idrar renginin hep beyaz olması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
emreyld
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

idrar renginin hep beyaz olması

Mesaj gönderen emreyld »

selam abiler idrar rengim sarı iken yanma oluyordu son bir haftadır idrar rengim beyaz yanma vesayre hiçbirşey yok su içtikten sonra 15 dk içinde tuvaletim geliyor sık tuvalete gidiyorum ama çok sıvı tüketiyorum iyimi kötumü bilemedim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: idrar renginin hep beyaz olması

Mesaj gönderen kadir »

emreyld yazdı:selam abiler idrar rengim sarı iken yanma oluyordu son bir haftadır idrar rengim beyaz yanma vesayre hiçbirşey yok su içtikten sonra 15 dk içinde tuvaletim geliyor sık tuvalete gidiyorum ama çok sıvı tüketiyorum iyimi kötumü bilemedim.
Cok sivi tuketirsen sık idrara cikarsin, idrar rengi acik olur. Az su içersen tuvalete cikma suren uzar idrar rengi daha koyu olur. Yanma artar. Boyle bol su icmen tabiki daha iyi.
emreyld
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen emreyld »

kadir yazdı:
emreyld yazdı:selam abiler idrar rengim sarı iken yanma oluyordu son bir haftadır idrar rengim beyaz yanma vesayre hiçbirşey yok su içtikten sonra 15 dk içinde tuvaletim geliyor sık tuvalete gidiyorum ama çok sıvı tüketiyorum iyimi kötumü bilemedim.
Cok sivi tuketirsen sık idrara cikarsin, idrar rengi acik olur. Az su içersen tuvalete cikma suren uzar idrar rengi daha koyu olur. Yanma artar. Boyle bol su icmen tabiki daha iyi.
teşekkür ederim kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

emreyld yazdı:
kadir yazdı:
teşekkür ederim kadir abi
Rica ederim.