Cravit (Antibiyotik)

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
NeverGiveUp

Cravit (Antibiyotik)

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Cravit kullanan arkadaslar gözlemlerini bu baslik altinda aktarabilirler.

Ben hastaliga yakalandigim ilk dönemde bir kutu kullandim. Ağrılarımı kesmedi fakat kısmen de olsa baskıladı. Bende işe yaradığını söyleyemem. Ayrıca doktorum mantar yapma (Candida) riskinin çok yüksek olduğunu söylemişti.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
edifier
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Cravit (Antibiyotik)

Mesaj gönderen edifier »

valla ben cravit 2 hafta kullandim 1 hafta ara verdim 4 hafta daha kullandim. ilk kullandıgmın 3. günü biraz düzelir gibi oldu şikayetlerim sonra yine aynı oldu. bu dönemde yine masturbasyon yaptığımı belirtmeliyim.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

bende aralıklarla 2 kutu iiçtim geçici rahatlama yaptı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

cravit 750 mg 1,5 ay kullandım.ama genel şikayetlerin azalması dışında bir faydasını görmedim.uzun süreli kullanıma uygun bir antibiyotik değil.kronik prostatitte recete edilmemesi gerekiyor.faydadan çok zararı var.benim dişleri bile etkilemişti.bağırsakları mahvetmeside bonusu.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

4 hafta kullandım, çok az bir rahatlama hariç olumlu bir etkisini görmedim. Kullanılmamalı bence de.
edifier

Mesaj gönderen edifier »

berkay yazdı:4 hafta kullandım, çok az bir rahatlama hariç olumlu bir etkisini görmedim. Kullanılmamalı bence de.
kişiden kişiye değişir etkisi az da olsa herkesde olmuş bi ilac bence üzerine gidilmesi gereken bir ilac. sende bende az etkisi oldugu halde baskasininkini tamamen geçirebilir.
ABittersweetLi

çok tehlikeli bir ilaç uzun süreli kullanılması kalıcı hasara yol açabilir.bu ilacı kullanıp tamamen iyileşen görmedim ben.
edifier

Mesaj gönderen edifier »

ABittersweetLi yazdı:çok tehlikeli bir ilaç uzun süreli kullanılması kalıcı hasara yol açabilir.bu ilacı kullanıp tamamen iyileşen görmedim ben.
kaynak?
berkay

Mesaj gönderen berkay »

edifier yazdı:kişiden kişiye değişir etkisi az da olsa herkesde olmuş bi ilac bence üzerine gidilmesi gereken bir ilac. sende bende az etkisi oldugu halde baskasininkini tamamen geçirebilir.
Eğer doktor kültür yaptırdıysa ve ürüyen bakteriyi inhibe edecek etken madde Cravit'te varsa tabiki kullanılabilir. Ama prostatitsin diye doktor rastgele yazıyorsa kullanmaya gerek yok, ya da şöyle diyeyim, bir kişiye ilk defa prostatit teşhisi konuyorsa doktor hangi antibiyotiği yazdıysa kullanılmalı. Ama 2 sene geçtikten sonra deneme yanılma devri bitmiştir diye düşünüyorum. Vücudu harap etmenin alemi yok.
ABittersweetLi

üroloji yazdığı zaman sgk karşılıyor mu bu ilacı? kaynak olarak: kullanılmamasını söyleyen yüzlerce doktor var.yan etkilerini internette araştırıp bulabilirsin.yada kafana göre alıp kullanabilirsin.
NeverGiveUp

Berkay kesinlikle katiliyorum,
Bitter, evet karsiliyor.

edifier

Mesaj gönderen edifier »

