Prostatit miyim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jakeupp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit miyim

Mesaj gönderen jakeupp »

Abilerim selam ben daha 15 yaşında bir gencim bu yaz ayında lanet ergenliğim sayesinde çok cinsel düşüncelere kapıldım ve sık sık rüyslandım (5 gün üst üste olduğu bile oldu) mastürbasyon hiç yapmadım genelde rüyalandım. 7 8 kere falan rüyalanma anında sperm çıkışını engelledim. Daha sonra yine tuttuğum Bi gün idrarda yanma az az yapma falan başladı doktora gittim tahlil yapıldı enfeksiyon çıktı. Ve biraz zor geçti 2 ayda falan. Geç gitmiştim bide. İlacı bitirdim gittim idrar tahlili falan temiz çıktı. Ama hala günde 8 9 kere idrara çıkıyorum (geceleri rahatım) ara ara üst bacağım ağrıyor hafif. şiddetli değil. Cidden 3 aydır psikolojim bozuldu bu yaştan bunlarla uğraşmak çok zor geliyor bana 45 kiloyum. Dediğim gibi günde 8 9 kere idrara çıkıyorum ve ara sıra üst bacak ağrısı. Onun dışında bazen böyle özelikle aniden oturup kalkarken sanki peniste bir şey akıyormuş hissi. Onun dışında bişe yok bu yaşta prostat mı oldum :(
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prostatit miyim

Mesaj gönderen Farate »

Bence istanbuldaysan zafer oyman değilsen forumda yine sorarsın bulunduğun şehirde prostatitle ilgilenen bir Dr görün tedbir olarak
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

Farate yazdı:Bence istanbuldaysan zafer oyman değilsen forumda yine sorarsın bulunduğun şehirde prostatitle ilgilenen bir Dr görün tedbir olarak
Abi arkadaş 15 yaşında sence nasıl o masrafları karşılayacak?

Dostum bir şeyin yok. İnternetten hastalık araştırmayı bırak ve git hayatını yaşa. Bu tür forumlara da girme iyice psikolojin alt üst olur.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Farate yazdı:Bence istanbuldaysan zafer oyman değilsen forumda yine sorarsın bulunduğun şehirde prostatitle ilgilenen bir Dr görün tedbir olarak
Abim ben doğuda bir şehirde yaşıyorum şehir dışı imkanım da yok sorun burda. Yaşadığım şehirde de yok sanırım öyle lökosit bakan falan :(
Farate

Mesaj gönderen Farate »

therealpatient yazdı:

Dostum bir şeyin yok. İnternetten hastalık araştırmayı bırak ve git hayatını yaşa. Bu tür forumlara da girme iyice psikolojin alt üst olur.
Abi 15 yaşında ama ailesi vardır diye tahmin ettim.
Sonuç olarak biz zamanında adam akıllı muayene olmadık diye bu haldeyiz.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

therealpatient yazdı:

Valla abi bırakamıyorum sürekli aklımda korkuyorum derslerime odaklanamıyorum
therealpatient

jakeupp yazdı:
therealpatient yazdı:

Valla abi bırakamıyorum sürekli aklımda korkuyorum derslerime odaklanamıyorum
Dostum akılda tutacak bir sorun yok. Psikolojik destek alabilirsin. Sende sanki biraz hastalık hastalığı var.

Ailene de sakın ben "prostatit mi" oldum şeklinde sorular sorma. Aksi takdirde birisiyle mi yattın şeklinde sorulara maruz kalırsın :D :D

Senin bir şeyin yok. Keyfine bak...
therealpatient

Farate yazdı:
therealpatient yazdı:

Abi 15 yaşında ama ailesi vardır diye tahmin ettim.
Abi arkadaşta öyle ciddiye alınacak bir belirti yok. Kendisi de 15 yaşında. Prostatit olması pek mümkün değil.

Ailesine durumu anlatır götürmesini isterse de büyük ihtimal ailesi biriyle yatmış olabileceğinden şüphelenecek. Bu tür tramvalar yaşamasını istemeyiz. Durumu kafaya takmamalı. Eğer farklı belirtiler ortaya çıkarsa tabi ki doktora görünmesi gerekir...

Bunu dedim diye psikolojik olarak belirti yaşamasın da şimdi :lol: :lol:
therealpatient

sianure yazdı:
therealpatient yazdı:
Farate yazdı: Abi 15 yaşında ama ailesi vardır diye tahmin ettim.
Abi arkadaşta öyle ciddiye alınacak bir belirti yok. Kendisi de 15 yaşında. Prostatit olması pek mümkün değil.

