Prostat sıvısı nasıl verilir

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostat sıvısı nasıl verilir

Mesaj gönderen gonore »

NightAngel01 yazdı:
mehmetadana yazdı:
gonore yazdı: bakıldığı zaman şişliğin yokmuş demek ki güzel bir gösterge..
gösterge güzelde şikayetler aynı. prostat hafif iltihap var diyorlar ne iltihapmiş be antibiyotik manyaği olduk kurumadi :)
Abi bizim derdi çekmeyen bilmez 18 yaşımda en güzel zamanlarımda eve bağımlı oldum sınavlara odaklanamıyorum yarın bir gün askerlikte ne yapcam korkusu beni hastalık sahibi etti Allah yüzümüzü güldürür umarım
düzenli prostat masajı yaptır prostatit olduğuna eminsen en azından..kendin yapmaya çalış..birşeyler dene ve böyle düşünmemeye bak kardeşim..zamanla alışıyorsun işte bir şekilde..
:P
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

gonore yazdı:
NightAngel01 yazdı:
mehmetadana yazdı:
gösterge güzelde şikayetler aynı. prostat hafif iltihap var diyorlar ne iltihapmiş be antibiyotik manyaği olduk kurumadi :)
Abi bizim derdi çekmeyen bilmez 18 yaşımda en güzel zamanlarımda eve bağımlı oldum sınavlara odaklanamıyorum yarın bir gün askerlikte ne yapcam korkusu beni hastalık sahibi etti Allah yüzümüzü güldürür umarım
düzenli prostat masajı yaptır prostatit olduğuna eminsen en azından..kendin yapmaya çalış..birşeyler dene ve böyle düşünmemeye bak kardeşim..zamanla alışıyorsun işte bir şekilde..
Yaşadığımız yerde yapan tedavi eden doktor yok kendi çabamızla iyileşmek zor Allah bir dert vermiş çekiyoruz bakalım nolcak sonumuz
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

gonore yazdı:
NightAngel01 yazdı:
mertefe yazdı:Sekreteri nerden biliyormuş sıvı aldığını ezbere konuşmuş çünkü 500 tlyi peşin veriyorsun
Öyle söyledi işte ben de inandım tedaviye inancım kalmadığı için 500 lira vermek istemedim şuan hastalığım en alevli kısmını yaşıyorum eğer önceden prostatit değilsem bile şuan oldum galiba mesane de ağrı yanma şikayetleri çok bastırmaya başladı
kardeşim prostat ultrasonu çektirmeni öneririm...yaşın daha küçük en azından yol gösterir...ödemli prostatın var birçoğumuz gibi galiba..
bence bu ultrason hicbir s.. me yaramiyor .Fuzuli para veriyoruz gibi geliyor ...prostatitsin ve ultrason cektirdin , az odemin var eee , cok odemin var eee , hic odemin yok eee , hepsinde ise semptomun var ... tas var ee , tasin yok ee ama semptomun var ... Noldu simdi , bunlari bilmek sana ne kazandirdi .. kendi kendime dusunuyorum iste ... Her iki veya daha fazla ki olasiliklarda yine alinan aksiyonlar alinabilecek aksiyonlar hepsinde ayni kaliyor ...

Bence ultrason surda faydali olabilir , hani olduya prostatik enjeksiyon dusunuyorsunuz , ultrasonda prostatta odem nerede kolonize olmus ise enjeksiyonu oraya yapmak mantikli olabilir ..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

gokay343 yazdı:Bu rahatsozlık sizde halsiLik iştahsıLık yapıyomu arkadaşlar uzanınca duzelior ayakta durunca ayaklarım romattizma ollmusgıbı arıyor
Aynı durum bende de var kardeşim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaslar lutfen türkceyi düzgün yazip, kelimeleri yerinde kullanalim. Yazim tarzina dikkat edelim.