Zafer Oyman Hastaları- Yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Zafer Oyman Hastaları- Yardım

Mesaj gönderen kadir »

esanjor01 yazdı:Forumun bu basligini yeni simdi okuyorum .....Gordugum modjo ve veysel arkadaslar ban yemisler baskalarida herhalde ..Forumun ,sitenin sahibi Kadir abidir ..Site sahibi olarak kendi koymus oldugu kurallar cercevesinde ,kendi insiyatiflerinde Istedigini banlamakta ozgurdur tabi .Kim hakli kim haksiz bu konuya girip yorum yapmayacagim .. Herkes kendi dusuncelerinde haklidir

Yanliz sunu soylemeliyim modjo ve veysel bu hastalikta yaillarini vermis , kiymetli paylasimlar yapmis , bu isin duayeni olan cok degerli arkadaslardir . bu hastalik hakkinda ki bilgileri , sayisini bile telafuz edemiyecegim ,gerek enfeksiyon gerekse uroluji doktorlarindan cok ustedir .Bana sorarsaniz forum icin talihsiz bir durum olmus , cok uzuldum ..
Eşanjor kardesim, banlanan arkadaslarin, bilgilerinin olması forum kurallarini ihlal etmesini gerektirecek bir sebep degildir. Önce edepli olmalari gerekir. Bana hakaret ettiler. Bende gerekeni yaptim.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Mrb arkadaşlar uzun süredir girmiyorum.önce bu formu kuran kadir beye ve diğer arkadaşlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ben o kadar çok Dr gittimki iyi bir Dr konuşmasından para gözlü veya çok ilgili olduğunu anlayabiliyorum.Hatta şöyle bir olay yaşamıştım bir tane dr gitti...Ben anlattım o dinledi bildiklerimin hepsini anlattım çünkü hastalığı ben yaşıyorum .
...Bana ne dedi biliyormusunuz. Ali bey siz inanın benden daha bu hastalığa hakimsiniz dedi ben sizin kadar bilmiyorum dedi.İnternet ortamında atıp dutuyorlar yanlarına gidince konuştuklarıyla sosyal medyada anlattıklarının alakası yok.Kadir bey benim telefonlarımı hiç bir zaman geri çevirmesi inkar edemem ona saygım var.Yalnız kadir beyden bir istirhamım var... Veysel ve madjonun üyeliklerine geri verilmesini rica ediyorum.çünkü bu sanki idam gibi olmuş kadir bey inanın sizden iyi olmasınlar beysel ve madjo arkadaşımızda iyi insanlar zafer hocadan aslında hiç konuşmak istemiyorum ama değinmeden de edemeyeceğim benim hastalığımın en şiddetli döneminde birşeyin yok diyip gönderdi (1.200) tl mi aldı enfeksiyoncuya gittim durumu anlattım şaşırdı ve verdiği tedaviler kültürlerden hep dirençli çıktı.isim vermek istemiyorum 50 ila 60 tl msj yapan dr da var neden bu kadar para alıyor biz durumuz belli hastalıga onlarca para harcıyoruz.Bana gelince şükür iyiye gidiyorum. 3 aydır sıfır yaşıyorum .Bakın arkadaşlar benim 2 enfeksiyoncu 2 üroloji dr arkadaşım var Bana şöyle dedi hiç bir dr hastasını göndermek istemez dedi anlıyorsunuz değilmi. Bu hastalıkta üroloji de prostat sıvısını aldırıp herhangibi bir labta kültür,lökosit sayımı yaptırıp iyi bir enfeksiyoncu bulmak çünkü üroloklar her iğneyi yazamıyor hadi yazdır torgocid 'i ürolojiye yazamaz.Onun için enfeksiyoncu ve ürolok beraber çalışacak benim dr 2 yıl boyunca böyle yaptılar herkese hayırlı geceler...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim ali1453 seni severim bilirsin. Seninle cok gorusmelerimiz oldu. İyi olmanada cok sevindim bu arada. Adı gecen kisilerden biri bana hakaret ve iftirada bulundu. İkinci şahıs ise ayni sekilde imada bulundu. Konunun ayrintilari hakkinda bilgi sahibi degilsiniz sanirim ama bütün forum üyeleri ayrintilari biliyor. Bu kisiler size göre cok iyi olabilir ona bir sözüm yok. Ben gerekeni yaptim forum kurallari geregi. Buda benim en dogal vazifem. Sifaniz daim olsun.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Abi modjoda veysel hocada forum için değerli insanlar ve pek çok insana yardımı olmuş insanlar bu konuyu tekrar bir gözden geçirmeni rica ediyorum
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:Kardesim ali1453 seni severim bilirsin. Seninle cok gorusmelerimiz oldu. İyi olmanada cok sevindim bu arada. Adı gecen kisilerden biri bana hakaret ve iftirada bulundu. İkinci şahıs ise ayni sekilde imada bulundu. Konunun ayrintilari hakkinda bilgi sahibi degilsiniz sanirim ama bütün forum üyeleri ayrintilari biliyor. Bu kisiler size göre cok iyi olabilir ona bir sözüm yok. Ben gerekeni yaptim forum kurallari geregi. Buda benim en dogal vazifem. Sifaniz daim olsun.
Murat’a katılıyorum abi Veysel ve modjo değerli insanlar çok insana yardımı oldu bencede bu konuyu bir değerlendir aramızda görmek isteriz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