Ailesine durumu anlatır götürmesini isterse de büyük ihtimal ailesi biriyle yatmış olabileceğinden şüphelenecek. Bu tür tramvalar yaşamasını istemeyiz. Durumu kafaya takmamalı. Eğer farklı belirtiler ortaya çıkarsa tabi ki doktora görünmesi gerekir...

aynen cocuk kafasindan semptom uyduruyor...
arkadasim cocuk enfeksiyon gecirmis ve 2 ayda gecti diyor farkinda misin?
idrar yolu enfeksiyonunun tedavisi en fazla 2 haftada olur o da maksimum

kardesim sen bulundugun sehirde bir doktora gorun ailenle
Abi kusura bakma ama gerçekten inanılmaz negatifsin. Ben henüz kronik prostatit tanısı almadım. Ayın 6 sında ultrason vs gibi bir sürü testim var. Oradan da lökosit saydırmaya gideceğim. Umarım kronik prostatit değilimdir de senin gibi hayata olumsuz bakan bir insana dönüşmem. Saygılar...
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

sianure yazdı:
therealpatient yazdı:
Farate yazdı: Abi 15 yaşında ama ailesi vardır diye tahmin ettim.

Abi enfeksiyonun 2 ayda geçmesinin sebepleri var sana anlatıyım süreci. İlk 29 haziranda belirtiler başladı sonra ben ilk söylemedim aileme korktum. 21 temmuzda söyledim baya geç kaldım yani. O zamanlar hap yutamıyodum dediki o zaman şurup ( şurup tabiki etki etmez benim salaklık) 2 hafta onla oyalandım sonra tam geçmeyince yine gittim 9 ağustosta bu sefer cefaks 500 mg verdi şikayetlerim geçti ama hala günde 8 9 kere çıkıyorum. İdrar tahlili falan da yaptım kan tahlili de yaptım 15 Eylül günü doktor pek umursamadı temiz çıkınca. Hatta sordum prostatit olma ihtimali var mı diye gülüp geçti
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Burda prostatit olsa bile doktor gülüp geçen çok kişi var
Konu başlığı açan kardeşimiz
Senin bir şeyin yok telaş etme. O yaşta böyle bir şey olmaz ama kafan rahat olsun yine de kontrole git. İşi Dr a bırak sen kuracalama
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Farate yazdı:Burda prostatit olsa bile doktor gülüp geçen çok kişi var
Konu başlığı açan kardeşimiz
Senin bir şeyin yok telaş etme. O yaşta böyle bir şey olmaz ama kafan rahat olsun yine de kontrole git. İşi Dr a bırak sen kuracalama
Peki abi sağolasın
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Kardeş bence verebiliyorsan meni kültürü yaptır iyi bir doktora git mutlaka baksınlar herşeyine ilerlemesin hastalık psikolojik bişey değil bu
Bişeyin yok diyenlere takma banada yok dediler hastalık ilerledi rahat Ol ve endişe yapma daha kötü olursun stresten uzak dur
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

gokay343 yazdı:Olabilir purostatit idrar l başlar önemsemedinmi purrostata inet 2.3 yık bilemwdin 5 yıl sonra pueostatıt
Abi ciddi misin ya dayanamamki ben :(
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Chamber04 yazdı:Kardeş bence verebiliyorsan meni kültürü yaptır iyi bir doktora git mutlaka baksınlar herşeyine ilerlemesin hastalık psikolojik bişey değil bu
Abi daha rüyalanma haricinde hiç boşalmadım meni kültürü nasıl vereyim ben heyecanlanırım yapamamki offf
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

sianure yazdı:kardesim senin prostatit olma ihtimalin oldukca dusuk icini karartma, sikayetlerin devam eder ya da siddetlenirse yeniden iyi bir doktora gorun...
bunda utanilacak bir sey yok ailene soylemekten de cekinme
Peki abi sağol Allah şifa versin hepimize benim de tıp hedefim bundan sonra 3 aydır forumlarda neler okuyorum insanlar neler çekiyor ve o kadar tıp mezunu dan doğru düzgün teşhis koyan doktor bile çok az şaka gibi üzücü gerçekten
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Bu hastalıkta Amerikada olmak vardı doktorları çok iyi sağlık sistemleri süper para köpeği doktorlar yok ilaçlarıda var ama türkiyede çoğu yok herkes paracı doktor sanki dersin ortaokul mezunu hiçbişey yapmıyor
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Geçmiş olsun. Öncelikle sakin ol kardeşim.
Muhtemelen boşalmayı tuttuğun için idrar reflüsü kaynaklı küçük bir enfeksiyon geçirmişsin.
Semptomların hafif sayılır çabuk atlatırsın.
Artık mastürbasyona başla haftada 1 yap hiç olmazsa. Boşalacağın Zaman da tutma.
Zafer hocaya gitme çünkü gitsen bile sana prostat masajı yapmaz yaşın küçük.
Tedavini almışsın zaten gündelik yaşamına dön bu forumu da okuma.
Sağlıklı günler..
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Chamber04 yazdı:Bu hastalıkta Amerikada olmak vardı doktorları çok iyi sağlık sistemleri süper para köpeği doktorlar yok ilaçlarıda var ama türkiyede çoğu yok herkes paracı doktor sanki dersin ortaokul mezunu hiçbişey yapmıyor
Haklısın abim valla ne diyim
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

