Re: EN OLUMSUZ ANLAMDA TECRUBE ETTIGINIZ DOKTORLAR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

İstanbul Medistate de ....diye bir doktor vardı epididimit için gitmiştim ayrıca damlama sorunum olduğunu söyledim ve prostatit semptomlarına benziyor dedim , prostatit olsa idrarında çok yanma olurdu prostatit değildir dedi 1 hafta sonra Zafer hocada lökosit 14-16 çıktı ...
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

3 ozel hastaneye giitim ilk baslarda 1 tanesi intersiyel sistit dedi, diger doktor , idrar yolu enfeksiyonu dedi, digeri piç psikiolojiksin sen muayene ucretinide geri al dedi, bende paramla seni satin alirim dedim sustu sondu koseye, parcalaycaktim pezevengi. 4. Olarak devlete gittim. Adam erkek genital anotomisi maketi ustunde anlatti , gecer dedi ama sikinti dedi . prostat iltihabisin semen analizi istemisti.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Aslında ilk doktorumu ve ilk andaki gittiğim acil doktorunu yazmam gerekir ama acil doktorunun ismini bilmiyor, öbür doktorun da ismini şu an babamla aynı hastanede çalışmaya devam ettiği için vermek istemiyorum.
maks
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen maks »

ankara mesir tül artık o kadar bıkmış ki yine mi sıvı diye alıyor ve her hastasına iyileşemezsin diyor.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

maks yazdı:ankara mesir tül artık o kadar bıkmış ki yine mi sıvı diye alıyor ve her hastasına iyileşemezsin diyor.
Bana bir defa olsun demedı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

arapfaik girdiginden negatif enerji yayiyorsunuz, bu bir uyaridir. Yorumlariniza dikkat edin. Bkn forum kurallari.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Konya medikane hastanesi doçent dr u.g
Ne kültür yapıyor ne sıvı alıyor prostatitten anlamıyor rasgele yazıyor antibiyotiği
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
yaga

Mesaj gönderen yaga »

Beyler burda kabul edeceğimiz bir konu var. Doktorların neredeyse %90'i işinin ehli değil. Parasıyla, matematik, fen öğrenmesiyle, ezberiyle,, hatta torpiliyle vesayre.. doktor lisansı almış insanlar karşımızda. Ciddi bir sorununuz olmadığı sürece bu doktorlar sizi tedavi edebilir. Eğer ciddi bir durum olduğunda, geçmeyen hastalıklar vs. burda iş tamamen hastaya kalıyor. Semptomları doğru analiz etmek ve söylemek, doğru doktora gitmek ve para basmak maalesef.. Her doktorun dediği doğru değil ama iyi ve ilgilenen bir doktor bulmak hastaların görevi haline gelmiş durumda..
maks

Mesaj gönderen maks »

efsane2036 yazdı:
maks yazdı:ankara mesir tül artık o kadar bıkmış ki yine mi sıvı diye alıyor ve her hastasına iyileşemezsin diyor.
sevmiş seni demek ki
efsane2036

maks yazdı:
efsane2036 yazdı:
sevmiş seni demek ki
İlk gittiğimde bana da öyleydı isteksızdi hatta sizi tavsıye edeyımmı dedıgımde et tabide derdi
ironman404040
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ironman404040 »

Bu arada belirtmeden gecemeyecegim. Mesela doktorsitesimcom dan degerlendirmesi yuksek doktorlara gidiyoruz adamlar hic bisey bilmiyor. Arkadaslar! bu hastaligin tedavisi muhakkak var bu hastaliktan tedavi olan onlarca insan olduguna da inaniyorum. Ancak biz doktor konusunda yetersiz. kaliyoruz. Koskoca forum 3-5 doktor uzerinden donuyor. Sonrada adamlarin kiymeti bilinmiyor. En azindan ankara istanbul gibi buyuk kentlerde yasiyan arkadadlarin farkli doktor denemeleri gerekir. Arkadaslar bu hastaligin tedavisi yok degil 1950 yilinda bile prostat masaji lokosit sayimi abtibiyotik tedavisi biliniyordu. Ama mesele ugracsk doktor bulmakta..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Katiliyorum.
ironman404040

arapfaik arkadaşın psikolojisini anlıyorum. Doktorlar cok farkli insanlar en azindan diyebilirlerki arkadas bu hastaligin tedavisi var ama ben yapamiyorum ya da bilmiyorum baska doktora git diyebilirler
ironman404040