kadir yazdı:Kardesim ali1453 seni severim bilirsin. Seninle cok gorusmelerimiz oldu. İyi olmanada cok sevindim bu arada. Adı gecen kisilerden biri bana hakaret ve iftirada bulundu. İkinci şahıs ise ayni sekilde imada bulundu. Konunun ayrintilari hakkinda bilgi sahibi degilsiniz sanirim ama bütün forum üyeleri ayrintilari biliyor. Bu kisiler size göre cok iyi olabilir ona bir sözüm yok. Ben gerekeni yaptim forum kurallari geregi. Buda benim en dogal vazifem. Sifaniz daim olsun.
Ben sizin ne kadar babacan biri olduğunuzu biliyorum. Karar tabiki sizindir. Saygılarımla
.... şunuda belirtmek istiyorum özelde yazan arkadaşlara sesleniyorum tel no atarlarsa ararım msj yazacak zamanım yok fazla kusura bakmayın inanın yardımcı olmak isterim çoğu tanır beni zaten ama cevap veremeyince ayıp oluyor
Vaktim yok işim gereği kalın sağlıcakla
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ali1453 yazdı:
Ben sizin ne kadar babacan biri olduğunuzu biliyorum. Karar tabiki sizindir. Saygılarımla
.... şunuda belirtmek istiyorum özelde yazan arkadaşlara sesleniyorum tel no atarlarsa ararım msj yazacak zamanım yok fazla kusura bakmayın inanın yardımcı olmak isterim çoğu tanır beni zaten ama cevap veremeyince ayıp oluyor
Vaktim yok işim gereği kalın sağlıcakla
Ali abim sen iyileş yeterki biz sana ulaşırız
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gerekli olup olmadigina yönetim karar vericidir. Hakaret ve iftira var ortada, Bu konuyla ilgili yorum yapmayin kardeşim.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Kadir abi sık idrara çıkma lökosit sıfır olunca bitecek mi çok sıkıldım dışarda tuvalete gitmekten.
Bir de abi bu sık idrara çıkma aktif mesaneden mi yoksa prostatit den dolayı mi oluyor.bu arada prostat salgısı 10-12 Lökosit var .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi sık idrara çıkma lökosit sıfır olunca bitecek mi çok sıkıldım dışarda tuvalete gitmekten.
Bir de abi bu sık idrara çıkma aktif mesaneden mi yoksa prostatit den dolayı mi oluyor.bu arada prostat salgısı 10-12 Lökosit var .
10-12 zaten direkt prostatitsiniz bakteriler prostat icinde lokalize olmus. Mesaneyi bilemem goruntu almak.lazim
Ayrica prostat sıvisi ve idrardan kültür yaptir. Üreme olursa duyarlı ilaci kullanirsin bu arada lokosit düser. Sikayetlerinde zamanla illaki azalacaktir. Lokosit ve patojen önemli ( Tabi şansına üreme olursa) yoksa lokosit takipli tedavi olmak zorundasin.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Genelde şikayetler, ilk birkaç kürde, yani akut dönemde geçmiyorsa ne kullanırsan kullan, ne yaparsan yap hemen geçmiyor. Sadece, zamanla hafifliyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

arapfaik yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi sık idrara çıkma lökosit sıfır olunca bitecek mi çok sıkıldım dışarda tuvalete gitmekten.
%99 bitmeyecek :oops:
Lökosit 0 olunca hasta iyi olmuyor maalesef :ugeek:
Kültüre odaklanıp sorunu bulmanızı öneririm. Sorun odaklı çözüm arayın. Lökosit dediğimiz şey anlık değişen bir şey.
1 ay önce 6-7 geldi hiçbir şey kullanmadım 2-3 olmuş.
Veya 20 lökosit varken durumum ne ise 0 olduğunda da durumum oydu. Birkaç kez üreme olana kadar uğraşın gerisi gelir evelallah ;)
Siz iyileştinizmi ?
Ahbikurtulsam25

