Eklem aģrıları-bağırsak problemleri-yorgunluk

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Eklem aģrıları-bağırsak problemleri-yorgunluk

Mesaj gönderen Knybr »

Arkadaşlar bende çok şiddetli eklem ağrıları başladı neredeyse yuruyemiyecek duruma geldim ve her büyük abdestte makatta yanma var bu hastalık hastalığımı getiriyor bilgisi olan var mı
Kocaraydin

Re: Eklem aģrıları-bağırsak problemleri-yorgunluk

Mesaj gönderen Kocaraydin »

Hepsi bendede warr ama ben gaz problemini bağirsakları düzeltmeye çalişiyorum birkaç gündir hafifledi ağrısı
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Forumda Artrit ile ilgili arama yaparsanız daha önce konuşulmuş konular var. Üriner sistem enfeksiyonları sonucunda reaktif artrit gelişebiliyormuş. Bağırsakta da problem varsa kandida da eklem ağrısı yapabiliyor. Romatoloji ve Gastrolojinolojiye görünmek gerek.Tabi kullanılan antibiyotiklerin yan etkisi de olabilir.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

darkblues yazdı:Forumda Artrit ile ilgili arama yaparsanız daha önce konuşulmuş konular var. Üriner sistem enfeksiyonları sonucunda reaktif artrit gelişebiliyormuş. Bağırsakta da problem varsa kandida da eklem ağrısı yapabiliyor. Romatoloji ve Gastrolojinolojiye görünmek gerek.Tabi kullanılan antibiyotiklerin yan etkisi de olabilir.
Hocam birini duzeltemiyoz üçünü birden nasıl düzeltecez
darkblues

Zaten sorunun kaynağını düzeltirsek yani enfeksiyonlu bölgeyi diğerleride düzelir diye düşünüyorum.Bende de bacaklarda ağrı oluyor ama şimdilik hafif düzeyde.Artrit bildiğim kadarıyla iltihaplı olduğu için eklemlerde şişme oluyor.Şükür öyle bir durum yok. Bir de ileriki aşamalarda reiter sendromu diye bir şey var ki düşman başına...
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Hocam benim nefes alisverislerim bile değişti dilimin her yerinde iltihap çıktı ne büyük tuvalete ne küçük tuvalete çıkamıyorum ve hafifde ates oluyor gibi çok kötü durumdayım
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Knybr yazdı:Hocam benim nefes alisverislerim bile değişti dilimin her yerinde iltihap çıktı ne büyük tuvalete ne küçük tuvalete çıkamıyorum ve hafifde ates oluyor gibi çok kötü durumdayım
Dilde iltihap dediğin ne dilde kabarcık şeklinde sarılık ise onu bozulan bağırsak florası yapıyor genelde. O bende prostatitten önce başladı sonra prostatit oldum.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Hergele yazdı:
Knybr yazdı:Hocam benim nefes alisverislerim bile değişti dilimin her yerinde iltihap çıktı ne büyük tuvalete ne küçük tuvalete çıkamıyorum ve hafifde ates oluyor gibi çok kötü durumdayım
Dilde iltihap dediğin ne dilde kabarcık şeklinde sarılık ise onu bozulan bağırsak florası yapıyor genelde. O bende prostatitten önce başladı sonra prostatit oldum.
Hayır sarılık şeklinde değil dilin kenarlarında beyaz beyaz iltihap gibi
darkblues

Kandida dilde beyazlık yapar
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Knybr yazdı:Arkadaşlar bende çok şiddetli eklem ağrıları başladı neredeyse yuruyemiyecek duruma geldim ve her büyük abdestte makatta yanma var bu hastalık hastalığımı getiriyor bilgisi olan var mı
Kardesim candida mantarı belirtileri bunlar, biran once diyete baslamalisin, ayrica probiyotik ve antifungal takviyeler almalisin, mantar daha fazla cogalmadan.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim senin belirterin covid19 a benziyor acil bir test yaptir..pozitif olabilirsin. Eklem agrilari ve nefes problemi en belirgin semptomlardan biridir. Acil vakit gecirme...
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

kadir yazdı:
Kardesim senin belirterin covid19 a benziyor acil bir test yaptir..pozitif olabilirsin. Eklem agrilari ve nefes problemi en belirgin semptomlardan biridir. Acil vakit gecirme...
Abi covid yaptırdım negatif
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bazen yaniltici olabiliyor testler bilginiz olsun. İns degildir. Bu arada bende gecirdim covidi 1 ay once.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

kadir yazdı:Bazen yaniltici olabiliyor testler bilginiz olsun. İns degildir.
İnşallah abi
darkblues

Bende ilk başlarda prostatit denen şeyden habersiz rahatsızlığımın nedenini çözmeye çalışırken kandida üzerine yoğunlaşmıştım. Hastanenin acil bölümüne bacaklarda ki ağrı ve halsizlik nedeniyle gitmiştim.Covid için sürüntü almışlardı. Sonuç akşama Pozitif çıkmıştı. 14 gün karantinada kalmıştım. Hastalıkların hepsi birbirine girdi. Hepsinde de halsizlik belirtisi vardı.Ama bende solunumla ilgili sıkıntı olmadı. Sonra araştır araştır bu foruma denk geldim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Bende ilk başlarda prostatit denen şeyden habersiz rahatsızlığımın nedenini çözmeye çalışırken kandida üzerine yoğunlaşmıştım. Hastanenin acil bölümüne bacaklarda ki ağrı ve halsizlik nedeniyle gitmiştim.Covid için sürüntü almışlardı. Sonuç akşama Pozitif çıkmıştı. 14 gün karantinada kalmıştım. Hastalıkların hepsi birbirine girdi. Hepsinde de halsizlik belirtisi vardı.Ama bende solunumla ilgili sıkıntı olmadı. Sonra araştır araştır bu foruma denk geldim.
Gecmis olsun kardesim.
darkblues

