Zafer Oyman Hastaları- Yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Zafer Oyman Hastaları- Yardım

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

size tavsiyem fayda görmediğiniz doktora 3 kereden fazla gitmeyin. buradaki sorun bazı arkadaşların bazı doktorlara karşı olan kini. adam fayda görmediği doktoru her başlık altında eleştiriyor. çoğu zamanda eleştirinin dozunu kaçırıyor. yani ortada bir art niyet var. bir kere fayda görmediğini yazarsın olur biter. günlerce haftalarca aylarca aynı şeyleri yazmaya gerek var mı? ayrıca bu doktorlar özel hastanede çalışan doktorlar. tabii ki de pahalı olacak. dolar kaç para haberiniz var mı? türk lirasının değeri mi kaldı. ülke ekonomisi batık durumda. benim tavsiyem öncelikle çevrenizdeki devlette çalışan doktorlara gidin. onlarda aşağı yukarı aynı ilaçları yazıyor zaten. ayrıca bu hastalığın 2 doktora gitmek ile düzeleceğini düşünmeyin. ben kendimden örnek vermem gerekirse 20'den fazla doktora gitmişimdir. bu hastalık böyle bir şey maalesef. ama üzülmeyin. bir gün bir yerde hastalığın alevli günleri geride kalıyor. sadece sabır.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ABittersweetLi yazdı:size tavsiyem fayda görmediğiniz doktora 3 kereden fazla gitmeyin. buradaki sorun bazı arkadaşların bazı doktorlara karşı olan kini. adam fayda görmediği doktoru her başlık altında eleştiriyor. çoğu zamanda eleştirinin dozunu kaçırıyor. yani ortada bir art niyet var. bir kere fayda görmediğini yazarsın olur biter. günlerce haftalarca aylarca aynı şeyleri yazmaya gerek var mı? ayrıca bu doktorlar özel hastanede çalışan doktorlar. tabii ki de pahalı olacak. dolar kaç para haberiniz var mı? türk lirasının değeri mi kaldı. ülke ekonomisi batık durumda. benim tavsiyem öncelikle çevrenizdeki devlette çalışan doktorlara gidin. onlarda aşağı yukarı aynı ilaçları yazıyor zaten. ayrıca bu hastalığın 2 doktora gitmek ile düzeleceğini düşünmeyin. ben kendimden örnek vermem gerekirse 20'den fazla doktora gitmişimdir. bu hastalık böyle bir şey maalesef. ama üzülmeyin. bir gün bir yerde hastalığın alevli günleri geride kalıyor. sadece sabır.
Agzina saglik Abitter kardeşim..demek istedigim budur.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Pablos yazdı:Red dostum biraz taraflısın yanlış anlama ..
ben taraflı değilim kardeşim, sen önyargılısın.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