Kadir abi neyin kültürünü yaptıralım nasıl bir yol izleyelim .ankaradayim zafer hocaya gidecem 2. kez.
Targocid

Ankara’da Mesut Tül - Düzen kültür ya da PCR, veya İstanbul’da İbrahim Halil Bozkurt - Gelişim PCR.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi neyin kültürünü yaptıralım nasıl bir yol izleyelim .ankaradayim zafer hocaya gidecem 2. kez.
Aman kardesim bana nereye gideceginizi sormayiniz. Sonra ortaklikla sucluyorlar. Siz bakin targocid kardesimiz ankarada mesut tül varmis diye yazmis oraya gidebilirsiniz. Size herzaman yakin olan dru secin. Herzaman soylerim. Cunku bu meret masrafli bir hastalik. Birde yol parasi eklenmesin butceye. Tabi yinede siz bilirsiniz.
Targocid

kadir yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi neyin kültürünü yaptıralım nasıl bir yol izleyelim .ankaradayim zafer hocaya gidecem 2. kez.
Aman kardesim bana nereye gideceginizi sormayiniz. Sonra ortaklikla sucluyorlar. Siz bakin targocid kardesimiz ankarada mesut tül varmis diye yazmis oraya gidebilirsiniz. Size herzaman yakin olan dru secin. Herzaman soylerim. Cunku bu meret masrafli bir hastalik. Birde yol parasi eklenmesin butceye. Tabi yinede siz bilirsiniz.
Yahu abi, Bursa’da bu kerametini sevdiğim Rektal tuşeyi yapan bile yok ya. Biz ne yapalım? Güç bela yaptırıyoruz. :)

Bu bahsettiğim iki hoca da pozitiftir bu konuda. Genelde yapmam demezler.

Gönül ister ki herkes yapsın, ancak yok işte.
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Targocid yazdı:
kadir yazdı:
Yahu abi, Bursa’da bu kerametini sevdiğim Rektal tuşeyi yapan bile yok ya. Biz ne yapalım? Güç bela yaptırıyoruz. :)

Valla üniversite hastahanesine gittim benden 3 5 sene buyuk bir hanimefendi yapti utanmadim degil yani :))
Targocid

Tabii, karaktere göre değişiyor böyle şeyler. Ben, en başta, Zafer Hoca’nın yanında bile utanmıştım ama zamanla alışıyor insan. Bu konuda, çok geniş bir yapıya evrildim. Maalesef...
ironman404040

Mesaj gönderen ironman404040 »

Cihan1212 yazdı:
Targocid yazdı:
kadir yazdı: Aman kardesim bana nereye gideceginizi sormayiniz. Sonra ortaklikla sucluyorlar. Siz bakin targocid kardesimiz ankarada mesut tül varmis diye yazmis oraya gidebilirsiniz. Size herzaman yakin olan dru secin. Herzaman soylerim. Cunku bu meret masrafli bir hastalik. Birde yol parasi eklenmesin butceye. Tabi yinede siz bilirsiniz.

Valla üniversite hastahanesine gittim benden 3 5 sene buyuk bir hanimefendi yapti utanmadim degil yani :))
Hangi Hastane de yaptirdiniz. Yapab Enfeksiyoncumuydu
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Hocam hocalar surekli degisiyor o da yuzeysel bir masaj yapti proatat sivisi kulturune bakmak icin degil yani gencti zaten kadin prostatiti bile dogru durust bupamadi
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

Dibteyim yazdı:
efsane2036 yazdı:Modjo ve veysel abi degerlı ınsanlardır forumda görmek isterız abi herkeze yardımcı oluyorlar bence bu forum için gerekli onlar
Bugün ilker unsala gittim. Son bir haftadır neredeyse hiç uyumuyorum. Sabah erkendeb kalktim adanaya gityim artık beynim uçtu gitti prostat sert ve ödemli özellikle sağ taraf dedi dr. 6yada 7 damla sıvı geldi. Diğer dr da penisi sıkarak gelmişti. İyi birine benziyor. Adanadan biri varmış iyi olmuş ama kim olduğunu numarasını istedim veremem dedi. Benim bu insanlara ulaşmak gerekiyor. Bu mofjo müdür nedir birde veyse var. Nasıl ulaşabilirim tanıyan varsa özelden yazsın lütfen.
penisi sıkarak getirmeye çalışan zafer oyman mıydı :lol:
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Dibteyim yazdı:Teşekkkürler cevap için. Sizin öneriniz nedir ne yapmalıyım
Bakteriniz nedir bilmiyorum.
Ama doktor doktor gezip boşuna paranızı harcamayın.
Ismini verdiğiniz doktorların hepsi iyidir ve hepsi de aynı doktorluk bilgisine sahiptir..
Bu hastalık hemen bir doktor ziyareti ile bitmez , belli bir süre tedavinizi yapan doktora gidip gelmeniz gerekecek.
Içlerinden size ulaşımı en yakın olanı seçin ve en kısa zamanda tedavinize başlayın.
Paranızı hemen bitirmeyin bu hastalık biraz zaman alıyor..
Çok fazla öneri yapamıyorum ben de burada ki herkes gibi uğraşıyorum bu hastalıkla.
Umarım en kısa zamanda iyilerisiniz..
Ahbikurtulsam25

