İyileşmek istiyorsan sabret

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

İyileşmek istiyorsan sabret

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Arkadaşlar herkes bu prostatıt durumuna farklı cozumler sunuyor siteye son bir bucuk aydır donus yaptım tekrardan nüks yasamam sonucu psikolojik baskı var uzerımde bır evlılık durumu ve görüyorumki tıpla bu hastalığa yakalanana kadar uzaktan yakından alakası olmamıs insanlar ahkam kesiyor burda her duyduğunuza her gördüğünüze inanmayın tedaviler mutlaka ise yarıyor dogru tedavı antıbıyotık mı evet bende oyle oldu duzeldı sonradan kendi hatam yuzumden nuksettı yasam tarzınızı değiştirin sigara alkol kesinlikle almayın bunlar sadece prostatıte degıl vucudun dıger ıslevlerınede zararlı normal sağlıklı insanın basınada gelebiliyor bu durum herkesle ılıskıye giren birinin basınada mıkrop direk prostatıte hucum etmiyor bır sure normal ıdrar yolu enfeksiyonu olarak devam ediyor vucutta umudunuzu kaybetmeyin 4 senenin sonunda ıyılesen de 1 seneye kalmayıp ıyılesen de var hersey ne yedıgınız nasıl uyuduğunuz kendinize nasıl baktığınızla alakalı
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: İyileşmek istiyorsan sabret

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Beslenme konusunu anlayamadım henüz,acı ekşi şekerli şeyleri yememek gerekiyor,karbonhidratı da kısıtlarsak geriye protein kaynaklı beslenme kalıyor ne yapmak lazım bu konuda?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam haklısın tabi ki ama genç arkadaşlar için zor bir durum ağrı sızı yanmaları biraz olsun bastırdım ama cinsel problemler hiç değişmedi şu yaşımda yaşama sevincimi aldı elimden. Bir de bazı arkadaşlar kendi durumlarından yola çıkarak henüz bakterisini ortadan kaldırmadan cinsellik düzelmez diye her bulduğu yere yazıyor inanın iyileşesi varsa da iyileşemeyeceğine inanıyor. Mesela benim isteksizlik artık tavan birçok semptomu baskıladım ara ara yaşıyorum ama isteksizlik sadece bir prostat masajından 7 8 saat sonra birkaç saatliğine düzeldi bir mutlu oldum geri gitti. Kimisi doku hasarı iyileşmez diyor kimi ağrı gittiyse bırak artık diyor yani şu forum olmasa tedavi bile olamazdım belki ama forum da bazen yıpratıyor insanı. Herkese sağlıklı bir ömür diliyorum
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Hergele yazdı:Hocam haklısın tabi ki ama genç arkadaşlar için zor bir durum ağrı sızı yanmaları biraz olsun bastırdım ama cinsel problemler hiç değişmedi şu yaşımda yaşama sevincimi aldı elimden. Bir de bazı arkadaşlar kendi durumlarından yola çıkarak henüz bakterisini ortadan kaldırmadan cinsellik düzelmez diye her bulduğu yere yazıyor inanın iyileşesi varsa da iyileşemeyeceğine inanıyor. Mesela benim isteksizlik artık tavan birçok semptomu baskıladım ara ara yaşıyorum ama isteksizlik sadece bir prostat masajından 7 8 saat sonra birkaç saatliğine düzeldi bir mutlu oldum geri gitti. Kimisi doku hasarı iyileşmez diyor kimi ağrı gittiyse bırak artık diyor yani şu forum olmasa tedavi bile olamazdım belki ama forum da bazen yıpratıyor insanı. Herkese sağlıklı bir ömür diliyorum

