Zafer Oyman Hastaları- Yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
crunkstar

Re: Zafer Oyman Hastaları- Yardım

Mesaj gönderen crunkstar »

red yazdı:
Kartal42 yazdı:Evet arkadaslar madem konu acilmis nickimi kaybettiim telefonum kirildi espace 42 idi 10 yillik hastayim 1 burda tartisa bilirsiniz yanliz kadir abi bisey dememis istemiyorsaniz gitmeyin diyor 2 red kardes ben zafere gidenlerdenim koluma girip eczanenin kapisina kadar goturuyor tmm iyi bir doktor ama benim tavsiyem 2 kereden sonra gidilmesi sakincali ben sahsen baska doktora gitecegim adam 5 6 yildir ayni doktora gidop iyi olamiyorsa devam etmenin bi anlami yok bence herkese iyi aksamlar
yazdığı bazı ilaçları reçeteye yazma yetkisi yok.
mesela floxilevo...
bu nedenle yakınının eczanesinden aldırıyor.
hiç bir ürolog prostatit için floxillevo yazamaz, kağıda yazsa da eczane vermez..
ayrıca bu ilaçların fiyatları standart, hangi eczaneden alsanız aynı parayı ödeyeceksiniz.
gidin tabi değiştirin doktoru, memnun kalırsanız buraya mutlaka yazın..
bana uni hastanesindeki ürolog pnomoni tanısı ile 4 kutu tavanic yazdı hepsini ödedi. enfeksiyoncu kr prostatit tanısı ile 2 kutu azitro yazdı 1 tanesini ödedi.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

crunkstar yazdı:
red yazdı:
Kartal42 yazdı:Evet arkadaslar madem konu acilmis nickimi kaybettiim telefonum kirildi espace 42 idi 10 yillik hastayim 1 burda tartisa bilirsiniz yanliz kadir abi bisey dememis istemiyorsaniz gitmeyin diyor 2 red kardes ben zafere gidenlerdenim koluma girip eczanenin kapisina kadar goturuyor tmm iyi bir doktor ama benim tavsiyem 2 kereden sonra gidilmesi sakincali ben sahsen baska doktora gitecegim adam 5 6 yildir ayni doktora gidop iyi olamiyorsa devam etmenin bi anlami yok bence herkese iyi aksamlar
yazdığı bazı ilaçları reçeteye yazma yetkisi yok.
mesela floxilevo...
hiç bir ürolog prostatit için floxillevo yazamaz, kağıda yazsa da eczane vermez..
ayrıca bu ilaçların fiyatları standart, hangi eczaneden alsanız aynı parayı ödeyeceksiniz.
bana uni hastanesindeki ürolog pnomoni tanısı ile 4 kutu tavanic yazdı hepsini ödedi. enfeksiyoncu kr prostatit tanısı ile 2 kutu azitro yazdı 1 tanesini ödedi.
pnömani(zaatürre) göğüs hastalıklarının alanına girer.
ürolog böyle bir tanıyı neden koymuş onu anlamadım..
crunkstar

red yazdı:
crunkstar yazdı:
red yazdı: yazdığı bazı ilaçları reçeteye yazma yetkisi yok.
mesela floxilevo...
bana tavanic ilacını para ödemeden almamam için 2 tanı birden yazdı hatta ben bu bilgiyi bir yerde okumuştum dedim. ÜRİNER SİSTEMİN BOZUKLUĞU ve pnomoni yazdı ilaca para ödemeden hepsini aldım. demekki birileri birilerinden daha fazla birşeyler bilebiliyor. 17 sinde tekrar gideceğim.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

crunkstar yazdı:
red yazdı:
crunkstar yazdı:
bana tavanic ilacını para ödemeden almamam için 2 tanı birden yazdı hatta ben bu bilgiyi bir yerde okumuştum dedim. ÜRİNER SİSTEMİN BOZUKLUĞU ve pnomoni yazdı ilaca para ödemeden hepsini aldım. demekki birileri birilerinden daha fazla birşeyler bilebiliyor. 17 sinde tekrar gideceğim.
böyle bir durumu ben de yeni öğrendim.
doktorun para ödememeniz için böyle bir yola gitmesi takdire değer..
crunkstar

adı geçen doktor bey bu durumu bilmiyor olamaz. eczaneler anlaşmalı ilaclardan %5 kadar kazanırken nakit sattığı ilaçlardan %20 ye kadar kazanıyor. ve uzman ürologlar da bu tanıyı koyabiliyorlar. adam tamamen bunu bilerek o paraları hastasına ödetiyor. ben hiç gitmedim. eleştirdiğimde oldu ama mantıksız yönlerini verdiği cevapları eleştirdim. yeri geldiğinde de eleştirmeye devam ediyorum. gitmemek için çok büyük bir açığını daha sizlere ortaya koyduğuma inanıyorum. hastasının cebini düşünmeyen bir doktor. sağlığını hiç düşünmez.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ahmet24 yazdı:başlığı ben açmıştım, iki gündür bakmıyordum, baya tartışılmış. tam olarak anlaşılamadım herhalde. 3 aydır zafer hocaya gidiyorum ve önceki doktor deneyimlerimle gözden geçirdiğimde zafer hocayı şu aşamada bırakmak gibi bir düşüncem yok. çünkü en azından bir teşhis koydu ve tedavi etmeye çalışıyor. 5 senedir teşhis koyulamamış biriyim, bu forumu keşfettim ve zafer hocaya gittim, hiçbir şey olmasa bile psikolojik olarak daha iyiyim artık, benim sadece hocayla ilgili sorduğum sorulara hiç cevap alamamak, daha içeri gireli 2 dakika olmuşken çekip gitmesi gibi şikayetlerim oldu. bunu yaşayanlar vs. oldu mu diye öğrenmek istedim, belki o günlük bir şeydi, insanların tecrübelerinden onu görecektim. zafer hocaya ne hakaret ettim, ne de nahoş bir eleştiride bulundum. kadir abinin istemeyen gitmesin yorumunu da anlayamadım, neticede bu forum dayanışma için var ve ben bir konuda insanların fikrini merak etmişim, hiç memnun olmasam zaten gitmem, niye buraya gelip hakaret edeyim ki adama. özel teşebbüs neticede, adam kimseyi gelmesi için zorlamıyor, istediği para da hastanenin ve kendisinin bileceği iş, orasını da eleştirmiyorum.
Hayir kardesim mevzu sen degilsin... farkli boyutlara evrildi konu.Hakaret bana edildi.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Kadir abi merhaba. Öncelikle size teşekkür ederim yardımlarınız için. Abi ben 6 yıldır sık idrara gidiyorum. Ankarada çok urologa gittim antibiyotik çok kullandım. Geçmedi. Sonra bu forum üzerine zafer hocaya gittim prostat sivisindan lökosit 10-12 cıktı. Agrım fazla yok. Ereksiyon kaybı ve erken bosalma var. En çok canım 1 saatte 1.5 saatte gece 2 kez idrara gidiyorum. Nasıl kurtulurum bu idrardan zafer hoca 6 desefin, 1kutu tarivid,1 kutu advil , 1kutu detrusitol verdi . Igneler bitti tarivid kullandım. 2 kez mastürbasyonla boşaldın bir gunde idrara gitmem çoğaldı.iyilesirmiyim kafayı yiyecem.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