Kadir abi sık idrar için kabak cekirdegi yagi ve kabak cekirdegi
ve emselex kullanıyorum.hic bir ilerleme yok.
Ne tür bitkisel takviye alayım abi.selamlar..
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

Dibteyim yazdı:
ahmet24 yazdı:Merhaba arkadaşlar ben Haziran başından beri Zafer Hocanın hastasıyım, düzenli bir şekilde söylenilenleri yaparak kontrollere gidiyorum. Başlangıçta 15-20 ve lökosit kümeleri şeklinde varolan iltihap vardı, bugün son kontrole gittiğimde lökosit 2-3 çıktı. Hoca bu kez 4 kutu iğne yazdı, başka da ilaç vermedi, 4 ay sonra tekrar çağırdı beni. Benim kafama takılan husus ilk olarak lökositin herkeste görüldüğü gibi benzer şekilde düşmesi. 15-20, 10-12, 7-8, 4-5 ve son olarak 2-3 seviyesine indir. Herkes benzer sayılara düşmesi bir kuşku uyandırdı. Ayrıca Zafer Hocaya belirtilerim ile ilgili sorular soruyorum, genelde konuyu değiştirerek cevap vermiyor. Mesela bazı iyileşmeler yaşasam da sperm konusunda bir değişiklik olmadı. Sarı renkte veya su kıvamında bir spermim var. Masturbasyon yaptığımda da boşalınca bir rahatlama olmuyor ve ben de penisimle oynamaya devam ettikçe 30 saniyede bir tekrar uyarılarak tekrar boşalıyorum. Önceden tek seferde boşalır, rahatlardım, o boşalmadan sonra da penis hassaslaşır, penise dahi dokunamazdım. Şimdi ilk boşalmada rahatlama olmayınca, penisle oynamaya devam ediyorum ve kısa aralıklarla boşalmalar devam ediyor. Hocaya bunu soruyorum, acaba neden kaynaklanıyor diye, her seferinde ya cevap vermiyor, ya tahlilimi elime verip dışarıya çıkıyor. Tamam lökosit belli bir sayıda olabilir ama birden fazla sıkıntı var ve bunların ana sebebini öğrenmek istiyorum, hoca hiçbir şekilde yanıt vermiyor. "Sen prostatitsin, çünkü lökosit var, şimdi bunu düşürücez." yaklaşımı bu. Belki de ortaya çıkan belirtilen kaynağı farklı, bunun için başka bir test yapılması gerekiyor vs. Bütünlüklü bir şekilde bakmıyor gibi eliyor hastaya. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda, neler yaşadınız hoca ile?
Benimde bir çok soruma cevap vermedi. Neden böyle bilmiyorum. Bugün adanaya gittim. Haftaya hüseyin seçgin vsrmis birde izak dalva ona da gidecem. Bütün paramı vermeye hazırım yeterki iyi olayım.
Zafer oymanın hastasıydım 3 ay aralıksız antibiyotik verdi
kültür bakmadı
bakteri mantarımı besledi
neyle mücadele ettiğini bilmeden herkese verdiklerini verdi
candida sardı her yerimi prostatta bile o çıktı

hüseyin seçgin hocaya gittim ben de
mantar ilacı kullanmaya başladım
sonra diğer bakteri için bir tedavi uygulayacak
staflococosu aureus da varmış

bir doktor sizi iyileştirmiyorsa gitmeyin
kültür bakın demenize rağmen bakmıyorsa gitmeyin
bir prostat masajı 250 TL onu da çıkaramıyor

Hüseyin hocaya giderseniz farkı anlarsınız
Allah hepinize şifa versin

ben henüz düzelmedim ama şikayetlerim azaldı
sizinle paylaşacağım 2 hafta sonra kontrol var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi sık idrar için kabak cekirdegi yagi ve kabak cekirdegi
ve emselex kullanıyorum.hic bir ilerleme yok.
Ne tür bitkisel takviye alayım abi.selamlar..
Enfeksiyon bulguların ne.durumda kardesim enson ne zaman tahlil yaptirdin?