Bende de ilk masajimdan sonra 3 günlük bir rahatlama olmuştu her anlamda , cinsellik yüzde yüz gelmişti ,, çok kurcalamam sonucu malesef semptomlar tekrar devam etmeye başladı.
Diyeceğim o ki Allah'tan gelen bir hastalık ve uğraşmak zorundayız, pes etmeyen kazanacak sanırım.
1. Amacım 100de yüz olmak
2.amacim 2.kadir abi olup insanlara yardımcı olmaktır.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Bende de ilk masajimdan sonra 3 günlük bir rahatlama olmuştu her anlamda , cinsellik yüzde yüz gelmişti ,, çok kurcalamam sonucu malesef semptomlar tekrar devam etmeye başladı.
Diyeceğim o ki Allah'tan gelen bir hastalık ve uğraşmak zorundayız, pes etmeyen kazanacak sanırım.
2.amacim 2.kadir abi olup insanlara yardımcı olmaktır.[/quote]

Hocam bir masaj bir anda yüzde yüz toparlıyor ama insanlar sinir hasarı doku tamiri diyor anlamadım gitti
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Nightangel33

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Yaklaşık 2012 den beri idrarın her türlü rahatsızlığını yaşamadım bir türlü güzel bişe olmadı
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Night Angel (Gece Meleği) Bende 2014 den beri aynıyım idrar promlemleri var sürekli
Nightangel33

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Hola yazdı:Night Angel (Gece Meleği) Bende 2014 den beri aynıyım idrar promlemleri var sürekli
Sürekli idrar hissi var mı?
Prostatx33

Herkeste eminim benzer problemler var ama doku hasarı duzelmez dıyen arkadas yalan soluyor eskısı gibi olmuyor ama duzelıyor daha oncede hissizlik felan vardı duzeldıkten sonra %70 oranında duzelme sagladım his konusunda inanın kurtulupda basa sarmak daha zor ama mucadeleye devam burda bırbırımızı karalamak uzmek degıl destek ıcın varız suan bende ereksıyon problemi yok ama hissizlik var ve inanın duzelıyor bazı seyler insan vucudu akıl alamayacağı kadar ılgınc bırsey Allahtan umıt kesilmez
Prostatx33

Benım istek sıfır kızlarla bacı kardes olduk eski istek yok eser yok ama Napalım ağlasakda bagırsakda degısmıyor denedım
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Hergele yazdı:Bende de ilk masajimdan sonra 3 günlük bir rahatlama olmuştu her anlamda , cinsellik yüzde yüz gelmişti ,, çok kurcalamam sonucu malesef semptomlar tekrar devam etmeye başladı.
Hocam bir masaj bir anda yüzde yüz toparlıyor ama insanlar sinir hasarı doku tamiri diyor anlamadım gitti[/quote]

bende masaj tam eksine cok canimi yakiyor ve birkac gun yangi mevcut durumun 2 -3 katina cikiyor zaten olmayan libido ereksiyon sifirin altina dusuyor .... herkesde farkli bir etki yaratiyor masaj ...
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

esanjor01 yazdı:
Hergele yazdı:Bende de ilk masajimdan sonra 3 günlük bir rahatlama olmuştu her anlamda , cinsellik yüzde yüz gelmişti ,, çok kurcalamam sonucu malesef semptomlar tekrar devam etmeye başladı.
Hocam bir masaj bir anda yüzde yüz toparlıyor ama insanlar sinir hasarı doku tamiri diyor anlamadım gitti
bende masaj tam eksine cok canimi yakiyor ve birkac gun yangi mevcut durumun 2 -3 katina cikiyor zaten olmayan libido ereksiyon sifirin altina dusuyor .... herkesde farkli bir etki yaratiyor masaj ...[/quote]

Hocam senin uzun zamandır cinsel sorunlar var sanırım tedavi bitmesine rağmen mi devam ediyor bakteri mi ölmüyor sebebi nedir fikrin var mı? Çünkü benim de bazen tek semptomum idrar sonu damlama ve libido ereksiyon oluyor
Prostatx33