O dert 1.5 yıldırda bende var
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi merhaba. Öncelikle size teşekkür ederim yardımlarınız için. Abi ben 6 yıldır sık idrara gidiyorum. Ankarada çok urologa gittim antibiyotik çok kullandım. Geçmedi. Sonra bu forum üzerine zafer hocaya gittim prostat sivisindan lökosit 10-12 cıktı. Agrım fazla yok. Ereksiyon kaybı ve erken bosalma var. En çok canım 1 saatte 1.5 saatte gece 2 kez idrara gidiyorum. Nasıl kurtulurum bu idrardan zafer hoca 6 desefin, 1kutu tarivid,1 kutu advil , 1kutu detrusitol verdi . Igneler bitti tarivid kullandım. 2 kez mastürbasyonla boşaldın bir gunde idrara gitmem çoğaldı.iyilesirmiyim kafayı yiyecem.
Gecmis olsun kardesim, 10-12 lokosit enfeksiyon varligidir. Bunu tabi külturle desteklemek lazim. Iyibir laba prostat sivisi ve idrar ornegi vererek kultur yaptir..ureme.olursa antibiogram yaptirirsin. Gerekli olan ve mikroba karsi etkin olan antibiyotik tesbit edilir onu.kullanirsin. Sık mast semptomlari arttirir bilgin olsun.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Merhaba Arkadaşlar;

Yazışmaları uzun uzadıya okudum. 2016 Eylül ayından beri Prostatit hastasıydım. Forumdan aldığım bilgilere dayanarak zamanında bende Zafer Oymana gittim. Kendisine yaptırdığım kültürlerden bahsettiğimde ( Staphyloccus Haemolyticus), o elimdeki kültürlere inanmadığını yanlış olduğunu savunarak, bana klasik 2-3 doz antibiyotik tedavisi uyguladı. Yazdığı antibiyotiklerin Gram negatif Gram Pozitif bütün bakterilere etkili olduğunu sıkıntı olmayacağını söyledi. Tabi 2-3 doz ilaç kullandıktan sonra benim lökosit oldu 2-3 Artık çok sık gelmeme gerek olmadığını iyileşmeye başladığımı söyledi. Bira şaraptan uzak durmamı ve Islak şortla fazla kalmamamı söyledi

Neyse aradan biraz zaman geçti, Benim şikayetler başladı yine. Ardından tuttum Hüseyin Seçgine gittim. Hüseyin Seçgin bana kültür olmam gerektiğini ona göre tedavi bakacağımızı söyledi. Sonra ben Düzen Labta kültür yaptırdım. Tekrar Staphyloccus Haemolyticus baktrerisi üredi bol miktarda hemde. Hüseyin Hocaya dedim ki hocam daha önce ben lökosite dayalı tedavi uıyguladım dedim. Söylediği cevap,

Öyle tedavi mi olur kimmiş o tıp fakültesini nerde okumuş cevanı oldu.

Neyse ardından Hüseyin Hoca antibiyotik yazabileceğini ama Antibiyotik yerine Enfeksiyon Hastyalıkları uzmanına gitmemi tavsiye etti. ((Bana bunları yapmam gerektiğini doğru yolun bu olduğunu da söyleyen bu forumdan ban yiyen değerli bilgileri olan biriydi.))

Ardından Elimdeki sonuç kağıtları ile Acıbadem hastanesi Üroloji bölümüne gittim, oradaki Üroloğun verdiği cevapta aynıydı. Ben Ecoli bakterisini iyileştirebilirim ama, Staphyloccus Haemolyticus iyileştiremem Bunun Enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmem gerektiğini söyledi. Neyse Ardından Üniversite araştırma hastanesine gittim. Enfeksiyon hastalıkları bölüm başkanına elimdeki test sonuçlarını gösterdim.

Cevabı şöyleydi. İyiki de Ürologlarda gezip durmaya devam etmemişsin En sonki Üroloji uzmanın doğruyu yapmış, Yoksa üroloji uzmanlarnın yazdığı ilaçları bir ömür içsen bu bakteri yine ölmezdi. Biofilm li bakteri bu dedi. Lökositinde fazla muhtemelen bu bakteri prostatına yerleşmiş dedi. Minimum 2 ay duruma göre uzatabileceği bir tedavi protokolü uygulayacağını sötyledi.

Dedim ki Hocam daha önce bu bakteriyi Flexilevo, İesef, ve Biteral ile 2-3 kür tedavi aldığımı söyledim. Güldü ve dedi ki, Kimiş o doktor bu ilaçlarla bu bakteriyi öldürebilecek dedi ve güldü. :)))))))))) 3 aydan fazla İnvanz tedavisi aldım. 105 gün ilk kür ardından 49 günde ikin ci kürü aldım yanlış hatırlamıyorsam. Ortalama 1 yıldır da üreme olmuyor. Prostatla ilgili şikayetlerim de yok. Daha 2-3 hafta önce bir bayanla 2 gün için 3-4 defa birlikte oldum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Yanmam batmam yok. Artrit yok denilecek seviyede, doktor onunda zamanla komple yok olacağını söyledi.

Yani arkadaşlar burdan o bahsettiğimi 1-2 kişi olmasa ben şu anda hala malum birkaç doktorda Flexilevo, İesef, Tetradox, Biteral takılıyor olacaktım.

Bu arada kullandığım ilaçların hiçbirisi de antibiyogramda duyarlı çıkmadı. Duyarlı çıkankar ( Teikoplanin-Vankomisi-Bactrim-Rifampisin) Kullandığım antibiotikler ( Teikolanin-Rifampisin-Bactrim-Fosfomisin ) Anlayacağınız İstanbula Zafer Hocaya boşuna geldim gittim. O kutu kutu antibiyotikleri boşuna içtim. Bana yazdığı antibiyotiklerin hepsi dirençliydi. Bodrumdan kaç defa gittim geldim. Bir kerede bana bu bakterinin biofilm oluşturan bakteri olduğunu,normal antibiyotiklerin bunu öldürmeyeceğini enfeksiyoncuya gitmem gerektiğini hiç söylemedi. Bana bunları sonraki gittiğim Ürolog anlattı. O ürologta bilirdi kutu kutu antibiyotiği dayamayı. Bence bu etik bir davranış değil. Ondan sonra gittiğim 2 Ürolog'ta Enfeksiyoncuya gitmem gerektiğini söylerken ama o söylemedi. Nitekim yazdığı ilaçlarda bir boka yaramadı. O yüzden arkadaşlar ilk önce okuyalım araştıralım doğruyu öğrenelim.( Bu arada Enfeksiyon hastalıkları uzmanına Lökosite göre tedavi oldum dediğim de Kadın Güldü yaaaa: Ben bölüm başkanıyım öyle tedavimi varmış kültür sonucu üreme olduğu halde dedi Ben öyle birşey bilmiyorum Kültür sonucu varsa Lökosite göre tedavi olmaz dedi. Ben böyle biliyorum dedi. :))))))))) Benden bu kadar arkadaşlar istediğinize inanmakta uygulamakta özgürsünüz.

Zamanında Artrit-Prsotatit-hepsinden neler çektiğimi bilen biri olarak, size kültürü ve antibiyogramı birden fazla laboratuvarda uygulamanız gerektiğini söylemeyen ürologlardan uzak durun arkadaşlar. O Ciprolar, Floxilevolar, Tarvidler, bildiğiniz birer zehirden farkı yok. Araştırın isterseniz, Leblebi gibi antibiyotik içeceğinize adam akıllı kültürü antibiyogramı yapan 1-2 yer bulup direk enfeksiyon hastalıkları uzmanına gidin. Bunu defalarca elinde Staphyloccus Haemolyticus bakterisi ve bol lökosit olan raporları bulunan ama son bir senedir de üreme olmayan biri olarak yazıyorum.

Siteden ban yiyen arkadaşlar doğruyu söylediği için ban yemiş olabilirler. Belki bende ban yiyebilirim.

Ama yien söylüyorum televizyonlarda bütün bilim adamları antibiyotiği mecbur kalmadıkça veya rast gele kullanmayın kendinizi zehirliyorsunuz, ileride daha kötü sonuçları olabilir derken bir doktorun çıkıp ezebere antibiyotikleri sıralaması ne kadar doğru ben vermiyim cevabını kendi kendinize verin arkadaşlar.

Herkese çok geçmiş olsun. Kalın Sağlıcakla...
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

kader48 yazdı:Merhaba Arkadaşlar;

Yazışmaları uzun uzadıya okudum. 2016 Eylül ayından beri Prostatit hastasıydım. Forumdan aldığım bilgilere dayanarak zamanında bende Zafer Oymana gittim. Kendisine yaptırdığım kültürlerden bahsettiğimde ( Staphyloccus Haemolyticus), o elimdeki kültürlere inanmadığını yanlış olduğunu savunarak, bana klasik 2-3 doz antibiyotik tedavisi uyguladı. Yazdığı antibiyotiklerin Gram negatif Gram Pozitif bütün bakterilere etkili olduğunu sıkıntı olmayacağını söyledi. Tabi 2-3 doz ilaç kullandıktan sonra benim lökosit oldu 2-3 Artık çok sık gelmeme gerek olmadığını iyileşmeye başladığımı söyledi. Bira şaraptan uzak durmamı ve Islak şortla fazla kalmamamı söyledi

Neyse aradan biraz zaman geçti, Benim şikayetler başladı yine. Ardından tuttum Hüseyin Seçgine gittim. Hüseyin Seçgin bana kültür olmam gerektiğini ona göre tedavi bakacağımızı söyledi. Sonra ben Düzen Labta kültür yaptırdım. Tekrar Staphyloccus Haemolyticus baktrerisi üredi bol miktarda hemde. Hüseyin Hocaya dedim ki hocam daha önce ben lökosite dayalı tedavi uıyguladım dedim. Söylediği cevap,

Öyle tedavi mi olur kimmiş o tıp fakültesini nerde okumuş cevanı oldu.

Neyse ardından Hüseyin Hoca antibiyotik yazabileceğini ama Antibiyotik yerine Enfeksiyon Hastyalıkları uzmanına gitmemi tavsiye etti. ((Bana bunları yapmam gerektiğini doğru yolun bu olduğunu da söyleyen bu forumdan ban yiyen değerli bilgileri olan biriydi.))

Ardından Elimdeki sonuç kağıtları ile Acıbadem hastanesi Üroloji bölümüne gittim, oradaki Üroloğun verdiği cevapta aynıydı. Ben Ecoli bakterisini iyileştirebilirim ama, Staphyloccus Haemolyticus iyileştiremem Bunun Enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmem gerektiğini söyledi. Neyse Ardından Üniversite araştırma hastanesine gittim. Enfeksiyon hastalıkları bölüm başkanına elimdeki test sonuçlarını gösterdim.

Cevabı şöyleydi. İyiki de Ürologlarda gezip durmaya devam etmemişsin En sonki Üroloji uzmanın doğruyu yapmış, Yoksa üroloji uzmanlarnın yazdığı ilaçları bir ömür içsen bu bakteri yine ölmezdi. Biofilm li bakteri bu dedi. Lökositinde fazla muhtemelen bu bakteri prostatına yerleşmiş dedi. Minimum 2 ay duruma göre uzatabileceği bir tedavi protokolü uygulayacağını sötyledi.

Dedim ki Hocam daha önce bu bakteriyi Flexilevo, İesef, ve Biteral ile 2-3 kür tedavi aldığımı söyledim. Güldü ve dedi ki, Kimiş o doktor bu ilaçlarla bu bakteriyi öldürebilecek dedi ve güldü. :)))))))))) 3 aydan fazla İnvanz tedavisi aldım. 105 gün ilk kür ardından 49 günde ikin ci kürü aldım yanlış hatırlamıyorsam. Ortalama 1 yıldır da üreme olmuyor. Prostatla ilgili şikayetlerim de yok. Daha 2-3 hafta önce bir bayanla 2 gün için 3-4 defa birlikte oldum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Yanmam batmam yok. Artrit yok denilecek seviyede, doktor onunda zamanla komple yok olacağını söyledi.

Yani arkadaşlar burdan o bahsettiğimi 1-2 kişi olmasa ben şu anda hala malum birkaç doktorda Flexilevo, İesef, Tetradox, Biteral takılıyor olacaktım.

Bu arada kullandığım ilaçların hiçbirisi de antibiyogramda duyarlı çıkmadı. Duyarlı çıkankar ( Teikoplanin-Vankomisi-Bactrim-Rifampisin) Kullandığım antibiotikler ( Teikolanin-Rifampisin-Bactrim-Fosfomisin ) Anlayacağınız İstanbula Zafer Hocaya boşuna geldim gittim. O kutu kutu antibiyotikleri boşuna içtim. Bana yazdığı antibiyotiklerin hepsi dirençliydi. Bodrumdan kaç defa gittim geldim. Bir kerede bana bu bakterinin biofilm oluşturan bakteri olduğunu,normal antibiyotiklerin bunu öldürmeyeceğini enfeksiyoncuya gitmem gerektiğini hiç söylemedi. Bana bunları sonraki gittiğim Ürolog anlattı. O ürologta bilirdi kutu kutu antibiyotiği dayamayı. Bence bu etik bir davranış değil. Ondan sonra gittiğim 2 Ürolog'ta Enfeksiyoncuya gitmem gerektiğini söylerken ama o söylemedi. Nitekim yazdığı ilaçlarda bir boka yaramadı. O yüzden arkadaşlar ilk önce okuyalım araştıralım doğruyu öğrenelim.( Bu arada Enfeksiyon hastalıkları uzmanına Lökosite göre tedavi oldum dediğim de Kadın Güldü yaaaa: Ben bölüm başkanıyım öyle tedavimi varmış kültür sonucu üreme olduğu halde dedi Ben öyle birşey bilmiyorum Kültür sonucu varsa Lökosite göre tedavi olmaz dedi. Ben böyle biliyorum dedi. :))))))))) Benden bu kadar arkadaşlar istediğinize inanmakta uygulamakta özgürsünüz.

Zamanında Artrit-Prsotatit-hepsinden neler çektiğimi bilen biri olarak, size kültürü ve antibiyogramı birden fazla laboratuvarda uygulamanız gerektiğini söylemeyen ürologlardan uzak durun arkadaşlar. O Ciprolar, Floxilevolar, Tarvidler, bildiğiniz birer zehirden farkı yok. Araştırın isterseniz, Leblebi gibi antibiyotik içeceğinize adam akıllı kültürü antibiyogramı yapan 1-2 yer bulup direk enfeksiyon hastalıkları uzmanına gidin. Bunu defalarca elinde Staphyloccus Haemolyticus bakterisi ve bol lökosit olan raporları bulunan ama son bir senedir de üreme olmayan biri olarak yazıyorum.

Siteden ban yiyen arkadaşlar doğruyu söylediği için ban yemiş olabilirler. Belki bende ban yiyebilirim.

Ama yien söylüyorum televizyonlarda bütün bilim adamları antibiyotiği mecbur kalmadıkça veya rast gele kullanmayın kendinizi zehirliyorsunuz, ileride daha kötü sonuçları olabilir derken bir doktorun çıkıp ezebere antibiyotikleri sıralaması ne kadar doğru ben vermiyim cevabını kendi kendinize verin arkadaşlar.

Herkese çok geçmiş olsun. Kalın Sağlıcakla...

Bu arada Veysel Abinin yazdıklarını da okudum. İnanın bu forumda bu hastalıkla ilgili Bİlhassa Enterecoccus ve Staphyloccus bakterileri ile ilgili ondan daha bilgili birini bulamazsınız. inanın. Kendisi ban yemiş Sanırım. Bunu Modjo da çok iyi bilir. O da ban yemiş sanırım. Beni Hüseyin Seçgine gitmtm gerektiğini ve de Enfeksiyoncuya mutlaka gitmem gerektiği konusunda da çok konuşmuşluğu olmuştur. İi ki de onu dinlemişim. Yoksa şu anda hala Artrit prostati belasının pençesinde kıvranıyor olacaktım. Modjo da dahil buna o da çok bilgilidir. Neyse tekrardan

Herkese geçmiş olsun
Kalın Sağlıcakla....
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sitede ban yiyen arkadaslar bana sen adi gecen drla ortaksin dediler ve hakaret ettiler. Boyle bir iftira attiklari icin banlandilar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bilgili olabilirler once edepli olacaklar. Iftira atmayacaklar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:Bilgili olabilirler once edepli olacaklar. Iftira atmayacaklar.
Hastaliklariniz dr la sizin aranizdadir benim ne alakam var. Benmi tavsiye ediyorum size gidin diye. Elestirebilirsin ama onunda bir siniri vardir. Forum kurallarini cigneyemezsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hala adi gecen drla dalga geciyorsun bak. Fayda gormeyebilirsin. Elestirebilirsin ama dalga geciyorsun bir gulüyorsun. Forum kurallarini oku kader48.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ayrica o senin fayda gordugun drdan forumdaki hastalarinda bir cogu fayda gormemistir. Bunlar olagan seyler.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

1 defa gidin bakın hangi ilaçlar lökosit 1-2 ye düşürüyor sonra baktınız lökosit Yine. Tavan yaptı gidin bir sağlık ocağına yada özel hastaneye acile aynı ilaçları yazdırın tekrar nasıl olsa biliyorsunuz hangi ilaç iyi geliyor 1 defa o parayı bayılmış olursunuz sadece sonra sadece gidip ilaç yazdırır siniz arkadaşlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Katiliyorum kardesim mantikli çözüm.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Doğrumu kadir abi her defasında o kadar para vermeye gerek yok olan var olmayan var insanlarımız zaten zor durumda birde üstüne hastalık olunca çaresiz kalıyor insan
crunkstar

Hola yazdı:Doğrumu kadir abi her defasında o kadar para vermeye gerek yok olan var olmayan var insanlarımız zaten zor durumda birde üstüne hastalık olunca çaresiz kalıyor insan
bende o şekilde hiç gitmedim. iyileşen arkadaşların reçetelerinin listesini tuttum en cok fayda görülen ilacları yazdırarak kullandım çok şükür şuanda bir çok kişiden iyiyim. sadece ereksiyonu uzun tutup boşalırsam 2 gün canım yanıyor onun haricinde yememe dikkat edersem hiç bir sorunum yok. sadece tatlı acıyı fazla yersem tekrardan 2 3 gün sorun yaşıyorum. dikkat ettiğim sürece 2 saate kadar bisiklet bile sürüyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum. acı tatlı kola beni mafediyor.
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

Arkadaşlar prostat kültürü nerede baktırabiliriz
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Forumun bu basligini yeni simdi okuyorum .....Gordugum modjo ve veysel arkadaslar ban yemisler baskalarida herhalde ..Forumun ,sitenin sahibi Kadir abidir ..Site sahibi olarak kendi koymus oldugu kurallar cercevesinde ,kendi insiyatiflerinde Istedigini banlamakta ozgurdur tabi .Kim hakli kim haksiz bu konuya girip yorum yapmayacagim .. Herkes kendi dusuncelerinde haklidir

Yanliz sunu soylemeliyim modjo ve veysel bu hastalikta yaillarini vermis , kiymetli paylasimlar yapmis , bu isin duayeni olan cok degerli arkadaslardir . bu hastalik hakkinda ki bilgileri , sayisini bile telafuz edemiyecegim ,gerek enfeksiyon gerekse uroluji doktorlarindan cok ustedir .Bana sorarsaniz forum icin talihsiz bir durum olmus , cok uzuldum ..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

esanjor01 yazdı:Forumun bu basligini yeni simdi okuyorum .....Gordugum modjo ve veysel arkadaslar ban yemisler baskalarida herhalde ..Forumun ,sitenin sahibi Kadir abidir ..Site sahibi olarak kendi koymus oldugu kurallar cercevesinde ,kendi insiyatiflerinde Istedigini banlamakta ozgurdur tabi .Kim hakli kim haksiz bu konuya girip yorum yapmayacagim .. Herkes kendi dusuncelerinde haklidir

