sizce nedir ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bauwext
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

sizce nedir ?

Mesaj gönderen bauwext »

Herkese merhaba abilerim kardeşlerim yaşım 27 yaklaşık 3 aydır herkeste olan çoğu septomu bende yaşadım fakat yaklaşık 20 gündür ağrım ve sızım yok denecek kadar az daha herhangi bir tedavi ve tanı konmadı ama ben 100 de100 eminim debide düşüklük peniste ağrı sızı her şeyi yaşadım.ligone multivitamin kullanıyorum şimdilik durumum iyiykenn neler yapabilirim ve idrarda lokost 3 erorosit1 çıktı en son bir hafta önce baktırmıştım yalnız testistlerim acayip şekilde sarktı varikosel mi başka bir durum mu bilmiyorum
Pablos

Re: sizce nedir ?

Mesaj gönderen Pablos »

Testiste ağrı ve kızarıklık varsa epididimit olabilir sadece sarkma ise varikosel olabilir. Her halükarda takip altında olmalı bence yani kültür usg vs
hayatzor22

Mesaj gönderen hayatzor22 »

bauwext yazdı:Herkese merhaba abilerim kardeşlerim yaşım 27 yaklaşık 3 aydır herkeste olan çoğu septomu bende yaşadım fakat yaklaşık 20 gündür ağrım ve sızım yok denecek kadar az daha herhangi bir tedavi ve tanı konmadı ama ben 100 de100 eminim debide düşüklük peniste ağrı sızı her şeyi yaşadım.ligone multivitamin kullanıyorum şimdilik durumum iyiykenn neler yapabilirim ve idrarda lokost 3 erorosit1 çıktı en son bir hafta önce baktırmıştım yalnız testistlerim acayip şekilde sarktı varikosel mi başka bir durum mu bilmiyorum
Merhaba şikayetleriniz ilk nasıl başladı? Cinsel temas var mı
bauwext

Mesaj gönderen bauwext »

askerdeyken başladı boşaldıktan sonra ço kötü bir penis başı batması sızı ,peniste uyuşukluk ağrı sızı dayanılmazdı zamanla çoğu geçti cinsel temas olmadı
hayatzor22

Mesaj gönderen hayatzor22 »

bauwext yazdı:askerdeyken başladı boşaldıktan sonra ço kötü bir penis başı batması sızı ,peniste uyuşukluk ağrı sızı dayanılmazdı zamanla çoğu geçti cinsel temas olmadı
Hiç antibiyotik falan kullanmadınız mı? İdrarda yanma şikayetiniz oldu mu?
bauwext

Mesaj gönderen bauwext »

hayatzor22 yazdı:
bauwext yazdı:askerdeyken başladı boşaldıktan sonra ço kötü bir penis başı batması sızı ,peniste uyuşukluk ağrı sızı dayanılmazdı zamanla çoğu geçti cinsel temas olmadı
Hiç antibiyotik falan kullanmadınız mı? İdrarda yanma şikayetiniz oldu mu?
sadece pylosptyl kullndım sık idrara çıkma vardı o şimdi yok normal çıkıyorum yani boşalmadan sonra çık hafif bir sızı var ada geçiyor sonra ,erksiyon prb yok sabah ereksiyonu oluyor ama %100 değil peniste bi uyuşma var benim şimdiki septomlarım hafif doktora daha hiç gitmedim
Ayazcrantz07

Mesaj gönderen Ayazcrantz07 »

Varikosel , epidedimit olabilir
bauwext

Mesaj gönderen bauwext »

gokay343 yazdı:Purostatıt benzior semtomlar bendede ilkseneler böyleydi umursamamıştım gecetdiye geçti nıtekım 2 yılsonra şidettli şekılde gerı geldi uyandevi uyandırmıştım dikatt et kendıne
Abi bende kesinlikle prostatit olduğumu düşünüyorum fakat şimdilik seyrinde gidiyor kesinlikle dikkat ederim
bauwext

Mesaj gönderen bauwext »

Ayazcrantz07 yazdı:Varikosel , epidedimit olabilir
Epididim nedir ve semptomları nedir acaba