Makat ve sağ bacakta ağrı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ok06920
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Makat ve sağ bacakta ağrı

Mesaj gönderen Ok06920 »

Arkadaşlar prostatit ile 2019 Ocak ayında tanıştım daha doğrusu bir çok doktor gezdim prostatit dediler lökosit hep 2-3 seviyelerinde çıktı bir takım antb kullandım şuan kendim de gözlemlediğim en büyük sorun makata ve sağ bacağa vuran ağrı ile idrar akımında yavaşlık idrar sonrası Penis ucu hep ıslak kalıyor mendille sil hemen bir iki damla geliyor sizce bunun çözümü nedir bu durumu yaşayan var mı
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Makat ve sağ bacakta ağrı

Mesaj gönderen darkblues »

Makat ağrısı hariç aynı durumları yaşıyorum.+ olarak böbreklerde de ağrı oluyor bende. Üroflowmetri işeme testi yaptırmanı tavsiye ederim.İdrar akım hızı ölçümü için
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Bendede uzun süre birden bire makata vuran ani ağrılar oluyordu bi süredir olmuyor ve arkadaşlar bugün dikkat ettim idrarim yarısında renk değiştirdi bikac sefer daha böyle olmuştu ama onemsememistim bugün olunca tekrar dikkatimi çekti sarı başladı sonlara doğru beyaza döndü sebebini anliyamadim resmen idrar yaparken renk degistiriyor
Ok06920
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Ok06920 »

Yaptırdım o testen düşük dedi doktor mesanede idrar kalıyor dedi
darkblues

Prostat iltihabı organı şişiriyor mesane ye baskı yapıyor mesane boynu darlığı oluşunca da mesane de artık idrar kalıyor. O da damlama ya sebebiyet veriyor.Ve bu artık idrar ileride taş oluşturabilir. Bende şimdilik kum aşamasında.Benimde lökosit iki üç..
Acaba lökositi fazla olanın organ şişliği fazla az olanın az mı oluyor?
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

darkblues yazdı:Prostat iltihabı organı şişiriyor mesane ye baskı yapıyor mesane boynu darlığı oluşunca da mesane de artık idrar kalıyor. O da damlama ya sebebiyet veriyor.Ve bu artık idrar ileride taş oluşturabilir. Bende şimdilik kum aşamasında.Benimde lökosit iki üç..
Acaba lökositi fazla olanın organ şişliği fazla az olanın az mı oluyor?
Iyi soru.Kendimden söylemem gerekirse lökosit 5 ve üzerindeyse idrar problemi, yanma ve gece idrardan sonra peniste bir süre ağrı oluyor. Ben buradan Lokositin yükseldiğini anlıyorum. Lökosit düşük olduğunda bunlar olmuyor. Şişliğin bununla alakası yok galiba. Prostat masajı yaptirsanda , bosalsan da prostat yine şişiyor ve bu kez ağrıya sebeb oluyor. Şişlik neredeyse oradan geçen sinirlere baskı yapıyor. Bu bazen dr idrar kanalına baskı yapıp daraltabilir diye düşünüyorum.
darkblues

Acaba düzenli boşalmakla oradaki iltihap ve şişlik giderilir mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Acaba düzenli boşalmakla oradaki iltihap ve şişlik giderilir mi?
Urogenital sıvı oluşumunu üriner sistem yapar. Bu sıvıyı surekli boşaltmak hasta olan bir dokuyu yormak demektir. Enfeksiyon dokudadır. Aşırı ejekülasyon inflamasyonu arttırır.
darkblues

Anladım abi. O zaman önceliğimiz var olan enfeksiyonu temizlemek olmalı.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

kadir yazdı:
darkblues yazdı:Acaba düzenli boşalmakla oradaki iltihap ve şişlik giderilir mi?
Urogenital sıvı oluşumunu üriner sistem yapar. Bu sıvıyı surekli boşaltmak hasta olan bir dokuyu yormak demektir. Enfeksiyon dokudadır. Aşırı ejekülasyon inflamasyonu arttırır.
Kesinlikle kadir abi haklısın boşalarak ödem ve iltihabın dışarı atilacagina kesinlikle inanmıyorum ödem ve iltihap doğru ilaç bulunduğunda orada dagilacaktir bosalmayla dışarı atılma gibi bişey bence mümkün değil
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Knybr yazdı:
kadir yazdı:
Kesinlikle kadir abi haklısın boşalarak ödem ve iltihabın dışarı atilacagina kesinlikle inanmıyorum ödem ve iltihap doğru ilaç bulunduğunda orada dagilacaktir bosalmayla dışarı atılma gibi bişey bence mümkün değil
Evet kardesim çünkü enfeksiyonlu doku üretiyor iltihabı..dokunun tedavi olmasi gerekir öncelikle.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

kadir yazdı:
Knybr yazdı:
kadir yazdı: Urogenital sıvı oluşumunu üriner sistem yapar. Bu sıvıyı surekli boşaltmak hasta olan bir dokuyu yormak demektir. Enfeksiyon dokudadır. Aşırı ejekülasyon inflamasyonu arttırır.
Evet kardesim çünkü enfeksiyonlu doku üretiyor iltihabı..dokunun tedavi olmasi gerekir öncelikle.
Kadir abi bromelain quarcetin ve ligoneyi üçünü birden kullansam sıkıntı olurmu hatta elimde birde glucosamine içeren kartex diye bi ilaç var dördünü kullansam sıkıntı olurmu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Knybr yazdı:
kadir yazdı:
Knybr yazdı: Kesinlikle kadir abi haklısın boşalarak ödem ve iltihabın dışarı atilacagina kesinlikle inanmıyorum ödem ve iltihap doğru ilaç bulunduğunda orada dagilacaktir bosalmayla dışarı atılma gibi bişey bence mümkün değil
Kadir abi bromelain quarcetin ve ligoneyi üçünü birden kullansam sıkıntı olurmu hatta elimde birde glucosamine içeren kartex diye bi ilaç var dördünü kullansam sıkıntı olurmu
Kullanabilirsin dr tavsiyesi ile..
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

kadir yazdı:
Knybr yazdı:
kadir yazdı: Evet kardesim çünkü enfeksiyonlu doku üretiyor iltihabı..dokunun tedavi olmasi gerekir öncelikle.
Kullanabilirsin dr tavsiyesi ile..
Doktor bilse iyiledtirirdi be abi tecrubelilerin tavsiyelerine göre ilerliyecem