Tabi ben hastaligim surecinde 4-5 tane rektal muayeneye fobisi olan doktor gordum. Adam yapmak istemiyor. Yahu kardesim binlerce meni kulturu spermoogram da yaptirsan prostat sekreasyonuna bakmazsan teshis koyamazsin. Biz de cok merakli degiliz parmak muayenesine ama tedavi icin mecburuz
ironman404040

arapfaik yazdı:
ironman404040 yazdı:arapfaik arkadaşın psikolojisini anlıyorum. Doktorlar cok farkli insanlar en azindan diyebilirlerki arkadas bu hastaligin tedavisi var ama ben yapamiyorum ya da bilmiyorum baska doktora git diyebilirler
Tedavisi çok basit antibiyotik. Ama şans işi. Elini çabuk tutanlarda %40-50 başarı oranı var kronikleşenlerde %10-20 başarı oranı var yok belli değil. Hep ensende olan bir hastalık gibi.
Kismen sana hak verebilirim. Ama yapılan araştırmalar her 10 erkekten 4 unde prostatit oldugunu ve erkeklerin en az yarisinin prostatit belirtileriyle uroloji kliniklerine basvurduklari soyleniyor. Şimdiğğğ madem öyle bu ülkedeki her 10 erkekten 4 unde prostatit varsa ve tedavi edilememişse ulkece sık idrarla gezen ereksiyon problemi olan insanlardan oluşuyoruz
efsane2036

Arladaslar buranın konus başlıgı farklı sadece doktor ismi istedık burada
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Burda mesele ahmet mehmet değil arkadaşlar eğitim konusu çok önemli.doktor okulu bitiriyor biseyden anladığı yok mühendis yeni mezun bişey bilmiyor öğretmen yeni mezun acemi.yani eğitim eğitim eğitim.işin ehli vasıflı insan yetişmiyor malesef
efsane2036

Dogukan01 yazdı:- adana ortadoğu hastanesi. 105 tl muayene parası aldı, odasındaki ultrason cihazıyla muayene etti senin kasların zorlanmış dedi idrar tahlili yaptı bir şeyin yok dedi tavanic 500 verdi gönderdi kullanmadım kinolon etken maddeli diye. Soru sorduğumda hep aynı şeyi tekrarladı sorularıma cevap vermedi.
Tavanic prostat ıcın en ıuı ilaç onu kullanmayacaksında neyi kullanacaksın keske ilk bana o antıyı verselrdı
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

efsane2036 yazdı:
Dogukan01 yazdı:Gürdal bozdoğan - adana ortadoğu hastanesi. 105 tl muayene parası aldı, odasındaki ultrason cihazıyla muayene etti senin kasların zorlanmış dedi idrar tahlili yaptı bir şeyin yok dedi tavanic 500 verdi gönderdi kullanmadım kinolon etken maddeli diye. Soru sorduğumda hep aynı şeyi tekrarladı sorularıma cevap vermedi.
Tavanic prostat ıcın en ıuı ilaç onu kullanmayacaksında neyi kullanacaksın keske ilk bana o antıyı verselrdı
Prostat sıvısı almadan sadece 5 dakikalık muayene ile antibiyotik yazıp göndermesi güzel bir şey mi yani? Üstelik kinolon grubundan antibiyotik yazıyor. 105 tl muayene ücreti ödedim 10 dakika sürmüştür odasında geçirdiğim vakit muayene + sonuç gösterme toplamında. Tavanic yazıp gönderiyor sorduğum soruları bastırıp aynı şeyleri tekrar etti durdu.
efsane2036

