BORAKS KULLANANLAR LÜTFEN SONUÇLARI BURADA PAYLAŞALIM...

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Orhan196466
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Re: BORAKS KULLANANLAR LÜTFEN SONUÇLARI BURADA PAYLAŞALIM...

Mesaj gönderen Orhan196466 »

Kestane3439 arkadaşım vucudu dinlendirip tekrar başlıcam acaba zararı olurmu İkinci kürün kaç gün sonra başlayım bir defada içmenin faydasını görmedim güne yayiyimmi silme derken tam doldurmayimmi kaç gün sonra cogaltiyim başlayın deyince zamanla cogaltinmi demek istedin ayrıntılı aciklarsan sevinirim teşekkürler
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Orhan196466 yazdı:Bugün 13.gundeydim antibiyotik alicam o yüzden bıraktım faydasını pek görmedim ağrı devam ediyor akşam bir bardağa yarım kaşık tepeleme koyup içtim acaba yanlismi yaptım bazi bir litreye koyup gunboyu içtiğini söylüyor birde büyük tuvalette dikkatimi çekti beyaz bir şey geliyor acaba mantarmi atıyorum bir kaç defa rastladım ne olabilir acaba teşekkürler
Beyaz ise mantar olabilir diye biliyorum ama kadir abi bilir net şeyi benimki tahmin kesin değil yanıltmayayım
Orhan196466

Merhaba Kadir Bey acaba o beyazlar mantar olabilirmi sarı beyaz şeklinde gördüm merak ettim aydınlatıcı fikrinini almak isterim iyiki varsın Kadir Bey teşekkürler
Orhan196466

Kestane3439 arkadaşım vucudu dinlendirip tekrar başlıcam acaba zararı olurmu İkinci kürün kaç gün sonra başlayım bir defada içmenin faydasını görmedim güne yayiyimmi silme derken tam doldurmayimmi kaç gün sonra cogaltiyim başlayın deyince zamanla cogaltinmi demek istedin ayrıntılı aciklarsan sevinirim teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Orhan196466 yazdı:Merhaba Kadir Bey acaba o beyazlar mantar olabilirmi sarı beyaz şeklinde gördüm merak ettim aydınlatıcı fikrinini almak isterim iyiki varsın Kadir Bey teşekkürler
Mantar yada parazit olabilir.
bkr60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen bkr60 »

Followme yazdı:Bu arada ankilozon spondilit hasatasıyım ve onada iyi geldiğini okuduğum makaleler var inşallah iki hastalığada şifa olur amin.

Merhaba! Bende se ankikozan sponsilitte var
Kronik prostatit te
Boraks sanki sihirli deynek gibi olacak acaba faydasi olacakmi insAllah forumdaki butun kardeslerimin derdine deva olur bu hastalik bizde ne sinir birakti nede cebimizde para anladim ki bir erkegin en onemli silahi onundeki tabancasiymis:)))
kestane3439
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kestane3439 »

Orhan196466 yazdı:Kestane3439 arkadaşım vucudu dinlendirip tekrar başlıcam acaba zararı olurmu İkinci kürün kaç gün sonra başlayım bir defada içmenin faydasını görmedim güne yayiyimmi silme derken tam doldurmayimmi kaç gün sonra cogaltiyim başlayın deyince zamanla cogaltinmi demek istedin ayrıntılı aciklarsan sevinirim teşekkürler
1 hafta su ile detoks yapın. ügnde 2-2,5 litre normal su. sonrasında 15 gün litre suya 1 silme çay kaşığı kullanmanızı tavsiye ederim. Büyük dışıkıdaki beyazlıklar mantar belirtisidir. Aynısı bendede olmuştu. Bu iyiye işaret aslında. Yani etkili oluyor demektir. günde 30-40 yürüyüş ve Ev yapımı yoğurt ve kefir tüketmeyi ihmal etmeyin. Çok faydasını göreceksiniz.
ekocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen ekocan »

Boraksta 3. Günüm...Devam ediyorum bakalım... Henüz değişiklik yok
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Boraks kullanan arkadaşlar kullanırken prostatta yanma oluyormu acaba yada apış arası yanma olan varmı
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

Galatasaray yazdı:Boraks kullanan arkadaşlar kullanırken prostatta yanma oluyormu acaba yada apış arası yanma olan varmı
merhaba 13 gün Boraks tedavisi uyguladım
arada ağrılarım olsa da şu anda çok çok iyiyim
Boron aldım Solgar'dan onunla devam ediyorum
1 tablette 1 mg bor varmış
testislerde yanma yapıyor evet
bunun testosteron artımından kaynaklandığını yazmıştı abiler, bende de yanma yaptı ama iyileştirdi

eğer tekrar ederse tekrar boraks kullanacağım
1 silme çay kaşığına 1 litre suya içiyordum 6-8 saatte
Allah şifa versin
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

raci yazdı:
Galatasaray yazdı:Boraks kullanan arkadaşlar kullanırken prostatta yanma oluyormu acaba yada apış arası yanma olan varmı
bunun testosteron artımından kaynaklandığını yazmıştı abiler, bende de yanma yaptı ama iyileştirdi