ABittersweetLi yazdı:üroloji yazdığı zaman sgk karşılıyor mu bu ilacı? kaynak olarak: kullanılmamasını söyleyen yüzlerce doktor var.yan etkilerini internette araştırıp bulabilirsin.yada kafana göre alıp kullanabilirsin.
karşılıyor. gittiğim her doktor, askeriye doktoru dahil ilk bu ilacı öneriyor. ilac konularda sadece kaynakları belirtilen makalelere inanırım. ilac firmalari birbirine bok atmak için herşeyi yazar internette. sen bi göster bakalim inanilmaz tehlikeli yan etkilerini ben bulamadim internette
edifier

Mesaj gönderen edifier »

berkay yazdı:
edifier yazdı:kişiden kişiye değişir etkisi az da olsa herkesde olmuş bi ilac bence üzerine gidilmesi gereken bir ilac. sende bende az etkisi oldugu halde baskasininkini tamamen geçirebilir.
Eğer doktor kültür yaptırdıysa ve ürüyen bakteriyi inhibe edecek etken madde Cravit'te varsa tabiki kullanılabilir. Ama prostatitsin diye doktor rastgele yazıyorsa kullanmaya gerek yok, ya da şöyle diyeyim, bir kişiye ilk defa prostatit teşhisi konuyorsa doktor hangi antibiyotiği yazdıysa kullanılmalı. Ama 2 sene geçtikten sonra deneme yanılma devri bitmiştir diye düşünüyorum. Vücudu harap etmenin alemi yok.
tabi canım kullandın işe yaramadi bir daha ayni şeyi denemenin anlami yok belki bi süre daha gramaj arttirilip denenebilir. ama antibiyotiklerde bağışıklık oluştuysa denemenin bi anlami yok.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

levent beyin direkt yazdıgı ilaç
ABittersweetLi

edifier yazdı:
ABittersweetLi yazdı:üroloji yazdığı zaman sgk karşılıyor mu bu ilacı? kaynak olarak: kullanılmamasını söyleyen yüzlerce doktor var.yan etkilerini internette araştırıp bulabilirsin.yada kafana göre alıp kullanabilirsin.
karşılıyor. gittiğim her doktor, askeriye doktoru dahil ilk bu ilacı öneriyor. ilac konularda sadece kaynakları belirtilen makalelere inanırım. ilac firmalari birbirine bok atmak için herşeyi yazar internette. sen bi göster bakalim inanilmaz tehlikeli yan etkilerini ben bulamadim internette
http://www.ilacpedia.com/etken-madde/levofloksasin

http://www.ilacprospektusu.com/ buradan da istediğin ilacın içeriğine bakabilirsin.

bana da her nedense gittiğim doktorlar içersinde biri dışında bu ilacı yazan olmadı.kronik prostatitte bu ilacın işe yaramadığını söyleyen bir profesör ile de konuşmuştum.peki sana yazdılarda iyileştin mi? yada bu ilaç ile iyileşen biri var mı? hayır tabikide.burada prostatit için en etkili ilacı yazardım ama net üzerinde böyle bir paylaşımda bulunamam.benim bahsettiğim ilaç ile de uygun süre ve dozlarda kullanarak bir çok kişi iyileşmiş.tabi bu işler araştırarak oluyor.yakında söylediğim ilaca başlayacağım kısmet olursa.
edifier

Mesaj gönderen edifier »

ABittersweetLi yazdı:
edifier yazdı:
http://www.ilacpedia.com/etken-madde/levofloksasin

http://www.ilacprospektusu.com/ buradan da istediğin ilacın içeriğine bakabilirsin.

bana da her nedense gittiğim doktorlar içersinde biri dışında bu ilacı yazan olmadı.kronik prostatitte bu ilacın işe yaramadığını söyleyen bir profesör ile de konuşmuştum.peki sana yazdılarda iyileştin mi? yada bu ilaç ile iyileşen biri var mı? hayır tabikide.burada prostatit için en etkili ilacı yazardım ama net üzerinde böyle bir paylaşımda bulunamam.benim bahsettiğim ilaç ile de uygun süre ve dozlarda kullanarak bir çok kişi iyileşmiş.tabi bu işler araştırarak oluyor.yakında söylediğim ilaca başlayacağım kısmet olursa.
prospektüste yazanları geç. zaten kabul edilebilr yan etkiler olmasa oraya yazmazlar ayrıca her yan etki herkesde olmaz.