red yazdı:Geçmiş olsun. Öncelikle sakin ol kardeşim.
Muhtemelen boşalmayı tuttuğun için idrar reflüsü kaynaklı küçük bir enfeksiyon geçirmişsin.
Semptomların hafif sayılır çabuk atlatırsın.
Artık mastürbasyona başla haftada 1 yap hiç olmazsa. Boşalacağın Zaman da tutma.
Zafer hocaya gitme çünkü gitsen bile sana prostat masajı yapmaz yaşın küçük.
Tedavini almışsın zaten gündelik yaşamına dön bu forumu da okuma.
Sağlıklı günler..
Abi evde hep biri oluyor yani mast yapmam çok zor banyo tuvalet gibi kuytu köçek yerlerde gizli gizli yapmak da zararlı diye biliyorum hala haftada 1 2 kez rüyalanıyorum bu bana yetiyor gibi. Artık tutmuyorum cevap verdiğin için çok teşekkür ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

jakeupp yazdı:
Abim ben doğuda bir şehirde yaşıyorum şehir dışı imkanım da yok sorun burda. Yaşadığım şehirde de yok sanırım öyle lökosit bakan falan :(
Evlat, bulundugun sehirde illaki bir ürolog vardir...vakit gecirmeden görün. Lokosit sayamasada idrar tahlili yapar. Bir sekilde tedavi yoluna bakar. Olmazsa ampirik tedavi uygular.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

kadir yazdı:
jakeupp yazdı:
Evlat, bulundugun sehirde illaki bir ürolog vardir...vakit gecirmeden görün. Lokosit sayamasada idrar tahlili yapar. Bir sekilde tedavi yoluna bakar. Olmazsa ampirik tedavi uygular.
Abi daha geçen hafta gittim kan ve idrar tahlili yaptı ikisi de temiz çıktı çok şükür
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

jakeupp yazdı:
kadir yazdı:
jakeupp yazdı: Abim ben doğuda bir şehirde yaşıyorum şehir dışı imkanım da yok sorun burda. Yaşadığım şehirde de yok sanırım öyle lökosit bakan falan :(
Abi daha geçen hafta gittim kan ve idrar tahlili yaptı ikisi de temiz çıktı çok şükür
Yine git sikayetlerinin devam ettigini söyle...
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

sianure yazdı:
therealpatient yazdı:
sianure yazdı:

Abi kusura bakma ama gerçekten inanılmaz negatifsin. Ben henüz kronik prostatit tanısı almadım. Ayın 6 sında ultrason vs gibi bir sürü testim var. Oradan da lökosit saydırmaya gideceğim. Umarım kronik prostatit değilimdir de senin gibi hayata olumsuz bakan bir insana dönüşmem. Saygılar...
sen negatif insan gormemissin genc
ben bu forumda pozitif olmakla suclaniyorum sen bana negatif diyorsun...
salla keseden atmiyorum bu arada son sinif tip ogrencisiyim.
idrar yollari enfeksiyonun erkeklerde gorulme olasiligi %1'dir.
tekrar eden idrar yolu enfeksiyonlarinin yuzde ellisinden fazlasinin sebebi de prostatittir.
Sianure kardeşim TUS'u kazanıp Üroloji anabilim dalını seç de sana gelelim. :D
Şaka bir yana inşallah hepimiz o zamana kadar iyileşiriz.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Kardeş git prostat masajı yaptır canım yanarsa direk teşhisi alırsın masajla gelen sıvıdan kültür ve lökosit baktır birde sperm kültürü yaptır lökosit çıkmazsa kültürler temiz gelirse birde masajda canın yanmazsa bu hastalığı unut ve formu terket günlük yaşamına dön gez eğlen yoksa hastalık hastası olursun üreme olur veya canın yanarsa beklemeden tedaviye başla geç kalma
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder