Cüneyd Sevinç

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
celikk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Cüneyd Sevinç

Mesaj gönderen celikk »

https://www.instagram.com/tv/CCDgDxqnkQ ... 9maenkuvqu

Arkadaşlar şöyle bi videoya denk geldim paylaşmak istedim
maks

Re: Cüneyd Sevinç

Mesaj gönderen maks »

ankaradaki arkadaşlar için yazıyorum. Mesut Tül prostat masajı için ideal ama hastalığın geçeceğine inancı olmayan bir doktor ondan dolayı moralinizi alt üst edebilir bir de o kadar isteksiz ki inanamazsınız . İzak Dalva çok iyi bir insan ama agresif bir tedavisi yok. Onların dışında böyle forumda yazan arkadaşların dediği gibi prostat masajı yapacak agresif tedavi uygulayacak ve hastalığı iyileştireceğine inancı olan bir dr bulamadim ben. Ankara için önereceğiniz dr var mı?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

cüneyt hoca iyi doktordur. tedavisi prostat masajıdır. zaten kendisi de prostatit yaşayan insanların artık prostatlarının iltihaplanmaya yatkın olduğunu söylüyor. yani hasar illaki kalıyor. zaten prostatit nükslerindeki nedende budur. sürekli bir dikkat gerektiriyor. bunu çoğu kez söyledik ama pek anlayan yok. o yüzden dikkat dikkat dikkat çok önemli.
maks

Mesaj gönderen maks »

Pro2020 yazdı:
celikk yazdı:https://www.instagram.com/tv/CCDgDxqnkQ ... 9maenkuvqu

Arkadaşlar şöyle bi videoya denk geldim paylaşmak istedim
İyi bir doktora benziyor anlayışlı ve prostat masajı için sürekli gel diyor bizim doktorlar zar zor yapiyor bu abiyi masajla mi iyilestirdi acaba antibiotik verdik demiyor
siz bunu her seferinde yazıyorsunuz. Dikkat evet ama bir bakıma bu durum gencecik insanları umutsuzluğa sürüklüyor. Artik asla eskisi gibi olamayacağım diye. Halbu ki olan bir çok insan var istediği gibi yiyip içen istediğini yapan. Psikoloji bu işin yüzde 30 u ise buralara uzun süre dikkat ettikten sonra eski hayatınıza dönersiniz yazmak lazım.
maks

Mesaj gönderen maks »

Pro2020 yazdı:
maks yazdı:
Pro2020 yazdı:
İyi bir doktora benziyor anlayışlı ve prostat masajı için sürekli gel diyor bizim doktorlar zar zor yapiyor bu abiyi masajla mi iyilestirdi acaba antibiotik verdik demiyor
siz bunu her seferinde yazıyorsunuz. Dikkat evet ama bir bakıma bu durum gencecik insanları umutsuzluğa sürüklüyor. Artik asla eskisi gibi olamayacağım diye. Halbu ki olan bir çok insan var istediği gibi yiyip içen istediğini yapan. Psikoloji bu işin yüzde 30 u ise buralara uzun süre dikkat ettikten sonra eski hayatınıza dönersiniz yazmak lazım.
Seni ne rahatsız etti dostum iyi doktor ilgileniyor yazdım hastasıyla. herseferinde derim yeni hastaların iyilesme orani çok yuksek uygun tedaviyle biz yıllar önce gec kaldık kültür bakıtmadan direncli tedavi aldık tecrube kazandık ama kroniklesdi isimiz zorlaşti ne dememi bekliyorsun tedavi olmayın zamanla iyileşir mi 10 .yılim sigara alkol nerdeyse hic yok sen beni yıllar sonra anlarsın yeni hastasın kısıtlı tecruben var burda vakit oldurme yerinde olsam iyi bir doktorda tedaviye baslardim ilk sene yuzde 90 iyilesme var senin icin diyorum ilerleyen yillarda tecrube kazandikca olumlu olumsuz sureclerini anlatirsin basindan gecmeyince bilemiyorsun bazi seyleri
yanlış yorumun altına yazmışım kusura bakma senin yazdığına cevap değildi benim ki
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

muayene ücreti 545TL dedi aradım şimdi, var mı bu doktordan tedavi alan? Zafer Oyman ile arasında ne fark vardır
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

raci yazdı:muayene ücreti 545TL dedi aradım şimdi, var mı bu doktordan tedavi alan? Zafer Oyman ile arasında ne fark vardır
Sgk yokmus mu orda
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

ben de anlamadım neden bu kadar pahalı
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

maks yazdı:ankaradaki arkadaşlar için yazıyorum. Mesut Tül prostat masajı için ideal ama hastalığın geçeceğine inancı olmayan bir doktor ondan dolayı moralinizi alt üst edebilir bir de o kadar isteksiz ki inanamazsınız . İzak Dalva çok iyi bir insan ama agresif bir tedavisi yok. Onların dışında böyle forumda yazan arkadaşların dediği gibi prostat masajı yapacak agresif tedavi uygulayacak ve hastalığı iyileştireceğine inancı olan bir dr bulamadim ben. Ankara için önereceğiniz dr var mı?

Eskişehir de Hüseyin Seçgin var prostat sıvısından lökasit te bakar kültür de yapar pcr da yaptırır
Sanırım şu an Eskişehir gürlife hastanesinde
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

murat222 yazdı:
maks yazdı:ankaradaki arkadaşlar için yazıyorum. Mesut Tül prostat masajı için ideal ama hastalığın geçeceğine inancı olmayan bir doktor ondan dolayı moralinizi alt üst edebilir bir de o kadar isteksiz ki inanamazsınız . İzak Dalva çok iyi bir insan ama agresif bir tedavisi yok. Onların dışında böyle forumda yazan arkadaşların dediği gibi prostat masajı yapacak agresif tedavi uygulayacak ve hastalığı iyileştireceğine inancı olan bir dr bulamadim ben. Ankara için önereceğiniz dr var mı?

Eskişehir de Hüseyin Seçgin var prostat sıvısından lökasit te bakar kültür de yapar pcr da yaptırır
Hüseyin seçkin bodrumda değilmiydi Eskişehir’e gerimi döndü
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

huseyin252 yazdı:
murat222 yazdı:

Evet Eskişehire geri döndü
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

murat222 yazdı:
huseyin252 yazdı:
murat222 yazdı:

Evet Eskişehire geri döndü
O zaman Eskişehir de sıvı aldırıp kültür ve lökosit yaptırabiliriz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
ironman404040
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ironman404040 »

Gurlife adinda bu hastaneye gelmis