Ayak üşümesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
HecTRa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ayak üşümesi

Mesaj gönderen HecTRa »

Beyler ben bu illete yakalandığımdan beri ayaklarım üşüyor prostatit yüzünden mi bu fikri olan var mı bu konuda
Kartal424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Ayak üşümesi

Mesaj gönderen Kartal424 »

Evet ayak usumesi 100 de 90 ondan kardesim sorunu baska yerde ararama
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

HecTRa yazdı:Beyler ben bu illete yakalandığımdan beri ayaklarım üşüyor prostatit yüzünden mi bu fikri olan var mı bu konuda
Amk hastalığın belkide 20 tane septomu var kardeşim evet prostatit deki enfeksiyon yapıyor bizzat yaşadım ben bu septomu bazen üşür bazen yanar ama tedavi olduk sıra o semptomlar ortadan kalkıyor haydi geçmiş olsun
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Bendede vardı ama şuan yok donuyordu ayağım ne yapsam ne etsem donuyordu
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

HecTRa yazdı:Beyler ben bu illete yakalandığımdan beri ayaklarım üşüyor prostatit yüzünden mi bu fikri olan var mı bu konuda
Bundan kaynaklanıyor. Benim bir arkadaş var .onun da ayakları üşüyormuş.Ayaklarimi sıcak suya koyuyorum diyor
09cglr09

Mesaj gönderen 09cglr09 »

duman64 yazdı:
Bundan kaynaklanıyor. Benim bir arkadaş var .onun da ayakları üşüyormuş.Ayaklarimi sıcak suya koyuyorum diyor
Sadece ayak degil ki el - ayak - kamış testisler hepsi buz hane
Kartal424

Icinize kalin iclik giyin usutmemeye calisin
HecTRa

Mesaj gönderen HecTRa »

Sağolun dostlarım hepimize Allah şifa verir inşallah
huseyin252

Evet benimde penis ve testisler buz gibi bu septomu geçiren varmı bu semptomdan iyileşen varmı merak ediyorum
huseyin252

Artık burnumuz üşüşe prostatit den bileceğiz
Kartal424

Huseyin kardes stres yapma biraz da o etkiliyor biz neler yasamadik geciyor zamanla ayaklari sicak tutmaya calus
overcast41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen overcast41 »

İnsanın ayakları çok çeşitli sebeplerden dolayı üşüyebilir. Örneğin bel omurundaki bir sıkışma ve kalça bölgenizde siyatik sıkışması yüzünden ayaklarınız buz kesebilir. Şeker hastalığı yüzünden olabilir, B12, Demir veya D3 vitamini eksikliğinde bile ayaklarınız elleriniz buz kesebilir. Bunlara ilave olarak dolaşım bozukluğundan ötürü temiz kan ayaklarınıza yetersiz ulaşıyorsa yine ayaklarınız buz kesebilir.
Bütün üşüme bulgularını kronik prostata bağlayamasınız. Böyle stress yaparsanız 45-50 yaşınıza geldiğinizde kendinizi piskopata bağlamış bulursunuz. Stress ve depresyon birçok gizli sorununuzu ortaya çıkarır ve daha çok ağrı hissetmenize sebep olur.
Sağlıklı günler diliyorum.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

huseyin252 yazdı:Evet benimde penis ve testisler buz gibi bu septomu geçiren varmı bu semptomdan iyileşen varmı merak ediyorum
Reis senin ağrı sızı dışında tüm semptomlar devam ediyor sanırım kusuruma bakma seni takip ediyorum gibi görünüyorum da stafilokok var bende de semptomlar da benzer olunca inşallah şifa bulalım
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
huseyin252