Allah şifa versin
İdrar yapman ne durumda günde kaç kez gidiyosun?
raci

Mesaj gönderen raci »

Chamber04 yazdı:
raci yazdı:

Allah şifa versin
İdrar yapman ne durumda günde kaç kez gidiyosun?

boraks içerken neredeyse yarım saatte bir giderdim
hem idrar söktürüyor hem de bol su içiyorsun mecburen işeyeceksin

şu anda çok az çıkıyorum ama su içmiyorum çok

acılı yiyince hafif prostat ağrım oluyor ama öyle eskisi gibi dolgunluk hissim korkunç ağrım yok
ishalimse hiç geçmedi antibiyoriklerden sonra hele Klindan beni mahvetti
karnımda ağrı da yapmıştı

kefir ev yapımı yoğurt probiyotik falan alıyorum ama nafile
raci

Mesaj gönderen raci »

kadir yazdı:
Orhan196466 yazdı:Merhaba Kadir Bey acaba o beyazlar mantar olabilirmi sarı beyaz şeklinde gördüm merak ettim aydınlatıcı fikrinini almak isterim iyiki varsın Kadir Bey teşekkürler
Mantar yada parazit olabilir.
ablam sağlık çalışanı
o beyazlığın bağırsak dokusu olabileceğini ya da parazit olabileceğini söyledi

bir bardak yerine bir litreye sulandırsan bence iyi olur yine de sen bilirsin
bir dışkı testi de verebilirsin ne olduğu anlaşılır

ve bence boraks mantar kaynaklı prostatitlerde şifa oluyor
uzman değilim ama bazı tür bakteri kaynaklı prostatitleri çözmüyor

bende candida olduğunu düşünüyorum
çünkü 13 günlük boraks kullanımım sonrası kilo verdim iştahım kapandı
12 senelik nükseden ayak mantarım geçti hiç krem sürmeden
raci

Mesaj gönderen raci »

ve dolgunluk hissim ağrım sızım geçti
antibiyotik tedavim nasıl şifa oluyorsa bu da aynı etkiyi gösterdi
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

kadir yazdı:Arkadaşlar, boraks kullanimı sonucunda, sizde olan degişikliklerı bu başlık altında paylaşalim, istişare edelim.
Kadir bey dostum özel mesajda gönderdim enterok ve stap grubuna en çok duyarlı ant. Glikopeptid içeriği olan ilaçlar sen belki araştırmıssındır yada görmüssündür bakterilerin buna direnci %38 diyor çok yüksek bir oran yani başarı şansı %62 hastane kaynaklı enfeksiyonlarda insan florasında deri mukoza gibi uerlerde bulunan 2-3 tip çeşit bakterilere karşı en duyarlısı bi bakıp değerlendirme yaparmısın insanlar genelde tetradox tavanic cipro be benzeri antibiyotikleri kullanıyor etken maddelerinin hiç birinde glikopeptid içermiyor bi uzman enfeksiyoncu ile de iletişime geçilse yada biz daha detaylı araştırma içine girsek hepimiz için??
MENDERES1983

kadir yazdı:Arkadaşlar, boraks kullanimı sonucunda, sizde olan degişikliklerı bu başlık altında paylaşalim, istişare edelim.
Kadir bey stap ve enterok grubu için en çok nüfus eden %68 lik gibi bakterinin direncinin kırılmasından bahsediliyor glikopeptidler için bütün diğer tavanic tetradox cipro vs vs hepsinden daha iyi nüfus edeceğinden bahsediliyor klinik çalışmalarını inceledim değerlendirme yaparmısınız lütfen çünkü stap ilk sırada enterok ikinci sırada nacizhane hep araştırıyoruö
maks

Mesaj gönderen maks »

MENDERES1983 yazdı:
Kadir bey stap ve enterok grubu için en çok nüfus eden %68 lik gibi bakterinin direncinin kırılmasından bahsediliyor glikopeptidler için bütün diğer tavanic tetradox cipro vs vs hepsinden daha iyi nüfus edeceğinden bahsediliyor klinik çalışmalarını inceledim değerlendirme yaparmısınız lütfen çünkü stap ilk sırada enterok ikinci sırada nacizhane hep araştırıyoruö
en büyük sıkıntı bu tedavileri verebilecek bir doktor bulmak. Zaten doğru teşhis doğru dr ve doğru ilaç herşeyi halledecektir ama bu kadar doğruyu bir araya getirmek zor. Tabi imkansız değil. Onun için insanlar devamlı arayış içinde.
MENDERES1983

maks yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
en büyük sıkıntı bu tedavileri verebilecek bir doktor bulmak. Zaten doğru teşhis doğru dr ve doğru ilaç herşeyi halledecektir ama bu kadar doğruyu bir araya getirmek zor. Tabi imkansız değil. Onun için insanlar devamlı arayış içinde.
Bu glikopeditleri araştırıcam hangi antilerde var diye gerekirse o ilacı bulup sağlık ocağına yazdıracam değilse prostatı bıçaklıcam o prostat benim gelmiş yerleşmiş oraya ne kira veriyor ne vergi defolsun prostatımdan
maks