Sağol Kadir abi.
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Arkadaşlar bu kainatın yaratıcısı tonlarca ağırlığa ve sıcaklığa sahip güneşi bile doğdurup batırıyorsa yarattığı mucizevi varlığı yani insanı yaratırken hesap kitap ile yarattı kendi ruhundan üfledi tedavisiz hastalık yoktur örneğin bir hastalığın ölçüsü 100 adım olarak varsayalım 1 adım iyileşme bile tamamen iyileşme şansının olduğunun belirtisidir siz uygun ilaçları kullanın artı mide ve bağırsağınıza iyi gelen şeyleri tüketin bitkilerden şaşmayın göreceksiniz yüzde 95 lere varan iyileşme kaçınılmaz olacaktır zannetmeyin ki insanoğlu başıboştur hiç olmadı vücut kendi tamir mekanizmasını kullanarak sizi rahatlatacaktır meleklere dahil secde edilmesi boş yere emrolmamıştır insanoğluna karşın
darkblues

Katılıyorum manevi inançta çok önemli hastalıklarda.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlar bu kainatın yaratıcısı tonlarca ağırlığa ve sıcaklığa sahip güneşi bile doğdurup batırıyorsa yarattığı mucizevi varlığı yani insanı yaratırken hesap kitap ile yarattı kendi ruhundan üfledi tedavisiz hastalık yoktur örneğin bir hastalığın ölçüsü 100 adım olarak varsayalım 1 adım iyileşme bile tamamen iyileşme şansının olduğunun belirtisidir siz uygun ilaçları kullanın artı mide ve bağırsağınıza iyi gelen şeyleri tüketin bitkilerden şaşmayın göreceksiniz yüzde 95 lere varan iyileşme kaçınılmaz olacaktır zannetmeyin ki insanoğlu başıboştur hiç olmadı vücut kendi tamir mekanizmasını kullanarak sizi rahatlatacaktır meleklere dahil secde edilmesi boş yere emrolmamıştır insanoğluna karşın
Menderes kardeş zaten benide ayakta tutan Allahın kainata koyduğu düzene inanmamdır. Allah nasıl ki geceden sonra gündüzü kıştan sonra yazı yarattı ise şu anda yaşadığımız kış ve gece evresidir mutlaka gün doğup yaz gelecektir.diyebiliyor musun bugün güneş battı yarın doğmayacak diyemiyorsun demi o zaman bu güneş illaki doğacak kardeşim
MENDERES1983

İyileşememiş yüzde 5-10 luk kısmınız kalsa bile sağlıklı günlerinizden hiç bir farkı olmayacaktır sadece günde 1-2 sefer idrara çıkarken bu çok olsa 4-5 olacaktır buda hiç bişeyi değiştirmez aylar yıllar içinde kaybolup gidecektir yapmanız gereken aslında bu hastalığa hiç yakalanmamış bile olsanız sağlıklı beslenmek strese mümkün olduğunca girmemek kaçın stresten asiti çıkarın şekeri azaltın faydası kanıtlanmış ot çöp yeşllik aktar ürünleri kullanın ölçülü buranın tamamen geçici ölüm sonrası hayatın ebedi olduğunu unutmayınki sinirlenince yada strese girdiğinizde sizi frenlesin sağlıcakla kalın
MENDERES1983

Knybr yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlar bu kainatın yaratıcısı tonlarca ağırlığa ve sıcaklığa sahip güneşi bile doğdurup batırıyorsa yarattığı mucizevi varlığı yani insanı yaratırken hesap kitap ile yarattı kendi ruhundan üfledi tedavisiz hastalık yoktur örneğin bir hastalığın ölçüsü 100 adım olarak varsayalım 1 adım iyileşme bile tamamen iyileşme şansının olduğunun belirtisidir siz uygun ilaçları kullanın artı mide ve bağırsağınıza iyi gelen şeyleri tüketin bitkilerden şaşmayın göreceksiniz yüzde 95 lere varan iyileşme kaçınılmaz olacaktır zannetmeyin ki insanoğlu başıboştur hiç olmadı vücut kendi tamir mekanizmasını kullanarak sizi rahatlatacaktır meleklere dahil secde edilmesi boş yere emrolmamıştır insanoğluna karşın
Menderes kardeş zaten benide ayakta tutan Allahın kainata koyduğu düzene inanmamdır. Allah nasıl ki geceden sonra gündüzü kıştan sonra yazı yarattı ise şu anda yaşadığımız kış ve gece evresidir mutlaka gün doğup yaz gelecektir.diyebiliyor musun bugün güneş battı yarın doğmayacak diyemiyorsun demi o zaman bu güneş illaki doğacak kardeşim
Aynen katılıyorum