Bol Lökosit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Exodia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bol Lökosit

Mesaj gönderen Exodia »

Prostat sıvısında Bol lökosit olup da hiç düşüremeyen oldu mu? Benim şikayetler genel olarak hep yoğun durumda harbiden dayanılmaz ya ve 10 günlük antibiyotik verdi doktor kullandık hiç değişme yok tekrar gidicem. Kültürler temiz tekrar yaptırcam ama. Lökosit düşünce şikayetlerde de azalma oluyor mu paralel olarak. Tecrübelerinize dayanarak neler söylersiniz?
Hergele

Re: Bol Lökosit

Mesaj gönderen Hergele »

Semptomlar bitmese de lökosit düştükçe azalıyor. Benim birkaç semptom gitti lökosit düşünce. Ama bazı problemler devam ediyor.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Exodia

Mesaj gönderen Exodia »

Hergele yazdı:Semptomlar bitmese de lökosit düştükçe azalıyor. Benim birkaç semptom gitti lökosit düşünce. Ama bazı problemler devam ediyor.
Ampirik tedavi mi uyguladınız? Öyleyse antibiyotik ne kadar sürelik kullanımda etkisini göstermeye başlıyor
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Prostat sıvısından kültür ile pcr testi arasındaki fark nedir?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Exodia yazdı:
Hergele yazdı:Semptomlar bitmese de lökosit düştükçe azalıyor. Benim birkaç semptom gitti lökosit düşünce. Ama bazı problemler devam ediyor.
Ampirik tedavi mi uyguladınız? Öyleyse antibiyotik ne kadar sürelik kullanımda etkisini göstermeye başlıyor
İlk tedavim ampirikti hem de iyi sayılmayacak bir tedavi idi 5 genta 2 cipro anti ile makatta yanma boşalırken yanma ve penis başı sızlaması geçti. Ama idrar damlaması cinsel problemler hâla devam ediyor. Tedavi biter bitmez bu semptomlar kalktı. İdrar ve cinsel sorunların düzelmesi biraz sürüyor tabi tedaviye devam ettikçe.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Exodia yazdı:Prostat sıvısında Bol lökosit olup da hiç düşüremeyen oldu mu? Benim şikayetler genel olarak hep yoğun durumda harbiden dayanılmaz ya ve 10 günlük antibiyotik verdi doktor kullandık hiç değişme yok tekrar gidicem. Kültürler temiz tekrar yaptırcam ama. Lökosit düşünce şikayetlerde de azalma oluyor mu paralel olarak. Tecrübelerinize dayanarak neler söylersiniz?
Benim her sahada bol lökositti, cok antibiyotik denedim, sadece klindandan fayda gördüm, onunla devam ettim sadece, 3-4 u gordu lokosit, hic sikayetim kalmamisti. Sonrasinda nuksler yasadim, kullanmaya devam ettim. 1.5 aydir antibiyotik kullanmiyorum, suan sikayetim yok denebilir. Bagirsagi bozdum biraz suan ona yonelik tedavi aliyorum.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

igozukara yazdı:
Exodia yazdı:Prostat sıvısında Bol lökosit olup da hiç düşüremeyen oldu mu? Benim şikayetler genel olarak hep yoğun durumda harbiden dayanılmaz ya ve 10 günlük antibiyotik verdi doktor kullandık hiç değişme yok tekrar gidicem. Kültürler temiz tekrar yaptırcam ama. Lökosit düşünce şikayetlerde de azalma oluyor mu paralel olarak. Tecrübelerinize dayanarak neler söylersiniz?
Benim her sahada bol lökositti, cok antibiyotik denedim, sadece klindandan fayda gördüm, onunla devam ettim sadece, 3-4 u gordu lokosit, hic sikayetim kalmamisti. Sonrasinda nuksler yasadim, kullanmaya devam ettim. 1.5 aydir antibiyotik kullanmiyorum, suan sikayetim yok denebilir. Bagirsagi bozdum biraz suan ona yonelik tedavi aliyorum.
Klindanı ne kadar süre kullandın ?
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Farate yazdı:
igozukara yazdı:
Klindanı ne kadar süre kullandın ?
Yani sure degilde, suana kadar 16 tablet ve 20 klindan igne kullanmisimdir, ama surekli sıfır oluyorum birkac gun sonra durduk yere sikayet arttigi oluyordu. Sorunun bagirsakla alakali olabilcegini düşündüm, onun sikayetleride prostata benziyor cunku. Boraks kullandim 15 gun, iyi geldi bana, diyet yapiyorum şuan candida ihtimaline karsi ve iyi durumdayim. Lökositi normal seviyeye indirip yasaklara uyuyorsan ve yinede nuksler yasiyorsan sorun bagirsakla alakali olabilir. Ben suan karanfil icmeye baslicam, sonrasinda bentonit iceren gida takviyesine geccem. Neki fayda gorursem. Bunlardan fayda goren insanlar var, forumda araştırabilirsin.