Hergele yazdı:
huseyin252 yazdı:Evet benimde penis ve testisler buz gibi bu septomu geçiren varmı bu semptomdan iyileşen varmı merak ediyorum
Reis senin ağrı sızı dışında tüm semptomlar devam ediyor sanırım kusuruma bakma seni takip ediyorum gibi görünüyorum da stafilokok var bende de semptomlar da benzer olunca inşallah şifa bulalım
Aynen agrı sızı bitti ama testis soguk oluyor bazen birde sık idrar ve ayrıca semen fışkırmıyor bu 3 septom kaldı vallahi sanki bunlar düzelmeyecek gibi duruyor inşallah bu tedavide de birileri veya hepsi düzelir de biraz daha rahatlarda bu hastalığı unuturuz
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

huseyin252 yazdı:
Hergele yazdı:
Aynen agrı sızı bitti ama testis soguk oluyor bazen birde sık idrar ve ayrıca semen fışkırmıyor bu 3 septom kaldı vallahi sanki bunlar düzelmeyecek gibi duruyor inşallah bu tedavide de birileri veya hepsi düzelir de biraz daha rahatlarda bu hastalığı unuturuz
Ben bu hastalığa yakalandıgımdan beri su bosaliyorum bildiğin renksiz su fıskırma zaten yok
huseyin252

Bu hastalığın ne olduğunu tıp da bilmiyor
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

huseyin252 yazdı:Bu hastalığın ne olduğunu tıp da bilmiyor
Kardeşim aslında bu hastalık çözülür ama bizde t.şak yok t.şak olsaydı başımızda on doktor olur acaba iyi olamıyacakmı diye onlar korkardı.şimdi halimize bak doktora gidiyoz 3 ay su iç gel diyenimi ararsın bir kutu antibiyotik bir kutu alfablokerle başından gonderenimi ararsın yoksa bu hastalık geçmez diyenimi ararsın.garibanın yüzü gülürmü be kardeşim
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Bu hastalığın, tamamen geçeceğinin gerçekliğine inanan, hiçbir şey anlamamış demektir.

Hafifledi, uyudu olur.. artık alıştın olur.. Ama geçti diye bir şey yoktur.

Yoktur.

Tabii, bunlar için de epey uğraş vermek gerekir.

Ama tamamen geçtiğini söyleyen birisi, ya gerçekleri zikretmekten çekiniyordur ya da farklı amaçları vardır. Dünyanın her yerinde de aynıdır.

Eylül ayında buranın, eski hastalarla dolacağını belirtmiştim. 2 ay da hata payı olsun.
Kartal424

Targotic daha dun yakalip bu hastaliga bugun boyle yazman iyi degil eger bunu ben yazmiyorsam senin yazma hakkin yok bak gecenlerde 100 de 95 diyordun iyi olacagina kendinde inanmaya baslamistin neoldu sen kendini cok zeki mi saniyorsun kisin herkes bilir prostatit hastasinin sikayetlerinin cogalicani yeni uye olan arkadaslar var SENIn yazilarini okuyupta kendine bisey yapabilir kimsenin vebalini alma 11 yildir iyi kotu cekiyoruz yurdisinda yasadigim icin dogru duzgun tedavide olmuyorum ama idare ediyoruz
cokzorlaniyorum

Mesaj gönderen cokzorlaniyorum »

Bu üşüme olayı bende de başladı. Normalde hiç kolay üşüyen biri değilimdir ama özellikle son zamanlarda ayaklarım fazlasıyla üşümeye başladı. Bazen aynı soğukluk peniste ve ellerimde de oluyor. Ellerimde olması acaba başka bişiyle mi ilgili diye düşündürtüyor. Ama ayaklarım konusu gerçekten farkedilir şekilde. Ayak ısıtıcısı almayı bile düşünüyorum şu anda.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

cokzorlaniyorum yazdı:Bu üşüme olayı bende de başladı. Normalde hiç kolay üşüyen biri değilimdir ama özellikle son zamanlarda ayaklarım fazlasıyla üşümeye başladı. Bazen aynı soğukluk peniste ve ellerimde de oluyor. Ellerimde olması acaba başka bişiyle mi ilgili diye düşündürtüyor. Ama ayaklarım konusu gerçekten farkedilir şekilde. Ayak ısıtıcısı almayı bile düşünüyorum şu anda.
Yaz günü termal çorapla gezecek kadar çok üşüyorum Crp falan çıkmıyor hakkımızda hayırlısı.