Suanki durumunuz

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Suanki durumunuz

Mesaj gönderen tolga58 »

Arkadaşlar bilgi paylaşımı yapsak suanki durumunuzu hangi doktorda tedavi gördüğünüzü nelerin iyi geldiğini .lökosit odaklimi kültür odaklimi tedavi olduğunuzu. Bizim gibi yeni arkadaslara yol gösterseniz.
Targocid

Re: Suanki durumunuz

Mesaj gönderen Targocid »

Ben, uzun uzadıya yazacağım yakın zamanda. Kaşıntı gibi hafif yanmalar ve halsizlik var.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Tam 1 sene oldu korunmasiz anal iliski ile macera basladi. Sık idrar, yanma batma sizi halsizlik ilk 3 ay beter gecti , zafer oymana istanbula her ay olmak uzere 4 kez gittim , her ay 1000 tl yakin param gitti ucak biletleri vs. prostat sivisindan lokosit bol gorundu , sonra 6 7, sonra 1 2 , ampirik tedavi antibiyotik tedavi iyi gibi oldu sonra gene ayni oldu. Takviyeler aldim. 1 sene sonra sonuc olarak . Agri var sizi devam ediyor , sık idrar ve yanma yok, cinsellik idare eder. Yaş 40. Kendi kafama gire tetradodox flagy kullandim 10 gun sonra candida oldum. Neyseki 2 ay probiyotik aldim sekeri azaltim cozdum.
Penisin koku ve testis yanlari sizliyo, testis alti , makat arası# pelvik kas bolgesi gergi annemin dizleri için aldigi at kestanesi kremini aldim apis arasi kasiklar testis alti felan masj yaptim kremle . Aneljezik ozelligi var deriyi cayir cayir yakiyo dayanabilen sursun 10 dakka sonra uyusturyo boyle rahatlatiyo
Artik canimdan bezdim yoruldum. Taksan bi turlu takmasan bi turlu. Allah sifamizi versin.
Emre03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Emre03 »

kmlpr yazdı:Tam 1 sene oldu korunmasiz anal iliski ile macera basladi. Sık idrar, yanma batma sizi halsizlik ilk 3 ay beter gecti , zafer oymana istanbula her ay olmak uzere 4 kez gittim , her ay 1000 tl yakin param gitti ucak biletleri vs. prostat sivisindan lokosit bol gorundu , sonra 6 7, sonra 1 2 , ampirik tedavi antibiyotik tedavi iyi gibi oldu sonra gene ayni oldu. Takviyeler aldim. 1 sene sonra sonuc olarak . Agri var sizi devam ediyor , sık idrar ve yanma yok, cinsellik idare eder. Yaş 40. Kendi kafama gire tetradodox flagy kullandim 10 gun sonra candida oldum. Neyseki 2 ay probiyotik aldim sekeri azaltim cozdum.
Penisin koku ve testis yanlari sizliyo, testis alti , makat arası# pelvik kas bolgesi gergi annemin dizleri için aldigi at kestanesi kremini aldim apis arasi kasiklar testis alti felan masj yaptim kremle . Aneljezik ozelligi var deriyi cayir cayir yakiyo dayanabilen sursun 10 dakka sonra uyusturyo boyle rahatlatiyo
Artik canimdan bezdim yoruldum. Taksan bi turlu takmasan bi turlu. Allah sifamizi versin.
Kardes korunmasiz iliski birde anal nasil bi cesaret valla zor bi durum,, Allah sifa versin insalah tez zamanda
Buffon

Mesaj gönderen Buffon »

Arkadaşlar Selam uzun süredir yazmıyordum. Ama zamanında çok çektiğim için bu illetten belki Bi faydası olur diye yazıyorum. Ben zafer hocaya gittim tedavileri kesinlikle olumlu oldu. Bunun yanında o zaman zarfında alışkanlık haline getirdiğim şeyler de yardımcı oldu. Hatta zafer hoca tedaviye ara verdiğim 9 ayda lokositim azaldığı için tebrik etti.
Ben sürekli olarak o bölgeyi sıcak tutmaya çalıştım.
Düzenli iltihap sökücü bitki çayları içtim.
Kola vs. Hiç tüketmedim.
Duşta sıcak su tutarak dışarıdan prostata masaj yaptım.
Pelvik egzersiz yaptım. YouTube a yazın çıkıyor.
Bol su ve hemen tuvalete çıkma bekletmeden.
Ve en son olarak %80 falan iyiyim derken bir sevgilim oldu ve onunla yaşamaya başladım.
Her gün düzenli ilişkiye giriyoruz ve şu anda %98 iyiyim diyebilirim.
Cola kahve falan içiyorum. Herhangi bir diet yapmıyorum. Alkol sonrası cinsellik bir tık düşüyor gibi oluyordu ama artık o da olmuyor.
Daha önce de yazanlar olmuştu evlenince geçiyor diye.
Düzenli bir cinsel yaşam şart gibi geliyor bana.
Herkese geçmişler olsun, en önemli şey moral. Moralinizi bozmadan devam edin. O çok etkiliyor gerçekten.
insirah13