ahmet24 yazdı:Merhaba arkadaşlar ben Haziran başından beri Zafer Hocanın hastasıyım, düzenli bir şekilde söylenilenleri yaparak kontrollere gidiyorum. Başlangıçta 15-20 ve lökosit kümeleri şeklinde varolan iltihap vardı, bugün son kontrole gittiğimde lökosit 2-3 çıktı. Hoca bu kez 4 kutu iğne yazdı, başka da ilaç vermedi, 4 ay sonra tekrar çağırdı beni. Benim kafama takılan husus ilk olarak lökositin herkeste görüldüğü gibi benzer şekilde düşmesi. 15-20, 10-12, 7-8, 4-5 ve son olarak 2-3 seviyesine indir. Herkes benzer sayılara düşmesi bir kuşku uyandırdı. Ayrıca Zafer Hocaya belirtilerim ile ilgili sorular soruyorum, genelde konuyu değiştirerek cevap vermiyor. Mesela bazı iyileşmeler yaşasam da sperm konusunda bir değişiklik olmadı. Sarı renkte veya su kıvamında bir spermim var. Masturbasyon yaptığımda da boşalınca bir rahatlama olmuyor ve ben de penisimle oynamaya devam ettikçe 30 saniyede bir tekrar uyarılarak tekrar boşalıyorum. Önceden tek seferde boşalır, rahatlardım, o boşalmadan sonra da penis hassaslaşır, penise dahi dokunamazdım. Şimdi ilk boşalmada rahatlama olmayınca, penisle oynamaya devam ediyorum ve kısa aralıklarla boşalmalar devam ediyor. Hocaya bunu soruyorum, acaba neden kaynaklanıyor diye, her seferinde ya cevap vermiyor, ya tahlilimi elime verip dışarıya çıkıyor. Tamam lökosit belli bir sayıda olabilir ama birden fazla sıkıntı var ve bunların ana sebebini öğrenmek istiyorum, hoca hiçbir şekilde yanıt vermiyor. "Sen prostatitsin, çünkü lökosit var, şimdi bunu düşürücez." yaklaşımı bu. Belki de ortaya çıkan belirtilen kaynağı farklı, bunun için başka bir test yapılması gerekiyor vs. Bütünlüklü bir şekilde bakmıyor gibi eliyor hastaya. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda, neler yaşadınız hoca ile?
SELAM ARKADAŞLAR uzunca bir süredir formu kullanmıyorum başlık açmak istedim fakat açamadım bir yardımcı olursanız memnun olurum
selamlar
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Abicim , modjoyu neden banladınız? Adam herkese yardımcı olmaya çalışıyordu onun önerisi üzerine Adana’ya gittim İlker hocaya muayene oldum gayet memnun kaldım..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dün aksam bana hakaret etmisti kardesim. İyi bir insan olabilir. Faydalida olabilir.Bu baska bir sey. Dün bana yaptigi saygisizligi affetmem mümkün degildir. Ben burasini insanlarin bana hakaret etmesi icin acmadim. Insanlara iyilik.olsun diye actim. Derdini ahvalini edepli bir sekilde izah edebilirdi. Kullandigi kelimeler cok kiriciydi. Benim insanlara iyilikten baska bir amacim olmadi. Kendisinde zaten bu foruma karsi bir kin vardi acikca belli ediyordu. Dün aksamda bana kullandigi kelimeleri kustu. Bende gerekeni yapmis oldum. Yolu acik olsun onunda allah sifasini versin. Coluguna cocuguna bagislasin.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Zafer hocaya gidin diye kimse kimseyi zorlamaz bende gittim lökosit yok dedi yolladı beni geri başka doktor buldum onunla tedavi oldum geçti tekrarladı gene geçti tekrarladı. Ben samsunda doktora gidiyorum benim doktoruma gidenler oldu beğenene oldu beğenmeyen de hatta samsunda 4 tane doktor ismi yazdım ilgilenenlerin ismini. Kimse zorla şu doktora gidin demiyor her insan aynı değildir konuşması yaklaşımı farklıdır ama hakaret etmeye gerek yok bayagidir girmemiştim ortalık karışmış çok sasirdim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Asosyal kardesim sende eski bir hastasin, cok istisarede bulunduk seninle. Guya ben adi gecen drla ortakmisim, sacmaliga bak yahu! Ya buna kargalar guler. Ben istesem klinik acarim maddi durumum buna musait. Kendi yerimde var. Ben kala kala filanca drun ortakliginami kaldim yahu! El insaf be. Allahtan korksunlar! Bunca iyiligimiz unutuldu. Yaziklar olsun bu iftiralari atanlara.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bir taneside biraz önce yeni bir kayit acmis, kayit niki şu; KadirMustafaZBanuO yani sunu demek istemis, kadir mustafa zafer banu ortak..yahu geri zekali sersem. Sen kadirin boyle seylere tevessul edemeyecek durust ve varlikli oldugunu biliyormusun? Allahinizdan korkun.. iftira atmayın! Allah sizin hesabinizi dürer merak etmeyin.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Mustafa kim abi? Ortalık burada da karışmış. Asosyal çağırdı. Yahu zaten hepitopu 20-25 kişiyiz, bu neyin ters düşmesi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:Mustafa kim abi? Ortalık burada da karışmış. Asosyal çağırdı. Yahu zaten hepitopu 20-25 kişiyiz, bu neyin ters düşmesi?
Mustafada benim diger adim.. bilenler soylemiş..
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Boşver abi. Bugüne kadar ne tartışmalar süregeldi. Bizim farkında olmamız gereken yegane gerçek birbirimizden başkası olmadığı gerçeği. Biz birbirimizle mücadele içerisine girersek topluluğumuzu ayakta tutamayız. Zaten, topluluğumuzu sabote etmek isteyen kötü niyetli insanlar kol geziyor. (Bu konunun içindeki arkadaşlardan bahsetmiyorum, yanlış anlamasınlar. Kendilerini severim.) Geri kalanı boş muhabbet.