Dogukan01 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Dogukan01 yazdı:Gürdal bozdoğan - adana ortadoğu hastanesi. 105 tl muayene parası aldı, odasındaki ultrason cihazıyla muayene etti senin kasların zorlanmış dedi idrar tahlili yaptı bir şeyin yok dedi tavanic 500 verdi gönderdi kullanmadım kinolon etken maddeli diye. Soru sorduğumda hep aynı şeyi tekrarladı sorularıma cevap vermedi.
Prostat sıvısı almadan sadece 5 dakikalık muayene ile antibiyotik yazıp göndermesi güzel bir şey mi yani? Üstelik kinolon grubundan antibiyotik yazıyor. 105 tl muayene ücreti ödedim 10 dakika sürmüştür odasında geçirdiğim vakit muayene + sonuç gösterme toplamında. Tavanic yazıp gönderiyor sorduğum soruları bastırıp aynı şeyleri tekrar etti durdu.
Abicim ben doktorun muayne şekline yorum yapmadım ki hastalıgın başlangıcınsa tavaniç duyarlı olut zaten 1 senenın sonımda tavaniç kullandım ben bir anda benı sıfır yaptı doktorlar genelde tedaviye ciprı ile baslar
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

efsane2036 yazdı:
Dogukan01 yazdı:
efsane2036 yazdı: Tavanic prostat ıcın en ıuı ilaç onu kullanmayacaksında neyi kullanacaksın keske ilk bana o antıyı verselrdı
Abicim ben doktorun muayne şekline yorum yapmadım ki hastalıgın başlangıcınsa tavaniç duyarlı olut zaten 1 senenın sonımda tavaniç kullandım ben bir anda benı sıfır yaptı doktorlar genelde tedaviye ciprı ile baslar
Devlet hastanesine gittim orda da doktor ciflosin 750 vermişti bi içtim 1 saat içinde hastanelik oldum gözlerim karardı bayıldım
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Valeri yazdı:İstanbul Kanuni Sultan Süleyman devlet hastanesi ....... Basit bir tedavi ile iyileşebilecek durumdayken idrarda 18 lökosit çıktığında 1 kutu cipro vermişti. Geçmeyince de artık prostatitsin demişti, oysa idrar yolu enfeksiyonu vardı sadece. Ne salaklık bizdeki hiç araştırma yapmadan kabul etmişiz durumu.
Benimki de idrar yolu enfeksiyonundan prostatite çevirdi hocam. Piyeloseptyl yazdı revir, bir boka yaramadı. Sonra doktora gittim, prostatit çıktık.
efsane2036

Dogukan01 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Dogukan01 yazdı:
Devlet hastanesine gittim orda da doktor ciflosin 750 vermişti bi içtim 1 saat içinde hastanelik oldum gözlerim karardı bayıldım
Kinolon grubuna alerjin olabılır ama sunu da unutmamak gerek prostata en iyi işleyen anti de kinolonlar
kestane
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kestane »

Liv Hospital T K. Prostatit teshisi koydu, rektal tuse ile lokosit bakarak. Sonra “antibiyotikler zararli” dedi ve 1 ay antienflamatuar hap yazdi. Bir daha gelme bunla yasayacaksin dedi. O adam yuzunden en az 1 ay kaybettim hastaligin basinda.
maks

Mesaj gönderen maks »

kestane yazdı:Liv Hospital Tk. Prostatit teshisi koydu, rektal tuse ile lokosit bakarak. Sonra “antibiyotikler zararli” dedi ve 1 ay antienflamatuar hap yazdi. Bir daha gelme bunla yasayacaksin dedi. O adam yuzunden en az 1 ay kaybettim hastaligin basinda.
Siz boraks ile iyileşememiş miydiniz? O başka kestane mıydı?