Zafer Hocaya Muayene Oldum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ismail55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Zafer Hocaya Muayene Oldum

Mesaj gönderen ismail55 »

Whey yazdı:Zafer oymana 2 ekim cuma 14.30 randevum var İzmir’den ilk defa gidicem o gün tüm muayeneyi yapar ilaç yazarımı sonuçlar falan çıkarmı hepsi
1 saat içinde muayene ve lökosit bakıp ilaç yazıyor. İdrar tahlili falan isterse de onun sonucu 3 gün sonra çıkıyor. Öyle durumda da numarasını veriyor ara beni idrar sonuçlarını söylerim diyo.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

ismail55 yazdı:
Whey yazdı:Zafer oymana 2 ekim cuma 14.30 randevum var İzmir’den ilk defa gidicem o gün tüm muayeneyi yapar ilaç yazarımı sonuçlar falan çıkarmı hepsi
1 saat içinde muayene ve lökosit bakıp ilaç yazıyor. İdrar tahlili falan isterse de onun sonucu 3 gün sonra çıkıyor. Öyle durumda da numarasını veriyor ara beni idrar sonuçlarını söylerim diyo.
Usta senden idrar aldı mı ?
ismail55

Farate yazdı:
ismail55 yazdı:
Usta senden idrar aldı mı ?
Aldı hocam
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Üreme oldu mu jultur kadar mu yaptı
ismail55

Farate yazdı:Üreme oldu mu jultur kadar mu yaptı
Az önce aradım Zafer hocayı üreme yok dedi ilaçlarını kullan şikayetlerin geçmezse gel dedi
Farate

Mesaj gönderen Farate »

İdrarda zaten üreme çok nadir oluyor
Galiba benim geçmiş testlere bakıp gerek duymadı
Prostat sıvısından yapmak lazım öyle ürer ürerse diye düşünüyorum
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

İsmail 55 kardeşim seninle aynı şeyler yaşıyorum sonuçlarını bildir ilaçlar çalışıyormu sende
.
ironman404040

Mesaj gönderen ironman404040 »

Lokositiniz kac cikti
ismail55

ironman404040 yazdı:Lokositiniz kac cikti
6 7 çıktı hocam
ismail55

Hola yazdı:İsmail 55 kardeşim seninle aynı şeyler yaşıyorum sonuçlarını bildir ilaçlar çalışıyormu sende
.
İğneler bugün bitti hocam antibiyotik ile devam edicem ve hocanın dediklerini harfiyen uygulayacağım. Sonuçlarda da idrar da üreme yok lökosit ise 6 7 çıktı.

Ama sen yine de Zafer hocaya yada forum da adı geçen hocalara gözük. Tedavine başla bir an önce
Farate

Mesaj gönderen Farate »

ismail55 yazdı:
Hola yazdı:İsmail 55 kardeşim seninle aynı şeyler yaşıyorum sonuçlarını bildir ilaçlar çalışıyormu sende
.
İğneler bugün bitti hocam antibiyotik ile devam edicem ve hocanın dediklerini harfiyen uygulayacağım. Sonuçlarda da idrar da üreme yok lökosit ise 6 7 çıktı.

Ama sen yine de Zafer hocaya yada forum da adı geçen hocalara gözük. Tedavine başla bir an önce
iğnelerden bir yarar gördün mü
Sanki bende çok etki etmedi gibi
Sertleşmede sanki çok hafif oldu gibi dün sevinmiştim bayağı olacak diye de bu gün dünkü gibi değildi
ismail55

Farate yazdı:
ismail55 yazdı:
.

iğnelerden bir yarar gördün mü
Sanki bende çok etki etmedi gibi
Sertleşmede sanki çok hafif oldu gibi dün sevinmiştim bayağı olacak diye de bu gün dünkü gibi değildi
Yanma vardı bende oturduğum da o sanki azaldı gibi geldi bana, yani şuanlık pek bi etki yok antibiyotiğe geçince bakıcam lökosit ölçtürücem ilaçlar bitince.
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Hocam bende izmirdenim gittikten sonra bizle paylasirmisiniz sonuç veya tedavi yontemlerini
Whey

Mesaj gönderen Whey »

