Iyi olmanin yollari

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
forumank1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Iyi olmanin yollari

Mesaj gönderen forumank1 »

Selam forum uyeleri bende uzun zamandir yazmiyordum ara ara bos oldugumda soýle bir bakiyordum kardeslerim benim rahatsizligim cok stresli bir donemde bas gosterdi m.genitelyum bulundu tedavisini oldum ankarada cok doktora gittim form sayesinde huseyin hocaya gittim ilaclar filan derken cok sukur iyiyim ALLAH kadir abiden razi olsun kadir abinin bir yazisi var bu hastaligin %90 stres bunu atlatin kendinize ugras bulun emin olun hastaligi unutuyorsunuz bu form disinda ozellikle kadir abinin yazilari disin da internet uzerinden hastalik aramayin bu is psikolojik sorunlara yol acar ilaclari icin hastaligi unutun ben oyle yaptim aslinda yazmayacaktim ama karamsar arkadaşlar var kimse bu hastalik dan korkmasin ustune gitsin kanser yapmaz ölümcül degil tekrar kadir abiye tesekkur ederim hic tanimadigi birine numarasini verip yardimci olmak kolay birsey degil ALLAH TEKRAR RAZI OLSUN
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Iyi olmanin yollari

Mesaj gönderen sixfeetunder »

tedavi yontemin neydi hocam?
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

sixfeetunder yazdı:tedavi yontemin neydi hocam?
+1
forumank1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen forumank1 »

Hocam duyarli antibiyotik kullandim kendime baska ugraslar buldum interneti biraktim aklini baska yere ver hastalik zaten kayboluyor cok antibiyotik kullandim baska seyler cikti hemoroid ve enterekok f gibi sonra oluruna biraktim ne sikayetim kaldi nede tasa
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

forumank1 yazdı:Selam forum uyeleri bende uzun zamandir yazmiyordum ara ara bos oldugumda soýle bir bakiyordum kardeslerim benim rahatsizligim cok stresli bir donemde bas gosterdi m.genitelyum bulundu tedavisini oldum ankarada cok doktora gittim form sayesinde huseyin hocaya gittim ilaclar filan derken cok sukur iyiyim ALLAH kadir abiden razi olsun kadir abinin bir yazisi var bu hastaligin %90 stres bunu atlatin kendinize ugras bulun emin olun hastaligi unutuyorsunuz bu form disinda ozellikle kadir abinin yazilari disin da internet uzerinden hastalik aramayin bu is psikolojik sorunlara yol acar ilaclari icin hastaligi unutun ben oyle yaptim aslinda yazmayacaktim ama karamsar arkadaşlar var kimse bu hastalik dan korkmasin ustune gitsin kanser yapmaz ölümcül degil tekrar kadir abiye tesekkur ederim hic tanimadigi birine numarasini verip yardimci olmak kolay birsey degil ALLAH TEKRAR RAZI OLSUN
Kardeşim, ne mutlu bize sana bir nebze faydamiz olduysa. Ne guzel iyilesmissin şifan daim olsun kardeşim.Çok sevindim.