ZAFER HOCA KONTROL

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: ZAFER HOCA KONTROL

Mesaj gönderen red »

kader48 yazdı:
Kederli yazdı:Arkadaşlar lökosit 20 -25 ile başlayıp toplamda 5 kez hocaya gittim lökosit 1-2 düştü.6cı defa tekrar çağırdı.Acaba bundan sonra kontrole her aymı çağırıyor tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.2.ci sorumda antibiyotik tedavisi bittikten sonra takviye ilaç veriyorum.teşekkürler.
Kederli aynı benim durumumdasın. Benimde ilk gittiğimde 10-15 lökosit ve lökosit kümeleri vardı.Bende 5. Gidişimde, lökosit 1-2 çıktı. Şikayetlerim Allah’a Şükür baya bi azaldı.

Ne olur ne olmaz diye, iki ay sonra tekrar, kontrole çağırdı beni de. Takviye ilaç vermiyor. Klasik prostatit hastalarının yapmaması gerekenleri tavsiye ediyor.

Bira şarap içme, soğukta kalma, ayaklarını üşütme gibisinden, tavsiyelerde bulunuyor. Ama ben forumda ki arkadaşların, bil hassa Kadir Abi ve Kc34’ün kullandığı takviyeleri kullanmaya devam ediyorum.

Çok geçmiş olsun.
güncel..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet burada gayet memnunmus kader48.. sonradan ne olduda degismis. Gercekten enteresan.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

red yazdı:
kader48 yazdı:
Kederli yazdı:Arkadaşlar lökosit 20 -25 ile başlayıp toplamda 5 kez hocaya gittim lökosit 1-2 düştü.6cı defa tekrar çağırdı.Acaba bundan sonra kontrole her aymı çağırıyor tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.2.ci sorumda antibiyotik tedavisi bittikten sonra takviye ilaç veriyorum.teşekkürler.
Kederli aynı benim durumumdasın. Benimde ilk gittiğimde 10-15 lökosit ve lökosit kümeleri vardı.Bende 5. Gidişimde, lökosit 1-2 çıktı. Şikayetlerim Allah’a Şükür baya bi azaldı.

Ne olur ne olmaz diye, iki ay sonra tekrar, kontrole çağırdı beni de. Takviye ilaç vermiyor. Klasik prostatit hastalarının yapmaması gerekenleri tavsiye ediyor.

Bira şarap içme, soğukta kalma, ayaklarını üşütme gibisinden, tavsiyelerde bulunuyor. Ama ben forumda ki arkadaşların, bil hassa Kadir Abi ve Kc34’ün kullandığı takviyeleri kullanmaya devam ediyorum.

Çok geçmiş olsun.
güncel..
:)))))))) Çok komik yaaa ben burda lökositi 1-2 gezerken 2 ay sonra 15-20 lerde olan çok adam gördüm sen ilk defa mı görüyorsun Şikayetlerim bitti dememişim azaldı demişim dikkat edersen. Ama şu anda bitti. Net. :)))) Malum adama devam etsem lökosit çıktıkça daya antibiyotiği :)))
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tamam kardesim iyilesmissin ne guzel. Ordan fayda gormemissin. Oburunden gormussun. Olabilir. Gecmis olsun. Insallah birdaha yukselmez lokositin kardesim.sifan daim olsun. Memnun kalmayabilirsin kötuleme yok yanliz. Baska hastalarda gider onlarda fayda gorur ins. Amacimiz bu.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Kadir Abi, seni ne kadar sevdiğimi bilirsin. Diğer arkadaşları da çok ama çok severim. Sağ olsunlar, bana yardımcı oldular. Bugün, eğer, bu noktaya gelebildiysem, ikisinin de desteği ve emeği devasadır.

Hepinize teker teker şükranlar borçluyum. Kaldı ki daha onların yapıp yapmadığı bile belli değil. Allah rızası için sakin ol. Sizler için azıcık değerim varsa, kırmayın beni. Biz bir aileyiz. Ne olursunuz bu konuyu rafa kaldıralım artık. Bunlar, forumumuzda kaos yaratmaya çalışan, ailemizin birliğine ve beraberliğine darbe vurmak isteyen dış güçlerin oyunu gibi geliyor bana.

Ona bakarsanız, benim de şikayetlerim Zafer Hoca’dan tedavi aldıktan sonra geçmedi, bu forumda kimsenin, ilaca ulaşmasını bırakın, bünyesinin kolay kolay kaldıramayacağı çok kapsamlı bir tedavi aldım, yine geçmedi ve çerez bir varikosel ameliyatıyla son buldu. Teşhisin çok iyi yapılması gerek ki bu konuda yetersiz olan sadece Zafer Hoca değil. O nedenle, bu tartışma ortamını hiç mantıklı bulmuyorum.
Targocid

Son kontrolde, prostat boyutum 33 cc çıktı bu arada ve neredeyse hiçbir şikayetim yok.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Biliyorum kardesim bende seni severim. ben konuyu uzatmiyorum zaten. Sen bana hakaret edilen yaziyi gormedin sanirim. Adi gecen dr hakkinda benim;"Bu dra gidin sizin hastaliklarini kesin olarak tedavi edicektir" diye bir tavsiyem olmuşmu? Yada herhangi bir dra tavsiyem varmi? Konu baska, iyilesirsin iyilesmezsin forumumuz bu konuya kefil degildir. Hic bir sekilde hicbir drla alakamiz olamaz. Beni ortaklikla suclayip hakaret ettiler. 5-6 kisi birlesip kulis yapmislar. Adamlari uygun bir dille ikaz ettim, adı gecen dru cok asiri aşagiliyorsunuz. Bu forumda bu olmaz.. elestirir ikende beni araya katarak elestiriyorlar ima ederek. Bunlarin hepsi kayitlarda var. Bazilari direkt ortaksiniz diye iftira attılar. Arkadaslarini sevebilirsin diyecegim bir sey yok. Iyi olduguna sevindim kardesim. Sifan daim olsun.
Targocid

İp’leri inceledin mi abi sen? %100 uyuşuyor mu o sahte hesapların hepsi onların ip’leriyle.
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

arkadaşlar Zafer hoca prostat kültürü bakıyor mu?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:İp’leri inceledin mi abi sen? %100 uyuşuyor mu o sahte hesapların hepsi onların ip’leriyle.
Evet hepsi incelendi Targocid.
Targocid

kadir yazdı:
Targocid yazdı:İp’leri inceledin mi abi sen? %100 uyuşuyor mu o sahte hesapların hepsi onların ip’leriyle.
Tamamdır abi. Zaten, bir yanlış anlaşılma olmasın, ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Başkalarından da şüpheleniyorum da yanlış anlaşılma olmasın diye sordum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:
kadir yazdı:
Tamamdır abi. Zaten, bir yanlış anlaşılma olmasın, ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Başkalarından da şüpheleniyorum da yanlış anlaşılma olmasın diye sordum.
Anladim kardesim.. sorun yok.