Ben dün Zafer hocaya gittim şikayetlerimi anlattım dedim ki bende ağrı sızı yok yalnızca idrar yaparken zorlanma çatal işeme mesanenin boşalmaması sık idrara çıkma var dedim , lökosit baktı 1 2 lökosit çıktı idrar temiz çıktı sonra pazartesi birşey daha çıkacak arayacakmış onun sonucunuda kültürde aldı o işte , sen prostatit değilsin Aşırı aktif mesanesin dedi emselex 7.5 mg floprrost diye 2 tane ilaç yazdı oturma banyosu falan sıcak tut acı baharat yeme yüzme üşüme falan dedi bir ay sonra gelebiliyorsan gel dedi gelemezsen ara dedi .. ama ben bilmiyorum antibiyotik falan yazsın iğne yazsın isterdim ben çok aktif mesane ilaçları kullandım xatral yazacaktı nerdeyse yok dedim kullandım onu bilmiyorum valla kullanıcam bakalım ilaçları ne olacak , sizcede prostatit değilmiyimdir Amm tedavisi varmı
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Whey yazdı:Ben dün Zafer hocaya gittim şikayetlerimi anlattım dedim ki bende ağrı sızı yok yalnızca idrar yaparken zorlanma çatal işeme mesanenin boşalmaması sık idrara çıkma var dedim , lökosit baktı 1 2 lökosit çıktı idrar temiz çıktı sonra pazartesi birşey daha çıkacak arayacakmış onun sonucunuda kültürde aldı o işte , sen prostatit değilsin Aşırı aktif mesanesin dedi emselex 7.5 mg floprrost diye 2 tane ilaç yazdı oturma banyosu falan sıcak tut acı baharat yeme yüzme üşüme falan dedi bir ay sonra gelebiliyorsan gel dedi gelemezsen ara dedi .. ama ben bilmiyorum antibiyotik falan yazsın iğne yazsın isterdim ben çok aktif mesane ilaçları kullandım xatral yazacaktı nerdeyse yok dedim kullandım onu bilmiyorum valla kullanıcam bakalım ilaçları ne olacak , sizcede prostatit değilmiyimdir Amm tedavisi varmı
Aktif mesanede zorlanma olmaz diye biliyorum zorlanma varsa engel olan yada şıkışmasına sebep olan şişlik ödem muhakak bişi olmalı yada idrarı sağlayan kasların işlevi ile ilgili olabilirmi nacizhane doktordan iyi bilemeyiz tabi yada taş olma ihtimali kum olma ihtimali daha tecrübeli arkadaşlarımız yorum yapacaktır yanlışlarım varsa düzeltirler
Ahbikurtulsam25

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Arkadaşlar dün 2. Defa zafer hocaya gittim.prostat masaji yaptı sıvı gelmedi penisin ucunu açarak ordan az sıvı dokunurdu. Daha öncekinde iyi gelmişti dedim .bazen böyle olurum .lokosit 7-8 cıktı. Prostatın iyi gözüküyor şişlik fazla yok dedi .hocam masaj atanınca ağrıyor dedim ödem var dedi.
Şık idrara gidiyorum ilaçları kullandım düzelmedi dedim detrustiol vermişti şimdi emelex
Verdi.
Acaba doğru lökosit aldımı
Doğru aldıysa 10-12 'den 7-8 cıktı azmi düşmüş
1. Kur desefin , tarivid, advil ve detrustiol.
Vermişti.
Şimdi genta, klondan ve emelex
Verdi sık idrar ve cinsel performan erken bosalma sıkıntılarım
geçerse evlenecek yoksa zor allah'ım yardım et.
Lütfen yardımcı olun.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Arkadaşlar dün 2. Defa zafer hocaya gittim.prostat masaji yaptı sıvı gelmedi penisin ucunu açarak ordan az sıvı dokunurdu. Daha öncekinde iyi gelmişti dedim .bazen böyle olurum .lokosit 7-8 cıktı. Prostatın iyi gözüküyor şişlik fazla yok dedi .hocam masaj atanınca ağrıyor dedim ödem var dedi.
Şık idrara gidiyorum ilaçları kullandım düzelmedi dedim detrustiol vermişti şimdi emelex
Verdi.
Acaba doğru lökosit aldımı
Doğru aldıysa 10-12 'den 7-8 cıktı azmi düşmüş
1. Kur desefin , tarivid, advil ve detrustiol.
Vermişti.
Şimdi genta, klondan ve emelex
Verdi sık idrar ve cinsel performan erken bosalma sıkıntılarım
geçerse evlenecek yoksa zor allah'ım yardım et.
Lütfen yardımcı olun.
İlk kür bittiği gibi gittin mi yoksa bekledin mi
Ahbikurtulsam25

Bir hafta bekledim
Ahbikurtulsam25

Zaten aktif mesane ilacı var di detrustiol o bitti bir hafta sonra gittim
Ahbikurtulsam25

Igneler bitince ertesi gün hemen mi antibiyotiğe geçiyoruz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Igneler bitince ertesi gün hemen mi antibiyotiğe geçiyoruz.
Hemen geçiyoruz hocam öyle söylemişti bana bende de 7 8 lökosit çıkmıştı ve dediğin gibi almıştı sıvıyı
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.