Dr Hüseyin seçgin Eskişehir

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Dr Hüseyin seçgin Eskişehir

Mesaj gönderen murat222 »

Eskiler Hüseyin hocayı bilir prostat sıvısından lökasit ölçümü kültür ve pcrla araştırma yapan bi doktordu
Bnmde doktorumdu Eskişehir Acıbadem den bodrum ACIBADEMe gitmişti
Şimdi Eskişehir de özel muayene açıyor 250 tl prostat sıvısından lökasit ölçüm dahil muayenehane ücreti olacakmış

Yakın illerdeki arkadaşların aklında olsun
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Dr Hüseyin seçgin Eskişehir

Mesaj gönderen Hola »

Harika haber
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Muhsin balaban da sağolsun 400 muayene ücreti+ 200 masaj ücreti yapmış. Yazık gerçekten çok yazık, kan emici olmuş bu fırsatçılar başka da birşey değil.
celikk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen celikk »

murat222 yazdı:Eskiler Hüseyin hocayı bilir prostat sıvısından lökasit ölçümü kültür ve pcrla araştırma yapan bi doktordu
Şimdi Eskişehir de özel muayene açıyor 250 tl prostat sıvısından lökasit ölçüm dahil muayenehane ücreti olacakmış

Ne zaman acilacak tarih belli mi
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Valeri yazdı:Muhsin balaban da sağolsun 400 muayene ücreti+ 200 masaj ücreti yapmış. Yazık gerçekten çok yazık, kan emici olmuş bu fırsatçılar başka da birşey değil.
Yok öyle bişey dün muayene oldum..Muayene+Rektal ultrason+2 kez prostat masajı+lökosit ölçümü+eswt 400 tl.Sadece rektal ultrasonu 600 tl ye yapıyorlar dışarda.Ha istenen rakamlar uygun mu elbette ki değil.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Valeri yazdı:Muhsin balaban da sağolsun 400 muayene ücreti+ 200 masaj ücreti yapmış. Yazık gerçekten çok yazık, kan emici olmuş bu fırsatçılar başka da birşey değil.
PCR ve her şey dahil 1250 - 1500 skalasında bir şey tutuyormuş sanırım. Bana sorarsan normal abi. Her zaman verilmez orası başka da, kimse de onun kadar kapsamlı program uygulamıyor ve onun kadar dinlemiyor, anlatılanlara göre. Ben de göreceğim bakalım yakın zamanda. Umarım faydası olur.
Targocid

fireblade yazdı:
Yok öyle bişey dün muayene oldum..Muayene+Rektal ultrason+2 kez prostat masajı+lökosit ölçümü+eswt 400 tl.Sadece rektal ultrasonu 600 tl ye yapıyorlar dışarda.Ha istenen rakamlar uygun mu elbette ki değil.
Sen eski hasta olduğun için olabilir mi? Benim aldığım dönütler de Valeri’yi destekler nitelikteydi çünkü.
fireblade

Valla bilemiyorum ama hepsini yaptı 400 lira muayene ücreti ödedim.Eğer ki Valerinin dediği gibiyse bu durum dile getirilir..Ağaçtan toplamıyoruz ya bu paraları.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

fireblade yazdı:Valla bilemiyorum ama hepsini yaptı 400 lira muayene ücreti ödedim.Eğer ki Valerinin dediği gibiyse bu durum dile getirilir..Ağaçtan toplamıyoruz ya bu paraları.
Daha dün görüştüm telefonda bana söylenen bu şekildeydi. Medicana hastanesinde iken gittiğimde 260 küsur muayene ücreti vardı prostat masajını da içinde yapıyordu, üstelik 10 gün içinde tekrar gidersen muayene ücreti ödemiyorduk. Ben 265 lira içinde muayene+lökosit ölçümü+3 kez prostat masajı yaptırmıştım Muhsin hocaya. Şu an yeni açılan yeri kimse savunmasin çok fazla alıyor.
fireblade

Yav o paraların savunulacak yeri yok zaten bende senle hem fikirim..Allahtan günah..Ben bana olanı söyledim 400 lira hepsi içinde yine bi tık normal.Ama öyle kalkıp masaj şu para muayene şu para 600 lira ver çık ise o iş olmaz.
Targocid

Sen eski hasta olduğun için sadece muayene ücretini almıştır senden. Fiyatlar normal. PCR ve kültürle birlikte 1250 vermiş arkadaş. Halil Hoca’ya 250, PCR’a 700 veriyorsun. 900 yapıyor zaten.
murat222

celikk yazdı:
murat222 yazdı:Eskiler Hüseyin hocayı bilir prostat sıvısından lökasit ölçümü kültür ve pcrla araştırma yapan bi doktordu

Ne zaman acilacak tarih belli mi
1 hafta içinde açılacakmış
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam giden olur da kesin ücret filan öğrenir ise bu konuyu tekrar yeşillendirelim size zahmet
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

fireblade yazdı:Yav o paraların savunulacak yeri yok zaten bende senle hem fikirim..Allahtan günah..Ben bana olanı söyledim 400 lira hepsi içinde yine bi tık normal.Ama öyle kalkıp masaj şu para muayene şu para 600 lira ver çık ise o iş olmaz.
Efsane para kesin tedavi yapılsa birde o kadar para kolay kazanılmıyor herkesin maddi durumu yüksek değil :oops:
murat222

Hergele yazdı:Hocam giden olur da kesin ücret filan öğrenir ise bu konuyu tekrar yeşillendirelim size zahmet
Ücret kesin hocayla konuştum
Ahbikurtulsam25

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Acildi mi su an eskişehirde
Zafer oynama 2.kez gittim acaba artık hüseyin hocaya mi gitsem lökosit 7- 8 cıktı 5 gün önce zafer hocada.ankaradayim daha yakin. Şık idrara çıkma ve ereksiyon problemi oluştu.
Yardım evlenmek istiyorum .naapacaz allah'ım yardım et.
murat222

Ahbikurtulsam25 yazdı:Acildi mi su an eskişehirde
Zafer oynama 2.kez gittim acaba artık hüseyin hocaya mi gitsem lökosit 7- 8 cıktı 5 gün önce zafer hocada.ankaradayim daha yakin. Şık idrara çıkma ve ereksiyon problemi oluştu.

Açıldı Hüseyin hocaya gidebilirsin kültür pcr lökasit inceleme gibi testleri de yapar
Kültür ve pcrı düzen labda yaptırır
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

murat222 yazdı:

Açıldı Hüseyin hocaya gidebilirsin kültür pcr lökasit inceleme gibi testleri de yapar
Gürlife hastanesinde gözüküyor şuan özel muayenehaneside mi var?
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

bugün Hüseyin hocaya gittim
idrar tahlili
prostat lökosit ve kültür hepsi 300tl baktı
110 tl de muayene ücreti
ironman404040

Mesaj gönderen ironman404040 »

raci yazdı:bugün Hüseyin hocaya gittim
idrar tahlili
110 tl de muayene ücreti
Kulturu prostat sivisindan mi yapiyor hocam
sinirkusu

Mesaj gönderen sinirkusu »

Merhaba arkadaşlar öncelikle Allah hepimize şifa versin. Şubat ayinda aşırı soğuğa maruz kalmaktan dolayı sık idrar şikayetim başladı. Bu süreçte hepinizin bildiği gibi bir çok dr gittim ve bildiğiniz antibiyotikleri vererek gönderdiler.Daha sonra bu siteyi buldum burda adı geçen dr .Zafer Hocaya gittim.Haziran ayında prostat sıvisindan lökösit baktı ve ultrason istedi.Lokosit 6-7 hafif düzeyde enfeksiyon var dedi.Ultrsonda idrar torbasinda 215 ml idrar kaldigini ve prostatda kalsifikasyonlarin oldugunu prostatın 26cc olduğunu soyledi .6 adet desefin ve bir kutu cipro ve xaral ve aktif mesane ilacı yazdı.Ağustosta tekrar kontrole gittim ve lökosit 1-2 iltihap kurumuş dedi ve 3 desefin ve bir kutu tavanic yazdı.Eylul ayında lökösit 0 cıktı artık sen prostatit değilsin dedi Zafer Hoca. Ama maalesef benim şikâyetlerim geçmedi.Daha sonra bulunduğum ilde özel bir hastaneye gittim bir arkadaşımın doktora rica etmesiyle prostat sıvisindan kültür baktırdım .Prostat sıvısında üreme oldu fakat benim ve dr.ıcine sinmedi bulaş olma ihtimali yüksek dedi.Her ihtimale karşı iki kutu antibiyotik yazdı gönderdi. Antibiyotikleri kullanmadim.Bu arada başka dr gittim prostat hacmi 33cc olmuş. Forumdan Hüseyin Hocanın Eskişehirde olduğunu öğrendim .Eskişehir Gürlife hastanesine gittim prostat sivisi ve kültür baktı ayrıca ultrason istedi 110 tl muayene ücreti verdim.idrar tahlili ,kan tahlili (psa,cpr),idrar kültürü,ve prostat kültürü ve lokosit 156 tl para verdim. Ultrason için 200 tl verdim arkadaşlar ultrason çekmesini istediğim bir dr vardı ona ayrıca para verdim.Sonuçta lökösit 1-2,kültürde üreme yok,cpr ve psa normal .Ultrasonda mesanede biriken idrar 263 ml ve idrar torbasında kalan 140 ml ve prostat hacminin 41 cc kalsik bölgeler var oldugunu soyledi. Mesanede ödem varmış. Hüseyin Hoca idrar torbasında çok idrarın kaldığını ve prostat askilama yönteminden bahsetti idrar akışını sağlamak için. Ben kararsız kaldım ilaç yazsanız hocam dedim ilaç yazsamda tekrar geleceğimi söyledi.Bir kutu üropan yazdı. Simdi arkadslar benim anlamadigim şu Zafer Hoca prostatit teşhisi ve mesane bozukluğu teşhisi koydu.Gittigim diğer doktorlar aktif mesane .iyi huylu prostat büyümesi dedi. Hüseyin Hocada anladığım kadarıyla prostat büyümesinden şüpheleniyor.Sistoskopi yapmayı önerdi. Şubat ayında ilk ultrason çektirdigimde normal boyutta olan prostat 8 ay boyunca 41 cc olabilir mi bu kadar hızlı büyüyebilir mi? Aklım karıştı arkadaşlar. Yaşım 41 şikâyetlerim aynen devam ediyor.Sık idrar ,mesanenin tam boşalmaması,idrarda yanma,çatallı idrar, makatta yanma Allah hepimize biran önce şifa versin.
murat222

Prostatozurlu yazdı:
murat222 yazdı:

Gürlife hastanesinde gözüküyor şuan özel muayenehaneside mi var?

Eskişehir şair fuzuli caddesinin başında bir Eczanenın ğst katında binada
Gürlifeda kalmış adı ayrıldı ordan
murat222

ironman404040 yazdı:
raci yazdı:bugün Hüseyin hocaya gittim
idrar tahlili
110 tl de muayene ücreti
Kulturu prostat sivisindan mi yapiyor hocam
Kültürü prostat sıvısından yapıyor
sinirkusu