Cranberry ve Saw Palmetto işe yarıyor bu arada. İlginçtir, Saw Palmetto’ya başladıktan sonra ereksiyon dahi düzeldi gibi. Birkaç gündür azman gibiyim. Bilginize. Kalın sağlıcakla.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:Boşver abi. Bugüne kadar ne tartışmalar süregeldi. Bizim farkında olmamız gereken yegane gerçek birbirimizden başkası olmadığı gerçeği. Biz birbirimizle mücadele içerisine girersek topluluğumuzu ayakta tutamayız. Zaten, topluluğumuzu sabote etmek isteyen kötü niyetli insanlar kol geziyor. (Bu konunun içindeki arkadaşlardan bahsetmiyorum, yanlış anlamasınlar. Kendilerini severim.) Geri kalanı boş muhabbet.

Cranberry ve Saw Palmetto işe yarıyor bu arada. İlginçtir, Saw Palmetto’ya başladıktan sonra ereksiyon dahi düzeldi gibi. Birkaç gündür azman gibiyim. Bilginize. Kalın sağlıcakla.
Cok iyi kardesim sevindim. Sifan daim olsun. Cok sevindim gercekten.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Targocid yazdı:Boşver abi. Bugüne kadar ne tartışmalar süregeldi. Bizim farkında olmamız gereken yegane gerçek birbirimizden başkası olmadığı gerçeği. Biz birbirimizle mücadele içerisine girersek topluluğumuzu ayakta tutamayız. Zaten, topluluğumuzu sabote etmek isteyen kötü niyetli insanlar kol geziyor. (Bu konunun içindeki arkadaşlardan bahsetmiyorum, yanlış anlamasınlar. Kendilerini severim.) Geri kalanı boş muhabbet.

Üstad bence ereksyon sebebin varikosel ameliyatı birçok doktor alakası yok desede bazı hastalardan sertleşmenin düzelmesi ile ilgili çok şey duydum ameliyattan sonra , yani adam sertleşmem düzeldi demiyor ama çok daha fazla cinsel isteğim oldu diyor , çok daha fazla erekte oluyorum diyor bizzat bunları okumuşluğum var..
red

Mesaj gönderen red »

Pablos yazdı:
Veysel abiye katılıyorum. Kadir abi bu forumdan kimseyi ne yüzyüze görmüşlüğüm var nede telefonda konuşmuşluğum var gerçek isimlerini vs bilmem kimsede beni bilmez fakat objektif olarak soruyorum cidden modjo,cucu ve nefessizkesersapı neden banlandı? Ve neden hepsinin ortak noktası zafer hoca ? Ve neden hepsinin ortak noktası red ile tartışmaları ?[/quote]
kardeşim benim kimseyle tartıştığım falan yok.
bu arkadaşların ortak noktaları hakaret ederek forumun huzurunu bozmaları.
red

Mesaj gönderen red »

veysel senin yazın çok uzun olmuş o yüzden alıntı yapmıyorum.
ben klavye delikanlılığı yapmam, aksine efendice yazarım.
senin olan bitenden haberin yok sanırım. forumu biraz takip etmeni tavsiye ederim.
red