Mesaj gönderen maks »

MENDERES1983 yazdı:
maks yazdı:
MENDERES1983 yazdı: Kadir bey stap ve enterok grubu için en çok nüfus eden %68 lik gibi bakterinin direncinin kırılmasından bahsediliyor glikopeptidler için bütün diğer tavanic tetradox cipro vs vs hepsinden daha iyi nüfus edeceğinden bahsediliyor klinik çalışmalarını inceledim değerlendirme yaparmısınız lütfen çünkü stap ilk sırada enterok ikinci sırada nacizhane hep araştırıyoruö
Bu glikopeditleri araştırıcam hangi antilerde var diye gerekirse o ilacı bulup sağlık ocağına yazdıracam değilse prostatı bıçaklıcam o prostat benim gelmiş yerleşmiş oraya ne kira veriyor ne vergi defolsun prostatımdan
öne prostatınızda mikrop var mı? Hangisi var onu tespit etmek lazım.
MENDERES1983

Ya ben onu yanicem(zor gibi:)) yada o beni yenecek sırayla amprik tedavi en son çare ben ölünce nasıl olsa o bakterilerde toprak altında geberip gidecek ruhum göklere doğru çıkarken müsade isticem 2 dk izin olursa o prostatın dibinde göbek atmazsam adam değilim:)
MENDERES1983

maks yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
maks yazdı: en büyük sıkıntı bu tedavileri verebilecek bir doktor bulmak. Zaten doğru teşhis doğru dr ve doğru ilaç herşeyi halledecektir ama bu kadar doğruyu bir araya getirmek zor. Tabi imkansız değil. Onun için insanlar devamlı arayış içinde.
öne prostatınızda mikrop var mı? Hangisi var onu tespit etmek lazım.
Yok anasını sattığımın antalyasında bi labaratuvar bi yere sordum ist gönderiyorlarmış öğrendimki 2 saate kadar vermen lazım benim örnekler oraya gidene kadar yolda ya buhar olur yada evrim geçirip yosunlaşır
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Bu bahsettiğiniz hangi antibiyotikler oluyor
MENDERES1983

Üstünde yoğunlaştığım genelde hastane ortamından bulaşan ilk sırada stap grubu özellikle aureus ikinci enterok türevleri çünkü cinsel yoldan bişey kapmam imkansız tabi bunlar sadece varsayım kadir beyinde dediği gibi lab ların yüzde 60 lık yakalama şansı var bu prostatın tam alevli ödemli şiddetli olduğu zaman benim kanımca daha net çıkacaktır yani gerekirse yılda 50 den fazla test gerekir yakalamak önemli yakaladıktan sonra ilaçlarla üstüne gidilecek takviyelerle vücut direncini savunma mekanizmasını da devreye sokarak sıcak su düzenli ilişki spor belki kökü kazınmaz ama yapcak bişi yok savaşta her yol mübahtır günün birinde oda pes edecek amma 5 amma 25 yıl en kötü ihtimal musalla taşına yatınca o adi pislik patojenlerde geberecek bazen bunu düşününce düşmandan intikam almış gibi seviniyorum valla
MENDERES1983

Pablos yazdı:Bu bahsettiğiniz hangi antibiyotikler oluyor
Kadir bey foruma gelsinde ben sadece araştırma yapııyorum o daha bilgili fizyoloji açısından
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

MENDERES1983 yazdı:
Kardesim senin bu okudugun seyler bizim gibi hastalarin deneyimlerinde maalesef yok. Stafilokok dediginiz bakteri oyle tek kalem bir cins degil. 40 kalem türü var ayrica 24 adet alt türü var, yine enterokok denilen bakterinin 36 cesit suş denilen versiyonu var. Hic bir antibiyotigin bu bakteriler uzerinde kültür ve antibiogrami yapilmadan etkisi bilinemez. Hepsinin kendi aralarinda direnclisi ve duyarlisi var. Örneğin staphylococcus aureus sende x antibiyotige direncli ise bir baska kiside duyarli olabiliyor. Staph dediginizde zaten bir bakteri dünyasi karsiniza cikar. Bakmayin siz filanca anti filanca bakteriyi öldürmüş yazilarina onlar duyarli antiye rastgelmistir tesadüfi. Oyuzden ben guvenilir lablarda antibiogram yapilip duyarli anti kullanilmasi taraftariyim. Tabi buda bir masraf. Yada lokosit takipli ampirik tedavi uygulayacaksiniz.