Mesaj gönderen sinirkusu »

sinirkusu yazdı:Merhaba arkadaşlar öncelikle Allah hepimize şifa versin. Şubat ayinda aşırı soğuğa maruz kalmaktan dolayı sık idrar şikayetim başladı. Bu süreçte hepinizin bildiği gibi bir çok dr gittim ve bildiğiniz antibiyotikleri vererek gönderdiler.Daha sonra bu siteyi buldum burda adı geçen dr .Zafer Hocaya gittim.Haziran ayında prostat sıvisindan lökösit baktı ve ultrason istedi.Lokosit 6-7 hafif düzeyde enfeksiyon var dedi.Ultrsonda idrar torbasinda 215 ml idrar kaldigini ve prostatda kalsifikasyonlarin oldugunu prostatın 26cc olduğunu soyledi .6 adet desefin ve bir kutu cipro ve xaral ve aktif mesane ilacı yazdı.Ağustosta tekrar kontrole gittim ve lökosit 1-2 iltihap kurumuş dedi ve 3 desefin ve bir kutu tavanic yazdı.Eylul ayında lökösit 0 cıktı artık sen prostatit değilsin dedi Zafer Hoca. Ama maalesef benim şikâyetlerim geçmedi.Daha sonra bulunduğum ilde özel bir hastaneye gittim bir arkadaşımın doktora rica etmesiyle prostat sıvisindan kültür baktırdım .Prostat sıvısında üreme oldu fakat benim ve dr.ıcine sinmedi bulaş olma ihtimali yüksek dedi.Her ihtimale karşı iki kutu antibiyotik yazdı gönderdi. Antibiyotikleri kullanmadim.Bu arada başka dr gittim prostat hacmi 33cc olmuş. Forumdan Hüseyin Hocanın Eskişehirde olduğunu öğrendim .Eskişehir Gürlife hastanesine gittim prostat sivisi ve kültür baktı ayrıca ultrason istedi 110 tl muayene ücreti verdim.idrar tahlili ,kan tahlili (psa,cpr),idrar kültürü,ve prostat kültürü ve lokosit 156 tl para verdim. Ultrason için 200 tl verdim arkadaşlar ultrason çekmesini istediğim bir dr vardı ona ayrıca para verdim.Sonuçta lökösit 1-2,kültürde üreme yok,cpr ve psa normal .Ultrasonda mesanede biriken idrar 263 ml ve idrar torbasında kalan 140 ml ve prostat hacminin 41 cc kalsik bölgeler var oldugunu soyledi. Mesanede ödem varmış. Hüseyin Hoca idrar torbasında çok idrarın kaldığını ve prostat askilama yönteminden bahsetti idrar akışını sağlamak için. Ben kararsız kaldım ilaç yazsanız hocam dedim ilaç yazsamda tekrar geleceğimi söyledi.Bir kutu üropan yazdı. Simdi arkadslar benim anlamadigim şu Zafer Hoca prostatit teşhisi ve mesane bozukluğu teşhisi koydu.Gittigim diğer doktorlar aktif mesane .iyi huylu prostat büyümesi dedi. Hüseyin Hocada anladığım kadarıyla prostat büyümesinden şüpheleniyor.Sistoskopi yapmayı önerdi. Şubat ayında ilk ultrason çektirdigimde normal boyutta olan prostat 8 ay boyunca 41 cc olabilir mi bu kadar hızlı büyüyebilir mi? Aklım karıştı arkadaşlar. Yaşım 41 şikâyetlerim aynen devam ediyor.Sık idrar ,mesanenin tam boşalmaması,idrarda yanma,çatallı idrar, makatta yanma Allah hepimize biran önce şifa versin.Kadir abi senden ricam durumumla ilgili bir yorum yapabilir misin? Teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sinirkusu kardesim, ilk teshiste 6-7 lokosit cikmasi prostatit tanisidir bu bir. Ikincisi prostatin git gide buyumus. 26 cc den 41 cc ye cikmis. Sende tespit edilemeyen bir patojen olabilir..41 yasinda iyi huylu buyume olmaz. Enfeksiyondan dolayi buyumustur..prostat sivisi kulturunu farkli bir labta yada lablarda tekrarlamani tavsiye ederim.