Hergele yazdı:
esanjor01 yazdı:
bende masaj tam eksine cok canimi yakiyor ve birkac gun yangi mevcut durumun 2 -3 katina cikiyor zaten olmayan libido ereksiyon sifirin altina dusuyor .... herkesde farkli bir etki yaratiyor masaj ...
Hocam senin uzun zamandır cinsel sorunlar var sanırım tedavi bitmesine rağmen mi devam ediyor bakteri mi ölmüyor sebebi nedir fikrin var mı? Çünkü benim de bazen tek semptomum idrar sonu damlama ve libido ereksiyon oluyor[/quote]
Benım sorunlarım bıtmıstı 3 ay oncesıne kadar bırseyım yoktu tek semptom hafif dolgınluktu suan basa sardım ama bıraz yol katettim ck sukur cıs yapamıyordum suan cok ıyı yapıyprum agrılar devam ama yanma devam isteksizlik devam ereksıyon sıkıntım yok suan cok sukur ama ereksıyon sonrası hissizlik var
Prostatx33

Quercetin ve bromelain takviyesi bıraz eskımıs bir yontem olabilir fakat cok fayda gordum bırde melisa cayı ıdrar sorunu olanlara yapmayanlara tek gecerim
Prostatx33

hayatzor22 yazdı:Beslenme konusunu anlayamadım henüz,acı ekşi şekerli şeyleri yememek gerekiyor,karbonhidratı da kısıtlarsak geriye protein kaynaklı beslenme kalıyor ne yapmak lazım bu konuda?
Proteın kaynakları cok var kahvaltıda ben haslanmıs domates ve yumurta yerim daima bulabildıkce oglen ev yemegı pırınc mercimek fasulye bunları yerim makarna yerim market urunlerını tavsiye etmem icınde bin tane katkı maddesi var ama yulaf ezmesi felan yarım yaglı yogurt ve sutle alınabilir rahatsızlık vermiyor
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Prostatx33 yazdı:
hayatzor22 yazdı:Beslenme konusunu anlayamadım henüz,acı ekşi şekerli şeyleri yememek gerekiyor,karbonhidratı da kısıtlarsak geriye protein kaynaklı beslenme kalıyor ne yapmak lazım bu konuda?
Proteın kaynakları cok var kahvaltıda ben haslanmıs domates ve yumurta yerim daima bulabildıkce oglen ev yemegı pırınc mercimek fasulye bunları yerim makarna yerim market urunlerını tavsiye etmem icınde bin tane katkı maddesi var ama yulaf ezmesi felan yarım yaglı yogurt ve sutle alınabilir rahatsızlık vermiyor
Sizin iyileşme süreciniz nasıldı? Takviyeler dahil
Prostatx33

Angara yazdı:
Prostatx33 yazdı:
Sizin iyileşme süreciniz nasıldı? Takviyeler dahil
aradan 4 sene hatırladığım kadarıyla kullandığım ılaclar cıpro azitro 20 ıgne amıkozıt masaj bır kac kere sonra bu sene bırsey kullanmadım hava defısıklıgı sehır degıstır dım kafaya takmadım rahat oldum oncesınde ama ikı sene bu agrıları cektım sonrasında antıyı bıraktım 4 aya kadar duzeldım
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

gokay343 yazdı:Bu ayaklara vuran romatızma tarzı ağırılar purostatit lemi allahkalı yorgunluk halaizlik
Ben yaklaşık bir ay bu söylediklerinizi yaşadım biraz azaldı bu da var diye düşünüyorum
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

gokay343 yazdı:Hergele cevabın için tşk ederim kardeşim 3aydır rahatsızım yedavi dörıyom amma cok halsizlik oluyo ginşalla bemımde azalır inşallah d vitamını eksiklği diolar sizce
Hocam bu hastalık çok yorucu ve vücudu da etkiliyor halsizlik romatizmal ağrılar kramplar yaşadım tedavi olmak ve vitamin probiyotik takviyeler almak lazım umarım azalır inşallah