Uykuda meni gelmesi İç Çamaşırına

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Chamber04

Uykuda meni gelmesi İç Çamaşırına

Mesaj gönderen Chamber04 »

Merhaba bende hastalığın başından beri olan birşey hastalıkta böyle başladı Uykuda sabah uyandığımda hep iç çamaşırında meni sperm gibi beyaz akıntı gelirdi hep bu ne anlama geliyor yaşayan varmı iltihapla bağlantısı varmı Prostatitten olduğu kesin
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Uykuda meni gelmesi İç Çamaşırına

Mesaj gönderen Hola »

Bel Soğukluğu varmı
Chamber04

Yok İlk böyle başladı 5 ay sonra idrar problemleri çıktı
Chamber04

Cinsel ilişki yaşamadım
Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Lucifer »

Kültür verdiniz mi? Üreme oldu mu? Lökosit sayınız kaçan? Prostat masajı sırasında doktorlardan ödem var tarzında geri bildirim alıyor musunuz? Semptomlarınız neler? Beyazdan kastınız şeffafa yakın beyaz mı?
Chamber04

Lucifer yazdı:Kültür verdiniz mi? Üreme oldu mu? Lökosit sayınız kaçan? Prostat masajı sırasında doktorlardan ödem var tarzında geri bildirim alıyor musunuz? Semptomlarınız neler? Beyazdan kastınız şeffafa yakın beyaz mı?
Bulunduğum ilde düzen laba kültür için gittim yapmıyoruz dediler şuan yaptıracak hastane arıyorum daha önce augmentin kullandım işe yaradı biraz ama bıraktım sonra akıntı şeffaf renk oluyor genelde ama sadece 1 kez hafif yeşil gördüğüm oldu
Chamber04

Boraks 4 gün kullandım semptomlara iyi geldi onun dışında sıcak suyada oturdum 11 gün daha kullanıp 10 gün bekleyip öyle doktora kültür yapmaya gidicem bundan önce gittiğim doktorlar yaşın genç ne prostatiti diyip yolladı