Düşük meni hacmi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Düşük meni hacmi

Mesaj gönderen Yedek »

Arkadaşlar bu hastalıktan sonra meni hacmi çok düşen var mı ? Tedavi için yapılabilecek bişey var mı en az %70 lik bir semen hacmi kaybım var normal mi
Targocid

Re: Düşük meni hacmi

Mesaj gönderen Targocid »

Evet. Akımı, idrar gibi, ortadan geliyor. Benim gittiğim doktorlar diğer şikayetlerime çözüm bulamadı, onu hiç söylemedim bile. Bence, hiç sorun etmeyin bu durumu. Ağrı, sızı bittiyse geçmiş olsun.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Iyılesme gosterdıkden sonrada devam ediyor bu kafana takma
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yedek yazdı:Arkadaşlar bu hastalıktan sonra meni hacmi çok düşen var mı ? Tedavi için yapılabilecek bişey var mı en az %70 lik bir semen hacmi kaybım var normal mi
Kardesim, meni hacmi azalmaz fakat meni çikişinin tazyigi duser yani debi düşüyor. Onunda sebebi su; prostatin icinden gecen meni kanallari prostatitten dolayi daraliyor ve meni gecisini kısarak tazyigi düşuruyor. Saglikli bir insanda 50 cm uzaga fiskiran meni, prostatitli hastada 4-5 cm uzaga ancak gidiyor ama daha uzun suruyor ejekulasyon. Prostat ice dogru sert ve sis oldugu icin meni kanali daraliyor ayni idrar gibi debi dusuyor.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

E vitamini tavsiye etmisti benim eski doktor.ben biraz faydasını gördüm. Evicap 400 .
Aslında alınan zevklede alakalı biraz .
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

akoray dostun dediği gibi zevkle çok alakalı istek yoksa eğer bir hafta kadar perhiz yapıp deneyin İstek az olup sık boşalınca bende de aynı durum oluyor sık dediğim de 2 günde bir de yapsam hacim az
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

kadir yazdı:
Yedek yazdı:Arkadaşlar bu hastalıktan sonra meni hacmi çok düşen var mı ? Tedavi için yapılabilecek bişey var mı en az %70 lik bir semen hacmi kaybım var normal mi
Kardesim, meni hacmi azalmaz fakat meni çikişinin tazyigi duser yani debi düşüyor. Onunda sebebi su; prostatin icinden gecen meni kanallari prostatitten dolayi daraliyor ve meni gecisini kısarak tazyigi düşuruyor. Saglikli bir insanda 50 cm uzaga fiskiran meni, prostatitli hastada 4-5 cm uzaga ancak gidiyor ama daha uzun suruyor ejekulasyon. Prostat ice dogru sert ve sis oldugu icin meni kanali daraliyor ayni idrar gibi debi dusuyor.
meni hacminde de/ miktarindada da azalma oluyor kadir abi ....Yani , cok abartarak soyluyorum mesela bosalarak cay bardagini doldururken simdi ise toplamda arkadas bardagin sadece % 30 unu doldurabiliyor .Yani az meni geliyor .. Arkadasin demek istedigi bu ....

Bahsettigin ,Meninin Debisinin dusuklugu , meninin cikis hizi dusuklugu ise yine benzer yasadigimiz konular ... Hepsini ayni anda yasayan arkadaslarda vardir aramizda , ben yasiyorum mesela , hem meni miktari az ( bir tatli kasigini doldurabiliyor ) , hem tazyik ( meni hizi ) az , soyledigin gibi 4-5 cm e uzaga gidiyor, hemde debi az , (oluk oluk bosalinamiyor ... )
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sık bosalirsaniz meni zaten azaliyor. Ne kadar seyrek bosalirsaniz meni okadar artiyor biriktigi icin ...ama su var meni olusumu libido ile paralel baglantili.. libido yuksekligi meni uretimini arttiriyor. Düsuk ise meni uretimide azaliyor maalesef. Bunlarin hepsi iste nalet enfeksiyonla yada inflamasyonla alakalı.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir yazdı:Sık bosalirsaniz meni zaten azaliyor. Ne kadar seyrek bosalirsaniz meni okadar artiyor biriktigi icin ...ama su var meni olusumu libido ile paralel baglantili.. libido yuksekligi meni uretimini arttiriyor. Düsuk ise meni uretimide azaliyor maalesef. Bunlarin hepsi iste nalet enfeksiyonla yada inflamasyonla alakalı.
Abi ben 1 hafta boşalmayınca penıste katılık hissizlık baslıyor ve spermde pıhtılaşma fazlalasıyor fazla boşaldıgım zamanda pıhtı azaldıgı ıcın ereksıyonda duzelıyor menı kıvamı faLa her gun boşalsam dahı acaba enfeksıyondan dolayı mı fazla
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

esanjor01 yazdı:
kadir yazdı:
meni hacminde de/ miktarindada da azalma oluyor kadir abi ....Yani , cok abartarak soyluyorum mesela bosalarak cay bardagini doldururken simdi ise toplamda arkadas bardagin sadece % 30 unu doldurabiliyor .Yani az meni geliyor .. Arkadasin demek istedigi bu ....

Bahsettigin ,Meninin Debisinin dusuklugu , meninin cikis hizi dusuklugu ise yine benzer yasadigimiz konular ... Hepsini ayni anda yasayan arkadaslarda vardir aramizda , ben yasiyorum mesela , hem meni miktari az ( bir tatli kasigini doldurabiliyor ) , hem tazyik ( meni hizi ) az , soyledigin gibi 4-5 cm e uzaga gidiyor, hemde debi az , (oluk oluk bosalinamiyor ... )
Spermıyoğram yaptırdın mı abı
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Bendede bu durum var mast uzun sure yapmazsam uzaga atiyor ama genelde hep yakın 4-5 cm spermiogram yaptirmistim 0.5 ml cikti sonra steril kapta olcmeye basladim suan 2-3ml bosaliyorum en fazla 4-5mlyi gordum
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Geçtiğimiz gün prostat masajı yaptırdım ve 15 dakika sonra mastürbasyondan meni kültürü verdim meni de artış , çıkış hızında da artış gördüm. Sanırım tıkalı kanallar biraz rahatlıyor bunu deneyebilirsiniz arkadaşlar
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

benim bu ara iyice düştü 1ml 1.5ml neredeyse hiç boşalamıyorum gibi acaba bunun başka biryerlerde bi sebebi mi var sistoskopi oldum herhangi bir darlık tıkanıklık yok
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

crazy96 yazdı:benim bu ara iyice düştü 1ml 1.5ml neredeyse hiç boşalamıyorum gibi acaba bunun başka biryerlerde bi sebebi mi var sistoskopi oldum herhangi bir darlık tıkanıklık yok
Aynı durum bende de var hocam birkaç gün önce fena değildi şu an bi çay kaşığı neredeyse
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.