Mesaj gönderen red »

veysel yazdı:Tavsiyen için teşekkür ederim. Forumu takip edip etmediğimi nereden biliyorsun. Ama yazdıklarını ve sana cevap olarak yazılanları sende tekrardan bir kontrol et. Sadece banlanan üyelerin değil, diğer üyelerinde... Neden tepki vermişler acaba sana. Bunu tekrar cevap vermen için yazmıyorum, biraz özeleştiri yap. Hala kendini haklı ve tavrını doğru buluyorsan diyecek birşey yok zaten.
bana klavye delikanlısı demezsen sevinirim bir daha.
onun haricinden düşüncelerin pek umurumda değil zaten. ben önemli değilim.
forumu kuran adama hakaret ediyorlar sen daha bir de savunuyorsun bu durumu.
bunu bilerek yapıyorsan gaflet içinde olduğunu söyleyebilirim..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bu konuyu burada kapatiyorum. Arastirmalarim var strese giriyorum. Zamanim yok. Ayni konu defalarca dönüp duruyor. (Bakıniz;) Forum kurallari.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:Kardesim, ben burada defalarca yazdım. Ben yıllar önce antibiyotik tedavisi sonucunda iki yıllık bir sıfir semptom durumuna gelmistim. Bu arada bu enjeksiyon yöntemine kafayi taktim. Cok iyi olmama ragmen düşüncem suydu; Ben iyiyim ama belki kalan bakteriler vardir, oldu olacak bu enjeksiyonu yaptirayim. 3enjeksiyon yaptirdim yaptirmaz olaydim. Tüm semptomlar geri gelmisti ve eskisinden daha kötü olmustum. Dra sordugumda bana verilen cevap suydu; "demekki size yaramadi" dayanilmaz agrilara evrildi durumum.Ayrica iseme semptomları. Biraz bekledim birkac gun. Fakat agrilar gunden gune artiyordu. Eski aldigim antibiyotik tedavisine baslamaya karar verdim. Tekrar duzelmem 3-4 yıli bulmustu. Bakin ben dru elestirirken isim vermiyorum. Bu etik kurallara ve forum kurallarina aykiridir. Sakin yaptirmayin derken, ben zarar gordum baskasi gormesin diye soyluyorum. Benden sonra birkac kisi daha oldu onlarda zarar gordu. Daha ne diyeyim isteyen gitsin yaptirsin, baskada diyecek bir seyim yok. Ben bu insanlari gercekten anlayamiyorum. İyilikten maraz dogarmıs, cok dogru bir söz.
Abi bu konuda sana katılmıyorum oda şundan 1.5 yıldır tedavi alıyorum şunu düşünüyorum enjeksiyon yapan doktor diyormuş son enjeksiyon dan 2 ay sonra yavaş yavaş düzeleceğini söylüyor yani enjeksiyon un faydasını 2ay sonra göreceğim söyleniyor ve 6 ay içinde tedavinin sonuç vereceğini söylüyor 2 husus bir sürü arkadaş enjeksiyon olmuş ama hepsi halinden memnun yani hepsi 2 yıl içinde iyileşmiş çoğu forma dahi girmiyor nerde bu insanlar eminim formda üye olup daha önce enjeksiyon olanların durumunu merak ettim enjeksiyon dan iyileştiklerini düşünüyorum bir de abi senin yaptırdığın enjeksiyon dan iyileşme ihtimalin var İnan bunuda düşünüyorum acaba diyorum Kadir abinin yaptırdığı enjeksiyon dan iyileşmiş olabilirmi diye düşünüyorum sence böyle bir ihtimal yolmu abi ? formda enjeksiyon olanlar lütfen erinmesin durumunu yazsın
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yok kardesim ister katil ister katilma.. prostatik enjeksiyonu ben 3 seans denedim diyorum. Beni mahvetti. Delik desik oldu prostat kan isedim. Lokosit 35 e firladi. 2 ay bekledim duzelir diye duzelmedi.. gittikce azdi. Sonra yine klasik tedaviye donerek toparladim. 4 yilimi aldi tekrar iyilesmek. Yahu arkadas niye inanmiyorsunuz... ben ondan iyilesmedim...bundada bir seyler ariyor millet yahu.. eskileride zaten normal tedaviye donduler.. prostattin icine igne giriyor bana yaramadi. Siz yaptirin drlar orada..
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:Yok kardesim ister katil ister katilma.. prostatik enjeksiyonu ben 3 seans denedim diyorum. Beni mahvetti. Delik desik oldu prostat kan isedim. Lokosit 35 e firladi. 2 ay bekledim duzelir diye duzelmedi.. gittikce azdi. Sonra yine klasik tedaviye donerek toparladim. 4 yilimi aldi tekrar iyilesmek. Yahu arkadas niye inanmiyorsunuz... ben ondan iyilesmedim...bundada bir seyler ariyor millet yahu.. eskileride zaten normal tedaviye donduler.. prostattin icine igne giriyor bana yaramadi. Siz yaptirin drlar orada..
Bilmiyorum abi sadece bunları düşündüm ve açıkça yazdım bazen şunuda düşünüyorum duyarlı antibiyotik ile en az 3 yıl tedavimi alsam diyorum sonramı denesem diyorum birde doktorların dediği acaba doğrumu zamanla geçer diyorlar ama enjeksiyon dan önce bir enfeksiyon doktorundan tedavi almayı ve onun fikrini soracam enjeksiyon konusunda uygun görürse yaptırmayı düşünüyorum biliyorsun abi fajı dahi denedik birde korkuyorum agrı sızı yanma geri gelir diye
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Enjeksiyon konusunda iyi arastir ve ona gore karar ver huseyin. Sen bilirsin artik kardesim. Tercih senin.
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