bende sandim ölümcül yan etkileri olan şaibeli bi ilac. bi git çay koy bilader ya
TBO

Mesaj gönderen TBO »

Ben bu ilaci 4 hafta aralıksız kullandım inanın hiç bir faydasını görmedim. Yan etkilerinin de neredeyse hepsini yaşadım. Eklem yerlerindeki ağrılar midedeki ağrılar, halsiz hissetmek ( öyle normal antibiyotik halsizliği değil ) bağırsak rahatsızlıkları, kalp sıkışma hissi, nefes alamama, makatta sürekli yanma en garip yan etkisi ayağımda tam bileğimde sürekli bir ağrı hareket ettikçe sızlama geldi bu ilaçtan sonra bu ilaçtan önce hiç böyle bişey yaşamamıştım sporcuyum sakatlanma ağrısı olmadığına eminim anca ilaçtan 2 3 ay sonra bu ağrılarım azaldı şuan pek fazla hissettirmiyor. Yurtdışındaki forumlarda da bu şekilde bilek ağrısı şikayeti yaşayan insanların yazılarını okudum, bazısınınki kalıcı olmuş dikkat etmek lazım.

Arkadaşlar bu antibiyotiği kullanırken lütfen dikkatli olun. Doktor tavsiyesiyle ilaç kullanıldığında bile bu hastalık söz konusu oldumu iki kere düşünmek gerekiyor. Çünkü bazı antibiyotikler yarardan çok bünyeye zarar veriyor.
NeverGiveUp

Ben de kullandıgım diger antibiyotiklerden en kötü geri dönüsü bundan aldım. Hem tedavi anlaminda hem de yan etki anlaminda. Zaten bir dahiliyeciye gidip zorla yazdirmistim, pisman oldum sonra.

edifier

Mesaj gönderen edifier »

bana da hiç bir yan etkisi olmadi 6 hafta falan kullandim.
NeverGiveUp

Şöyle söyleyim, Cipro ve Sanset'i kullanırken ağrılarım sıfırlanmıstı. Cravit içtiğim dönemlerde %70 falan etki etmiştir. Elbette kıstas değil bunlar. Şo şonu içer, öteki şonu içer amma lakin ki öyle değildir bu işler..

ABittersweetLi

ben bu ilacı kullanıp iyileşen görmedim.ilaca güvenen uzun süre kullansın o zaman.ölmezse tabi
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

roxin kullandım ben muadili ilac ağrıları içerken baskılıyor bittikten 3 gün sonra herşey eskisi gibi
Volkan55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Volkan55 »

arkadaşlar bende kullandim hiç bi işe yaramiyo buşuna kendiniZi yormayın cravit kullanip :) leblebi çerez daha iyi geliyo :)
Tonyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen Tonyali »

Arkadaşlar ben bu hastalıktan cok çektim en son aldığım bitkisel bi ilaç bi de antibiyotik bi de keciboynuzu pekmezi 1 ay kullanarak tüm şikayetlerimden kurtuldum 8 ay oldu hic bi şeyim yok.prostat sivisi tahlilim 1-2
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

Tonyali yazdı:Arkadaşlar ben bu hastalıktan cok çektim en son aldığım bitkisel bi ilaç bi de antibiyotik bi de keciboynuzu pekmezi 1 ay kullanarak tüm şikayetlerimden kurtuldum 8 ay oldu hic bi şeyim yok.prostat sivisi tahlilim 1-2
kullandığınız ilaç ve gıda takviyelerini yazarsanız en azından ne iyi geliyor anlayabiliriz.daha önce prostat sıvısı kaç çıkıyordu ilaçları kaç ay kullandınız...