Mesaj gönderen insirah13 »

Buffon yazdı:Arkadaşlar Selam uzun süredir yazmıyordum. Ama zamanında çok çektiğim için bu illetten belki Bi faydası olur diye yazıyorum. Ben zafer hocaya gittim tedavileri kesinlikle olumlu oldu. Bunun yanında o zaman zarfında alışkanlık haline getirdiğim şeyler de yardımcı oldu. Hatta zafer hoca tedaviye ara verdiğim 9 ayda lokositim azaldığı için tebrik etti.
Kola vs. Hiç tüketmedim.
Ve en son olarak %80 falan iyiyim derken bir sevgilim oldu ve onunla yaşamaya başladım.
Cola kahve falan içiyorum. Herhangi bir diet yapmıyorum. Alkol sonrası cinsellik bir tık düşüyor gibi oluyordu ama artık o da olmuyor.
Herkese geçmişler olsun, en önemli şey moral. Moralinizi bozmadan devam edin. O çok etkiliyor gerçekten.
Hocam cinsel problem olmuş muydu hastalık zamanı?
Buffon

Mesaj gönderen Buffon »

Evet olmuştu. Zor ereksiyon oluyordum ve yanma oluyordu.
Gokhansuskun
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İdrar Yapamamak prostatit sebebi mi?

Mesaj gönderen Gokhansuskun »

Hele ki bosaldiktan sonra mesela millet 15 dk sonra cişini yapar rahatlar ben belki gunlerce tıkalı gibi Yaşıyorum ve bu sonra bende kendiliginden enfeksiyona dönüşüyor. Prostatit mi yoksa bu vucut neden boyle yapar
Gokhansuskun

Re: İdrar Yapamamak Prostatit Sebebi mi?

Bosaldiktan sonra 15 dk da millet idrarını yaparken bende daha gec geliyor ve idrardan sonra belki gunlerce yapamama kesik kesik yapma durumu oluyor. Acaba bu prostatit sebebi mi? Bosalmasam sorun yok ama ne zmn bosalsam hayatim idrari duzene sokmakla geciyor ve kendi kendine enfeksiyon oluyor
Gokhansuskun

Cevap verecek kimse yok mu?
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Buffon yazdı:Arkadaşlar Selam uzun süredir yazmıyordum. Ama zamanında çok çektiğim için bu illetten belki Bi faydası olur diye yazıyorum. Ben zafer hocaya gittim tedavileri kesinlikle olumlu oldu. Bunun yanında o zaman zarfında alışkanlık haline getirdiğim şeyler de yardımcı oldu. Hatta zafer hoca tedaviye ara verdiğim 9 ayda lokositim azaldığı için tebrik etti.
Kola vs. Hiç tüketmedim.
Baktım ama detaylı bir semptom anlattiginiz yazınızı goremedim rica etsek paylaşır mısınız ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kola vs. Hiç tüketmedim.
Çok sevindim kardesim, hastaligin uzerine gidip iyi bir duruma gelmişsin. Şifan daim olsun.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Kola vs. Hiç tüketmedim.

Sicak tutmak klimali oda bulunmamak , papatya cayı. Sabah yurumek bacaklarda kan hareketi sagliyor

Bu siralarda yeni fantezim, sabah 6. 30 da yuruyuse basliyor, donerken belediye personelinin yoldaki cim ve agaclari sulamak icin acmis oldugu fiskiyelerin icinden ciplak ayakla otlarda yuruyorum vucuttaki elektrigi gerginligi aliyor
Tugberk34

Mesaj gönderen Tugberk34 »

Bende de bacak ve kalçalarda yotgunluk hissi gibi bir ağrı var bizimki sanırım nörolojik.Bir nöroloji uzmanına görün derim
gokay343 yazdı:Şuanki durumum herhangibi yanma arıyok ğenis bolgesinde 2 haftatır iyim ama öylebir ayak koll arım varki kas arısımı desek sinir lerdenmi bilmiorum 2 gun oldu yataktan uenı kaltım dişarı çıktım 3gun evel 2satt ayakta kaldım busekil oldum isal bilem oldum iştahsızlık bunasıl bişey böylle bişey yaşayan ark varmı çok öerak ediom septomu bu arıbiara kalbime kadar ullaştı kalp kırizi geçiriom sandım sabır etim bugun çok şukır iyim ama arılar gelip gidior ayak kol arıları ama
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Valla ıdrar yapamama problemi ve yanma baska bırsey yok bosalma ereksıyon felan normal
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: İdrar Yapamamak prostatit sebebi mi?

