 yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı: Sizdeki belirtiler neler?
Bence sizdeki çok gitme psikolojik oluşmuş. Tamam bende de o his var ama en ufak hissettiğime de gitmiyorum. Mümkün mermtebe günde 7-8 kere falan. Birikmesini bekliyorum. Yoksa tabii 1 damla bile olsa gelir. İllaki geliyor. Böbrekler devamlı çalışıyor çünkü. Vardiyalı çalışmıyorlar ki. Bence sizdeki o his psikolojik olmuş durumda. İdrarda enfeksiyon yoksa 1-2 damla için baskı yapması imkansız. Burdaki çoğu insanın psikolojik tedaviye de ihtiyacı var. Kaygı bozukulukları anksiyete başımızın derdi.
kardeşim ben yıllardır anksiyete tedavisi alıyorum birçok üroloji doktoruyla görüştüm benim mesane kapasitem düşük ayriyeten prostatım çok şiş tabiki bende kolay kolay tuvalete gitmeyip tutuyorum çay içtiğim zaman 20 30 dakikada bir mutlaka gitmem gerekiyor psikolojiye yorma bir an önce tedaviye yönel