Yanliz sunu soylemeliyim modjo ve veysel bu hastalikta yaillarini vermis , kiymetli paylasimlar yapmis , bu isin duayeni olan cok degerli arkadaslardir . bu hastalik hakkinda ki bilgileri , sayisini bile telafuz edemiyecegim ,gerek enfeksiyon gerekse uroluji doktorlarindan cok ustedir .Bana sorarsaniz forum icin talihsiz bir durum olmus , cok uzuldum ..
Eşanjor kardesim, banlanan arkadaslarin, bilgilerinin olması forum kurallarini ihlal etmesini gerektirecek bir sebep degildir. Önce edepli olmalari gerekir. Bana hakaret ettiler. Bende gerekeni yaptim.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Mrb arkadaşlar uzun süredir girmiyorum.önce bu formu kuran kadir beye ve diğer arkadaşlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ben o kadar çok Dr gittimki iyi bir Dr konuşmasından para gözlü veya çok ilgili olduğunu anlayabiliyorum.Hatta şöyle bir olay yaşamıştım bir tane dr gitti...Ben anlattım o dinledi bildiklerimin hepsini anlattım çünkü hastalığı ben yaşıyorum .
...Bana ne dedi biliyormusunuz. Ali bey siz inanın benden daha bu hastalığa hakimsiniz dedi ben sizin kadar bilmiyorum dedi.İnternet ortamında atıp dutuyorlar yanlarına gidince konuştuklarıyla sosyal medyada anlattıklarının alakası yok.Kadir bey benim telefonlarımı hiç bir zaman geri çevirmesi inkar edemem ona saygım var.Yalnız kadir beyden bir istirhamım var... Veysel ve madjonun üyeliklerine geri verilmesini rica ediyorum.çünkü bu sanki idam gibi olmuş kadir bey inanın sizden iyi olmasınlar beysel ve madjo arkadaşımızda iyi insanlar zafer hocadan aslında hiç konuşmak istemiyorum ama değinmeden de edemeyeceğim benim hastalığımın en şiddetli döneminde birşeyin yok diyip gönderdi (1.200) tl mi aldı enfeksiyoncuya gittim durumu anlattım şaşırdı ve verdiği tedaviler kültürlerden hep dirençli çıktı.isim vermek istemiyorum 50 ila 60 tl msj yapan dr da var neden bu kadar para alıyor biz durumuz belli hastalıga onlarca para harcıyoruz.Bana gelince şükür iyiye gidiyorum. 3 aydır sıfır yaşıyorum .Bakın arkadaşlar benim 2 enfeksiyoncu 2 üroloji dr arkadaşım var Bana şöyle dedi hiç bir dr hastasını göndermek istemez dedi anlıyorsunuz değilmi. Bu hastalıkta üroloji de prostat sıvısını aldırıp herhangibi bir labta kültür,lökosit sayımı yaptırıp iyi bir enfeksiyoncu bulmak çünkü üroloklar her iğneyi yazamıyor hadi yazdır torgocid 'i ürolojiye yazamaz.Onun için enfeksiyoncu ve ürolok beraber çalışacak benim dr 2 yıl boyunca böyle yaptılar herkese hayırlı geceler...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim ali1453 seni severim bilirsin. Seninle cok gorusmelerimiz oldu. İyi olmanada cok sevindim bu arada. Adı gecen kisilerden biri bana hakaret ve iftirada bulundu. İkinci şahıs ise ayni sekilde imada bulundu. Konunun ayrintilari hakkinda bilgi sahibi degilsiniz sanirim ama bütün forum üyeleri ayrintilari biliyor. Bu kisiler size göre cok iyi olabilir ona bir sözüm yok. Ben gerekeni yaptim forum kurallari geregi. Buda benim en dogal vazifem. Sifaniz daim olsun.