Mesaj gönderen asosyal »

Gokhansuskun yazdı:Hele ki bosaldiktan sonra mesela millet 15 dk sonra cişini yapar rahatlar ben belki gunlerce tıkalı gibi Yaşıyorum ve bu sonra bende kendiliginden enfeksiyona dönüşüyor. Prostatit mi yoksa bu vucut neden boyle yapar
Prostatın çok sis olmasın doktora bitirdin ni? Tedavi eden doktorun ile konuş bence
Gokhansuskun

Prostat neden şiser yada neden geri nasıl iner.. 7 gun oldu agrim mesela dün normale döndüm bugun geri idrarda zorlanma mevcut
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gokhansuskun yazdı:Prostat neden şiser yada neden geri nasıl iner.. 7 gun oldu agrim mesela dün normale döndüm bugun geri idrarda zorlanma mevcut
Prostatta olusan enfeksiyon kaynaklı inflamasyon nedeniyle zaten dogal olarak şişlik oluşuyor. İmmun sistem kendi gucuyle bu inflamasyonu yenmeye calisiyor. Dolayisi ile bu sislik bazen biraz azaliyor. Uygun antibiyotik ilede azalabilir. Fakat inflamasyonu ve şisliği arttirici etkenler var. Bunlari forumda yazdik. Üşütme, üst üste ejekülasyon, baharatli ve asitli gıdalar, stres, kaygı,yorgunluk ve uykusuzluk gibi immun sistemi ni düşuren etkenler şişligi aninda arttırır.Şişlik artinca iseme semptomlari ortaya cikar.
Gokhansuskun

Birden olur mu peki bu kadir bey yani şişlik dediginiz lavabo çıkışımıza resmen engel
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gokhansuskun yazdı:Birden olur mu peki bu kadir bey yani şişlik dediginiz lavabo çıkışımıza resmen engel
Birden olur evet birsaat icinde bile oluyor kardesim mlsf.
karbonateroll

Mesaj gönderen karbonateroll »

Sebebini bilmediğim yüzde yirmilik bir nuks yaşıyorum. Doluluk hissi mesanede sürekli idrar hissi damlama semptomlarına ek makatta geçen gece muthis bir ağrı ile uyandım. Karbonatli su simflat ve asacole başladım düştü gibi yine. Bu hastalığın.....
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

karbonateroll yazdı:Sebebini bilmediğim yüzde yirmilik bir nuks yaşıyorum. Doluluk hissi mesanede sürekli idrar hissi damlama semptomlarına ek makatta geçen gece muthis bir ağrı ile uyandım. Karbonatli su simflat ve asacole başladım düştü gibi yine. Bu hastalığın.....
16 yillik gecmisin var , duzeltmistin sorunlari, nasil oldu nuks , sende nuks yasadiysan moralim cok bozuldu vallahi nasil bir illettir bu , kazitmak lazim , omur boyu insan aci cekermi
karbonateroll

Mesaj gönderen karbonateroll »

kmlpr yazdı:
karbonateroll yazdı:Sebebini bilmediğim yüzde yirmilik bir nuks yaşıyorum. Doluluk hissi mesanede sürekli idrar hissi damlama semptomlarına ek makatta geçen gece muthis bir ağrı ile uyandım. Karbonatli su simflat ve asacole başladım düştü gibi yine. Bu hastalığın.....
16 yillik gecmisin var , duzeltmistin sorunlari, nasil oldu nuks , sende nuks yasadiysan moralim cok bozuldu vallahi nasil bir illettir bu , kazitmak lazim , omur boyu insan aci cekermi
Sanırım stresten oldu dostum. Ben de tam anlamadım tekrar zafer hocaya gidicem. Isin kötü tarafi tek iyi gelen biteral acaip bir alerji yapmıştı en son vücudumda. Tekrar biteral kullanmaya korkuyorum ama yerine de diger verdiği hiç bisey iyi gelmemişti. Bilemiyorum. Çile çekiyoruz yıllardır.
Gokhansuskun

Kadir bey doktora gittim bu 8-9 gundur idrar sorunu için usg hormonlar icin kan tahlili vede iseme testi istedi benden. Usg ve kan verdim ama iseme testini az geldi dedim zaten sorunum idrar sıkıntısi. Neyse Cuma gunu sonuclar icin gidecegim suan idrarim yapabiliyorum ama Yaptiktan sonra agrim oluyor. Bu arada teşhis olarak kagida AKUT prostatit yazdi doktor. Galiba prostatit oluyorum bende
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Merhabalar önceki durumumu yazmıştım şu an diğer bi sağlık sorunu sebebiyle prostatit tedavisine ara vermiştim bulunduğum şehirde birkaç üroloğa gitsem de kimisi prostatit olmadığımı kimi testesteron tedavisine başlamamı tavsiye etti. İdrar sorunu olarak debi eskiye oranla biraz düşük idrar sonu damlatma devam ediyor. Huzursuzluk şeklinde ağrı isteksizlik ve ereksiyon problemi de devam ediyor. Geçen ve geri dönmeyen semptomlar makat bölgesinde ve boşalırken yanma hissi. Prostat masajı sonrası idrar tahlilimde nitrit ve lökosit pozitif çıktı kültürde üreme olmadı. Bu durumda prostatit olmadığımı söyledi bir profesör. Bir de bu ara elektrik çarpması titreme benzeri semptomlar var peniste tekrar bir tedaviye başlayacağım. Mide sebebiyle aldığım Largopen ve nidazol antibiyotiğin hiç etkisi olmadı prostata açıkçası bir umut demiştim .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.