Sonunda çocuğumu elime aldım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ugur07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Sonunda çocuğumu elime aldım

Mesaj gönderen ugur07 »

Bilenler bilir daha öncede konu açmıştım hastalığım şuanda geçmemişse bile artık semptomlar çok az ama hep aklımda çocuğum olmıcak baba olamıcam diyordum çok şükür erkek evladım oldu sperm sayım gerçekten azdı hareketlilik yok dencek kadar azdı ama tüm bunlara rağmen doğal yollarla çocuk sahibi oldum artık ölsemde gam yemem onlar için yaşayıp hayata dört elle sarılcam prostatitden testielerim kopsada umrumda değil ben bu duyguyu taddım ya gerisi zerre umrumda olmaz Rabbim dileyen herkese bu duyguyu yaşatır inşallah bi hayırlı olsunuzu alırım artık hepinize sağlıklı umutlu ve mutlu nice günler diliyorum
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Sonunda çocuğumu elime aldım

Mesaj gönderen Hola »

Kardeşim 6 yıldır bende hastayım 2 erkek çocuğum oldu eşimde herkese de söyledim hastalığımi
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Allah bağışlasın kardeşim çok mutlu oldum adınıza
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

hayırlı olsun, sağlıklı sıhhatli büyüsün oğlunuz..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ugur07 yazdı:Bilenler bilir daha öncede konu açmıştım hastalığım şuanda geçmemişse bile artık semptomlar çok az ama hep aklımda çocuğum olmıcak baba olamıcam diyordum çok şükür erkek evladım oldu sperm sayım gerçekten azdı hareketlilik yok dencek kadar azdı ama tüm bunlara rağmen doğal yollarla çocuk sahibi oldum artık ölsemde gam yemem onlar için yaşayıp hayata dört elle sarılcam prostatitden testielerim kopsada umrumda değil ben bu duyguyu taddım ya gerisi zerre umrumda olmaz Rabbim dileyen herkese bu duyguyu yaşatır inşallah bi hayırlı olsunuzu alırım artık hepinize sağlıklı umutlu ve mutlu nice günler diliyorum
Allah anali babalı büyütsün kardeşim, cok sevindim..
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

ALLAHIM sağlık huzur versin inşallah
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Knybr »

Allah analı babalı büyütsün
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Allah analı-babalı büyütsün kardeşim. Allah çocuğuna sağlıklı uzun ömürler versin.Hastaliga gelince, basa gelen durup durmaz.Bu da geçecektir. Yeterki hep beraber biraz sabırlı olalım.Ya tıp çare bulacak ya da biz bulacağız.
.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Allah analı babalı büyütsün kardeşim
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

ugur07 yazdı:Bilenler bilir daha öncede konu açmıştım hastalığım şuanda geçmemişse bile artık semptomlar çok az ama hep aklımda çocuğum olmıcak baba olamıcam diyordum çok şükür erkek evladım oldu sperm sayım gerçekten azdı hareketlilik yok dencek kadar azdı ama tüm bunlara rağmen doğal yollarla çocuk sahibi oldum artık ölsemde gam yemem onlar için yaşayıp hayata dört elle sarılcam prostatitden testielerim kopsada umrumda değil ben bu duyguyu taddım ya gerisi zerre umrumda olmaz Rabbim dileyen herkese bu duyguyu yaşatır inşallah bi hayırlı olsunuzu alırım artık hepinize sağlıklı umutlu ve mutlu nice günler diliyorum
Allah ne senin yokluğunu ne de onların yokluğunu göstermesin gözün aydın