ben enjeksiyonu 5 kere leventte yaptırdım 1 kere adnan arıcanda yaptırdım aman uzak durun bu enjeksiyon işinden derim yaptıralı 5 yıl oldu daha enjeksiyonun tahribatını düzeltemedim.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

başlığı ben açmıştım, iki gündür bakmıyordum, baya tartışılmış. tam olarak anlaşılamadım herhalde. 3 aydır zafer hocaya gidiyorum ve önceki doktor deneyimlerimle gözden geçirdiğimde zafer hocayı şu aşamada bırakmak gibi bir düşüncem yok. çünkü en azından bir teşhis koydu ve tedavi etmeye çalışıyor. 5 senedir teşhis koyulamamış biriyim, bu forumu keşfettim ve zafer hocaya gittim, hiçbir şey olmasa bile psikolojik olarak daha iyiyim artık, benim sadece hocayla ilgili sorduğum sorulara hiç cevap alamamak, daha içeri gireli 2 dakika olmuşken çekip gitmesi gibi şikayetlerim oldu. bunu yaşayanlar vs. oldu mu diye öğrenmek istedim, belki o günlük bir şeydi, insanların tecrübelerinden onu görecektim. zafer hocaya ne hakaret ettim, ne de nahoş bir eleştiride bulundum. kadir abinin istemeyen gitmesin yorumunu da anlayamadım, neticede bu forum dayanışma için var ve ben bir konuda insanların fikrini merak etmişim, hiç memnun olmasam zaten gitmem, niye buraya gelip hakaret edeyim ki adama. özel teşebbüs neticede, adam kimseyi gelmesi için zorlamıyor, istediği para da hastanenin ve kendisinin bileceği iş, orasını da eleştirmiyorum.
Kartal42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kartal42 »

mehmet75 yazdı:ben enjeksiyonu 5 kere leventte yaptırdım 1 kere adnan arıcanda yaptırdım aman uzak durun bu enjeksiyon işinden derim yaptıralı 5 yıl oldu daha enjeksiyonun tahribatını düzeltemedim.
Suanki sikayetlerin nedir peki ?